Najlepsza bramka do piłki nożnej zabawka

Ostatnio aktualizowane: 14.07.20

 

Jaką bramkę do piłki nożnej zabawkę wybrać?

 

Gra w piłkę nożną to bardzo dobry sposób na spędzenie czasu ze swoimi dziećmi. Aby uatrakcyjnić rozgrywkę powinniśmy zdecydować się na zakup odpowiedniego wyposażenia, w tym również bramki. Z jej pomocą zmienimy ogród w prawdziwe piłkarskie boisko. Jak jednak znaleźć właściwy produkt? Na jakie kwestie należy zwrócić szczególną uwagę? Tego dowiesz się po przeczytaniu artykułu, na który składa się krótki poradnik i zestawienie 3 bramek do piłki nożnej.

 

 

Maluchy coraz częściej spędzają wolne chwile przed ekranem telewizora lub komputera. Choć każdemu z nas należy się taka chwila rozrywki warto zadbać, aby dzieci spędzały odpowiednio dużo czasu również na zewnątrz. Ustawienie w ogrodzie bramki do piłki nożnej skutecznie zachęci pociechy do gry i aktywności fizycznej. Jest to świetny pomysł na prezent nie tylko dla chłopca, ale także dla dziewczynki. Wszystko przez to, że dzieci mogą spędzić więcej czasu z rodzicami i jednocześnie zdobyć nowe, piłkarskie umiejętności.

Uważa się, że najlepsza zabawka bramka do piłki nożnej jest łatwa w montażu. Ta czynność nie powinna zająć nam zbyt dużo czasu. Dobrze, jeśli nie będą nam potrzebne specjalistyczne narzędzia, gdyż to może zniechęcić nas do rozłożenia produktu. Upewnijmy się, że po montażu bramka stoi stabilnie i nie przechyla się, zwłaszcza przy silniejszym podmuchu wiatru. Jeśli o tym zapomnimy, przy chwili nieuwagi może dojść do niebezpiecznego w skutkach wypadku spowodowanego przewróceniem się produktu. Żeby tego uniknąć, najlepiej zdecydować się na bramkę, do której dołączono specjalne śledzie pozwalające solidnie przymocować ją do podłoża.

Szukając idealnego produktu, sprawdźmy również jego wymiary. Dla najmłodszych pociech odpowiedni będzie niewielki model mierzący ok.: 100 cm x 150 cm. Im starsze jest dziecko, tym większej bramki potrzebujemy. Istotne znaczenie w tej kwestii ma również powierzchnia naszego ogrodu. Ustawienie zbyt dużego modelu spowoduje ograniczenie przestrzeni i tym samym utrudni nam swobodne poruszanie się po trawniku.

Jeżeli chcemy mieć pewność, że wybraliśmy odpowiednią bramkę do piłki nożnej musimy sprawdzić, czy posiada stosowne certyfikaty. O tym, że produkt jest bezpieczny dla dziecka świadczy m.in. oznaczenie CE, które potwierdza, że zabawka jest zgodna z obowiązującymi normami Unii Europejskiej.

 

 

Zabawki bramki do piłki nożnej – ranking

 

 

Clementoni CL60243

 

Rodziców szukających zabawki dla maluchów do 3. roku życia na pewno zainteresuje model Clementoni Uczy Języka Angielskiego CL60243. To kolorowa bramka wykonana z tworzyw sztucznych, która została wyposażona w interaktywną ramę. Produkt ma specjalny czujnik. Rozpoznaje on, kiedy piłka trafia do siatki i na tej podstawie liczy zdobyte przez pociechę punkty.

Bramka ma 3 tryby zabawy: z muzyką, nauka języka polskiego i nauka języka angielskiego. To powoduje, że w trakcie gry maluch może nauczyć się przydatnych słówek i zwrotów. Zaletą opisywanego modelu jest to, że można go użytkować zarówno na zewnątrz, jak i w domu. Produkt jest zasilany 2 bateriami AA. Co ważne, ma on certyfikat CE.

Jak przekonują konsumenci to zabawka bramka do piłki nożnej w dobrej cenie, która zapewnia maluchom dobrą zabawę przed długi czas. Powyższy model wspiera rozwój psychomotoryczny i poznawczy, a dodatkowo uczy kolorów, liczb oraz kształtów. Poza tym produkt jest łatwy w montażu i nie zajmuje dużo miejsca.

 

 

 

 

Hudora Freekick

 

Hudora Freekick to bramka do piłki nożnej, którą wyposażono w matę celnościową. Z jej pomocą dzieci nauczą się precyzyjnie strzelać w wyznaczone miejsce. Produkt ma wymiary: 213 cm x 152 cm. Średnica rurek, na których oparta jest konstrukcja wynosi 3,2 cm.

W zestawie znajduje się 5 śledzi mocujących. Zwiększają one stabilność bramki. Model Hudora Freekick waży ok. 11 kg. Jego montaż jest wyjątkowo prosty, głównie ze względu na system zatrzasków oraz widoczne na rurkach numerki. Produkt ma certyfikat CE oraz TUV GS.

Mówi się, że najlepsze zabawki bramki do piłki nożnej są solidne, a dodatkowo świetnie się prezentują. Z opinii konsumentów wynika, że to samo można powiedzieć o wspomnianym modelu. Pomalowano go na szaro-niebieski kolor, w efekcie czego jest dobrze widoczny. Ze względu na składaną konstrukcję produkt można w razie potrzeby zabrać ze sobą, np. w daleką podróż.

 

 

 

 

Spartan SP-1153 

 

Przedstawiamy model Spartan SP-1153. To bramka, która nadaje się do użytku nie tylko w przydomowym ogrodzie, ale również na szkolnym boisku czy placu zabaw. Konstrukcja składa się z metalowych rurek, których średnica wynosi 2,45 cm. Całkowite wymiary produktu to: 90 cm x 165 cm x 290 cm.

W zestawie wraz z bramką otrzymujemy kołki kotwiczące zwiększające stabilność, a także matę celnościową. To powoduje, że produkt można wykorzystać nie tylko do gry, ale również ćwiczeń w oddawaniu precyzyjnych strzałów.

Bramka Spartan SP-1153 idealnie nadaje się dla starszych dzieci. Ponieważ nie zajmuje ona dużo miejsca, nie musimy jej demontować po zakończeniu gry. Poza tym opisany wyżej model jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i z pewnością nie przewróci się przy silniejszym podmuchu wiatru. Produkt jest bezpieczny dla pociech, co potwierdza certyfikat CE.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status