Najlepsza mata edukacyjna Fisher Price

Ostatnio aktualizowane: 12.08.20

 

Jaką matę edukacyjną Fisher Price wybrać?

 

Maty edukacyjne to zabawki cieszące się dużą popularnością zarówno wśród dzieci, jak też rodziców. Tego typu produkty pozytywnie wpływają na psychoruchowy rozwój maluchów. Żeby znaleźć odpowiedni model, należy przyjrzeć się jego kilku podstawowym cechom. W naszym poradniku podpowiadamy, o czym nie wolno zapominać, robiąc zakupy. Dla dodatkowego ułatwienia przygotowaliśmy też ranking mat edukacyjnych Fisher Price.

 

 

Wybraliśmy markę Fisher Price, ponieważ to światowy lider w produkcji zabawek i akcesoriów dla dzieci. Oferowane przez firmę produkty wyróżnia nie tylko doskonała jakość wykonania, ale również funkcjonalność oraz atrakcyjny design.

Mata edukacyjna jest dedykowana niemowlętom już od 3. miesiąca życia. Choć na początku maluch będzie jedynie oglądać znajdujące się na niej obrazki, to wraz z upływem czasu będziemy mogli obserwować, jak rozwijają się jego poszczególne zmysły. Ze względu na to, że takie zabawki są bardzo kolorowe, nasza pociecha nauczy się spostrzegawczości i zauważenie najmniejszych szczegółów nie będzie dla niej problemem.

Najlepsza mata edukacyjna Fisher Price w 2020 roku jest na tyle duża, by maluch mógł się na niej położyć i swobodnie obracać. Z tego względu powinna być ona wykonana z solidnych i grubych materiałów. Dobrze, jeśli boki produktu będą podwyższone lub wykończone specjalnymi poduszkami. Takie rozwiązanie sprawi, że dziecko nie spadnie na podłogę, co mogłoby skończyć się poważnym urazem główki. Co więcej, materiał wykonania musi nadawać się do prania w pralce. To umożliwi nam utrzymanie zabawki w nienagannej czystości.

Dobrym wyborem będzie mata wyposażona w pałąk z zabawkami. Zwiększy on atrakcyjność produktu i z pewnością przyciągnie uwagę dziecka. Najlepiej będzie, jeśli zawieszone elementy będzie można w razie potrzeby zdjąć, aby podać je maluchowi lub wyczyścić.

Zawsze starajmy się dokładnie sprawdzić jakość wykonania produktu. Nie może mieć on postrzępionych brzegów, ani wystających nitek w miejscach zszycia poszczególnych elementów. Inaczej już po kilku użyciach mata się porwie, w efekcie czego dziecko nie będzie mogło się na niej bawić.

 

 

Maty edukacyjne Fisher Price – ranking

 

 

Fisher Price Przyjaciele z Lasu Tropikalnego K4562

 

Model Fisher Price Przyjaciele z Lasu Tropikalnego K4562 ma wymiary 75 cm x 75 cm i wyróżnia się bardzo atrakcyjnym designem. Widnieją na nim nadruki zwierząt zamieszkujących dżunglę. Mata została wyposażona w pałąk z wiszącymi elementami, m.in. pluszowymi zabawkami i lusterkiem.

W górnej części produktu znajduje się kula, która po naciśnięciu przycisku zaczyna świecić. Co więcej, prezentowany model gra różne melodie i wydaje odgłosy natury. Ich głośność można swobodnie regulować, dlatego bawiący się maluch na pewno się ich nie przestraszy. Mata posiada na brzegach specjalne poduszeczki zapobiegające upadkowi dziecka na podłogę.

Jak twierdzą konsumenci, prezentowany produkt jest godny polecenia pociechom już od pierwszych miesięcy życia. Zabawka jest kolorowa i niezwykle atrakcyjna dla niemowląt, dlatego nie znudzą się nią za szybko. Poza tym model Przyjaciele z Lasu Tropikalnego K4562 w razie potrzeby można bez obaw prać w pralce.

 

 

 

 

Fisher Price 3 W 1 CHP85 

 

Osoby, których celem poszukiwań jest mata edukacyjna Fisher Price w dobrej cenie, powinny zainteresować się produktem 3 W 1 CHP85. To funkcjonalna zabawka wyposażona w pałąk z wiszącymi, kolorowymi elementami. Wymiary przedstawionego modelu wynoszą ok.: 41 cm x 54 cm x 7 cm.

Mata dorasta wraz z dzieckiem, dlatego może mu towarzyszyć przez długi czas. W zestawie znajduje się specjalny, „muzyczny” lew, który gra różne melodie oraz wydaje odgłosy natury (jest on zasilany 2 bateriami AA). Produkt został wykonany z miękkiego i grubego materiału. Jego brzegi zostały delikatnie wzmocnione, aby zapewnić maluchowi ochronę przed zsunięciem się na podłogę.

Na podstawie publikowanych w Internecie opinii można wywnioskować, że jedną z największych zalet prezentowanego modelu jest wyjątkowy design. Mata jest bardzo kolorowa i przyciąga uwagę niemowląt. Dołączony pałąk z zawieszonymi zabawkami można w razie potrzeby łatwo złożyć i np. zabrać na spacer do wózka.

 

 

 

 

Fisher Price Wesoły Samochód DFP07 

 

Fisher Price Wesoły Samochód DFP07 to mata edukacyjna o wymiarach: 43 cm x 66 cm x 9 cm. Jest ona idealna dla niemowląt już od pierwszych dni życia. Dziecko może na produkcie bawić się siedząc, leżąc na brzuszku lub na plecach. Powyższy model wyglądem przypomina samochód, z tyłu znajdują się wysokie ściany zapobiegające upadkowi na podłogę.

Mata posiada kierownicę, która wydaje różne dźwięki po jej naciśnięciu. W zestawie znajduje się również 8 odczepianych zabawek rozwijających zmysły i motoryczne zdolności pociechy. W razie potrzeby produkt można bez obaw wyprać w pralce.

Najlepsze maty edukacyjne Fisher Price są kolorowe, interaktywne i dostosowane do potrzeb dziecka, w zależności od jego wieku. To samo można powiedzieć o modelu Wesoły Samochód DFP07, potwierdzają to również konsumenci. Opisana zabawka dorasta wraz z maluchem i potrafi skutecznie przyciągnąć jego uwagę (nie tylko za sprawą granych melodii, ale również kolorowych światełek).

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status