Najlepszy kojec dla dzieci na kółkach

Ostatnio aktualizowane: 03.06.20

 

Jaki kojec dla dzieci na kółkach wybrać?

 

W ciągu dnia jest kilka sytuacji, które wymagają od nas oderwania uwagi od naszego dziecka. Zaliczamy do nich przerwę na toaletę, odebranie telefonu, otworzenie drzwi, czy ugotowanie obiadu. Niestety, nie możemy zostawić malca samego, gdyż może on się skaleczyć. Dobrym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest umieszczenie pociechy w kojcu, gdzie będzie się ona mogła bezpiecznie bawić. Choć jednak taki sprzęt jest dość niezbędny, to jego zakup nie należy do najprostszych czynności. Jest bowiem wiele rzeczy, na które powinieneś zwrócić uwagę dokonując wyboru. Z tego powodu polecamy ten oto poradnik, z którego dowiesz się, jakie cechy powinny mieć najlepsze kojce dla dzieci na kółkach. Dodatkowo, na końcu artykułu zamieściliśmy dokładny opis trzech godnych polecenia modeli.

 

 

Wybierając taki sprzęt dla swojego malca koniecznie dostosuj go do jego wzrostu. Pamiętaj, że Twoja pociecha powinna mieć dostatecznie dużo miejsca by bawić się w kojcu zarówno w pozycji siedzącej, jak i leżącej. Istotnym elementem jest również kształt modelu. Prostokątne kojce znacznie prościej ustawić w pokoju. Z drugiej jednak strony w produktach kwadratowych malec ma więcej miejsca do zabawy.

Kolejną ważną kwestią jest materiał, z jakiego wykonano kojec. Obecnie ponownie popularność zdobywają produkty tradycyjne, wykonane z drewna. Cechują się one eleganckim designem oraz są wytrzymałe. Wiedz jednak, że małe dzieci są bardzo ruchliwe, zatem ryzyko uderzenia się o ramę jest bardzo duże. Niestety, drewno jest twarde, co może zaowocować guzem. Alternatywą są modele z tworzywa sztucznego, które jest pokryte pianką. Dzięki temu Twoja pociecha może bawić się bezpiecznie.

Ostatnią kwestią, która wymaga Twojej uwagi to obecność szczebelek. Jeśli pragniesz zakupić najlepszy kojec dla dzieci na kółkach w 2020 roku, to powinieneś zainwestować w model z siatką. Niestety w pierwszym rodzaju sprzętów, noga lub główka malca może utknąć między szczebelkami. Taka sytuacji może doprowadzić do obrzęku lub nawet uszczerbku na zdrowiu.

 

 

Kojce dla dzieci na kółkach – Ranking

 

 

Sun Baby Sweet Dreams Sd01/Gz

 

Problemem wielu rodziców jest animowanie czasu dzieci na wakacjach. Szczególnie trudny jest czas, gdy w domku letniskowym musimy odebrać telefon lub ugotować obiad. W takich sytuacjach przyda się kojec turystyczny, Sun Baby Sweet Dreams Sd01/Gz. Jest to wysokiej klasy sprzęt, w którym nasz maluch może się bezpiecznie bawić.

Dużym atutem produktu jest jego kolorowy design i zielony kolor, co na pewno zaintryguje malca. Inną zaletą jest mobilność sprzętu. Pozwala to na stworzenie bezpiecznej przestrzeni do zabawy w każdych warunkach. Wymiary modelu to 104 cm x 104 cm. Warto dodać, że produkt jest składany. Posiada on jednak system wzmocnień, który gwarantuje stabilność. Nie musisz się zatem obawiać, że kojec sam się złoży. Co więcej, mocna konstrukcja sprawia, że malec nie będzie w stanie ani się uwolnić, ani samodzielnie wywrócić sprzęt.

Opinie konsumentów o tym produkcie są bardzo pochlebne. Wielu rodziców doceniło kojec za mocną konstrukcję. Dodatkowo wszystkie kółka posiadają blokadę, co gwarantuje bezpieczeństwo.

 

 

 

 

Klupś I Sosna

 

Model Klupś I Sosna to bardzo elegancki kojec dla dzieci na kółkach w dobrej cenie, o prostym designie. Produkt został wykonany z wysokiej jakości drewna sosnowego, co gwarantuje dużą odporność na uderzenia. Za sprawą użycia takiego materiału, malec nie będzie w stanie samodzielnie usunąć szczebelek i wydostać się na zewnątrz.

Dno modelu powstało przy użyciu folii PVC, co gwarantuje dobrą amortyzację. Równocześnie chroni całą konstrukcję przed zawaleniem się. Warto dodać, że w kojcu znajdują się trzy wyjmowane szczeble. Pomogą one wydostać się dziecku, gdy już trochę podrośnie. Atutem modelu są blokowane koła, które gwarantują bezpieczeństwo w czasie użytkowania. Zaletą kojca jest wygodny materac, na którym maluch może się bawić. Został on wykonany z bardzo miękkiej gąbki, dzięki czemu malec bez problemu może na nim spać.

Opinie konsumentów o tym sprzęcie są bardzo pozytywne. Wiele osób doceniło eleganckie wykonanie produktu, jak również jakość użytych materiałów. Warto dodać, że zanim kojec trafił do sklepów przeszedł on wszystkie niezbędne testy.

 

 

 

 

Graco Contour Electra Neon Starts

 

Model Graco Contour Electra Neon Starts to bardzo nowoczesny i elegancki kojec dla dziecka, który będzie się dobrze prezentował w niemal każdej sypialni. Ciekawe kolory na pewno zwrócą uwagę malca i sprawią, że będzie się on chciał w nim bawić. Największą zaletą produktu jest to, że po złożeniu staje się on wygodnym łóżeczkiem dla malca. Takie rozwiązanie jest gwarantem oszczędności miejsca w pokoju. Co więcej, model posiada wbudowane kółka, co ułatwia korzystanie z niego zarówno w domu, jak i w podróży.

Największym atutem kojca jest opcja włączenia kojących wibracji. Do wyboru mamy dwie prędkości, które pomogą nam uspokoić malca, co przyśpieszy zapadanie w sen. Zaletą łóżeczka jest wbudowana nocna lampka oraz karuzela z muzyką. Zabawki te na pewno zainteresują malca i dadzą mu poczucie bezpieczeństwa.

Kojec jest w pełni stabilny, zatem nie musisz obawiać się, że malec sam się uwolni. Pełnię bezpieczeństwa zapewnia aż 7 nóżek, które dobrze rozkładają ciężar konstrukcji. Waga modelu to 14 kg, zaś wymiary to: długość – 104 cm, szerokość – 73 cm i wysokość – 91 cm. Zaś po złożeniu wysokość wynosi 85 cm, a długość 23 cm. To właśnie niewielkie wymiary są powodem tak wielu pozytywnych komentarzy konsumentów.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status