Najlepszy odkurzacz dla dzieci zabawka

Ostatnio aktualizowane: 30.03.20

 

Wszystkim rodzicom szukającym idealnej zabawki dla swojego dziecka, polecamy Adar 3+. Jest to odkurzacz, który doskonale imituje prawdziwy sprzęt sprzątający. Wygląda prawie tak samo, jak normalny odkurzacz, więc dziecko poczuje się, jak dorosła osoba. Komplet zawiera styropianowe kuleczki, które może wciągać ssawką. Sprzęt wygląda bardzo estetycznie i nie zabiera zbyt dużo miejsca w pokoju dziecka. Żaden maluch nie ma problemu z korzystaniem z zabawki (kółka ułatwiają jej przenoszenie). Pomaga w tym również specjalny uchwyt. Wąż jest elastyczny, a większość dzieci lubi się nim bawić. Dzieciom szczególnie podobają się kolorowe światełka na kółkach, które świecą w momencie sprzątania. Jeżeli interesuje Cię coś innego, to możesz spróbować sprezentować dziecku Klein Bosch 6828. Odkurzacz idealnie odwzorowuje model, który Bosch ma w swojej ofercie. Wygląda on bardzo ładnie i łatwo się go prowadzi. Odkurzacz jest zasilany na baterie i działa przez bardzo długi czas.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaki odkurzacz dla dzieci zabawkę wybrać?

 

Odkurzacz dla dzieci to nie tylko zabawka, ale także sposób na to, aby nauczyć nasze pociechy porządku. W sklepach dostępnych jest wiele ciekawych modeli, stąd wybór jednego z nich okazuje się kłopotliwy. Dlatego też postanowiliśmy przygotować dla Ciebie zestawienie, w którym znajdziesz najlepsze odkurzacze zabawki dla dzieci. Dodatkowo wskazujemy w artykule, co trzeba mieć na uwadze wybierając produkt.

 

 

Na samym początku warto podkreślić, jak ważne jest dostosowanie modelu do wieku naszego dziecka. Może się okazać, że zabawka zawiera małe elementy, przez co nie będzie odpowiednia dla maluszków. Informację na temat przedziału wiekowego znajdziesz na opakowaniu. Zazwyczaj odkurzacze dla dzieci są przystosowane dla pociech od 3. roku życia. Niemniej ważną kwestią jest materiał wykonania. Musi być on nie tylko odporny na zniszczenia, ale przede wszystkim bezpieczny w stosowaniu. Użyte do produkcji tworzywo nie może zawierać szkodliwych dla zdrowia substancji. Będziemy mieli wtedy pewność, że nasza pociecha ma zapewniony odpowiedni poziom bezpieczeństwa w trakcie zabawy.

Rodzice zgodnie twierdzą, że najlepszy odkurzacz zabawka dla dzieci w 2020 roku wyposażony jest w efekty świetlne. Przyciągają one wzrok pociech i sprawiają, że te częściej korzystają z produktu. Nie musimy się więc obawiać, że zakupiony przez nas model będzie się jedynie kurzył. Niewątpliwie ważną kwestią podczas zakupów jest waga produktu. Nie powinna ona przekraczać 1,5 kg. Dzięki temu nasze dziecko będzie mogło swobodnie przenosić zabawkę. Sprawdźmy także, czy wybrany przez nas odkurzacz jest zasilany na baterie. Jeśli tak, musimy się upewnić, czy akumulatorki zostały dołączone do zestawu. Pozwoli to dziecku rozpocząć zabawę zaraz po rozpakowaniu zabawki.

Nasze pociechy zwracają dużą uwagę na design produktu. Jeśli jest on ciekawy, to chętniej sięgają po zabawkę. Na rynku można znaleźć modele w różnych kolorach. Z uwagi na duży wybór z pewnością znajdziemy produkt, który spodoba się naszemu dziecku. W sklepach można kupić zabawki w jaskrawych, jak i bardziej stonowanych kolorach.

 

 

Odkurzacze dla dzieci zabawki – ranking

 

 

Adar 3+

 

Adar 3+ to odkurzacz dla dzieci, który oczaruje każde dziecko. Jego wymiary wynoszą 21 cm x 13 cm x 15 cm. Nie jest on zbyt duży, a ciągnięcie go po podłodze nie jest dla maluszka problemem. Wąż ssący ma długość 70 cm. Pamiętaj, że zabawka może być udostępniona wyłącznie dzieciom, które skończyły 3-latka.

