Keyboardy dla dzieci ranking

Ostatnio aktualizowane: 27.11.20

 

 Zauważyłeś, że Twoje dziecko ma talent muzyczny i chcesz zachęcić je do rozwijania pasji? W takim razie poniższy artykuł jest tym, co powinieneś przeczytać. To zestawienie popularnych keyboardów dla najmłodszych muzyków, które przygotowaliśmy na podstawie analizy opinii kupujących. Za najlepszy model uznali oni Casio SA-77, czyli instrument z 44 klawiszami i wbudowanym wyświetlaczem LCD. Ma on 100 różnych brzmień oraz 50 rytmów, wyposażono go też w kilka padów perkusyjnych. Zabawka przyda się maluchowi, który zaczął uczęszczać na zajęcia w szkole muzycznej, ponieważ nadaje się do ćwiczeń. Pozwala ona na podłączenie słuchawek, żeby grające dziecko nie przeszkadzało Tobie ani reszcie domowników. Godny uwagi jest też sprzęt Simba Disco 6834101, który plasuje się na drugim miejscu. Ma on 37 klawiszy i kilka migających światełek zwiększających jego atrakcyjność. Instrument jest wytrzymały i co ważniejsze nie trzeba go podłączać do prądu (jest zasilany bateriami).

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaki keyboard dla dzieci kupić?

 

Przewodnik zakupowy

Chcesz zachęcić swoje dziecko do nauki gry na instrumentach? Kup mu keyboard, z pomocą którego maluch z łatwością nauczy się podstaw gry i czytania nut. Tego typu sprzęty są odpowiednie już dla kilkuletnich pociech, które poprzez zabawę mogą rozwijać swoją kreatywność i umiejętność sprawnej gry na klawiszach. O tym, jaki instrument wybrać, przekonasz się po lekturze poradnika.

 

 

Klawiatura

Standardowo keyboardy mają 61 klawiszy, co oznacza, że są 5-oktawowe. Modele dla dzieci nierzadko są 4,5-oktawowe, co wiąże się z nieco mniejszą klawiaturą. Aby maluch nie zniechęcił się do gry na instrumencie, musimy znaleźć taki sprzęt, który ma odpowiedniej wielkości klawisze. Nie mogą być one za małe, ponieważ może to utrudnić dziecku zagranie właściwego dźwięku.

Klawiatura keyboardu nie powinna się zacinać. Dobrze, jeśli naciskaniu klawiszy nie będzie towarzyszył inny hałas. Szukając idealnego instrumentu, możemy napotkać modele z klawiaturą dynamiczną. Oznacza to, że siła naciśnięcia klawisza ma duży wpływ na głośność tonu. Takie keyboardy mogą doskonale przygotować malucha do późniejszej gry na fortepianie, niemniej jednak instrumenty bez dynamicznej klawiatury obsługuje się nieco łatwiej.

 

Zasilanie – jaki keyboard dla dzieci wybrać?

Choć w większości keyboardy są zasilane sieciowo, to modele przeznaczone dla dzieci nierzadko mogą być również zasilane bateriami (AA lub AAA). Zaletą takiego rozwiązania jest to, że maluch może grać na instrumencie w dowolnym miejscu, nawet bez dostępu do prądu.

 

Głośniki i wyjścia

Żeby maluch mógł usłyszeć graną przez siebie melodię, keyboard musi mieć wbudowane głośniki. Czasami zdarza się, że ciągła gra zaczyna denerwować pozostałych domowników. Jeżeli znajdziemy sprzęt wyposażony w wyjście słuchawkowe, pociecha nie będzie musiała rezygnować z dobrej zabawy, i nie będzie nie zakłócać spokoju rodziców czy rodzeństwa. Nowoczesne instrumenty są dodatkowo wyposażone w port USB pozwalający na podłączenie ich do komputera.

 

Funkcje

Im więcej funkcji będzie miał instrument, tym więcej możliwości zabawy zyskuje pociecha. Przeważnie keyboardy dają nam możliwość wyboru kilkunastu lub kilkudziesięciu różnych barw dźwięku, przypominających inne instrumenty, przykładowo kościelne organy, kontrabas, a nawet flet bądź trąbkę. Ponadto najlepszy keyboard dla dzieci ma zestaw rytmów, za sprawą których możliwe jest wzbogacenie granej piosenki o partię perkusyjną. Mówiąc o funkcjach instrumentu, nie można też pominąć modułu automatycznego akompaniamentu. Dzięki niemu po wciśnięciu dowolnego klawisza lewą dłonią keyboard sam doda do niego cały pasujący akord. Co ciekawe, niektóre keyboardy mają wbudowaną funkcję nauki, w efekcie czego maluch może szybko opanować podstawy gry, bez pomocy nauczyciela.

 

Komfortowa gra

Na komfort gry na instrumencie wpływa nie tylko rozmiar klawiatury, ale też sposób zmiany brzmienia i wybór innych funkcji. Mogą za to odpowiadać przyciski, suwaki lub joysticki. Dobrze, jeśli keyboard będzie wyposażony w czytelny wyświetlacz LCD. Wówczas maluch nie będzie miał dużego problemu z obsługą swojego instrumentu.

 

Wymiary

Jeżeli keyboard będzie bardzo duży, dziecko straci możliwość zabrania go ze sobą np. na weekendowy wyjazd do babci i dziadka lub szkolne przedstawienie. Zadbajmy więc o to, aby instrument miał kompaktowe wymiary, a jednocześnie był stosunkowo lekki. To znacząco ułatwi zarówno przewożenie keyboardu, jak też jego przechowywanie.

