ᐅ Dobre duże kojce dla dzieci – Rankingi i opinie 

Najlepszy duży kojec dla dzieci

Ostatnio aktualizowane: 20.11.19

 

Jaki duży kojec dla dzieci wybrać ?

 

Każdy rodzic wie, że małe dziecko wymaga uwagi i ciągłej obserwacji. Czasem jednak mama lub tata potrzebują chwili czasu na wykonanie jakiejś czynności i nie mogą bez przerwy patrzeć na dziecko. W takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem jest umieszczenie malucha na chwilę w kojcu, który oddzieli je od zagrożeń czyhających w mieszkaniu. Na rynku dostępnych jest wiele modeli, różniących się wykonaniem, czy rozmiarem. Aby ułatwić Ci zakup odpowiedniego produktu przygotowaliśmy ten poradnik, który podpowie Ci, jaki model wybrać. Na końcu umieściliśmy także ranking, w którym znajdziesz trzy najlepsze duże kojce dla dzieci.

Na rynku dostępne są kojce drewniane oraz produkty z siatki. Kojce drewniane wyglądem przypominają tradycyjne łóżeczko dziecięce. Często posiadają one wyjmowaną podłogę, której wysokość można regulować oraz wyjmowane szczebelki. Modele te zapewniają dziecku dużą widoczność otoczenia i wspomagają naukę wstawania. Jednak należy pamiętać, że dziecko może się łatwo uderzyć o twarde drewno lub też zaklinować sobie nóżkę, czy rączkę pomiędzy szczebelkami. Jednym z wariantów kojców drewnianych są składane ogrodzenia, które mają większy rozmiar i nie posiadają podłogi. Można ich używać zarówno w domu, jak i w ogrodzie.

Wyróżnia się również kojce z bokami wykonanymi z siatki. Modele te są chętniej wybierane przez rodziców, gdyż obłożone są miękkim materiałem, dlatego nie ma możliwości, że dziecko się uderzy. Dzięki siateczce maluch może obserwować, co dzieje się wokół niego. Najlepszy duży kojec dla dzieci w 2019 roku ma możliwość podwieszenia łóżeczka oraz posiada dodatkowe wyposażenie, takie jak przewijak, pozytywka, czy karuzela z zabawkami.

Przy zakupie odpowiedniego modelu warto mieć na uwadze kilka ważnych kwestii. Przede wszystkim kojec powinien być stabilny i dopasowany do wzrostu dziecka. Powinien zapewniać on dostatecznie dużo przestrzeni, aby nasza pociecha mogła wykonywać swobodne ruchy. Musi spełniać on również wszelkie wymogi bezpieczeństwa, dlatego warto dopytać o konieczne atesty.

Co więcej, produkt nie może ograniczać widoczności naszemu maluchowi. Jeśli zdecydujemy się na model z siatki, przed zakupem sprawdźmy, czy jest ona w jasnym kolorze oraz czy nie posiada dużych obrazków zasłaniających dziecku widok. Warto także zerknąć przez nią z wnętrza kojca i ocenić, czy otoczenie jest wyraźnie widoczne.

Poza tym, w kojcu nie wolno umieszczać przedmiotów, które mogą zagrozić życiu i zdrowiu naszego dziecka. Przy zakupie miejmy na uwadze, czy kojec nie posiada wystających, długich wstążek i innych obiektów stanowiących zagrożenie.

 

 

Kojec dla dzieci duży – Ranking

 

 

Baby Maxi Kolorowy

 

W naszym rankingu chcielibyśmy zaprezentować Ci model Baby Maxi Kolorowy. Jest to duży kojec dla dzieci w dobrej cenie, składający się z 8 elementów i otwieranej bramki.

Model ten wykonany jest z litego drewna sosnowego, które zostało pomalowane na żywe kolory przyciągające wzrok dziecka. Jest on bezpieczny, gdyż spełnia wszelkie niezbędne normy. Przeznaczony jest on dla maluchów w wieku od 6 miesięcy do 3 lat.

Płotki tego modelu można ustawić w dowolny kształt, na przykład w prostokąt lub w ośmiokąt, dzięki czemu mamy możliwość dopasowania kojca do układu pomieszczenia. Elementy mogą być ustawione pod dowolnym kątem, co daje nam wiele możliwości. Poza tym, nie jest konieczne wykorzystanie wszystkich ośmiu części zestawu.

Stabilność produktu zapewniają stopki z podbiciem z miękkiej pianki, która nie rysuje podłogi. W zestawie znajdziemy również niezbędne elementy do montażu, takie jak śruby, czy klucz imbusowy. Opinie o tym produkcie są pozytywne. Klienci doceniają ten model za zapewnienie dużej ilości miejsca dla dziecka oraz solidne wykonanie.

 

 

 

 

Eminet XXL

 

Nasz ranking nie byłby kompletny bez modelu Eminet XXL. Jest to 8-elementowy kojec, który zapewnia nam wiele wariantów rozstawień. W skład zestawu wchodzi 7 płotków ze szczebelkami o wymiarach 90 cm x 68 cm oraz otwierana bramka z zabezpieczeniem.

Produkt ten wykonany jest z litego drewna sosnowego, który gwarantuje jego trwałość. Kojec spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa, dzięki czemu mamy pewność, że nie zagraża naszemu dziecku. Zapewnia on dostatecznie dużo przestrzeni do zabawy, gdyż po rozłożeniu wszystkich elementów możemy uzyskać zamknięty obszar o powierzchni 7,2 m2. Po złożeniu produkt można łatwo przechowywać, gdyż nie zajmuje dużo miejsca.

Elementy konstrukcji wyposażone są w stopki antypoślizgowe, które zapewniają jej stabilność. Dzięki nim nie musimy także obawiać się o zarysowania na podłodze. Klienci zgodnie twierdzą, że model ten jest bezpieczny i trwały. Doceniają go za łatwy montaż oraz możliwość rozstawienia elementów według własnych potrzeb.

 

 

 

 

Summer Infant Pop’N Play

 

Jeśli szukasz dobrego kojca z bokami z siateczki, model Summer Infant Pop’N Play z pewnością Cię zainteresuje. Jest to wyjątkowo lekki, przenośny kojec, który można łatwo i szybko złożyć i rozłożyć. Dzięki swojej kompaktowej konstrukcji, produkt nadaje się do użytku zarówno w domu, jak i w parku, czy w ogrodzie. Wymiary tego modelu to: szerokość – 121,9 cm i wysokość – 66,04 cm.

Kojec posiada wodoodporne podłoże, dzięki któremu możemy postawić go na wilgotnej trawie. Jego boki wykonane są z jasnej siateczki, zapewniającej bardzo dobrą widoczność oraz przepływ powietrza. Metalowa rama, obłożona miękkim materiałem, jest bardzo lekka i zapewnia możliwość szybkiego złożenia.

Produkt spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa i posiada niezbędne atesty. Dostarcza on 1,3 m2 powierzchni do zabawy i jest odpowiedni dla dzieci, których wzrost nie przekracza 89 cm. W zestawie otrzymamy torbę podróżną z paskiem do wygodnego przenoszenia.

Klienci pozytywnie oceniają ten model. Twierdzą oni, że jest bardzo wygodny w użytkowaniu dzięki możliwości składania.

 

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status