Najlepszy chodzik pchacz Fisher Price

Ostatnio aktualizowane: 06.08.20

 

Jaki chodzik pchacz Fisher Price wybrać?

 

Moment, gdy dziecko stawia pierwsze kroki jest na pewno bardzo ważnym dla rodziców. Pamiętaj jednak, że maluch wciąż będzie potrzebował pewnej asekuracji. Z Tego powodu wiele osób decyduje się na zakup chodzika, który będzie pomagał dziecku w jego nauce chodzenia. Wiedz jednak, że zakup takiego sprzętu nie należy do najprostszych czynności. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie ten oto poradnik. Dowiesz się z niego, na co zwrócić uwagę dokonując wyboru, oraz jakie cechy powinny mieć najlepsze chodziki pchacz Fisher Price by gwarantowały dziecku bezpieczeństwo w czasie użytkowania.

Marka Fisher Price to znana firma zajmująca się produkcją zabawek dla dzieci. Znajdujące się w jej  ofercie produkty charakteryzują się jasnymi kolorami, które zwracają uwagę najmłodszych. Dodatkowo, wszystkie sprzęty, zanim trafiły do sprzedaży zostały poddane licznym testom, które potwierdziły ich bezpieczeństwo. W procesie tworzenia producent używa jedynie dobrej jakości materiałów, które nie powodują alergii. Ze względu na bogatą ofertę, sprzęty Fisher Price skierowane są do dzieci w każdym wieku.

Decydując się na zakup takiego sprzętu, powinieneś w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na materiały użyte do jego produkcji. Ważne jest to, by powierzchnia zabawki była gładka, co zmniejszy ryzyko skaleczenia się przez dziecko. Zanim oddasz pojazd do dyspozycji dziecka, upewnij się, że wszystkie elementy są dobrze przymocowane i nie odpadną. Niebezpieczne są zwłaszcza niewielkie kawałki, które maluch może połknąć. Co więcej, dzieci często gryzą różne przedmioty, dlatego materiały, z których interesujący Cię chodzik został wykonany powinny być bezpieczne i antyalergiczne.

Niezbędne jest również upewnienie się, że koła w produkcie posiadają blokadę. Jest to bardzo ważne, by w pierwszych dniach użytkowania maluch nauczył się utrzymywać równowagę. Jeśli w momencie wstawania chodzik odjedzie, maluch upadnie, co może go zniechęcić do dalszych prób. Najlepszy chodzik pchacze Fisher Price w 2020 roku ma wbudowaną blokadę, co zapobiegnie dojeżdżaniu pojazdu.

Na uwagę zasługuje również waga interesującego nas modelu, bowiem pojazd nie może być zbyt lekki, gdyż nie będzie on wtedy w stanie utrzymać wagi dziecka. Równocześnie, zabawka, która planujemy kupić nie może być zbyt ciężka, gdyż wtedy maluch nie będzie w stanie jej przesunąć. Ważne jest, aby pociecha sama mogła wprawić chodzik w ruch.

 

 

Chodziki pchacz Fisher Price – Ranking

 

 

Fisher Price Zebra Dpl53 

 

Jak pokazują badania lekarzy tradycyjne chodziki mogą powodować wady chodu u dzieci. Z tego powodu specjaliści polecają zakup sprzętów typu pchacz. Aby zapewnić swoim pociechom bezpieczeństwo, wielu dorosłych decyduje się na wybór zabawki Zebra Dpl53, wyprodukowanej przez znaną markę Fisher Price. Ten interaktywny model na pewno wzbudzi ciekawość Twojego malca, co zmotywuje go do samodzielnej nauki chodzenia.

Prezentowany produkt oferuje dwa sposoby zabawy: na siedząco i na stojąco. Malec może prowadzić sprzęt i poznawać więcej świata, jednocześnie w bezpieczny sposób oswajać się z chodzeniem. Alternatywą jest bawienie się podświetlanymi przyciskami, które mają również wgrane piosenki. Pomogą one dziecku w nauce alfabetu i liczenia.

Model jest bardzo stabilny, posiada 4 kółka i solidną podstawę, co zagwarantuje dziecku poczucie bezpieczeństwa.

Opinie konsumentów o tym sprzęcie są bardzo pochlebne. Wielu rodziców doceniło liczne ruchome elementy, które usprawniają zręczność i spostrzegawczość malucha. Dodatkowo, wyraźne kolory i muzyka pomogą najmłodszym w odpowiednim rozwijaniu zmysłów.

 

 

 

 

Fisher Price Lew Y9854

 

Kolejną propozycją w naszym zestawieniu jest kolorowy model Lew Y9854 marki Fisher Price. Prezentowana zabawka jest przeznaczona dla dzieci, które ukończyły już 6 miesiąc życia. Dużym atutem sprzętu jest jego ciekawy wygląd lwa, co zwraca uwagę dziecka. Dzięki temu malec będzie chciał się bawić tym pojazdem, co z pewnością zachęci go do stawiania pierwszych kroków.

Model ten wzbudza ciekawość malca poprzez muzykę i migające światełka. Sprawia to, że Twoja pociecha może korzystać z chodzika na dwa sposoby – na siedząco albo na stojąco. W czasie spacerów przy pomocy pojazdu maluch może sam wybrać sobie motyw muzyczny, który będzie go zagrzewać do dalszego treningu. Z kolei kolorowe przyciski nauczą najmłodszych logicznego myślenia, alfabetu i liczenia.

Pojazd oferuje również zabawy, których celem jest zwiększenie rozwoju paluszków i rączek. Pozwoli to na polepszenie zręczności Twojej pociechy. Za sprawą 4 kółek, sprzęt ten jest bardzo stabilny, co pozwala na trening równowagi i koordynacji u malca.

Prezentowany produkt to bardzo dobry chodzik pchacz, co potwierdzają opinie wielu zadowolonych rodziców.

 

 

 

 

Fisher Price Batman 1038280

 

Model Batman 1038280 marki Fisher Price to dobrej jakości chodzik pchacz Fisher Price w dobrej cenie, który przypadnie do gustu wszystkim fanom komiksów. Pojazd ten swoim wyglądem przypomina wyścigówkę, na której malec może siedzieć i poruszać się poprzez odpychanie się nogami.

Dużym atutem zabawki jest specjalny schowek na drobiazgi umieszczony pod siedzeniem. Na desce rozdzielczej sprzętu umieszczono specjalną klawiaturę z 3 przyciskami. Każdy z nich uruchamia inną atrakcje dźwiękową, która umila zabawę malcowi. Zdaniem specjalistów, prezentowany produkt pomaga w rozwijaniu wyobraźni i koordynacji ruchowej dziecka.

Chodzik został wykonany z bardzo solidnego plastiku, dzięki czemu zabawka starczy Ci na kilka lat. Co więcej, zapewnia ona równomierne rozłożenie ciężaru. Produkt jest w stanie udźwignąć ciężar nie przekraczający 20 kg. Aby opisywany model działał niezbędne jest umieszczenie w środku 3 baterii AA.

Zdaniem rodziców sprzęt ten to dobrej jakości chodzik, który cechuje się eleganckim designem. Bowiem to za sprawą intrygującego wyglądu, dzieci tak chętnie się nim bawią.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status