Najlepszy odkurzacz dla dzieci Bosch

Ostatnio aktualizowane: 30.03.20

 

Jaki odkurzacz dla dzieci Bosch wybrać?

 

Małe dzieci lubią obserwować i naśladować swoich rodziców podczas wykonywania przez nich codziennych czynności, do których zalicza się także sprzątanie. Zakup zabawkowego odkurzacza sprawi, że nasza pociecha może równocześnie z mamą lub tatą zająć się porządkami świetnie się przy tym bawiąc i ucząc się utrzymywania czystości. Obecnie na polskim rynku jest wiele tego typu zabawek w najróżniejszych cenach i kształtach. Niniejszy artykuł podpowie Ci, jakie parametry sprawdzić podczas zakupów oraz czym charakteryzuje się najlepszy odkurzacz dla dzieci Bosch w 2020 roku.

 

 

Zabawkowe odkurzacze, zaprojektowane na licencji firmy Bosch są wzorowane na rzeczywistym sprzęcie tej marki. Wyprodukowane są przez niemiecki koncern Klein będący jednym z czołowych producentów zabawek w Europie. Wszystkie wyroby cechuje doskonała jakość oraz niesamowite walory edukacyjne. Podpisane umowy z wieloma firmami, takimi jak Bosch, sprawiają, że zabawki są bardzo atrakcyjne dla maluchów lubiących naśladować swoich rodziców.

Przed zakupem odkurzacza dla dzieci warto sprawdzić, czy wykonany jest on z najwyższej jakości, bezpiecznych materiałów. Ponieważ maluchy lubią wszystkim rzucać ważne jest, aby wybrany model był wytrzymały, szybko się nie zepsuł i nie posiadał części, które mogą łatwo odpaść. Nie może mieć także żadnych ostrych krawędzi, ani elementów, którymi dziecko mogłoby się skaleczyć. Produkt powinien posiadać również wszelkie niezbędne atesty i certyfikaty, które potwierdzają pełne bezpieczeństwo użytkowania.

Jeśli dopiero chcemy zainteresować dziecko sprzątaniem warto nabyć dla niego model będący dokładnym odwzorowaniem odkurzacza, jakim sprząta mama lub tata. W ten sposób maluch będzie miał poczucie wykonywania ważnej misji, którą wypełnia wraz z rodzicem. Warto nabyć model, który wydaje dźwięki podobne do tych, emitowanych przez prawdziwe urządzenie oraz posiada niewielką siłę ssącą wciągającą drobinki do pojemnika znajdującego się w korpusie.

Najlepsze odkurzacze dla dzieci Bosch wyposażone są w światełka, które informują malucha o włączeniu urządzenia. Posiadają one miękką, giętką rurę zakończoną wymienną szczotką. Co więcej, do zestawu często dołączane są małe, styropianowe kuleczki odwzorowujące drobinki śmieci, które dziecko może sprzątnąć z podłogi.

 

 

Odkurzacze dla dzieci Bosch – Ranking

 

 

Klein Bosch 6828 

 

Jeśli szukasz prezentu dla dziecka, które lubi pomagać rodzicom w porządkach domowych koniecznie zapoznaj się z modelem Klein Bosch 6828. Jest to odkurzacz dla najmłodszych zaprojektowany na licencji firmy Bosch wzorowany jest na rzeczywistym urządzeniu tej marki.

Zabawka jest w kolorze czerwonym i posiada czarne elementy, dzięki czemu bardzo ładnie i estetycznie się prezentuje. Wyposażona jest w trzy ruchome kółka, dzięki którym można ją łatwo przemieścić, oraz wygodną rurę z uchwytem pozwalającą na komfortową zabawę. Produkt wydaje również efekty dźwiękowe naśladujące dźwięki emitowane przez prawdziwy odkurzacz.

Do zestawu dołączono specjalny granulat, który dziecko może rozsypać na podłodze i zasysać do przezroczystego pojemnika wmontowanego w zabawkę imitując prawdziwe odkurzanie. Zbiorniczek można następnie łatwo oczyścić z kulek i ponownie bawić się w sprzątanie.

Wymiary odkurzacza to 24,5 cm x 18 cm x 75 cm. Elastyczna część rury ma długość 70 cm. Do uruchomienia zabawki niezbędne są trzy baterie 1,5 V typu C, które nie są dołączone do zestawu. Produkt waży około 1,5 kg i przeznaczony jest dla dzieci od 3 roku życia.

Warto wspomnieć również o wielu pozytywnych opiniach konsumentów na temat tego modelu, które znaleźć można w Internecie. Rodzice doceniają zabawkę za solidne wykonanie i ładny, profesjonalny wygląd. Rodzice podkreślają, że odkurzacz stanowi doskonałą atrakcję dla najmłodszych.

 

 

 

 

Klein Bosch 6815

 

Model 6815 to bardzo realistyczny odkurzacz dla dzieci Bosch w dobrej cenie, który z pewnością zachwyci każdego malucha. Zaprojektowany jest on na licencji firmy Bosch, a jego wygląd odzwierciedla rzeczywisty odkurzacz tej marki.

Zabawka dostępna jest w kolorze żółtym z jasno-szarymi elementami. Wyposażona jest w dwa duże, ruchome koła oraz jedno mniejsze, dzięki którym łatwo przemieszcza się po podłodze. Produkt posiada długą, elastyczną rurę (118,5 cm) z uchwytem i wymienną szczotką. Wydaje on również efekty dźwiękowe przypominające hałas prawdziwego odkurzacza.

Do zestawu dołączony został specjalny granulat, który dziecko może zasysać do specjalnego, wyjmowanego zbiorniczka. Dodatkowo zabawka posiada przezroczysty pojemnik wypełniony poliestrowymi kuleczkami, które wirują podczas zabawy.

Wymiary odkurzacza to 22,5 cm x 20 cm x 36 cm. Waży on zaledwie 1 kg, dzięki czemu dziecko może go łatwo przenosić z kąta w kąt. Produkt wymaga użycia 3 baterii 1,5 V typu C, które nie są dołączone do zestawu i należy dokupić samodzielnie. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci od 3. roku życia.

Osoby, które zdecydowały się na zakup tego modelu zgodnie twierdzą, że jest to solidna zabawka dostępna w bardzo atrakcyjnej cenie. Konsumenci zgodnie twierdzą, że Klein Bosch 6815 to wspaniała zabawka dla każdego dziecka, które uwielbia naśladować rodziców podczas codziennych czynności.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
DMCA.com Protection Status