Najlepszy domek ogrodowy dla dzieci tanio

Ostatnio aktualizowane: 01.06.20

 

Jaki domek ogrodowy dla dzieci tanio wybrać?

 

Domki dla dzieci montowane w ogrodach przyczyniają się do rozwoju wyobraźni najmłodszych, poprzez ilość zabaw, jakie można w nich prowadzić. Ilość modeli na rynku może powodować dylematy zakupowe, jednak dziś postaramy się je rozwiać. Nasz poradnik wskaże cechy, które powinny grać największą rolę przy zakupie tej rozwijającej nasze pociechy zabawki.

Modele dostępne na naszym rynku są zwykle wykonane z drewna, kartonu, winylu lub tworzywa sztucznego. Niezależnie od tego, który z materiałów wykonania wybierzemy, pamiętajmy o tym, aby domek był po pierwsze zaimpregnowany (środkiem, który jest w pełni bezpieczny dla maluchów od 1 roku życia), po drugie stabilny i po trzecie bezpieczny dla naszej pociechy. Najlepsze tanie domki ogrodowe dla dzieci są odporne na działanie czynników zewnętrznych oraz nie blakną, nawet w przypadku częstej ekspozycji na światło słoneczne.

Dla młodszych dzieci dobrym pomysłem będą domki ustawiane na ziemi. Często dołączana jest do nich np. piaskownica, niewielka zjeżdżalnia, czy huśtawka. To typ modułowy, do którego można dokupywać kolejne elementy. Nieco starsze dzieci mogą preferować modele ustawiane na palach lub montowane na drzewie. Samo wejście do środka stanowi element zabawy. Pamiętajmy, aby przed zakupem sprawdzić, czy domek jest bezpieczny dla naszej pociechy. Najlepszy tani domek ogrodowy dla dzieci w 2020 roku jest atestowany (m. in. ma certyfikat TUV). Dzięki temu będziemy pewni, że żaden z elementów zabawki nie stanowi zagrożenia dla naszego dziecka.

Dostosujmy również rozmiar zabawki do ilości dzieci, które będą z niej korzystały. Im więcej maluchów będzie chciało bawić się w środku, tym większy model wybierajmy. Wówczas mogą się również przydać wspomniane wcześniej, różnego typu dostawki. Jeśli ilość miejsca w ogrodzie nie pozwala nam na ustawienie dużego domku na ziemi, może warto pokusić się o model ustawiany na palach – przestrzeń pod produktem może nam posłużyć np. jako składzik.

 

 

Domki ogrodowe dla dzieci tanio – ranking

 

 

Keter Foldable Play House 

 

Jeśli poszukujesz przestronnego miejsca do zabawy dla Twojego dziecka, domek Keter Foldable Play House będzie dobrym pomysłem. Zabawka ma dwuspadowy dach, wygodne wejście oraz fantazyjne kolory, które zachęcają dziecko do zabawy.

Produkt jest bardzo łatwy w rozłożeniu. Model niemal natychmiast jest gotowy, aby się bawić. Zabawka jest również łatwa w utrzymaniu w czystości. Waga domku to zaledwie 10 kg. Wymiary produktu to 101 cm x 89 cm x 110 cm. Wewnątrz może jednocześnie bawić się kilkoro małych dzieci.

Dla kupujących głównym atutem zabawki jest jej łatwe przechowywanie oraz przenoszenie z miejsca w miejsce. Zimą domek można schować lub ustawić w domu. To świadczy o funkcjonalności zabawki, która jest bardzo ważna, zwłaszcza gdy jest ona takiego rozmiaru. Produkt jest odpowiedni dla dzieci od 1 roku życia.

 

 

 

 

Smoby Pretty 

 

Uniwersalny domek Smoby Pretty jest przeznaczony dla dzieci od 1 roku życia. Ten produkt z tworzyw sztucznych został pokryty specjalną powłoką UV, aby zachować kolor nawet w przypadku, gdy konstrukcja ciągle stoi na słońcu.

Materiał użyty do produkcji domku jest w pełni bezpieczny dla dzieci. Jest on również odporny na uszkodzenia mechaniczne. Poszczególne elementy są bardzo łatwe w złożeniu. Domek niemal od razu nadaje się do zabawy. Kolory, w jakich dostępny jest model są bardzo jasne, spodobają się zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom.

Zdaniem rodziców, jest to solidny produkt, który z powodzeniem zimą służy dzieciom do zabaw w domu. Produkt jest łatwy w pielęgnacji. Wewnątrz jest na tyle dużo miejsca, że bez kłopotów w domu może bawić się kilkoro dzieci – wymiary produktu to 127 cm x 98 cm x 110 cm.

 

 

 

 

Bestway Barbie 

 

Bestway Barbie to domek ogrodowy dla dzieci w dobrej cenie, który jest bardzo łatwy w przechowywaniu, ponieważ po skończonej zabawie wystarczy wypompować z niego powietrze.

Produkt jest wykonany z winylu. Materiał ten jest w pełni bezpieczny dla dzieci. Całość jest bardzo wytrzymała i odporna na promieniowanie UV. Nawet w letnim słońcu domek nie wyblaknie. Model ma dwa okna, co znacznie uatrakcyjnia zabawę. Dzięki dmuchanej podłodze zabawa w domku jest bezpieczna. Radosna kolorystyka i wizerunki lalki Barbie z pewnością spodobają się dziewczynkom.

Rodzice cenią ten produkt za możliwość zabierania go ze sobą wszędzie, np. na wyjazdy na działkę lub nad wodę. Przy niesprzyjającej pogodzie na zewnątrz domkiem można bawić się w domu. Produkt sprawdzi się również w przedszkolach, gdzie potrzeba jak najbezpieczniejszych zabawek. Ta jest odpowiednia dla dzieci już od 1 roku życia.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status