 

Solidność

Obudowa instrumentu powinna wykazywać odporność na takie uszkodzenia mechaniczne jak przetarcia i pęknięcia. Materiał wykonania to jedna z kwestii mających wpływ na to, jaki keyboard dla dzieci jest najlepszy. Jeżeli do jego produkcji zostanie wykorzystany np. zły gatunkowo plastik, instrument szybko się zniszczy. Nie tylko obudowa powinna być solidna. To samo dotyczy samych klawiszy. One także nie powinny być podatne na ścieranie.

 

Dodatkowe akcesoria

Bardzo często zdarza się, że razem z instrumentem pociecha otrzymuje w komplecie dodatkowe akcesoria. Przeważnie jest to mikrofon, do którego dziecko może śpiewać podczas gry. Jeśli maluch uczęszcza na zajęcia do szkoły muzycznej, może mu się przydać także podstawka pod zeszyt z nutami. W zestawie razem z keyboardem musi znaleźć się także zasilacz, bez którego podłączenie instrumentu do prądu nie byłoby możliwe. Co więcej, niektórzy producenci dołączają do kompletu również stojak.

 

 

Certyfikaty

Instrumenty dla dzieci, zwłaszcza dla tych najmłodszych, muszą mieć stosowne certyfikaty potwierdzające bezpieczeństwo użytkowania, takie jak CE. Zabawkowe keyboardy powinny dodatkowo spełniać podstawowe normy bezpieczeństwa Unii Europejskiej, głównie EN 71.

 

Design

Standardowo keyboardy mają czarną lub srebrną obudowę. Choć mają one prosty design, to wyglądają elegancko. Zabawki przeznaczone dla najmłodszych pociech zazwyczaj są wielokolorowe, a tym samym bardziej atrakcyjne. Niekiedy są one dodatkowo wyposażone w elementy świetlne, a na ich obudowie są zdobienia – kwiatki, serduszka, motylki itp.

 

Keyboardy dla dzieci w dobrych cenach

Nie należy się obawiać, że zakup keyboardu dla dziecka okaże się dużym wydatkiem. Za takie instrumenty zapłacimy od 50 zł do 200 zł, a więc znacznie taniej niż np. za cyfrowe pianino (uznawane za lepszą alternatywę dla zwykłych keyboardów). Modele znanych muzycznych marek są droższe, jednak z uwagi na większą liczbę funkcji, są chętniej kupowane przez rodziców, którzy chcą zainteresować swoje pociechy systematyczną nauką gry na instrumentach.

 

 

Najlepszy keyboard dla dzieci w 2020 roku

 

Poniższy ranking keyboardów dla dzieci przedstawia jedne z najciekawszych pozycji. Nie zostały one wybrane przez nas losowo, instrumenty mają wiele pozytywnych opinii konsumentów.

 

Nasze zalecenia

 

Casio SA-77 szary keyboard dla dzieci

 

Instrument Casio SA-77 ma 44 klawisze i jest bardzo dobrze przystosowany do potrzeb dzieci. To odpowiednia propozycja dla maluchów, które rozpoczynają naukę w szkole muzycznej. Keyboard ma wbudowany wyświetlacz LCD oraz dobrze opisane przyciski, dlatego jego obsługa nie sprawia pociechom problemu.

Grający na instrumencie maluch ma do wyboru 50 różnych rytmów (m.in. salsę i walca), a także 100 brzmień pozwalających na urozmaicenie repertuaru. Ponadto dziecko może przełączać barwę między organami i pianinem. Ponieważ sprzęt wyposażono w 5 padów perkusyjnych, dziecko uczy się poczucia rytmu.

Keyboard znalazł się w naszym zestawieniu, gdyż jest bardzo popularny wśród konsumentów. Jest on lekki i niewielki, nadaje się nawet dla kilkuletnich dzieci. Jednym z atutów instrumentu jest funkcja zatrzymywania melodii, sprawdzająca się podczas ćwiczeń na jedną rękę. Jak twierdzą rodzice, sprzęt znacząco ułatwia maluchom naukę gry na pianinie. Ma on regulację poziomu głośności dźwięków, dlatego grająca pociecha nie powinna przeszkadzać pozostałym domownikom.

Keyboard Casio SA-77 może być zasilany sieciowo lub bateriami. Wyposażono go w 44 klawisze. Wymiary instrumentu są równe: 5,7 cm x 60,4 cm x 21,1 cm, waży on ok. 1,4 kg.

Zalety
Wyświetlacz LCD:

Poza przyciskami, keyboard ma także stosunkowo duży wyświetlacz LCD. To ułatwia wybór odpowiedniej funkcji.

Różne rytmy i melodie:

Model na pewno spodoba się dziecku, gdyż daje do wyboru 50 różnych rytmów. Ma on także 10 ciekawych melodii do ćwiczeń, a nawet pady perkusyjne.

Możliwość podłączenia słuchawek:

Do keyboardu można podłączyć słuchawki, dlatego nie ma ryzyka, że bawiąca się pociecha będzie przeszkadzać pozostałym domownikom.

Nadaje się do nauki:

Instrument przyda się dziecku uczęszczającemu do szkoły muzycznej. Ma on kilka praktycznych funkcji, np. zatrzymywanie melodii, umożliwiająca ćwiczenie na jedną rękę.

Dobra jakość dźwięków:

Sprzęt zapewnia dobrą jakość dźwięków, gdyż został wyposażony w specjalny chip LSI.

