Najlepszy laptop dla dzieci edukacyjny

Ostatnio aktualizowane: 03.08.20

 

Jaki laptop dla dzieci edukacyjny wybrać?

 

Laptop to bardzo popularna zabawka wśród dzieci w różnym wieku. Maluchom zapewnia wciągającą i ciekawą rozrywkę, a nieco starszym pociechom może służyć do nauki. Na rynku znajdziemy szeroka gamę zabawek, wyglądem przypominających prawdziwe urządzenie. W niniejszym poradniku podpowiadamy, co należy sprawdzić podczas zakupów. Na końcu umieściliśmy także zestawienie, z którego dowiesz się, jaki jest najlepszy laptop edukacyjny dla dzieci w 2020 roku.

Jednym z pierwszych kryteriów, które warto mieć na uwadze, jest mocna konstrukcja laptopa. Zabawka powinna być wytrzymała, solidna i odporna na zarysowania i wstrząsy, które są nieuniknione, jeśli produkt znajdzie się w rękach najmłodszych. Warto sprawdzić również, czy wybrany model posiada dodatkowe wzmocnienia i zabezpieczenia, takie jak gumowe wstawki amortyzujące, wytrzymały ekran czy uchwyt do przenoszenia. Produkt powinien być także wodoodporny. Ponieważ dzieci lubią wszystkim rzucać, decydujmy się na zakup trwałego modelu, by nie ryzykować szybkiej utraty zainwestowanych środków.

Wybierając laptop dla dzieci, należy dobrać model odpowiedni do wieku malucha. Najmłodszym warto kupić produkt, który zainteresuje je na dłużej. W takim wypadku najlepiej sprawdzają się urządzenia z kolorowymi obudowami i ciekawymi rysunkami, które je uatrakcyjniają. Dla dzieci powyżej 6. miesiąca życia odpowiedni będzie model w kształcie zwierzątka, z dużymi przyciskami, wydający różne dźwięki i posiadający efekty świetlne. Starszym dzieciom od 3. roku życia można podarować produkt bardziej standardowy, przypominający tradycyjny tablet dla dorosłych. Ma on więcej funkcji, pozwala na naukę literek i cyferek i posiada wgrane animacje pomagające poznawać świat.

Przy zakupie odpowiedniego urządzenia należy sprawdzić, czy posiada on wszelkie atesty bezpieczeństwa. Najlepsze laptopy edukacyjne dla dzieci wykonane są z materiałów, które nie zagrażają życiu i zdrowiu naszej pociechy. Pamiętajmy, aby zabawka nie miała ostrych krawędzi i elementów, które mogą zostać łatwo wyłamane i połknięte.

 

 

Laptopy dla dzieci edukacyjne – Ranking

 

 

Dumel Discovery 39473

 

Jeśli szukasz interaktywnej zabawki dla dziecka, która poprzez zabawę pomoże mu w nauce cyfr, liter oraz kształtów, model Dumel Discovery 39473 powinien Cię zainteresować.

Laptop składa się z niewielkiego ekranu, interaktywnej myszki oraz klawiatury wyposażonej w przyciski o różnych kształtach i kolorach. Po naciśnięciu wybranego guzika, maluch zobaczy odpowiadający mu obrazek na ekranie, uruchomi jedną z ośmiu wesołych melodii czy usłyszy odgłosy wydawane przez pięć różnych pojazdów.

Zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3. roku życia. Jej wymiary to 33 cm x 32 cm. Zasilana jest dwoma bateriami AA dołączonymi do zestawu. Laptop wyposażony jest także w wygodną rączkę, dzięki której dziecko może przenieść go w dowolne miejsce.

Osoby, które zdecydowały się na zakup tego produktu twierdzą, że jest to ładna, wytrzymała zabawka. Konsumentom przypadły do gustu wysoka jakość wykonania oraz atrakcyjny design.

 

 

 

 

Liscianigiochi Baby Laptop 50666 

 

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć modelu Liscianigiochi Baby Laptop 50666. Jest to zabawkowy komputer przeznaczony dla najmłodszych, posiadający uproszczoną klawiaturę oraz podświetlany monitor, który może służyć jako lusterko.

Produkt ten przeznaczony jest dla dzieci od 12. miesiąca życia i stanowi doskonałą zabawkę edukacyjną. Bawiąc się laptopem, dziecko uczy się rozpoznawania kolorów oraz zdobywa wiedzę na temat zwierzątek. Nasza pociecha ma możliwość słuchania ich nazw w języku polskim i angielskim, dźwięków jakie wydają oraz wierszyków i piosenek na ich temat.

Wymiary produktu to 38 cm x 29 cm x 6 cm. Wykonany jest on z wysokiej jakości, trwałych materiałów, opatrzonych odpowiednimi atestami. Ciekawy design oraz dobrana kolorystyka sprawiają, że jest to model atrakcyjny zarówno dla chłopców jak i dla dziewczynek.

W Internecie można znaleźć wiele pochlebnych opinii na temat tej zabawki edukacyjnej. Konsumenci doceniają ją przede wszystkim za łatwość obsługi i solidne wykonanie.

 

 

 

 

Clementoni Planes Hit Cl60768 

 

Nasz ranking nie byłby kompletny bez modelu Clementoni Planes Hit Cl60768. Jest to laptop edukacyjny dla dzieci w dobrej cenie, charakteryzujący się ciekawymi animacjami, wesołymi melodyjkami oraz licznymi ćwiczeniami wspierającymi naukę liter, liczb i słów.

Zabawka posiada aż 30 wbudowanych gier o różnych poziomach trudności, które wspomagają rozwój. Dzięki nim nasza pociecha poznaje literki, uczy się dodawać i odejmować, ćwiczy swoją pamięć i umiejętność logicznego myślenia oraz trenuje refleks i zmysł obserwacji.

Laptop składa się z niewielkiego ekranu, klawiatury wyposażonej w kolorowe guziczki oraz myszki na kablu. Zasilany jest on 3 bateriami AA dołączonymi do zestawu. Wymiary zabawki to 22 cm x 18 cm.

Clementoni Planes Hit Cl60768 to często wybierany produkt, który cechuje nie tylko przystępna cena, ale przede wszystkim skuteczność działania. Kupując ten model, możemy mieć pewność, że spełni on  nasze oczekiwania.

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status