Zabawka wygląda jak jak prawdziwy odkurzacz. Po włączeniu jej przyciskiem wydaje ona dźwięki podobne do sprzętu, którego używamy do sprzątania. Odkurzacz może również wciągać śmieci. Musimy jednak pilnować dziecko, ponieważ wciągane mogą być wyłącznie kulki styropianowe, dołączone do kompletu. Po włączeniu odkurzacza w niektórych miejscach na jego obudowie świecą kolorowe światełka, zachęcające do zabawy.

Zabawka jest wykonana z tworzyw sztucznych. Duże kółka ułatwiają dziecku jeżdżenie odkurzaczem z miejsca na miejsce, co jest cenione przez wielu rodziców. Produkt jest zasilany bateriami 1,5 V AA. Na szczęście znajdują się one w komplecie, więc dziecko może się bawić odkurzaczem od razu po jego zakupie.

Adar 3+ to zabawka wykonana z tworzyw w kolorze zielonym. Jej wymiary to 21 cm x 13 cm x 15 cm. Sprzęt jest zasilany bateriami. Odkurzacz jest zapakowany w ładne pudełko, więc nadaje się na prezent.

Zalety
Design:

Zabawka wygląda i odgrywa rolę prawdziwego odkurzacza. Wydaje dźwięki jak prawdziwy sprzęt sprzątający, a dodatkowo wciąga styropianowe kuleczki, które są w komplecie. Dziecko poczuje się, jakby naprawdę sprzątało.

Zasilanie:

Odkurzacz jest zasilany bateriami, a znajdują się one w komplecie. Warto wspomnieć, że baterie nie wyczerpują się zbyt szybko.

Komfort:

Zabawka ma duże kółka, dzięki którym prowadzenie go pomiędzy pomieszczeniami jest łatwe. Nie sprawi to trudności żadnemu maluchowi.

Wymiary:

Wymiary odkurzacza wynoszą 21 cm x 13 cm x 15 cm. Zabawka nie zajmuje dużo miejsca, a po zabawie można ją bez problemu schować w pudełku na zabawki albo do szafy w pokoiku dziecka.

Atrakcyjność:

Odkurzacz ma świecące elementy, które działają podczas zabawy. Wygląda on bardzo ładnie i ma atrakcyjny, zielony kolor.

Wady
Wykonanie:

Zabawka jest w całości wykonana z plastiku. Może się zdarzyć, że podczas gwałtownego pociągnięcia odkurzacz się uszkodzi.

 

 

 

 

Klein Bosch 6828

 

Jeśli szukasz odkurzacza, który swoim wyglądem bardzo przypomina prawdziwy sprzęt zapoznaj się z opisem modelu Klein Bosch 6828. Ma on czerwoną obudowę i rurę w szarym kolorze. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci, które ukończyły 3. rok życia.

Wymiary produktu są następujące: 24,5 cm x 18 cm x 75 cm. Jego waga jest równa 1,5 kg. Wysokość uchwytu nad ziemią to ok. 60 cm, zaś długość rury wynosi ok. 70 cm. Zabawka zasilana jest 3 bateriami 1,5 V typu C. Niewątpliwym atutem tego modelu jest to, że został on wyposażony w efekty dźwiękowe. Dzięki temu zabawa staje się jeszcze bardziej atrakcyjna. Zabawka została zrobiona z solidnych i w pełni bezpiecznych materiałów. Nie wywołują one negatywnych reakcji organizmu.

Prezentowany model jest ceniony przez konsumentów. Rodzice doceniają zabawkę za to, że uczy dzieci porządku, a do tego jest dobrze wykonana. Ma także ciekawy design, więc przyciąga wzrok dzieci i zachęca ich do zabawy.

Klein Bosch 6828 to odkurzacz zabawka dla każdego dziecka. Jest ona zasilana 3 bateriami typu 1,5 V C. Wymiary odkurzacza to 34 cm x 22,5 cm x 20 cm.

Zalety
Imitacja:

Zabawka jest bardzo dobrą imitacją prawdziwego odkurzacza, nie tylko w kwestii wyglądu, ale i wydawanych dźwięków. W rezultacie dziecko ma wrażenie, że używa prawdziwego urządzenie, tak samo, jak jego rodzice.

