Najlepsza huśtawka dla dzieci stojąca

Ostatnio aktualizowane: 02.04.20

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaką huśtawkę dla dzieci stojącą wybrać?

 

Jeśli zapytasz dzieci, pewnie wiele z nich powie Ci, że huśtawka to ich ulubiony element na placu zabaw. Dlatego też Twoje pociechy na pewno ucieszyłyby się na wieści, że taki sprzęt znalazł się w ich ogrodzie. Zakup takiego produktu nie jest prostą czynnością, bowiem musisz zwrócić uwagę na wiele elementów. Z tego powodu przygotowaliśmy ten oto poradnik. Znajdziesz w nim wiele informacji o tym, jakie cechy powinny mieć najlepsze stojące huśtawki dla dzieci. Ponadto, artykuł został urozmaicony niewielkim zestawieniem z dokładnie opisanymi trzema urządzeniami.

Zanim dokonasz zakupu, powinieneś dokładnie zastanowić się, ile dzieci i w jakim wieku będzie korzystało z zabawki. Jeśli planujesz wybór modelu dla noworodka, huśtawka powinna mieć pewne ograniczenia, które nie pozwolą malcowi wypaść. Równocześnie, niektóre produkty dopuszczają ciężar nawet dwóch osób. Pamiętaj, że wzięcie tych czynników pod uwagę jest bardzo ważne, bowiem przekłada się na bezpieczeństwo.

Każda dostępna na rynku huśtawka ma pewne ograniczenia wagowe. Oznacza to, że gdy pociecha podrośnie, może nie tylko nie zmieścić się w zabawce, ale i konstrukcja nie utrzyma ciężaru dziecka. Z tego powodu zalecamy zakup trwałych modeli o mocnym stelażu. Dzięki temu, będziesz mógł cieszyć się modelem przez długi czas. Równocześnie, stabilna i trwała metalowa konstrukcja gwarantuje bezpieczeństwo w czasie użytkowania.

Zwróć uwagę, że huśtawki mogą być jedno lub dwuosobowe. Drugi typ produktu polecamy szczególnie dla rodziców, którzy mają 2 dzieci. Dzięki temu, każde z nich będzie mogło bawić się na sprzęcie w dowolnym momencie.  Ciekawym udogodnieniem jest zbudowana zjeżdżalnia, która zapewni maluchom jeszcze więcej zabawy. Pamiętaj, że najlepsza stojąca huśtawka dla dzieci w 2020 roku to produkt, który jest dobrze dopasowany do potrzeb i wymagań Twoich dzieci.

 

 

Huśtawki dla dzieci stojące – ranking

 

 

Tako Lew

 

Rodzicom, którzy planują zakupić dla swoich dzieci huśtawkę, polecamy zainteresowanie się modelem Tako Lew. Jest to bardzo elegancka zabawka, która dodatkowo cechuje się ciekawym designem. Kolorowa podobizna lwa na pewno przekona wiele malców do zabawy. Model ten przeznaczony jest dla dzieci od 6 miesiąca życia, których waga nie przekracza 25 kg.

Atutem prezentowanego sprzętu jest wygodne oparcie, dzięki czemu ze sprzętu mogą korzystać również bardzo małe dzieci. Specjalne szelki utrzymają Twoją pociechę w miejscu i sprawią, że nie wypadnie. Kolejnym zabezpieczeniem jest specjalna półka, która zapobiega wyślizgnięciu się dziecka. Warto dodać, że rodzic może regulować wysokość oparcia, zatem huśtawka będzie nadawała się też dla nieco starszych maluchów. Całkowite wymiary produktu to: szerokość – 82 cm, długość – 107, wysokość – 108 cm.

Ponieważ prezentowany sprzęt posiada badania na zgodność z europejską normą bezpieczeństwa EN 71-1:2005, wielu rodziców zdecydowało się na tę inwestycję. W opinii konsumentów jest to bardzo bezpieczny produkt.

 

 

 

 

Tako Osiołek

 

Kupując zabawkę dla naszego malca, warto dopilnować, by cechowała się ona eleganckim designem. Kolorowa obudowa na pewno zachęci Twoją pociechę do częstszego korzystania z produktu. Takim sprzętem jest model Tako Osiołek. Jest to kolorowy sprzęt, którego stelaż ma różowy i fioletowy kolor. Zabawka przeznaczona jest dla malców od 6 miesiąca życia, których waga nie przekracza 25 kg. Urządzenie można ustawić zarówno w domu, jak i w ogrodzie.

Dużym atutem produktu jest miękka tapicerka gwarantująca komfort w czasie użytkowania. Co więcej, huśtawka posiada oparcie, na którym namalowany jest osiołek. Wiedz, że element ten jest regulowany, zatem będziesz mógł dostosować wielkość produktu do wieku i wzrostu Twojego dziecka. Poza tym zabawka posiada pasy bezpieczeństwa, jak również zabezpieczającą barierkę, co sprawia, że Twoja pociecha nie wypadnie w czasie zabawy.

Wytrzymałe rurki oraz elegancki design to główne cechy, które przekonały wielu rodziców do zakupu zabawki. Kolorowe elementy na pewno przykują uwagę, a zabezpieczenia zagwarantują bezpieczną zabawę. Zdaniem konsumentów jest to bardzo elegancka stojąca huśtawka dla dzieci w dobrej cenie.

 

 

 

 

Tako Z Barierką

 

Jeśli Twój maluszek jest zbyt mały, by korzystać z tradycyjnych huśtawek, polecamy model Tako Z Barierką. Jest to niewielka zabawka dedykowana dla malców od 1 roku życia do 3 lat. Maksymalna waga użytkownika nie może przekroczyć 25 kg. Warto dodać, że sprzęt przeznaczony jest głównie do użytku wewnętrznego. Jednak produkt łatwo się składa i rozkłada, zatem przeniesienie go i ustawienie w innym miejscu na pewno nie będzie problemem.

Obudowa zabawki została wykonana z twardego materiału, co gwarantuje pełnię bezpieczeństwa w czasie użytkowania. Dodatkowo, w produkcie znajduje się stabilne oparcie, które sprawi, że malec nie przechyli się do tyłu i nie skaleczy się. Wiedz, że element ten można regulować, zatem dostosujesz zabawkę do wzrostu swojego dziecka. Co więcej, model posiada wiele zabezpieczeń, które gwarantują bezpieczną i komfortową zabawę. Zaliczamy do nich: pasy między rękami i nogami, odpinaną barierkę oraz zabezpieczenie przed składaniem siedziska. Zanim produkt trafił na sklepowe półki, został przebadany i jest zgodny z europejską normą bezpieczeństwa EN 71-1:2005.

Niewielkie wymiary i gwarancja bezpieczeństwa to główne cechy, które przekonały liczną grupę rodziców do zakupu tej zabawki. Gwarantuje ona bowiem miłe spędzenie czasu przez Twoją pociechę.

 

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
DMCA.com Protection Status