Najlepsza bramka do piłki nożnej 3 x 2

Ostatnio aktualizowane: 06.07.20

 

Jaką bramkę do piłki nożnej 3 x 2 wybrać?

 

Bramka do piłki nożnej przydaje się w szkółkach oraz klubach piłkarskich, a także osobom ćwiczącym rekreacyjnie. Model o wymiarach 3 m x 2 m przeznaczony jest do mini futbolu i z pewnością ułatwi każdemu dziecku spróbowanie swoich sił w tej dziedzinie. W niniejszym artykule podpowiadamy, czym powinien charakteryzować się tego typu produkt oraz na co zwrócić uwagę podczas jego zakupu.

 

 

Najlepsze bramki do piłki nożnej 3 x 2 są łatwe w montażu, a ich rozłożenie nie zajmuje więcej niż kilka minut. Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest zakup modelu, w którym zastosowano system zatrzasków. Dzięki temu składanie słupków i poprzeczki trwa dosłownie chwilę.

Bramki mogą być mocowane do podłoża na różne sposoby. Jeśli chcemy umieścić je na zewnątrz i przytwierdzić do trawy niezbędne w tym celu są szpilki, które wbija się w ziemię. W przypadku betonu można użyć specjalnych obciążników, które usztywnią całą konstrukcję. Na hali natomiast należy użyć tak zwanych talerzyków. Miejmy na uwadze, czy w zestawie znajdują się także specjalne haczyki niezbędne podczas mocowania siatki do ramy głównej.

Sprawdźmy również profile bramki. Powinny mieć one dostatecznie dużą średnicę, aby całość była stabilna i nie przewracała się. Najlepiej sprawdzają się rurki z mocnego tworzywa PCV, stali lub aluminium, których średnica wynosi od 3 cm do 5 cm. Tego typu tworzywa są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia.

Bardzo istotna jest również siatka. Powinna być ona odpowiednio gęsta oraz na tyle wytrzymała, aby wpadająca piłka jej nie rozerwała. Najlepsza bramka do piłki nożnej 3 x 2 w 2020 roku wyposażona jest w siatkę wykonaną z lin polietylenowych. Są one bardzo mocne oraz odporne na działanie warunków atmosferycznych. Dzięki temu bramki możemy używać w pełnym słońcu, na wietrze, w deszczu i śniegu bez obaw, że się uszkodzi.

 

 

Bramki do piłki nożnej 3 x 2  – Ranking

 

 

Hudora 300 x 205 cm

 

W naszym zestawieniu chcielibyśmy zaprezentować Ci model Hudora 300 x 205 cm. Jest to bramka do piłki nożnej 3 x 2 w dobrej cenie, która skutecznie wspomoże przyszłych piłkarzy w rozwijaniu kariery sportowej.

Produkt zbudowany jest z malowanej proszkowo ramy oraz siatki z poliestru, odpornej na działanie warunków atmosferycznych. Dzięki zastosowaniu pięciu dodatkowych kotwic mocujących bramka stoi stabilnie na murawie.

Wymiary bramki to 300 cm x 205 cm x 120 cm. Średnica rurek wynosi 3,2 cm. W zestawie otrzymujemy także 5 śledzi mocujących do podłoża. Całość jest bardzo łatwa w montażu za sprawą wykorzystania systemu zatrzasków. Dodatkowo wszystkie rurki są ponumerowane, co również ułatwia składanie.

Bramka Hudora 300 x 205 cm cieszy się dużą popularnością wśród kupujących, którzy cenią jej mocną i wytrzymałą konstrukcję oraz szybki montaż. Jej dużą zaletą jest również mobilność – produktu nie trzeba na stałe przytwierdzać do podłoża i w każdej chwili można go przenieść w dowolne miejsce.

 

 

 

 

PZ bramka ALU

 

Model PZ bramka ALU to profesjonalna bramka boiskowa wykonana z aluminium, która jest zgodna z przepisami PZPN, FIFA i normą PN-EN 748-2006.

Wymiary bramki to szerokość – 300 cm, wysokość – 200 cm i głębokość – 150 cm. Zbudowana jest ona z owalnych rur o średnicy 10 cm x 12 cm. Do jej produkcji użyto anodowanego aluminium, dzięki czemu całość jest odporna na działanie warunków atmosferycznych.

Jest to model przenośny, ale może być przymocowany do podłoża – trawy, betonu czy podłogi na hali, przy użyciu specjalnych obciążników lub szpilek. Siatkę natomiast przytwierdza się za pomocą dołączonych do zestawu haczyków z tworzywa sztucznego. Siatka ma 2,5 mm grubości i wykonana jest z odpornego na promienie UV polietylenu.

Bramka jest łatwa i szybka w montażu, ma mocne naroża i posiada certyfikat bezpieczeństwa wydany przez Instytut Sportu. Użytkownicy pozytywnie oceniają ten model, twierdząc, że jest solidnie wykonany i stabilny.

 

 

 

 

Hudora stadion grube rury

 

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć również modelu Hudora stadion grube rury. Jest to bramka piłkarska o wymiarach 300 cm x 200 cm x 90 cm, przeznaczona do gry rekreacyjnej, na przykład w ogrodzie.

Poprzeczka oraz słupki bramki wykonane są z prostokątnych rurek o 6 cm x 3 cm. Są one stalowe, dzięki czemu nie musimy obawiać się o ich szybkie uszkodzenie. Całość pomalowana jest proszkowo, a element ozdobny stanowi biało-czarna makieta naciągana na poprzeczkę.

W zestawie z bramką otrzymujemy nylonową siatkę, którą należy nasunąć na słupki, a także śledzie do przymocowania do podłoża. Dzięki zastosowaniu systemu zatrzasków całość bardzo szybko się montuje.

Osoby, które zakupiły bramkę twierdzą, że zapewnia ona doskonałą rozrywkę na świeżym powietrzu nie tylko dzieciom, ale również dorosłym. Produkt ceniony jest za solidną konstrukcję i odporność na działanie warunków atmosferycznych.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status