Latawce ranking

Ostatnio aktualizowane: 26.02.18

Najlepsze latawce w 2018 roku

 

Wybór latawca wydaje się łatwy, jednakże decyzja powinna mieć związek z kilkoma czynnikami, takimi jak warunki pogodowe i potrzeby użytkownika. Każdy latawiec jest inny i od jego konstrukcji, wielkości, a także siły wiatru zależeć będą możliwości wzbicia się w przestworza. Aby ułatwić wybór przygotowaliśmy dla Państwa nasz ranking latawców.

 

Nasze zalecenia

 

Stormchaser

 

Na pierwszym miejscu znalazł się latawiec Stormchaser. Jest to wspaniały, precyzyjnie wykonany produkt. Odznacza się ciekawym wzorem, przez co wygląda atrakcyjnie. Oprócz tego wykorzystane przy jego konstrukcji materiały są wytrzymałe. Stelaż wykonany jest z włókna szklanego o średnicy 5 mm, a użyta tkanina to nylon.

Do konstrukcji zamontowane są dwie linki o długości po 30 m. Każda z nich ma uchwyt na końcach. Jest to latawiec akrobacyjny, co oznacza, że można nim robić podstawowe i bardziej zaawansowane triki. Nadaje się do użytku dla osób początkujących, jak również dla tych bardziej doświadczonych.

Lata przy wietrze o sile od 2 do 4 w skali Beauforta. Wymiary produktu to 210 cm x 90 cm. Mimo dużych rozmiarów jest dość zwrotny.

Dodatkowo do zestawu dołączona jest estetyczna torba, w której można go przechowywać i przenosić. Jest to najlepszy latawiec ceniony przez konsumentów. Użytkownicy twierdzą, że jest to dobrej jakości produkt i są zadowoleni, że nadaje się do zabawy dla całej rodziny.

 

 

 

 

Dante Brookite Pterodaktyl

 

Kolejnym produktem wartym uwagi jest Dante Brookite Pterodaktyl. Jak sama nazwa wskazuje, jest to latawiec w kształcie dinozaura, wykonany w formie 3D. Dzięki temu, w powietrzu przypomina prehistorycznego gada. Taki design z całą pewnością przypadnie do gustu małym i dużym miłośnikom dinozaurów.

Materiałem użytym do produkcji jest poliester, a konstrukcja zbudowana jest z włókna szklanego. Dzięki wykorzystanym tworzywom jest to wysokiej jakości produkt. Do latawca przytwierdzona jest tylko jedna linka z plastikowym uchwytem do jej nawijania.

To oznacza, że nie jest to produkt przeznaczony do robienia trików. Najbardziej nadaje się do użytkowania na wietrze od 2 do 4 stopni w skali Beauforta. Wymiary latawca to 75 cm x 140 cm. Zabawka jest przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia.

Dodatkowo do zestawu dołączony jest solidny futerał z nylonu oraz instrukcja obsługi. Rodzice i ich pociechy doceniają ten produkt za ciekawy design i solidną budowę.

 

 

 

 

Dragonkites 20010033

 

Dragonkites 20010033 to piękny model latawca dwulinkowego, przez co zalicza się go do rodzaju akrobacyjnych. Oprócz tego jest komorowy, co sprawia, że ma bardzo dobre właściwości aerodynamiczne. Taka budowa pozwala na wykonanie szybkich ewolucji i trików.

Linki mają długość po 30 m, a na ich końcach zamocowane są uchwyty. Jest to szybki i zwrotny model, który najlepiej sprawdza się na wietrze od 2 do 6 stopni w skali Beauforta. Wymiary latawca to 200 cm x 70 cm. Jest to model zielony z ciekawym czarnym wzorem. Materiał wykorzystany przy budowie to nylon.

Do zestawu dołączony jest pokrowiec, więc nie ma ryzyka, że latawiec zabrudzi się czy zniszczy. Nadaje się zarówno dla młodszych użytkowników, jak i dla osób dorosłych, które chcą szlifować swoje umiejętności.

Opinie o latawcach marki Dragon Kites są pozytywne, użytkownicy cenią je za jakość i wyróżniające motywy.

 

 

 

 

Small Foot Design 10273

 

Na czwartym miejscu znajduje się latawiec marki Small Foot Design 10273. Jest to model wyglądem przypominający ptaka. Jego szkielet jest czarny, a skrzydła kolorami układają się w tęczę. Dzięki temu produkt jest bardzo atrakcyjny. Do modelu doszyte są 3 wstążki, które stabilizują lot.

Konstrukcja latawca jest lekka, ale przy tym bardzo mocna. To sprawia, że już przy niedużym wietrze wznosi się do góry. Materiały wykorzystane do produkcji tego modelu cechują się wysoką jakością, a sam produkt jest bezpieczny w użyciu. Wymiary latawca to 180 cm x 72 cm.

Zabawkę można złożyć i schować do dołączonego w zestawie przeźroczystego pokrowca. Dzięki temu latawiec nie zajmuje zbyt dużo miejsca i jednocześnie jest odpowiednio zabezpieczony.

Produkt nadaje się dla dzieci od 3 roku życia. Sprawi frajdę rodzicom i ich pociechom podczas wspólnej zabawy. Użytkownicy twierdzą, że latawiec ten wygląda bardzo efektownie.

 

 

 

 

Gunther Princess

 

Nasz ranking zamyka latawiec Gunther Princess. Jest to model w różowym kolorze z motywem księżniczek Disney’a, przez co z całą pewnością zainteresuje małe pasjonatki lotnictwa. Nadaje się dla dzieci w wieku od 3 lat do 11 lat. Latawiec jest niewielki – ma wymiary 115 cm x 63 cm, a więc poradzi sobie z nim nawet dziecko.

Przez wzgląd na kolorystykę i rozmiary wydaje się słaby, ale w rzeczywistości jest solidny dzięki materiałom użytym do konstrukcji. Zabawka wykonana jest z polietylenowej folii, która świadczy o jej wytrzymałości.

Do latawca przytwierdzona jest długa linka o długości 100 m, a do niej uchwyt. Najbardziej nadaje się na wiatr w przedziale między 4 a 5 stopniem w skali Beauforta.

Ten dobry i tani latawiec jest bardzo prosty w obsłudze. Konsumenci doceniają ten model za jego wytrzymałą budowę i funkcjonalność.

 

 

 

 

Leave a Reply

Be the First to Comment!

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...