Najlepsze ochraniacze na rolki dla dzieci

Ostatnio aktualizowane: 25.01.20

 

Jakie ochraniacze na rolki dla dzieci wybrać?

 

Wszyscy wiemy, że sport to zdrowie. Uprawianie aktywności fizycznej przez nasze dzieci pomoże im zachować dobrą kondycję i uchroni je przed otyłością. Jednym ze sportów, który cieszy się dużą popularnością jest jazda na rolkach. Niestety, zwłaszcza na początku, wiąże się ona z licznymi upadkami. Dlatego dobrą inwestycją będą ochraniacze. Aby ułatwić Ci wybór przygotowaliśmy dla Ciebie ten oto poradnik, z którego dowiesz się, na co zwrócić uwagę, i jakie powinny być najlepsze ochraniacze na rolki dla dzieci. Co więcej, na końcu artykułu dokładnie opisaliśmy trzy modele, które powinny zwrócić Twoją uwagę.

Zanim zdecydujesz się na taki zakup wiedz, że podstawowy zestaw obejmuje elementy na nadgarstki, łokcie i kolana. Gdyż to właśnie te miejsca są najbardziej narażone na urazy w czasie upadków. W pierwszej kolejności chcemy zaznaczyć, że polecamy zakup tych elementów w zestawie. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że cechują się one tym samym poziomem twardości. Pozwoli Ci to na odczuwanie większego komfortu. Poza tym koniecznie upewnij się, że każdy z elementów posiada usztywnienie w dolnej i górnej części. To bowiem ona, będzie wchodziła w kontakt z podłożem. Odpowiednia warstwa ochronna zamortyzuje szok i zapobiegnie powstaniu siniaka, czy nawet rozcięcia.

Warto zwrócić uwagę na formę zapięcia i możliwość regulacji długości materiału. Zdecydowana większość modeli posiada rzepy. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, które pomaga nam na kontrolę długości ochraniacza. Sprawia to, że będziemy mogli zapiąć nasz sprzęt ciaśniej lub go poluźnić, gdy zajdzie taka potrzeba. Na rynku możesz spotkać produkty, które wyposażone są w guziki, jednak nie zyskały one takiej popularności. Z tego powodu, jeśli interesuje Cię najlepsze ochraniacze na rolki dla dzieci w 2020 roku radzimy zainwestować w model na rzepy.

Sugerujemy również dokładne przyjrzenie się wypełnieniu miseczek ochraniacza. Najpopularniejszym materiałem, który służy do amortyzowania upadków jest miękka gąbka. Warto zwrócić uwagę na jej grubość, szczególnie w przypadku elementów na kolana.

 

 

Ochraniacze na rolki dla dzieci – Ranking

 

 

Nils Extreme H108

 

Jeśli chcesz zapewnić swojemu maluchowi pełnię bezpieczeństwa w czasie zabawy na rolkach to polecamy zakup Nils Extreme H108. Prezentowany produkt jest bardzo elegancki, dlatego na pewno przypadnie do gustu Twojemu maluchowi. Ma on czarny kolor, a udekorowany jest niebieskimi elementami, dzięki czemu może być on używany zarówno przez chłopców, jak i dziewczynki.

Te w pełni bezpieczne ochraniacze na rolki dla dzieci w dobrej cenie cechuje precyzyjne wykonanie. Dzięki temu nie musisz obawiać się, że jakiś element przesunie się w czasie upadku. Miękka pianka gwarantuje pełną amortyzację w czasie potknięcia, z kolei twarde elementy na kolanach i łokciach skutecznie uchronią Twoją pociechę przed powstaniem siniaka, czy nawet rozcięciem. Dużym atutem tego modelu jest użycie wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu produkt jest w pełni bezpieczny i nie wywołuje alergii. Skorupa miseczki wykonana została z mocnego, ale lekkiego tworzywa. Każdy element zestawu posiada zapięcie na rzepy.

Opinie konsumentów o prezentowanych elementach zestawu dla dzieci są bardzo pochlebne. Wielu rodziców doceniło trwałą konstrukcję poszczególnych ochraniaczy, co sprawia, że maluchy czują się bezpiecznie w czasie jazdy.

 

 

 

 

Giochi Preziosi Soy Luna

 

Dla rodzica najważniejsza jest niezawodność produktu, z kolei dzieci preferują atrakcyjny design. Model Giochi Preziosi Soy Luna to odpowiedni kompromis. Jest to wysokiej klasy zestaw, który mimo swojego różowego koloru dedykowany jest zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek.

Atutem prezentowanego modelu jest jego twarda, lecz lekka konstrukcja, która zapewnia skuteczną ochronę podczas jazdy. Każda miseczka została wykonana z tworzywa sztucznego. Jest to pewna skorupa ochraniająca kolana i łokcie przed siniakami i rozcięciem. Pod nią znajduje się warstwa grubej gąbki. To dzięki niej siła upadku jest mniejsza, zatem Twój malec nie odczuje aż tak dużego bólu.

Warto dodać, że każdy element zapinany jest na rzepy, co gwarantuje brak przemieszczania się modelu w czasie jazdy. Każdy ochraniacz zostaje utrzymany w miejscu, co zwiększa bezpieczeństwo malca. Dodatkowo wszystkie elementy posiadają elastyczna skarpetę, która pozwala na założenie modelu na ubrania. Pomaga to nie tylko ochronić najbardziej narażone części ciała, ale i pozwala zachować czystość ubrań.

Opinie konsumentów o tym modelu są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło prezentowany produkt za jego kolorowy design i dużą twardość, co gwarantuje poczucie bezpieczeństwa u maluchów.

 

 

 


Produkty te nie są już dostępne

 

 

Axer A1572-XS 

 

Model Axer A1572-XS to godny polecenia zestaw ochraniaczy. Za sprawą różowego koloru produkt ten jest dedykowany raczej dla dziewczynek, jednak wielu rodziców kupuje go też dla swoich synów. Wynika to z tego, że kolorowy design bardzo wyróżnia się, co pozwala szybko znaleźć swoją pociechę w tłumie.

Atutem produktu jest twarda, lecz bardzo lekka miseczka. Jest ona specjalnie utwardzana w dwóch miejscach, co pozwala na większą ochronę kolan i łokci dziecka. Ponieważ do jej wykonania użyto najwyższej jakości tworzywa sztucznego, nawet jeśli malec uderzy o beton z dużą prędkością, skorupa nie pęknie. Pod nią znajduje się warstwa miękkiej gąbki, która skutecznie amortyzuje upadek. Dzięki czemu Twój malec nie będzie odczuwał zbyt dużego bólu. Sprawi to, że nie zniechęci się zbyt prędko.

Opinie konsumentów o prezentowanym sprzęcie są bardzo pochlebne. Wielu rodziców zdecydowało się na zakup prezentowanych ochraniaczy, ze względu na ich dużą twardość oraz niską cenę.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status