Najlepsze projektory dla dzieci Fisher Price

Ostatnio aktualizowane: 14.08.20

 

Jaki projektor dla dzieci Fisher Price wybrać?

 

Projektor jest przydatnym urządzeniem w pokoju każdego dziecka, które ma problemy z zasypianiem. Dzięki subtelnym światełkom pozwoli on uspokoić naszego malucha oraz wpłynie na jego wyobraźnię poprzez wyświetlanie obrazków na ścianie. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów projektorów. Wybór odpowiedniego modelu nie jest prosty, dlatego przygotowaliśmy ten poradnik, który podpowie Ci, jaki produkt kupić. Na końcu zamieściliśmy również ranking, w którym znajdziesz trzy najlepsze projektory dla dzieci Fisher Price.

Amerykańska firma Fisher Price jest jednym z największych producentów zabawek dla dzieci na świecie. W jej ofercie znajdziemy akcesoria dla dzieci od wieku niemowlęcego do kilkuletnich maluchów. Wszystkie produkty wykonane są z nieszkodliwych materiałów i z dbałością o wszystkie wymogi i normy bezpieczeństwa. Fisher Price jest sprawdzoną marką, dlatego mamy pewność, że nabywamy produkty wysokiej jakości.

Przed zakupem odpowiedniego projektora należy zwrócić uwagę na jego formę. Warto nabyć produkt, który łączy w sobie wiele funkcji, na przykład projektor z karuzelą i pozytywką czy model będący równocześnie lampką nocną. Takie wielofunkcyjne zabawki wpływają na rozwój naszego dziecka, gdyż pobudzają kilka zmysłów równocześnie.

Ważny jest także sposób zasilania projektora. Do wyboru mamy modele zasilane prądem oraz na baterie. Te drugie z pewnością są wygodniejsze w użytkowaniu, gdyż można je swobodnie przenosić i ustawić w różnych miejscach w pokoju dziecięcym. Dzięki temu, wyświetlany z różnych perspektyw obraz tak szybko nie znudzi się dziecku.

Nie bez znaczenia jest także wykonanie urządzenia. Przy zakupie warto mieć na uwadze posiadane atesty bezpieczeństwa, a także trwałość. Wszelkie produkty znajdujące się w pokoju dziecięcym narażone są na wiele upadków, dlatego ważne jest, by projektor był wytrzymały. Istotna jest też jakość wyświetlanych obrazków. Wybierzmy model, którego natężenie światła oraz czas projekcji będziemy mogli regulować. Obrazy nie mogą być za jasne, powinny zmieniać się bardzo powoli i muszą być dostosowane do wieku naszej pociechy. Ogromną rolę odgrywa również odpowiednia muzyka, która powinna być spokojna i odprężająca.

 

 

Projektory dla dzieci Fisher Price – Ranking

 

 

Fisher Price Pingwin W9893

 

Na początku naszego rankingu znalazł się produkt Fisher Price Pingwin W9893. Ten najlepszy projektor dla dzieci Fisher Price w 2020 roku ma kształt pingwinka i nadaje się dla dzieci w różnym przedziale wiekowym. Urządzenie posiada trzy opcje: muzykę, projekcję oraz połączenie obu. Do wyboru mamy także trzy rodzaje muzyki, klasyczną, kołysanki oraz odgłosy natury.

Zestaw posiada trzy karty do projektora z obrazkami dostosowanymi do wieku naszej pociechy. Karta numer 1 przeznaczona jest dla najmłodszych dzieci i zawiera kontrastowe obrazki. Dla nieco starszych maluchów dedykowana jest karta numer 2, z której możemy wyświetlić różnokolorowe motylki. Karta numer 3 jest odpowiednia dla najstarszych pociech, których wzrok jest lepiej rozwinięty. Zawiera ona szczegółowe, kolorowe obrazki.

Projektor może odtwarzać muzykę przez 15 minut. Do wyboru mamy także dwa poziomy głośności. Urządzenie jest na baterie, dzięki czemu można je swobodnie przenosić. Jest to produkt chętnie wybierany przez rodziców, którzy doceniają go przede wszystkim za wysoką jakość.

 

 

 

 

Fisher Price W2783

 

Fisher Price W2783 to następna propozycja w naszym rankingu. Jest to projektor dla dzieci Fisher Price w dobrej cenie, który można umieścić w łóżeczku dziecka, w kojcu lub na przewijaku. Ma on formę żółwika ze świecącą skorupą, która po delikatnym naciśnięciu rozbłyska łagodnym, rozproszonym światłem.

Dodatkową funkcją tego modelu jest odtwarzanie muzyki, możliwe poprzez ponowne naciśnięcie skorupy. Do wyboru mamy dwa poziomy głośności. W trybie odtwarzania melodii, światełko gaśnie po 5 minutach, a muzyka cichnie po 15 minutach. W zestawie dołączony jest komplet wymaganych baterii.

Projektor ten jest niewielki, dlatego z powodzeniem można schować go w torebce i wyciągnąć w każdej chwili, jeśli zajdzie taka potrzeba. Wykonany jest on z nieszkodliwych materiałów, spełniających wszystkie wymogi i normy bezpieczeństwa. Klienci cenią sobie ten produkt przede wszystkim za solidne wykonanie oraz dobrą jakość odtwarzanych melodii.

 

 

 

 

Fisher Price Y6585

 

Nasz ranking zamyka model Fisher Price Y6585. Jest to połączenie pozytywki i lampki nocnej, emitujące efekty dźwiękowe i świetlne. Zestaw składa się z pilota oraz pozytywki w kształcie zwierząt: żyrafy, słonia i lwa. Projektor zasilany jest za pomocą baterii, dzięki czemu można go łatwo przenosić i ustawić w każdym miejscu w pokoju.

Urządzenie posiada cztery tryby: muzyka i film, muzyka i światło, tylko muzyka oraz tylko światło. Sprzęt ten wyświetla kolorową projekcję zwierzątek. Projektor odtwarza również 2 rodzaje melodii: muzykę klasyczną i kołysanki. Można także wybrać opcje białego szumu. Odtwarzanie dźwięku może trwać nawet 30 minut, dzięki czemu nasza pociecha ma czas się uspokoić i smacznie zasnąć.

Opinie użytkowników odnośnie tego modelu są bardzo pochlebne. Klienci doceniają go przede wszystkim za uspokajające właściwości oraz wielofunkcyjność. Twierdzą oni, że zabawka skutecznie pomaga uśpić i wyciszyć dziecko.

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status