Wady
Brakuje statywu:

Konsumentom nie odpowiada to, że w zestawie nie ma statywu, na którym można stabilnie ustawić instrument.

 

 

 

 

Simba Disco Pianinko, Keyboard 6834101

 

Prezentujemy Simba Disco 6834101, czyli keyboard z 37 klawiszami, przeznaczony dla dzieci powyżej 6. roku życia. Jest on zasilany bateriami (dołączone do zestawu), więc maluch może na nim grać także poza domem. Sprzęt ma czerwono-czarny kolor i ładnie się prezentuje. Obudowa jest odporna na pęknięcia, zarysowania i podobne uszkodzenia.

Zabawka jest bezpieczna dla dzieci, gdyż ma wszystkie wymagane certyfikaty. Opisywany model ma 8 podkładów z rytmem oraz taką samą ilość piosenek demonstracyjnych. Podczas gry maluch może obserwować pięć migających w różnym tempie światełek (w tym takie z efektem kuli dyskotekowej).

Kupując dziecku keyboard oferowany przez markę Simba, możemy zachęcić je do eksperymentowania z muzyką, a nawet zapisania się na zajęcia nauki gry na pianinie czy fortepianie. Kupujący przekonują, że instrument zapewnia maluchowi bardzo dobrą zabawę i do tego pozytywnie wpływa na jego rozwój. Nie jest on duży (jego wymiary to: 53 cm x 20 cm), a tym samym łatwy w przechowywaniu.

Model Simba Disco 6834101 ma wymiary: 53 cm x 20 cm. To keyboard zasilany bateriami, który waży ok. 1 kg.

Zalety
Ciekawy design:

Cechą wyróżniającą instrument jest bardzo ciekawy design. Ma on czarno-czerwoną obudowę oraz 5 migających w czasie gry światełek. Jedno z nich zapewnia efekt kuli dyskotekowej.

Regulacja głośności:

Zabawka ma przyciski służące do regulacji poziomu głośności dźwięków. Maluch może też samodzielnie zmieniać tempo odtwarzanych melodii.

Wytrzymałość:

Jak pokazał test keyboardów dla dzieci, instrument marki Simba wykazuje podwyższoną odporność na uszkodzenia mechaniczne, takie jak pęknięcia.

Gwarancja bezpiecznej zabawy:

Zabawka ma wszystkie stosowne certyfikaty (m.in. CE). Poza tym nie wymaga ona podłączenia do prądu, dlatego nie należy się martwić o bezpieczeństwo grającego malucha.

Wady
Zbyt intensywne efekty świetlne:

Zdaniem rodziców efekty świetlne są na tyle intensywne, że po pewnym czasie przyczyniają się do zmęczenia oczu dziecka. W takiej sytuacji można lampki np. zakleić lub zakryć skrawkiem materiału.

 

 

 

 

Keyboard 2071 Smily Play

 

Osoby szukające instrumentu dla malucha w wieku przedszkolnym powinny zainteresować się modelem 2071 Smily Play. Jest on zasilany 3 bateriami AAA (dołączono je do zestawu). Instrument został wyposażony w 49 klawiszy, ma też 10 melodii demonstracyjnych, 8 rytmów oraz kilka ciekawych efektów.

Keyboard jest kolorowy i ma migające światełka, więc bez wątpienia spodoba się dziecku. Ważne jest to, że wykonano go z wytrzymałych i bezpiecznych dla maluchów materiałów. Instrument pozwala na samodzielną regulację tempa, jak również poziomu głośności dźwięków. W czasie zabawy maluch może nagrywać swoje kompozycje, a później je przesłuchiwać.

Rodzice pochlebnie wypowiadają się na temat instrumentu. Według nich keyboard rozwija dziecięce zmysły, w tym słuchu, ma też pozytywny wpływ na wzrokowo-ruchową koordynację pociech. Zabawka ma certyfikat CE i nie trzeba się obawiać, że szybko ulegnie awarii na skutek codziennej gry. Przedstawiony model sprawdza się jako prezent na urodziny czy z okazji Bożego Narodzenia.

Keyboard 2071 Smily Play jest przeznaczony dla dzieci od 3. roku życia. Jest on zasilany bateriami.

Zalety
Podkłady rytmiczne:

W czasie gry maluch może włączyć i swobodnie zmieniać podkłady rytmiczne. Naśladują one 8 różnych stylów muzycznych, takich jak pop, metal oraz dance. Co więcej, keyboard ma również 10 ciekawych melodii demonstracyjnych oraz syntezator z 8 instrumentami, m.in. trąbką.

Funkcja nagrywania:

Instrument pozwala na nagrywanie swoich kompozycji oraz ich odsłuchiwanie. Początkowo jest to dla dziecka ciekawa zabawa, ale potem można tę funkcję wykorzystać np. do ćwiczeń przed zajęciami w szkole muzycznej.

Wspiera rozwój dzieci:

Jak zauważyli rodzice, zabawka ma bardzo pozytywny wpływ na rozwój maluchów, a w szczególności na zmysł słuchu i koordynację wzrokowo-ruchową. Poza tym keyboard uczy rozpoznawania różnych dźwięków.

Wady
Ścierające się przyciski:

Po pewnym czasie znajdujące się na przyciskach napisy zaczynają się ścierać i pociecha może mieć problem z rozpoznawaniem do czego służą.

