Najlepsza zabawka interaktywna dla dzieci powyżej 1. roku życia

Ostatnio aktualizowane: 14.07.20

 

Jaką zabawkę interaktywną dla dzieci powyżej 1. roku życia wybrać?

 

Zabawki interaktywne pobudzają wyobraźnię i uczą dzieci nowych rzeczy. Dlatego też tak wielu rodziców decyduje się na ich zakup. W związku z tym, że w sklepach dostępnych jest wiele modeli postanowiliśmy pomóc Ci wybrać możliwie najlepszy produkt. W tym celu stworzyliśmy krótki poradnik – dowiesz się z niego, na co musisz zwracać uwagę w trakcie robienia zakupów. W tekście umieściliśmy także ranking, w którym przedstawiamy najlepsze zabawki interaktywne dla dzieci powyżej 1. roku życia.

 

 

Najważniejsze jest to, aby wybrana przez nas zabawka była bezpieczna dla naszej pociechy. Konieczne jest więc sprawdzenie, dla jakiego przedziału wiekowego przeznaczony jest dany produkt. Może się zdarzyć, że model będzie miał małe elementy, a co za tym idzie nie będzie odpowiedni dla maluszków (ryzyko połknięcia). Dlatego tak ważne jest to, aby czytać informacje umieszczone na opakowaniu. Nie można zapominać także o tym, aby upewnić się, że dana zabawka została zrobiona z bezpiecznych dla zdrowia tworzyw. Nie powinna zawiera ftalanów, ani innych szkodliwych substancji.

Wybrany przez nas model powinien zapewnić dziecku ciekawą rozrywkę. Stąd też tak dużą popularnością cieszą się zabawki posiadające efekty świetlne i dźwiękowe. Dają one większe możliwości rozwoju, a ponadto pociechy chętniej po nie sięgają. Najlepsza zabawka interaktywna dla dzieci powyżej 1. roku życia w 2020 roku ma walory edukacyjne. Dziecko nie tylko świetnie bawi się produktem, ale także uczy nowych rzeczy np. liczenia czy nazw kolorów.

Równie ważną kwestią jest wygląd zabawki. Jak wiemy pociechy chętniej sięgają po kolorowe przedmioty. Proponujemy więc wybór wielobarwnego produktu. Jeśli chodzi o modele interaktywne, w sklepach można znaleźć różne ich kształty – urocze misie, mówiące lalki czy różnego rodzaju zwierzaki. To, jaką zabawkę wybierzemy, zależy przede wszystkim od tego, co lubi nasze dziecko. Produkty interaktywne są zazwyczaj zasilane bateriami. Warto więc upewnić się, czy do zestawu dołączone zostały akumulatorki. W przeciwnym razie musimy je dokupić, tak aby maluch mógł od razu rozpocząć zabawę.

 

 

Zabawki interaktywne dla niemowląt – ranking

 

 

Dumel Discovery Storidoo

 

Dumel Discovery Storidoo to zabawka interaktywna dla dzieci powyżej 1. roku życia w dobrej cenie. Ten żółty, przyjazny stworek opowiada bajki dla dzieci. Maluch może posłuchać przygotowanej opowieści, bądź stworzyć całkiem nową przygodę. Zabawka proponuje różne tematy opowieści – o wróżkach, czarodziejach czy potworach.

Produkt zapamiętuje do 20 stworzonych bajek. Można je odsłuchać w dowolnym momencie naciskając odpowiedni przycisk. Obsługa zabawki nie jest trudna. Jeśli chcemy posłuchać przygotowanej opowieści, wystarczy dotknąć niebieskie ucho. Chcąc zmienić bieg wydarzeń, trzeba nacisnąć pomarańczowe ucho. Konsumenci podkreślają, że stworek jest solidnie wykonany – na jego powierzchni nie pojawiają się zarysowania. Jego kolorowa grzywa przykuwa wzrok dzieci, dzięki czemu częściej sięgają one po zabawkę.

Opinie na temat Dumel Discovery Storidoo są pozytywne. Wielu rodziców uważa, że zakup tej zabawki to dobra inwestycja. Produkt będzie odpowiedni nie tylko dla maluszków, ale także starszych dzieci. Stworek zapakowany jest w ładne opakowanie, dlatego będzie idealny na prezent.

 

 

 

 

Fisher Price Bebo 

 

Nasze zestawienie nie byłoby kompletne bez Fisher Price Bebo. Jest to zabawka przeznaczona dla dzieci od 1. roku życia. Produkt ma ładne opakowanie, dlatego wiele osób wybiera go jako prezent. Wymiary pudełka są następujące: 28 cm x 30,5 cm x 14 cm.

Prezentowany piesek wykonuje wiele ruchów – potrafi kiwać głową, ruszać uszami, a także merdać ogonem. Efekty świetlne sprawiają, że dziecko skupia uwagę na zabawce. Aby rozpocząć zabawę, wystarczy nacisnąć przycisk umieszczony na łapkach. Produkt ma wbudowanych 25 przyjaznych dla ucha piosenek. Melodie zachęcają maluszka do tańca. Zabawka pozwoli Twojemu dziecku nie tylko odsłuchiwać piosenki i je śpiewać, ale także poznać podstawowe kolory i liczby.

Fisher Price Bebo to produkt polecany przez rodziców. Uważają, że jest to jednak z najlepszych zabawek dostępnych na rynku. Do jej wykonania wykorzystano jedynie bezpieczne dla zdrowia dziecka tworzywa, co daje gwarancję bezpieczeństwa.

 

 

 

 

Tm Toys Blu Blu

 

Jeśli chcesz kupić dobrej jakości zabawkę interaktywną dla swojej pociechy, polecamy Twojej uwadze Tm Toys Blu Blu. Jest to maskotka delfinka. Produkt zasilany jest 4 bateriami AA. Wymiary opakowania są następujące: 49 cm x 28 cm x 30 cm.

Prezentowana zabawka będzie odpowiednia dla dzieci od 18. miesiąca życia. Pluszowy delfinek rusza uszami i wydobywa z siebie dźwięki np. wtedy, kiedy maluch go głaszcze. To sprawia, że nasza pociecha uczy się dbania o zwierzęta. Do zestawu dołączony jest smoczek niezbędny podczas usypiania delfinka.

Produkt został zrobiony z miękkich, a przede wszystkich bezpiecznych dla zdrowia materiałów. Z uwagi na to, że zabawka jest miła w dotyku, dzieci chętnie zasypiają tuląc się do niej. Konsumenci podkreślają, że maskotka bardzo podoba się maluszkom i te chętnie się nią bawią.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status