Najlepsza lalka Barbie

Ostatnio aktualizowane: 03.07.20

 

Jaką lalkę Barbie wybrać?

 

Każda mała dziewczynka, bez wyjątku, chce czasem poczuć się, jak księżniczka. Jej ulubioną towarzyszką najczęściej jest lalka Barbie – niekoniecznie królewna, może to być lekarka, treserka zwierząt, mama, sportsmenka lub baletnica. Możliwości i modeli do wyboru jest naprawdę wiele. Nie jest istotne, czy Twoje dziecko w tym momencie bawi się samo czy też z koleżankami, każda zabawka ma tysiące historii do opowiedzenia, przygód do przeżycia i ról do odegrania. Dziecięca wyobraźnia z jedną lalką może zrobić niezliczone ilości rzeczy. W końcu kto powiedział, że królewna nie może polecieć w kosmos?

 

 

Dzieci przywiązują się do swoich zabawek, dlatego warto, by lalka, którą chcemy im podarować, czymś się wyróżniała, była w jakiś sposób oryginalna. Najlepsze lalki Barbie w 2020 roku, to te, które są w jakiś sposób niepowtarzalne. Inne niż zwykła „podstawowa” wersja. Rodzice, szukając odpowiedniego modelu dla swojego dziecka, często pytają o to, jakie lalki w danym momencie są najpopularniejsze lub najnowsze. Dobrze, gdy posiadają jakieś dodatkowe elementy albo gadżety. Na szczęście  do wyboru jest cała gama możliwości, np. konie, pieski lub inne zwierzątka, sprzęt sportowy, mniejsze laleczki odgrywające role dzieci, pojazdy. O ile często odpowiednie doposażenie lalki idzie w parze z wyższą ceną, trzeba jednak zauważyć, że za rozsądną, dobrą, kwotę też można kupić kilka naprawdę oryginalnych i interesujących modeli, którymi nasze dziecko będzie równie zachwycone.

Przed zakupem zawsze warto sprawdzić, czy zabawka wykonana jest  nie tylko z bezpiecznych, ale i dobrych oraz trwałych materiałów. Upewnijmy się też, czy posiada odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa. Dobrze, gdy przyszła towarzyszka zabaw nie posiada zbyt wielu małych elementów, które łatwo mogą się gdzieś zgubić. Trzeba także pamiętać, że dodatki działające przy użyciu baterii również mogą się łatwo zepsuć.

 

 

Lalki Barbie – ranking

 

 

Mattel Barbie Tęczowa Syrenka

 

Jeżeli Twoje dziecko jest zauroczone znaną nam wszystkim Disney’owską Arielką, to Barbie Tęczowa Syrenka będzie idealnym wyborem. Konsumenci podkreślają, że jest to lalka Barbie w dobrej cenie. W jej naszyjniku zamontowany jest przycisk, który wystarczy nadusić i włożyć lalkę do wody. To uruchomi zamontowane w jej ogonie kolorowe światełka. Można to także wykonać bez obecności wody (jeśli boimy się, że pod wpływem cieczy włosy zabawki zwyczajnie się zniszczą) – bez zanurzania jej lampki również będą się mienić.

Należy pamiętać, że ogona nie możemy odczepić  i nie można zamienić go na sukienkę, a co za tym idzie lalka nie będzie też samodzielnie stać. Produkt zasilany jest trzema bateriami guzikowymi typu AG13, które zamontowane są w bardzo bezpieczny sposób. Gwarantuje to nam, że po kontakcie zabawki z wodą, mechanizm nie uszkodzi się, ani nie zrobi naszemu dziecku krzywdy. Rodzice są zadowoleni z produktu, uważają że jest on dobrze wykonany, i bezpieczny dla dzieci.

 

 

 

 

Mattel Barbie Interaktywny Koń + Lalka (FRV36) 

 

Mattel Barbie Interaktywny Koń + Lalka (FRV36) doskonała zabawka dla każdej fanki koni i jazdy konnej. Dodatkiem do tego zestawu jest koń, który sam w sobie jest już dość dużą, atrakcyjną zabawką interaktywną – reaguje na głos, dotyk oraz jest w stanie potakiwać lub zaprzeczyć głową w odpowiedzi na zadane pytanie. Wśród jego opcji jest także chód, obrót czy taniec.

Zabawka ta jest również wyposażona w odpowiednie elementy, jak na przykład szczotka, pikowana derka czy marchewki, z którymi koń i lalka również wchodzą w pewne reakcje. Lalka będąca podstawą zestawu  ubrana w kowbojskie ubranko, a specjalny klips umożliwia jej jazdę na grzbiecie konia.

Zabawka jest całkowicie bezpieczna dla naszego dziecka. Wykonana z bezpiecznego plastiku, praktycznie nie posiada zewnętrznych elementów, które mogłyby w jakiś sposób zrobić krzywdę dziewczynce. Aby koń wydawał odgłosy, ruszał głową czy zginał nogi i chodził, wymaga użycia czterech baterii AA. Produkt ceniony jest za to, że jest nie tylko solidnie wykonany, ale też bardzo atrakcyjny dla małej miłośniczki koni.

 

 

 

 

Mattel Barbie Nurkowanie Z Delfinem Zestaw (FDB63)

 

Motywem przewodnim lalki Barbie Nurkowanie z Delfinem jest odkrywanie rafy koralowej, co może dodatkowo zachęcić naszą pociechę do dalszego zgłębiania tematu podwodnego świata.

Jak  wszystkie najlepsze lalki Barbie, jest to zestaw, w którego skład wchodzi wiele gadżetów, niewątpliwie sprawiających radość dziecku. Na uwagę zasługuje specjalny strój do nurkowania, który pod wpływem ciepłej (ale nie gorącej) wody zmienia kolor z niebieskiego na różowy. Jako elementy ubioru dołączono także profesjonalną maskę do snorkelingu oraz różowe płetwy. Piesek, którego znajdziemy w komplecie, dzięki specjalnej desce może unosić się na wodzie, a gdy ściśniemy jego brzuszek, zacznie tryskać wodą. Kolejną, wyjątkową zabawką jest różowy delfin – jego nie można zanurzyć w wodzie, ale gdy pociągniemy go za ogon, wyda z siebie realistyczne dźwięki.

Wiele osób doceniło to, że jest to niedrogi, bardzo atrakcyjny zestaw, który nie tylko bawi, ale też rozbudza pasję do podwodnego świata.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status