 

 

 

 

Bontempi Organy Elektroniczne z Wejściem USB 47663551036

 

Bontempi Organy Elektroniczne z Wejściem USB 47663551036 to instrument z 37 klawiszami, który jest przeznaczony dla maluchów od 3. roku życia. Ma on duży wyświetlacz LCD ułatwiający wybór odpowiedniej funkcji. Nad klawiaturą znajduje się kilka wyraźnie opisanych przycisków, pociecha nie powinna mieć problemu z obsługą sprzętu.

Zabawka pozwala na nagrywanie i późniejsze odsłuchiwanie własnych kompozycji. Daje ona do wyboru 8 różnych rytmów, a także 24 melodie demonstracyjne. W komplecie znajduje się mikrofon, co oznacza, że dziecko może nie tylko grać, ale i śpiewać. Z tego względu instrument nie powinien znudzić mu się szybko.

Solidność to jedna z najczęściej wymienianych zalet keyboardu. Kupujący uważają również, że jest on dobrze przystosowany do potrzeb małych dzieci. Instrument nie jest duży, dlatego pociecha może zabrać go ze sobą przykładowo na weekend spędzany u babci i dziadka. Zabawka zachęca maluchy do eksperymentowania z muzyką, nierzadko pozwala na odkrycie w nich prawdziwego talentu.

Bontempi Organy Elektroniczne z Wejściem USB 47663551036 to keyboard dla dzieci od 3. roku życia. Waży on ok. 0,6 kg, a jego wymiary są równe: 48 cm x 17 cm.

Zalety
Mikrofon w komplecie:

Poza instrumentem maluch dostaje w komplecie także mikrofon. Dzięki niemu zabawa będzie bardziej atrakcyjna, gdyż dziecko może dodatkowo śpiewać.

Łatwa obsługa:

Obsługa keyboardu nie sprawia pociechom problemu. Ma on kilka dobrze opisanych przycisków, a także praktyczny wyświetlacz LCD.

Rozwija kreatywność:

Zabawka rozwija dziecięcą kreatywność, daje do wyboru 24 melodie demonstracyjne oraz 8 ciekawych rytmów. Ponadto instrument może zachęcić malucha do zapisania się do szkoły muzycznej do klasy pianina lub fortepianu.

Wady
Brakuje efektów świetlnych:

Model jest przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym, dlatego według konsumentów powinien być wyposażony w efekty świetlne. Wówczas wyglądałby bardziej atrakcyjnie.

Słabe głośniki:

Pojawiają się opinie, że wbudowane głośniki mają za małą moc i czasami zniekształcają dźwięki.

 

 

 

 

Malplay Pianinko

 

Malplay Pianinko to keyboard, który zaciekawi wszystkie dzieci. Jest on bardzo kolorowy, więc przyciąga spojrzenia i sprawia, że dzieci chcą się nim bawić. Instrument jest bezpieczny, ma on antypoślizgowe nóżki, więc nie ma mowy, aby nagle ześlizgnął się z blatu lub stołu.

Ten dobry i tani keyboard dla dzieci ma kilka ciekawych funkcji, jedną z nich jest z pewnością obecność rytmów. Dodatkowo można zmieniać szybkość rytmu, spowolnić grę lub przyspieszyć. Funkcja perkusji sprawia, że dziecko nie jest ograniczone wyłącznie do jednego dźwięku keyboardu i może też poznać inne instrumenty. Sprzęt jest wyposażony w mikrofon. Na dodatek ma on funkcję nagrywania, więc można nagrać twórczość maluszka.

Wymiary instrumentu to 47 cm x 18,5 cm x 10 cm. Ze względu na kompaktowość można go umieścić nawet na małym stoliku. Rodzicom oraz dzieciom szczególnie podoba się design keyboardu. Uważają oni, że instrument dobrze działa i generuje głośne dźwięki.

Malplay Pianinko, czyli dobry keyboard dla dzieci do 50 zł, ma wymiary: 47 cm x 18,5 cm x 10 cm. To instrument zasilany bateriami.

Zalety
Kolorowa i wytrzymała obudowa:

Zabawka ma wytrzymałą, wykonaną z dobrego gatunkowo tworzywa sztucznego obudowę. Jest ona kolorowa i tym samym atrakcyjna dla maluchów. Ponadto keyboard wyposażono w efekty świetlne.

Wiele ciekawych funkcji:

Instrument ma wiele ciekawych funkcji, które zachęcają dzieci do częstej zabawy. To m.in. 4 różne rytmy do wyboru (z możliwością zmiany tempa), perkusja w 5 trybach oraz melodie demonstracyjne. W zestawie jest mikrofon, za sprawą którego maluch może śpiewać.

Wady
Tylko do zabawy:

Co prawda keyboard zapewnia dzieciom bardzo dobrą zabawę, jednak nie nadaje się do ćwiczeń. Kiedy pociecha zacznie uczęszczać do szkoły muzycznej, należy pomyśleć o zakupie innego instrumentu.

Szybko wyczerpujące się baterie:

Z uwagi na dużą ilość dostępnych funkcji baterie stosunkowo szybko się wyczerpują.

 

 

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

Produkty te nie sa juz dostepne

 

 

Lionelo Jess

 

Lionelo Jess to keyboard przeznaczony dla dzieci, które ukończyły 3 rok życia. Prezentowany model ma 54 klawisze. Z pomocą przycisków funkcyjnych można łatwo zmienić podkład (100 opcji do wyboru). Keyboard ma certyfikaty CE i EN 71, co oznacza, że może on być bezpiecznie używany przez dzieci.

