Najlepsza mała bramka do piłki nożnej dla dzieci

Ostatnio aktualizowane: 20.01.20

 

Jaką małą bramkę do piłki nożnej dla dzieci wybrać?

 

Piłka nożna jest jednym z najpopularniejszych sportów na świecie. Dlatego wiele maluchów już od wczesnych lat marzy, by zostać piłkarzem. Chcąc pomóc dziecku w osiągnięciu celu warto sprezentować mu niewielką bramkę, dzięki której pociecha będzie mogła trenować celność swoich kopnięć. W sklepach znajdziesz wiele modeli, które różnią się wykonaniem, wielkością oraz ceną. Chcąc ułatwić Ci wybór produktu poniżej prezentujemy krótki poradnik, w którym opisaliśmy, jaka powinna być najlepsza mała bramka do piłki nożnej dla dzieci w 2020 roku.

 

 

Na początku należy sprawdzić wymiary interesującego nas produktu. Wielkość modelu powinna być dopasowana do wieku naszej pociechy. Niewielkie bramki, których szerokość to około 100 cm dedykowane są głównie dla maluszków w wieku przedszkolnym. Modele te mają niewielkie gabaryty i łatwo je przechowywać. Jeśli jednak z zabawki ma korzystać nieco starsza pociecha (między 7 a 12 lat), sugerujemy wybór większego sprzętu o szerokości minimum 150 cm. Nasza pociecha będzie w stanie wypatrzyć bramkę z odległości kilku metrów podczas gry z kolegami.

Ważne jest również to, z jakich materiałów wykonano model, który nas interesuje. Najlepsze małe bramki do piłki nożnej dla dzieci mają wytrzymałe siatki. Producenci najczęściej używają do produkcji poliester lub nylon, gdyż obie tkaniny są odporne na działanie warunków atmosferycznych, takich jak deszcz czy przymrozki. Poza tym nawet w czasie intensywnej rozgrywki materiał nie ulegnie zniszczeniu. Dzięki temu siatka będzie Ci służyła przez długi czas.

Warto sprawdzić, co znajduje się wewnątrz zestawu, który kupujemy. Na szczególną uwagę zasługują produkty, w których poza bramką i siatką znajdziemy mocowania oraz piłkę nożną. Poza tym kompletne opakowanie można od razu podarować naszemu maluszkowi na urodziny lub inną okazję.

Przed zakupem sprawdź, czy bramka, którą chcesz zakupić jest w pełni bezpieczna. Koniecznie upewnij się, że konstrukcja nie zawiera wystających elementów, o które pociecha może się skaleczyć. Poza tym, by zadbać o swój komfort warto upewnić się, że sprzęt łatwo jest rozłożyć i złożyć – ułatwi Ci to przechowywanie.

 

 

Małe bramki do piłki nożnej dla dzieci – Ranking

 

 

Axer A2485 

 

Polecamy inwestycję w Axer A2485, czyli bramkę do piłki nożnej, która powstała specjalnie dla najmłodszych graczy. Użyte do produkcji materiały są bardzo wytrzymałe, więc produkt będzie służył dziecku przez wiele lat. Model przeznaczony jest do użytku zewnętrznego, a przy zakupie otrzymasz 2 igły – pomogą Ci one zamocować bramkę w ziemi.

Wymiary prezentowanego sprzętu to 152 cm x 91 cm, z kolei głębokość wynosi 68 cm. Produkt jest na tyle niewielki, że bez trudu schowasz go po skończonej zabawie. Siatka została wykonana w 100% z poliestru, który jest bardzo wytrzymały. Oczka mają wymiary 9 cm x 9 cm, więc nawet podczas gry niewielką piłką nie przeleci ona na drugą stronę bramki.

Dość wysoka cena nie zniechęciła rodziców do zakupu tego produktu. Prezentowana bramka ma bardzo wiele pozytywnych recenzji zadowolonych konsumentów, którzy uważają, że wszystkie materiały wykorzystane do produkcji są solidne i co najważniejsze, zostały przetestowane i nie zagrażają zdrowiu malca.

 

 

 

 

Tomito 2w1 

 

Zachęcamy rodziców do zakupu Tomito 2w1 – jest to starannie wykonana mała bramka do piłki nożnej dla dzieci w dobrej cenie. Prezentowany produkt przyczyni się do rozwoju sprawności ruchowej u malca, a także pomoże zadbać o kondycję. Tym, co wyróżnia sprzęt na rynku, jest to, że przy zakupie otrzymasz aż 2 niewielkie bramki, które potem możesz połączyć w jedną dużą. Wymiary każdego z mniejszych elementów to: długość – 94 cm, wysokość – 71 cm i głębokość – 62 cm. Z kolei po połączeniu gabaryty wynoszą: 185 cm x 120 cm x 70 cm.

Model można szybko złożyć i rozłożyć, co ułatwia jego przechowywanie. Dzięki temu zabierzesz go też ze sobą na wakacyjny wyjazd. Dużym atutem jest wytrzymała, poliestrowa siatka. Została ona dobrze zaczepiona, przez co nawet silnie wbity gol nie zerwie jej. Zestaw zawiera wszystkie niezbędne elementy, takie jak rurki i łączniki, które służą do montażu. Poza tym producent umieścił w opakowaniu piłkę nożną oraz dedykowaną dla niej pompkę.

Tym, co przekonało rodziców do zakupu zestawu jest jego niewielka cena oraz stosunek jakości wykonania do kosztów zakupu. Bramka jest wytrzymała, więc będzie służyła Twojemu dziecku przez wiele lat.

 

 

 

 

Spartan Mini SP-1148

 

Zestaw bramek do piłki nożnej Spartan Mini SP-1148 cieszy się dużą popularnością wśród dzieci i ich rodziców. Produkt może być używany podczas samodzielnego treningu celności lub w czasie rozgrywki z przyjaciółmi. Sprzęt ten jest w pełni bezpieczny, więc nie zagraża zdrowiu Twojej pociechy.

Wymiary każdej z bramek to: 91 cm x 61 cm x 45 cm. Siatka została wykonana z polipropylenu, który jest odporny na warunki atmosferyczne. Dzięki temu nie musisz każdorazowo składać modelu podczas deszczu lub wiatru. W zestawie znajdziesz komplet 6 stalowych kotwic, czyli mocowań do podłoża. Poza tym opakowanie zawiera gumową piłkę do gry o średnicy 37 cm.

Jest to dobrze wykonany sprzęt, który został doceniony przez wielu konsumentów. Ich zdaniem użyte materiały są nie tylko wytrzymałe, ale dobrze się prezentują. Zarówno złożenie, jak i rozłożenie zestawu zajmuje niecałą minutę. Waga produktów to około 2,6 kg, więc przenoszenie ich nie jest zbyt trudne.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status