Najlepsza mata edukacyjna Bright Starts

Ostatnio aktualizowane: 04.06.20

 

Jaką matę edukacyjną Bright Starts wybrać?

 

Mata edukacyjna to zabawka, która zapewni dziecku dobrą zabawę. Podczas gdy my zajmujemy się swoimi obowiązkami, maluch może dobrze się bawić. Ze względu na popularność maty na rynku znajdziesz bardzo dużo produktów tego typu. Porównaliśmy wiele z nich i udało nam się wyłonić najważniejsze cechy, jakimi charakteryzują się dobre maty edukacyjne.

Zapewne zastanawiasz się, czemu wszystkie produkty na naszej liście to wyroby marki Bright Starts. Jest to firma, która zajmuje się produkowaniem zabawek edukacyjnych. Produkty tej marki gwarantują, że przy dobrej zabawie dziecko będzie się również uczyć. Wielu rodziców zaufało Bright Starts i postanowiło sięgnąć po jej zabawki.

Na początku zajmijmy się wielkością. Według wielu osób najlepsze maty edukacyjne Bright Starts pozwalają dziecku swobodnie się obracać, lecz jednocześnie możemy łatwo je składać, a po złożeniu nie powinny zajmować zbyt dużo miejsca. Oznacza to, że dobry produkt nie może być zbyt duży, lecz również niezupełnie mały.

Niemniej ważne jest wykonanie produktu. Maty najczęściej są wykonane z tworzywa sztucznego. Produkt tego typu koniecznie powinien mieć atest potwierdzający, że nie ma on w składzie żadnych, szkodliwych substancji. Naturalnym odruchem malucha jest branie wszystkiego do buzi. Elementy wykonane z pochodnej ropy naftowej mogą zaszkodzić dziecku.

Nie zapominaj również o bezpieczeństwie pociechy. Wiele mat wyposażono w ścianki lub barierki, które nie pozwalają maluchowi na wydostanie się na zewnątrz. Jest to bardzo dobra opcja, kiedy nie możemy być ciągle przy dziecku.

Rodzice uważają, że najlepsza mata edukacyjna Bright Starts w 2020 roku jest dobrze wyposażona. Pamiętaj, że im więcej elementów, tym zabawka jest bardziej atrakcyjna dla malucha. Dlatego polecamy zainwestować w matę, do której dołączono różnego rodzaju grzechotki, pluszaki, gryzaki i inne zabawki, które zainteresują pociechę. Dzięki temu dziecko będzie długo się bawić, a my możemy zająć się swoimi obowiązkami.

Na macie bardzo łatwo mogą się rozwijać różnego rodzaju bakterie. Dlatego ważne jest, aby można ją było łatwo oczyścić. Warto wybrać model, który można prać w pralce.

 

 

Maty edukacyjne Bright Starts – ranking

 

 

Bright Starts Deluxe z piłeczkami 

 

Bright Starts Deluxe z piłeczkami to mata, która może być używana przez dziecko od dnia narodzin. Produkt ten ma specjalny certyfikat, który potwierdza, że do jego produkcji nie zostały użyte toksyczne materiały.

Wymiary tego modelu to 113 cm x 100 cm x 46 cm. Jest to wystarczająco duża zabawka, aby maluch mógł sobie poleżeć i się też swobodnie poprzekręcać. Ścianki maty mogą być podniesione, co sprawia, że model przemienia się w praktyczny kojec o wysokości 21 cm. Do produktu dołączono pudełko z kulkami, które pozwalają pociesze trenować zręczność i koordynację.

Matę można bardzo łatwo utrzymać w czystości. Wystarczy odłączyć od niej plastikowe elementy i wyprać w pralce w 30 st. Rodzice uważają, że prezentowany model jest dobrze wyposażony. Chwalą również fakt, że produkt może spełniać funkcję kojca.

 

 

 

 

Bright Starts Żyrafa 

 

Bright Starts Żyrafa to łatwa do przenoszenia mata edukacyjna, której wymiary wynoszą 81 cm x 81 cm. Z kolei dwa pałąki zawieszone zostały na wysokości 46 cm. Na ich łączeniu została umieszczona zabawka w kształcie tygrysa, która gra różnego rodzaju melodie. Z pewnością skupi uwagę leżącego malucha.

Jeżeli chodzi o tę zabawkę, to możemy nią łatwo manipulować. Mamy możliwość przełączania granej muzyki, a oprócz tego możemy przyciszać oraz pogłośnić dźwięki dochodzące z zabawki. Obok tygrysa znajduje się lusterko, w którym maluch może się przeglądać. Mata jest bardzo dobrze wyposażona. Do kompletu dołączone są gryzaki, grzechotki oraz poduszka w kształcie żyrafy.

Prezentowana mata edukacyjna Bright Starts w dobrej cenie jest miękka i kolorowa. Dziecku z pewnością będzie na niej wygodnie. Rodzice zgadzają się ze stwierdzeniem, że model bardzo dobrze się prezentuje. Uważają również, że produkt zapewnia maluchowi zabawę na wiele godzin.

 

 

 

 

Bright Starts Słonik Pink 

 

Chcielibyśmy przedstawić matę, na której Twojej dziecko spędzi bardzo wiele miłych chwil. Jest to Bright Starts Słonik Pink. Produkt łatwo dostosowuje się do rosnącego dziecka. Na początku może być to zwykła mata z pałąkiem na górze. Kiedy jednak maluch zaczyna być mobilny, to z maty może zrobić się kojec, który nie pozwoli pociesze wyjść, kiedy my jesteśmy zajęci.

Wymiary opisywanego modelu to 113 cm x 100 cm x 46 cm. Jeżeli chodzi o kojec, to wysokość jego ścianek wynosi 21 cm. Mata ma wszystkie, potrzebne atesty, które potwierdzają, że nie zagraża zdrowiu dziecka. Produkt jest wykonany z miękkiego i grubego materiału, więc mamy pewność, że maluchowi będzie na nim wygodnie.

Jest to bardzo dobrze wyposażona mata. W zestawie znajdziemy kulki, pluszaki, poduszkę, gryzaki i wiele innych zabawek, które zainteresują dziecko. Rodzice są bardzo zadowoleni z maty. Wielu z nich przyznało, że jest to zabawka, która pomaga im zająć się dzieckiem, a przy okazji je uczy.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status