W zestawie oprócz instrumentu znajduje się mikrofon, z pomocą którego dziecko może śpiewać, równocześnie grając. W komplecie jest również stojak na nuty. Keyboard ma kilka ciekawych funkcji, a są nimi na przykład, wspomniane już nagrywanie, a także zmiana tempa podkładu, uśpienie, echo, pogłos oraz wiele innych. Dodatkowo model ma funkcję nauki grania, która z pewnością przyda się dzieciom o nutach i muzyce chcą się czegoś więcej dowiedzieć.

Keyboard jest wyposażony w podświetlany wyświetlacz, który wyraźnie pokazuje nazwy wszystkich wybranych przez dziecko podkładów muzycznych, a także pięciolinię z nutami. Rodzice chwalą to, że keyboard ma w komplecie kilka ciekawych elementów. Doceniona została również duża ilość podkładów.

 

 

Iso Trade 1374

 

Iso Trade 1374 to keyboard skierowany do najmłodszych. Jest to duży komplet, w którym nie znajduje się jedynie sam instrument. Do zestawu dołączono stojak na keyboard, mikrofon, a nawet taborecik, na którym dziecko może usiąść. Dobrą wiadomością jest to, że stojak może być łatwo zdemontowany.

Dzieci z pewnością ucieszy możliwość zmiany podkładu. Można wybrać jeden z rodzajów muzyki, dźwięki innych instrumentów (trąbka, gitara) czy odgłosy zwierzątek (żaba, kot). Interesujące jest to, że keyboard ma przyciski, z których każdy odpowiada uderzeniu perkusji. W ten sposób dziecko może poznać kilka instrumentów.

Sprzęt z obu z boków ma głośniki. Z pomocą przycisków maluch może regulować tempo, a także głośność generowanych dźwięków. Warto też wiedzieć, że keyboard ma funkcję nagrywania oraz odtwarzania tego, co stworzyło dziecko. Rodzicom podoba się ładny design tego instrumentu.

 

 

Organy z mikrofonem

 

Organy z mikrofonem to sprzęt, który spodoba się każdemu dziecku. Emituje on różne efekty świetlne, które zachęcają maluchy do grania i są dla nich bardzo interesujące. Zabawka ma atest CE, co oznacza, że może być używana przez dzieci i im w żaden sposób nie zagraża.

Zaletą keyboardu jest to, że można w nim zmieniać niektóre ustawienia. Dzięki temu gra staje się ciekawsza. Model ma 16 tonów i 16 rytmów. Wśród nich jest pianino, disco, gitara elektryczna, skrzypce itp. Dodatkowo keyboard ma 8 podkładów muzycznych, które urozmaicają grę dziecka. Tempo oraz głośność są regulowane.

Do kompletu dołączono mikrofon. Muzykę stworzoną przez dziecko można łatwo nagrywać, a potem odtwarzać, co bardzo podoba się wszystkim rodzicom. Sprzęt ma 37 klawiszy, a jego waga to około 5 kg.

 

 

Organy 54 klawisze

 

Organy Elektroniczne 54 klawisze to typowy instrument do nauki grania. Ma on wszystkie, potrzebne certyfikaty, a są to CE i EN 71. Dlatego każde dziecko może go używać bez obaw o swoje zdrowie. Instrument ma 54 klawisze. Ma on również aż dwa tryby nauki, w zależności od poziomu zaawansowania dziecka.

Keyboard ma wyświetlacz LCD, na którym pokazywane są nuty oraz pięciolinia. Ten element jest chwalony przez użytkowników ze względu na przejrzystość oraz dobre wykonanie. Doceniana jest też liczba rytmów, która wynosi aż 100, a ilość piosenek do ćwiczeń to 10. Keyboard ma również funkcję perkusji.

Wymiary sprzętu wynoszą 60 cm x 20 cm x 4 cm. Jego waga to 2 kg, więc przenoszenie go nie jest problemem. W zestawie znajduje się mikrofon oraz zasilacz. Pamiętaj, że dziecko może próbować grać na instrumencie nie wcześniej, niż po ukończeniu 3 lat. Opinie o keyboardach dla dzieci tej marki nie wprowadzają w błąd – jest to dobry sprzęt.

 

 

Small Foot Design 2098

 

Jeśli interesuje Cię zakup pianina dla dzieci w klasycznej stylistyce, zachęcamy do zapoznania się z opisem produktu Small Foot Design 2098. Jest on dostępny w dwóch kolorach do wyboru – czarnym i białym. Dzięki temu z pewnością każdy znajdzie model, który spełni jego oczekiwania.

Wymiary tych organów są następujące: 40 cm x 25 cm x 30 cm. Waga produktu wynosi ponad 5 kg. Zabawka została wykonana z drewna, przez co prezentuje się niezwykle elegancko i swoim wyglądem przypomina prawdziwy instrument. W efekcie Twoja pociecha może poczuć się jak zawodowy muzyk. Produkt ma certyfikat CE, co daje nam pewność, że używanie zabawki przez nasze dzieci jest w pełni bezpieczne.

W Internecie można znaleźć wiele pozytywnych opinii na temat Small Foot Design 2098. Sprawiają one, że produkt jest chętnie kupowany przez rodziców. Wiele osób podkreśla, że model ten świetnie sprawdzi się jako prezent.

Small Foot Design 2098 to pianino przeznaczone dla dzieci od 4. roku życia. Dokładne wymiary instrumentu to 40 cm x 25 cm x 30 cm. Jego waga jest równa 5,54 kg.

Zalety
Design:

Produkt ma klasyczny wygląd - przypomina prawdziwe pianino. W rezultacie dzieci uwielbiają z niego korzystać, ponieważ czują się jak prawdziwi muzycy. Z uwagi na prosty design zabawki, będzie ona pasować do każdego wnętrza.

