Opinie o Kojcu Berber Horn Lovely City

Ostatnio aktualizowane: 26.10.20

 

Najważniejsze zalety:

Zdaniem większości rodziców jest to bardzo ładny, mały kojec dla dziecka. Ze względu na kompaktowe wymiary nie ogranicza on wolnej przestrzeni w pokoju, a jednocześnie zapewnia maluchowi dostatecznie dużo miejsca do zabawy w środku. Konstrukcja jest wytrzymała i stabilna, dlatego nie ma ryzyka, że sama się złoży.

 

Najważniejsze wady:

Są osoby, które narzekają na kłopotliwe przenoszenie rozłożonego kojca. Wykazały to przeanalizowane opinie o Berber Horn Lovely City. Wynika to z faktu, że model nie został wyposażony w kółka i jest stosunkowo ciężki (waży 12,2 kg).

 

Werdykt: 9.4/10

Kupujący często podkreślają, że liczba zalet produktu przeważa nad jego wadami, dlatego warto zastanowić się nad jego zakupem. To estetycznie wyglądający model, utrzymany w jasnej kolorystyce. Jego wymiary są równe: 105 cm x 81 cm x 105 cm. Kojec ma prostokątny kształt, a jego rozkładanie i składanie nie zajmuje dużo czasu.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Gwarancja bezpiecznej zabawy

Umieszczone w kojcu dziecko jest w 100% bezpieczne i nie należy się obawiać, że zrobi sobie krzywdę. Konstrukcja jest odpowiednio zabezpieczona przed samodzielnym złożeniem, nawet jeśli maluch energicznie się bawi. Model jest obity miękką gąbką, więc nawet w przypadku uderzenia, dziecko nie odczuje bólu. Poszycie kojca pomalowano farbami bez toksycznych substancji w składzie. Na dnie znajduje się gruby, miękki materacyk, na którym pociecha może siedzieć, a także się położyć. Należy podkreślić, że produkt został poddany wielu testom sprawdzającym jego jakość. Zdobył on certyfikat ISO i TUV, spełnia też normy Unii Europejskiej.

Możliwość stałej obserwacji dziecka

Ściany kojca są zrobione z cienkiej, ale jednocześnie odpornej na rozerwanie siateczki. Ponieważ jest ona prześwitująca, możemy stale obserwować dziecko i upewniać się, że wszystko jest w porządku. Siateczkowe boki mają też inną istotną zaletę. Zapewniają one stały przepływ powietrza, co jest ważne w szczególności latem. Nie ma ryzyka, że bawiącemu się w kojcu maluchowi będzie za gorąco.

 

Stabilność

Bardzo ważne jest to, że kojec stoi stabilnie na podłodze, nie kołysze się na boki. Potwierdzają to rodzice, którzy zgodzili się przeprowadzić test Berber Horn Lovely City. W dolnej części konstrukcji znajdują się mocne nóżki zakończone gumowymi nakładkami. Nie tylko zapobiegają one ciągłemu przesuwaniu się kojca po podłożu, ale dodatkowo zmniejszają do minimum ryzyko przypadkowego zarysowania podłogi. Przy poręczach znajdują się uchwyty, na których maluch może się podciągać i uczyć samodzielnego wstawania. Nawet podczas takich aktywności konstrukcja pozostaje stabilna.

 

Łatwość w utrzymaniu w czystości

Podobnie jak wózek, przewijak czy zabawki, kojec powinno się regularnie czyścić. Nie zajmuje to dużo czasu, ponieważ kurz i inne zanieczyszczenia możemy usunąć za pomocą gąbeczki namoczonej w wodzie z dodatkiem łagodnego proszku do prania, ewentualnie mydła. Dotyczy to zarówno poręczy, jak i samego materacyka. Nie musimy się martwić, że namalowane farbami nadruki szybko się zetrą. Z pewnością tego unikniemy, jeżeli do mycia wykorzystamy miękką gąbkę lub ściereczkę. Kojec wygląda elegancko przez długi czas. Jest on bardzo popularny także ze względu na to, że cena Berber Horn Lovely City nie jest wygórowana.

 

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status