Najlepszy laptop dla dzieci zabawka

Ostatnio aktualizowane: 04.06.20

 

Jaki laptop dla dzieci zabawkę wybrać?

 

Laptopy dla dzieci to zabawki interaktywne, które nie tylko bawią, ale również uczą. Dzięki nim maluchy mogą poznać cyfry, literki czy kolory. Co więcej, z obsługą takich produktów mogą poradzić sobie niekiedy nawet kilkumiesięczne niemowlęta. Jeżeli chcesz kupić taki przedmiot dla swojej pociechy, doskonale trafiłeś. Za sprawą poniższego poradnika dowiesz się, na co zwrócić uwagę na zakupach. Na jego końcu umieściliśmy specjalny ranking prezentujący 3 najciekawsze modele, który dodatkowo ułatwi zakup.

 

 

Laptopy zabawki dla najmłodszych pociech zwykle swoim kształtem przypominają zwierzątka, np. kaczki czy żaby. Są one bardzo kolorowe, aby przyciągnąć wzrok dziecka, a do tego mają bardzo duże guziki. Po ich naciśnięciu maluch może usłyszeć konkretne dźwięki czy zobaczyć światełka. To znacząco podnosi atrakcyjność zabawki. Z kolei laptopy dla nieco starszych pociech (od 1. roku życia do 3. roku życia) są bardziej funkcjonalne. Mogą one uczyć alfabetu czy liczenia, a więc umiejętności, które przydatne są przez całe życie. Tego typu produkty również mają różne, bardzo atrakcyjne kształty. Często do ich pamięci wgrywane są dodatkowo specjalne animacje z postaciami z bajek.

Wiele osób zastanawia się, jaki jest najlepszy laptop zabawka dla dzieci w 2020 roku. Okazuje się, że powinien być on przede wszystkim dostosowany do wieku pociechy. Inaczej nie będzie dla niej atrakcyjny, więc maluch nie będzie po niego sięgać. Przykładowo, obsługa modelu dedykowanego 3-latkom będzie zbyt trudna dla dziecka, które dopiero skończyło 1. rok życia. Dlatego będąc w sklepie, musimy dokładnie czytać opisy przygotowane przez producentów i oznaczenia na opakowaniach. Na podstawie tych informacji z pewnością wybierzemy właściwą zabawkę.

W przypadku laptopów dla maluchów liczy się też ich praktyczność. Niektóre modele wyposażone są np. w rączkę, która ułatwia ich bezpieczne przenoszenie. W ten sposób pociecha może zabrać zabawkę ze sobą do przedszkola czy też do samochodu, by nie nudzić się podczas długiej podróży. Niektóre produkty mają opcję regulacji głośności, automatycznego wyłączania czy nawet specjalny przycisk pozwalający na powtórzenie danej gry. Wszystko to może sprawić, że laptop będzie nie tylko bardziej funkcjonalny, ale i komfortowy w użytkowaniu.

 

 

Laptopy zabawki dla dzieci – ranking

 

 

Dumel Discovery 39473 

 

Przedstawiamy interaktywną zabawkę o nazwie Dumel Discovery 39473, która pomoże maluchowi w nauce cyferek, literek oraz różnych kształtów. Po naciśnięciu każdego z przycisków dziecko zobaczy na ekranie odpowiadający mu obrazek. Z kolei wciśnięcie kolorowych klawiszy pianina sprawi, że pociecha usłyszy jedną z ośmiu dostępnych melodii.

Powyższy produkt jest odpowiedni dla dziewczynek i chłopców powyżej 18. miesiąca życia. Jest on zasilany 3 bateriami AA, które są dołączone do zestawu. Zabawka została wyposażona w małą myszkę umieszczoną na obudowie. Przesuwając znajdujące się w niej kółko pociecha może odgadywać cyfry i liczby, jednocześnie je zapamiętując.

Jak wynika z opinii konsumentów, jedną z najbardziej istotnych zalet modelu Dumel Discovery 39473 jest dobra jakość wykonania. Produkt jest bardzo kolorowy i ma wiele różnych przycisków, dodatkowo wydaje dźwięki. To znacząco podnosi atrakcyjność zabawki w oczach malucha i sprawia, że ten chętnie się nią bawi i tym samym uczy.

 

 

 

 

Smily Play Hipcio 8070

 

Laptop edukacyjny Smily Play Hipcio 8070 dedykowany jest dzieciom od 12. miesiąca życia. Swoim wyglądem przypomina on sympatycznego, niebieskiego hipopotama. Prezentowana zabawka jest zasilana dwiema bateriami AA. Dużym atutem jest to, że mówi ona po polsku, dlatego maluchy mogą się nią swobodnie bawić.

Cechą wyróżniającą opisywany laptop jest kolorowa klawiatura złożona z 6 przycisków mających różne kształty. Produkt nie ma żadnych ostrych krawędzi, co podnosi bezpieczeństwo pociechy. Co więcej, wydaje on dźwięki, wesołe melodie, może również mrugać światełkami. Znajduje się tutaj regulacja głośności i włącznik/wyłącznik, co znacząco podnosi komfort użytkowania.

Jak mówią konsumenci, ten laptop zabawka dla dzieci w dobrej cenie skrywa wiele zalet. Do podstawowych należy zaliczyć: atrakcyjny dla maluchów design, możliwość nauki cyferek i literek, a także solidne wykonanie. Wszystko to sprawia, że model marki Smily idealnie nadaje się dla rozwijających się pociech.

 

 

 

 

Fisher Malucha CGV91 

 

Fisher Malucha CGV91 jest interaktywnym laptopem, który uczy przez zabawę. Odtwarza on aż 30 różnych piosenek, dźwięków, a nawet zwrotów i wyrażeń. Umieszczony na obudowie uchwyt ułatwia pociechom przeniesienie swojej zabawki w inne miejsce lub zabranie jej ze sobą w podróż. Produkt jest odpowiedni dla dzieci powyżej 6. miesiąca życia.

Przedstawiony laptop został wyposażony w opcję poziomów nauki. Jej obecność sprawia, że możemy z łatwością dostosować treści do wieku naszego dziecka, aby mogło z zabawy czerpać jak najwięcej. Maluchy mogą przez zabawę nauczyć się liter, cyfr, kształtów czy przeciwieństw. Ekran LED produktu jest podświetlany, pojawiają się na nim różne wzory.

Konsumenci twierdzą, że najlepsze laptopy zabawki dla dzieci powinny być wytrzymałe i wykonane z solidnych materiałów. Model Fisher Malucha CGV91 spełnia ten warunek, gdyż powstał on z dobrej jakości plastiku. Produkt wykazuje odporność na uszkodzenia mechaniczne, a do tego ma lekko zaokrąglone rogi. Z tego względu jest on całkowicie bezpieczny dla bawiących się nim pociech.

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status