Bezpieczeństwo:

Każdy rodzic chce zapewnić swojemu maleństwu maksymalną ochronę - stąd tak ważne są atesty produktów przeznaczonych dla dzieci. Model Small Foot Design 2098 ma certyfikat CE, który jest gwarancją bezpieczeństwa dla zdrowia.

Wykonanie:

Do produkcji tego piania wykorzystano dobre gatunkowo drewno. Dzięki temu instrument wykazuje odporność na zniszczenia, a ponadto pięknie się prezentuje.

Czysty dźwięk:

Z opinii Internautów wynika, że zabawka jest dobrze nastrojona. Wydobywające się z niej dźwięki są czyste i przyjemne dla ucha.

Biały kolor:

Wśród zalet konsumenci wymieniają fakt, że produkt można kupić także w białej wersji kolorystycznej.

Wady
Waga:

Niektórzy konsumenci zwracają uwagę na to, że produkt jest stosunkowo ciężki. W efekcie jego przenoszenie przez dzieci nie jest wskazane.

 

 

 

Simba 10683536

 

Na trzecim miejscu znajdują się bardzo dobre i tanie organy dla dzieci Simba 10683536. Jest to model, który posiada 37 klawiszy. Znajdziesz tutaj aż 8 melodii i 8 różnych rytmów. Dzięki tej zabawce dziecko będzie miało możliwość nagrywania i odtwarzania swoich kompozycji.

Urządzenie ma regulację głośności. Wymiary produktu to 54 cm x 17 cm. Wymagane są 3 baterie 1,5 V LR6 (dołączone w zestawie). Zabawka ta przeznaczona jest dla dzieci od 4 roku życia. Jak zauważają rodzice i ich pociechy pianinko ma piękny wygląd, dlatego też skupia uwagę najmłodszych.

Poza tym oferuje dzieciom bogatą gamę melodii, pozwala rozwinąć zdolności muzyczne i daje maluchom możliwość tworzenia własnych, wyjątkowych kompozycji.

Jeśli Twoja pociecha od najmłodszych lat interesuje się grą na instrumentach, warto zakupić jej taki sprzęt. Jest on solidny, dobrze skonstruowany i ma naprawdę bardzo atrakcyjny design oraz kolorystykę.

Simba to bardzo dobre organy dla dzieci do 100 zł. Model ten wyposażony jest w 37 klawiszy. Wymiary produktu są następujące: 54 cm x 17 cm. Zabawka zasilana jest 3 bateriami 1,5 V LR6.

Zalety
Regulacja głośności:

Prezentowane organki mają możliwość regulowania poziomu głośności. W efekcie możemy dostosować pracę zabawki do naszych potrzeb i nie musimy się martwić o to, że produkt będzie zbyt głośny.

Obudowa:

Z opinii wielu konsumentów wynika, że zabawka Simba zrobiona została z solidnych materiałów. Na powierzchni modelu nie pojawiają się nieestetycznie wyglądające zarysowania.

Melodie:

Instrument ma wgranych 8 przyjemnych dla ucha melodii. Dzięki nim zabawa okazuje się przyjemniejsza - możemy nie tylko grać, ale też słuchać piosenek.

Wady
Design:

Pewna grupa konsumentów uważa, że wygląd produkt jest bardzo prosty, przez co może on nie budzić tak dużego zainteresowania dzieci, jak w przypadku modeli wielokolorowych.

 

 

 

Keyboard Smily Play Z Krzesełkiem

 

Godnym uwagi produktem jest Keyboard Smily Play z krzesełkiem. Organy są przeznaczone dla dzieci od 3. roku życia. Na uwagę zasługuje design produktu – na białej obudowie znajduje się wiele kolorowych przycisków. Sprawiają one, że instrument wygląda niezwykle efektownie i przyciąga uwagę maluszków. Nie musisz się obawiać, że model po kilku dniach przestanie interesować Twoją pociechę.

Wymiary instrumentu są następujące: 68 cm x 28 cm x 9 cm. Produkt jest zasilany bateriami. Jak zapewniają rodzice, wymiana akumulatorów nie jest problematyczna. Co więcej, instrument jest uznawany za energooszczędny. Dzięki temu nie musimy kupować baterii zbyt często. Organy mają funkcję nagrywania, a także wiele innych opcji, które pozwalają rozwinąć muzyczne umiejętności maluszka.

Tym, co zachęca do zakupu Keyboard Smily Play z krzesełkiem, są pochlebne opinie na temat zabawki. Wielu użytkowników w swoich recenzjach podkreśla, że produkt został zrobiony z solidnych materiałów. W rezultacie wykazuje dużą odporność na uszkodzenia i przez długi czas zachowuje swój atrakcyjny wygląd.

Keyboard Smily Play z krzesełkiem to organy odpowiednie dla dzieci od 3. roku życia. Produkt zasilany jest 3 bateriami AA. Wymiary modelu to 68 cm x 28 cm x 9 cm.

Zalety
Bezpieczeństwo:

Zabawka została wykonana z bezpiecznych dla zdrowia tworzyw. Nie musisz się więc obawiać, że produkt będzie miał negatywny wpływ na zdrowie Twojej pociechy.

Łatwa obsługa:

Wielu ludzi podkreśla, że obsługa zabawki jest niezwykle prosta. Dużym ułatwieniem okazuje się czytelna instrukcja obsługi.

Nagrywanie:

Instrument ma funkcję nagrywania - jeśli Twoje dziecko stworzy ciekawą melodię, będzie mogło ją nagrać i zachować w pamięci na dłużej.

