Najlepszy chodzik pchacz Chicco

Ostatnio aktualizowane: 14.07.20

 

Jaki chodzik pchacz Chicco wybrać?

 

Jednym z najbardziej wyczekiwanych momentów w życiu każdego rodzica, jest pierwszy krok ich dziecka. Niestety, jego postawienie wymaga czasu i cierpliwości. Dlatego wielu dorosłych decyduje się na zakup specjalnych chodzików, które asekurują malucha, dzięki czemu czuje się on pewniej i szybciej zaczyna chodzić. Aby ułatwić Ci zakup, przygotowaliśmy ten oto poradnik, z którego dowiesz się na co zwrócić uwagę dokonując zakupu. Dodatkowo, pokażemy Ci, jakie cechy powinny mieć najlepsze chodziki pchacze Chicco, aby były one w pełni bezpieczne dla dziecka.

Chicco to znana na całym świecie marka, która zajmuje się produkcją sprzętów ułatwiających życie młodym rodzicom. W swojej ofercie firma posiada wysokiej jakości foteliki samochodowe, wózki, laktatory, poduszki do karmienia piersią, butelki, smoczki oraz chodziki. Wszystkie sprzęty producenta posiadają prestiżowy certyfikat Instytutu Matki i Dziecka, co potwierdza ich bezpieczeństwo.

Jeśli zależy Ci na zakupie dobrej jakości sprzętu, w pierwszej kolejności zwróć uwagę na jego wykonanie. Aby zapewnić pełnię bezpieczeństwa dziecka sprawdź, czy pojazd posiada odpowiednie certyfikaty. Najlepszy chodzik pchacz Chicco w 2020 roku wykonany jest z materiałów, które nie powodują alergii. Wynika to z tego, że maluchy lubią gryźć i ślinić przedmioty, więc w czasie zabawy z chodzikiem na pewno będą chciały go spróbować.

Zwróć również uwagę na wagę sprzętu. Pamiętaj, że zabawka nie może być zbyt lekka, gdyż nie utrzyma ona wtedy ciężaru malucha. Równocześnie, powinniśmy zadbać o to, aby chodzik nie był też zbyt ciężki, gdyż wtedy malec nie będzie w stanie sam pchać modelu.

Kolejną rzeczą, której powinieneś się przyjrzeć jest blokada kół. Bardzo istotne jest, aby w momencie, gdy malec dopiero oswaja się z produktem, nie odjeżdżał on. Bowiem, może to zaowocować upadkiem dziecka i jego zniechęceniem.

Istotna jest również wielkość chodzika, którą powinniśmy dostosować do wzrostu malca. Jest to ważne, gdyż każdy sprzęt tego typu posiada poręcz, o którą dziecko może się oprzeć, co zapewnia mu większą stabilność. Jeśli jednak Twoja pociecha do jej nie sięgnie, korzystanie z zabawki będzie niekomfortowe.

 

 

Chodziki pchacz Chicco – Ranking

 

 

Chicco 065261 

 

Wielu rodziców, którym zależy na zakupie możliwie najlepszego chodzika, decyduje się na wybór modelu Chicco 065261. Sprzęt ten dedykowany jest dla malców od 9 miesiąca życia. Kolorowy design na pewno przekona wiele malców do zabawy.

Prezentowany produkt wspomaga rozwój ruchowy, dzięki czemu malec szybciej zaczyna pewnie chodzić. Dużą zaletą tego sprzętu jest wytrzymała konstrukcja, na której Twoja pociecha będzie mogła się wesprzeć podczas wstawania. Sprawia to, że pojazd jest bardzo bezpieczny. Dodatkowo, możesz zaprogramować chodzik tak, by grał on muzykę w czasie spacerów Twojego dziecka. Takie rozwiązanie z pewnością dodatkowo zmotywuje malucha. Melodia jest automatycznie uruchamiana przez kroki stawiane przez pociechę. Zdaniem wielu osób, takie rozwiązanie potęguje postępy dziecka.

Pojazd posiada również specjalny panel edukacyjny ulokowany na przedzie modelu. Służy on do relaksu malucha po skończonym wysiłku fizycznym. Oferowane zabawy wspierają logiczne myślenie dziecka oraz uczą je alfabetu i cyfr. Temu elementowi towarzyszą migające światła oraz efekty dźwiękowe.

Wiele opinii wystawionych przez konsumentów o tym sprzęcie jest pozytywna. Rodzice docenili solidną budowę, która dobrze asekuruje dziecko podczas pierwszych kroków. Równocześnie interaktywny panel wspomaga rozwój umysłowy dziecka.

 

 

 

 

Chicco Hippy 59050 

 

Model Hippy 59050 to kolorowy i bardzo bezpieczny chodzik pchacz Chicco w dobrej cenie. Pojazd wyglądem przypomina kolorowy samochód, co na pewno wzbudzi ciekawość malucha. Dzięki stabilnej konstrukcji zabawka bez problemu utrzyma ciężar malca. Nie musisz się zatem obawiać o ewentualne awarie. Utrzymanie równowagi jest możliwe dzięki 4 kołom o dużej wielkości.

Największą zaletą tego sprzętu jest jego intrygujący i kolorowy wygląd. Dzięki temu dziecko będzie miało ochotę bawić się tym modelem. Co więcej, po zakończonym wysiłku malec będzie mógł bawić się doczepionymi elementami, które znajdują się z przodu pojazdu. Znajdziesz tam kolorowe przyciski w kształcie kwiatków, które oferują aż 5 typów aktywności. Pobudzą one koordynację malca, jego wrażliwość wizualną i zdolność logicznego myślenia.

Opinie konsumentów o tej zabawce są bardzo pochlebne. Wielu rodziców doceniło stabilną konstrukcję oraz elegancki i kolorowy wygląd pojazdu. Wszystkie materiały, które zostały wykorzystane do produkcji tego modelu są w pełni bezpieczne dla zdrowia dziecka. Nie musisz się zatem obawiać reakcji alergicznej, gdy maluch weźmie do buzi jakiś element.

 

 

 

 

Chicco Activity-Center 123

 

Poszukując dobrej jakości chodzika dla swojego dziecka, warto zwrócić się o poradę do specjalistów. Zdaniem wielu lekarzy model Activity-Center 123 marki Chicco to jeden z najlepszych sprzętów na rynku. Cechuje się on dość prostą konstrukcją, co sprawia, że nic nie będzie rozpraszało Twojej pociechy w czasie treningu chodzenia.

Prezentowany produkt został wykonany z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje pełnię bezpieczeństwa w czasie użytkowania. Największą zaletę tego modelu jest to, że możesz go dopasować do wieku swojego malucha. Gdy Twoja pociecha ma 6 miesięcy możesz na chodziku zamontować uprząż, która utrzyma malca w miejscu. Z kolei, gdy dziecko osiągnie 9 miesiąc życia, ograniczenia ruchu mogą zostać zdjęte. Ułatwi to prowadzenie chodzika przez Twoją pociechę.  W późniejszych miesiącach życia będziesz mieć możliwość ustawienia siedziska.

Cztery skrętne koła i mocny stelaż gwarantują solidną podporę dla dziecka. Dodatkowo sprzęt ten ma możliwość regulacji wysokości, co pozwoli na dokładne dopasowanie modelu do wieku malca. Opinie konsumentów o tym modelu są pochlebne. Rodzice docenili chodzik za jego stabilną konstrukcję oraz niską cenę.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status