Przemieszczanie:

Przemieszczanie zabawki jest ułatwione dzięki trzem małym kółkom. Działają one bardzo dobrze, a dziecko nie musi używać zbyt dużo siły.

Wygląd:

Zabawka wygląda dobrze, ma ładny, czerwony kolor. Producent zadbał o każdy szczegół, a korpus wykonany z tworzyw sztucznych nie niszczy się pod wpływem zabawy.

Zasilanie:

Zabawka jest zasilana 3 bateriami, które nie wyczerpują się zbyt szybko.

Wady
Ssanie:

W komplecie znajdują się małe kuleczki, które odkurzacz powinien zassać. Rodzice twierdzą jednak, że zabawka nie ma wystarczającej mocy, aby to zrobić.

 

 

 

 

Adar AD141065

 

Prezentujemy Adar AD141065. Jest to odkurzacz dla dzieci zabawka w dobrej cenie. Model ma białą obudowę wzbogaconą o zielone elementy. Istnieje możliwość zakupu wariantu z czerwonymi dodatkami. Całość ładnie się prezentuje i podoba się dzieciom. Produkt zapakowany jest w wygodne opakowanie o wymiarach ok. 30 cm x 18 cm x 15 cm. Zabawka będzie więc odpowiednia jako prezent.

Odkurzacz został wyposażony w wygodną rączkę, która ułatwia manewrowanie umieszczoną na końcu rury szczotką. Produkt ma efekty świetlne, co stanowi świetny dodatek. Dzięki temu dzieci są bardziej zainteresowane zabawką i chętniej po nią sięgają. Model ten zasilany jest bateriami.

W Internecie można znaleźć wiele opinii na temat Adar AD141065. Wynika z nich, że produkt spełnia oczekiwania nie tylko dzieci, ale także rodziców. Został on zrobiony z dobrych jakościowo materiałów. Co najważniejsze, są one bezpieczne dla zdrowia. Daje to pewność, że użytkowanie zabawki nie wpływa negatywnie na zdrowie naszej pociechy.

Adar AD141065 to odkurzacz o wymiarach 29 cm x 15 cm x 18 cm. Jest on wykonany z plastiku. Dominujące kolory w to zieleń i biel. Zabawka jest dopuszczona do użytku przez dzieci od 3. roku życia. Jest to dobry odkurzacz dla dzieci do 40 zł.

Zalety
Imitacja:

Zabawka bardzo dobrze imituje prawdziwy odkurzacz. Ma ona funkcję ssania, wydaje dźwięki oraz wygląda zupełnie tak, jak powinien wyglądać sprzęt sprzątający.

Wygoda:

Elastyczna rura sprawia, że korzystanie z odkurzacza jest łatwe. Pomagają w tym również duże kółka, które dobrze się kręcą.

Zasilanie:

Baterie włożone do sprzętu nie wyczerpują się zbyt szybko i pozwalają dziecku używać go przez długi czas, bez konieczności wymiany akumulatorów.

Wady
Wykonanie:

Niektórzy rodzice zauważyli, że poszczególne części odkurzacza po pewnym czasie się od niego odłączają, szczególnie wtedy, kiedy jest on często używany.

 

 

 

 


Produkty te nie są już dostępne

 

 

Dromader 768

 

Dromader 768 to odkurzacz dla dzieci, który z pewnością spodoba się każdemu dziecku. Ma różową obudowę, więc pięknie się prezentuje i przyciąga wzrok najmłodszych. Zabawka będzie odpowiednia dla pociech od 3. roku życia.

Produkt został zrobiony z dobrych gatunkowo materiałów. Nie tylko wykazują one dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne, ale też są bezpieczne w użytkowaniu. Nie zawierają szkodliwych dla zdrowia substancji. Zabawka umożliwia zabawę w dom. Dzięki temu Twoje dziecko będzie mogło choć na chwilę poczuć się, jak dorosły. Tego typu produkt nie tylko bawi, ale także uczy dzieci porządku. Odkurzacz zasilany jest bateriami.

Wiele osób zdecydowało się na zakup Dromadera 768. Powodem takiej decyzji jest to, że produkt wykazuje odporność na zniszczenia. Na jego obudowie nie pojawiają się zbyt szybko nieestetycznie wyglądające zarysowania. Użytkownicy przyznają, że produkt budzi zainteresowanie dzieci. Nie jest on zbyt ciężki, dlatego manewrowanie nim nie stanowi problemu.

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
DMCA.com Protection Status