Wady
Krzesełko:

Część użytkowników twierdzi, że dołączone do zestawu krzesełko nie jest stabilne, a dodatkowo niewygodnie się na nim siedzi. Są to jednak pojedyncze opinie.

Częsta wymiana baterii:

Pewna grupa Internetów zauważyła, że baterie wyczerpują się stosunkowo szybko, co sprawia, że musimy często je wymieniać.

 

 

 

 

MQ

 

Chcesz kupić solidne, klasycznie wyglądające organy? Jeśli tak, powinieneś zapoznać się z dokładnym opisem modelu MQ. Jest to zabawka, która dostarcza nie tylko rozrywki, ale też pozwala dziecku nauczyć się gry na instrumencie.

Wymiary produktu to: długość – 69,5 cm, szerokość – 23 cm i wysokość – 8 cm. Do kompletu dołączony został solidnie wykonany mikrofon. Rodzice potwierdzają, że dzieci bardzo lubią grać na tym instrumencie. Tym, co zachęca ich do zabawy, jest fakt, że klawisze podświetlają się w trakcie użytkowania. Obudowa modelu ma szary kolor, dzięki czemu instrument dobrze komponuje się dobrze z każdym wnętrzem.

Klawisze zostały odpowiednio zaprojektowane, co zwiększa komfort w trakcie gry. Nie trzeba ich zbyt mocno naciskać, aby z instrumentu wydobył się dźwięk. Na uwagę zasługują głośniki, które według opinii wielu konsumentów mają bardzo dobrą jakość. Rodzice są zgodni co do tego, że organy MQ są idealnym pomysłem na prezent.

MQ to organy o następujących wymiarach: długość – 69,5 cm, szerokość – 23 cm i wysokość – 8 cm. Instrument ma 54 klawiszy. Do zestawu został dołączony kabel zasilający i mikrofon.

Zalety
Tryb nauki:

Prezentowany model został wyposażony w tryb nauki, który pozwala zwiększyć muzyczne umiejętności malucha. Dziecko może poprzez zabawę rozwijać swoje pasje.

Brak ostrych krawędzi:

Obudowa instrumentu została tak zaprojektowana, aby produkt był bezpieczny w użytkowaniu (nie ma ostrych krawędzi).

Wady
Kabel zasilający:

W niektórych recenzjach pojawia się informacja, że dołączony do kompletu zasilacz ma zbyt krótki kabel. Z uwagi na to, korzystając z instrumentu, musimy znajdować się blisko gniazdka, co niekiedy bywa uciążliwe.

Obsługa:

Pewna grupa konsumentów zauważyła, że na początku obsługa pianina może być problematyczna, bo ma ono wiele funkcji.

 

 

 

Smily Play 2036

 

Dobre organy dla dzieci Smily Play 2036 to nasza kolejna propozycja. Jest to interaktywne pianinko, które zachęci każde dziecko do kontaktu z muzyką – nie tylko ze względu na różnorodność dźwięków, ale też kolorystykę. Posiada 8 różnych rytmów oraz podkładów muzycznych.

Ma 8 klawiszy, które świecą się w czasie przyciskania i wydają różne dźwięki. Posiada także 4 przyciski z dźwiękami perkusji, jak również funkcję demo, nagrywania i odtwarzania nagranego dźwięku. Bez problemu wyregulujesz głośność urządzenia. Pianinko ma uchwyt, który ułatwia przenoszenie.

Zabawka pozwoli Twojemu dziecku poznać podstawowe dźwięki, rytmy i style muzyczne. Jeśli chcesz, aby Twoja pociecha rozwijała swoje zainteresowania w dziedzinie muzyki, jest to odpowiedni wybór. W zestawie znajduje się mikrofon, który zadowoli każdego malca.

Pianinko posiada także wyświetlacz LCD. Przeznaczone jest dla dzieci powyżej 3 roku życia. Wymagane są 4 bateria AA (dołączone do zabawki). Produkt uważany jest za bardzo solidny i atrakcyjny, co potwierdzają radosne reakcje maluchów na jego widok.

 

 

 

PwToys IW167

 

Na czwartym miejscu znajdują się elektroniczne organy PwToys IW167 z wieloma trybami zabawy. Ma ono 37 klawiszy i wiele dodatkowych przycisków. Urządzenie ma nagrane 22 piosenki, 8 dźwięków różnych instrumentów, a także 8 rytmów (rock, disco, samba, blues i inne).

Poza tym dziecko znajdzie tutaj 4 przyciski z odgłosami zwierząt i 5 bębenków. Instrument posiada regulację dźwięku i tempa, wibracje, gwizdek, a także system nagrywania i odtwarzania. Ponadto świeci się na kolorowo, gdy maluch gra, co dodatkowo zachęca najmłodszych do zabawy.

Wymiary produktu to: wysokość – 45 cm (z mikrofonem 60 cm) i szerokość – 60 cm. W zestawie znajduje się krzesełko o wysokości 20 cm. Urządzenie zasilane jest na baterie: 6 x AA 1,5 V (brak w zestawie). Przeznaczone jest dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Zabawka wykonana jest z materiałów bezpiecznych dla najmłodszych. Opinie o organach dla dzieci tej marki są bardzo pochlebne. Również model ten zyskał szerokie uznanie dzieci i ich rodziców. Przede wszystkim ze względu na różnorodność dostępnych w nim opcji.

