Najlepszy odkurzacz dla dzieci Smoby

Ostatnio aktualizowane: 28.03.20

 

Jaki odkurzacz dla dzieci Smoby wybrać?

 

Małe dzieci uwielbiają bawić się w dom i naśladować dorosłych. Dlatego taka zabawka, jak odkurzacz z pewnością wywoła uśmiech na twarzy Twojej pociechy. Nie wiesz, który model sprosta oczekiwaniom dziecka? W takim razie zapoznaj się z przygotowanym przez nas poradnikiem. Na pewno ułatwi Ci on zakup idealnego produktu. Dużym ułatwieniem jest też specjalny ranking prezentujący trzy odkurzacze dla dzieci Smoby.

 

 

Wyróżniliśmy markę Smoby, ponieważ oferuje ona doskonałej jakości i bezpieczne zabawki. Firma produkuje nie tylko samochody czy lalki, ale też imitacje sprzętów, których używamy na co dzień. Są to głównie: kuchenki, lodówki, piekarniki czy właśnie odkurzacze. Wyglądają one niemal tak samo, jak tradycyjne urządzenia, dlatego dzieci chętnie się nimi bawią.

Odpowiednia zabawka dla dziecka powinna być wykonana z dobrych gatunkowo materiałów, np. wytrzymałych tworzyw sztucznych. Możesz mieć wtedy pewność, że produkt nie zniszczy się za szybko, nawet gdy pociecha będzie się nim bawić każdego dnia. Pamiętaj, że najlepsze odkurzacze dla dzieci Smoby mają odpowiednie certyfikaty potwierdzające bezpieczeństwo ich użytkowania. Dlatego przed zakupem dokładnie obejrzyj opakowanie zabawki i sprawdź umieszczone na nim oznaczenia. Dopuszczone do sprzedaży na terenie UE produkty dla dzieci spełniają przede wszystkim normę EN 71. Mają one także certyfikat CE.

Najlepszy odkurzacz dla dzieci Smoby w 2020 roku powinien być kolorowy. Większość dostępnych na rynku modeli jest dodatkowo wyposażona w elementy świetlne i dźwiękowe. To znacząco podnosi ich atrakcyjność i sprawia, że maluchy chętniej się nimi bawią. Jeżeli chcesz mieć pewność, że dziecko ucieszy się z odkurzacza wybierz produkt wydający dźwięki podobne do tych, jakie emitują prawdziwe sprzęty. Będzie on bardziej realistyczny.

Najczęściej odkurzacze przeznaczone dla dzieci są zasilane bateriami. Niektóre modele nie tylko imitują odgłosy pracującego silnika, ale mają też niewielką siłę ssącą. Maluchy mogą więc wciągać drobinki papieru lub inne, małe przedmioty. Trafiają one do umieszczonego w korpusie zabawki pojemnika, który bardzo łatwo się opróżnia.

Zakup dziecięcego odkurzacza to nie tylko sposób na zapewnienie dziecku doskonałej zabawy, ale również nauczenie go odpowiedzialności. Pociecha już od najmłodszych lat może wyrobić sobie nawyk sprzątania po sobie i z pewnością nie będzie miała problemów z utrzymaniem porządku w domu w dorosłym życiu.

 

 

Odkurzacze dla dzieci Smoby – ranking

 

 

Smoby Rowenta Artect 2

 

Jeśli celem Twoich poszukiwań jest odkurzacz dla dzieci Smoby w dobrej cenie sprawdź model Rowenta Artect 2. To zabawka przeznaczona dla maluchów powyżej 3. roku życia. Jest ona zasilana 2 bateriami AA. Produkt wydaje dźwięki, jak prawdziwy sprzęt do sprzątania.

Powyższy model prezentuje się wyjątkowo elegancko. Ma on biało-zieloną obudowę. Kółka i wąż ssący są szare. Ponieważ produkt ma niewielkie wymiary (24 cm x 15 cm x 14 cm) i niedużo waży maluch nie powinien mieć kłopotów z jego przenoszeniem.

Opisana wyżej zabawka jest chętnie wybierana przez konsumentów. Chwalą oni model Rowenta Artect 2 przede wszystkim za duże podobieństwo do tradycyjnego odkurzacza. Z tego powodu dzieci bawią się swoją zabawką nawet przez kilka godzin. W ten sposób mogą się one poczuć, jak dorośli.

 

 

 

 

Smoby 330210 

 

Model Smoby 330210 jest idealny dla dzieci powyżej 3. roku życia. Odkurzacz został wykonany z solidnych, a jednocześnie całkowicie bezpiecznych materiałów. Jest on dostępny w kolorze jasnozielonym. Ze względu na lekkość i obecność kółek maluch może swobodnie przesuwać produkt po podłodze.

Wymiary zabawki to: 27 cm x 20 cm. Prezentowany model jest zasilany 3 bateriami LR44, które zostały dołączone do zestawu. Odkurzacz ma elastyczny wąż ssący i dużą szczotkę, w której znajduje się niewielki pojemnik wypełniony kolorowymi kulkami. Wirują one podczas zabawy. Produkt wydaje realistyczne dźwięki imitujące pracę odkurzacza. To znacząco podnosi jego atrakcyjność.

Z opinii konsumentów wynika, że prezentowany model ma kilka istotnych zalet. Jedną z nich jest bezpieczeństwo użytkowania. Zabawka spełnia niezbędne normy i ma odpowiednie certyfikaty (m.in. CE). Poza tym nie ma ona żadnych małych elementów, które maluch mógłby przypadkowo połknąć. Dla wielu osób dodatkowym atutem jest to, że dziecko już od najmłodszych lat uczy się, jak ważne jest utrzymanie porządku w domu.

 

 

 

 

Smoby Rowenta Silence Force

 

Odkurzacz Smoby Rowenta Silence Force to zabawka dla dzieci powyżej 3. roku życia. Jest ona zasilana 3 bateriami AA. Przedstawiony model jest dostępny w kolorze szaro-zielonym. Został on wyposażony w wyjmowany pojemnik.

Produkt wyróżnia się efektami dźwiękowymi imitującymi pracę silnika odkurzacza, a także odgłos zwijanego przewodu zasilającego. Co więcej, zabawka ma rączkę ułatwiającą przenoszenie. Całkowite wymiary modelu Rowenta Silence Force to 25 cm x 16 cm x 14,5 cm. Został on wykonany z wytrzymałego i odpornego na drobne uszkodzenia plastiku.

Konsumenci docenili odkurzacz za dobrą jakość wykonania oraz dbałość o każdy szczegół. Ze względu na to, że zabawka ma odpowiednie certyfikaty nie musisz martwić się o bezpieczeństwo swojego dziecka. Elastyczny wąż ssący i duża szczotka sprawiają, że zabawka wygląda bardzo realistycznie. Co ważne, wielkość i waga produktu zostały idealnie dopasowane do potrzeb malucha.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
DMCA.com Protection Status