 

 

 

Keyboard USB MQ-807

 

Wielofunkcyjne organy MQ-807 z mikrofonem to nasza ostatnia propozycja. Urządzenie posiada funkcję nagrywania dźwięków, co pozwoli Twojemu dziecku na rozwinięcie talentu muzycznego. Całość jest estetyczna i bardzo solidna, dzięki czemu zachęca najmłodszych do zabawy i do nauki. Model ten nie ma ostrych krawędzi i małych, łatwo wyjmowanych elementów, które mogłyby zagrażać zdrowiu i życiu dziecka.

Klawisze mają miękki skok, a więc są odpowiednie dla małych, dziecięcych rączek. W zestawie znajduje się mikrofon, który dodatkowo uatrakcyjnia zabawę – pozwala nagrywać własne utwory lub bawić się w karaoke. Keyboard ma 54 klawisze, 100 stylów rytmicznych i 100 różnych brzmień oraz efekty – SUSTAIN, VIBRATO, ECHO. Poza tym posiada gniazdo mikrofonowe i port USB, dzięki któremu odtworzysz na nim muzykę z pendrive.

Organki mają też praktyczny wyświetlacz LCD. Zasilane są sieciowo (zasilacz DC 9V znajduje się w zestawie) lub na baterie. Przez konsumentów model ten ceniony jest za jakość wykonania oraz mnogość funkcji.

 

 

Smily 2072

 

Rodzice, którzy szukają dobrych gatunkowo organów dla swoich dzieci powinni zastanowić się nad zakupem Smily 2072. Jest to elegancki produkt z wygodnym krzesełkiem. Dzięki niemu malec będzie mógł komfortowo komponować muzykę. Zestaw zawiera również mikrofon, przy pomocy którego pociecha nagra stworzony przez siebie utwór.

Prezentowana zabawka nie tylko zajmie czas malca, ale i pomoże mu odkryć w sobie pasję do komponowania. Instrument ma funkcję nagrywania własnych utworów, jak również ich późniejszego odtwarzania. W czasie gry maluch może dodać efekty dźwiękowe, przez co poczuje się, jak prawdziwy DJ. Specjaliści podkreślają, że takie zabawki pomagają rozwijać zmysł słuchu oraz dotyku, a tym samym koordynację wzrokowo-ruchową. Na obudowie znajduje się 8 przycisków z różnorodnymi rytmami. Poza tym dziecko może wybrać jeden z 8 instrumentów muzycznych. Cały sprzęt zasilany jest przy pomocy 3 baterii AA.

Zdaniem rodziców prezentowany produkt jest odpowiedni dla dzieci niemal w każdym wieku. Wykonano go z wytrzymałych materiałów, przez co nie ulegnie zniszczeniu podczas intensywnej zabawy.

 

 

 

Leantoys Różowy Niebieski

 

Dużą popularnością wśród konsumentów cieszy się model LEANToys Organy keyboard z krzesełkiem różowy niebieski. Są to kolorowe organy dedykowane dla dzieci, które w zestawie mają niewielkie krzesełko. Ta wielofunkcyjna zabawka pomoże w rozwoju umiejętności muzycznych u malca, poczucia rytmu, wyobraźni oraz słuchu.

Organy posiadają 24 czarno-białe klawisze w 2 oktawach. W czasie gry użytkownik może wybrać jeden z 16 rodzajów muzyki oraz 8 typów rytmów. Do jego dyspozycji są też 4 bębny, po 16 poziomów tempa i dźwięków. Malec może też wybrać jedną z 8 prostych piosenek, które urozmaicą jego własny utwór. W czasie gry pociecha może skorzystać z opcji nagrywania. Do obudowy przymocowany jest mikrofon, który pozwala nagrać głos. Konstrukcja instrumentu jest bardzo stabilna, a użyte materiały wytrzymałe. Dzięki temu zabawka będzie służyła Twojemu dziecku przez wiele lat.

Opinie konsumentów o prezentowanym modelu są bardzo pochlebne. Wielu z nich zauważyło, że instrument wpływa pozytywnie na zachowanie dziecka. Dowiedziono, że regularna gra na instrumencie zwiększa kompetencje intelektualne, wyobraźnię, a do tego pomaga się zrelaksować.

 

 

 

Multistore BB386

 

Model Keyboard z mikrofonem BB386 to organy dla dzieci z krzesełkiem w dobrej cenie. Ponieważ cały zestaw jest w kolorze różowym i fioletowym jest on dedykowany dla dziewczynek. Dużym atutem produktu jest wbudowany mikrofon z funkcją karaoke. Wymiary całego instrumentu to: wysokość – 50 cm, szerokość – 60 cm i głębokość – 30 cm. Z kolei gabaryty krzesełka to: średnica – 20 cm i wysokość – 20 cm.

Sprzęt składa się z 37 czarno-białych klawiszy. Do tego na obudowie znajdują się dodatkowo przyciski ze specjalnymi funkcjami. Zaliczmy do nich: 8 rodzajów instrumentów, 8 rytmów (np. disco i samba), 4 odgłosy zwierząt i 8 bębenków. W czasie gry kolorowe diody, które znajdują się na całej powierzchni sprzętu, świecą się. Bawiąc się, malec może wybrać jedną z 22 piosenek, które znajdują się w pamięci urządzenia. Na obudowie znajdują się też 2 mocne głośniki o dużym zasięgu.

Prezentowany instrument cieszy się dużą popularnością wśród konsumentów. W swoich opiniach podkreślili oni, że zabawka jest uniwersalna i bardzo funkcjonalna. Duża liczba opcji sprawi, że malec nie będzie się nudził.

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status