Najlepsze łóżeczko dziecięce z szufladą 140×70

Ostatnio aktualizowane: 25.01.20

 

Jakie łóżeczko dziecięce z szufladą 140×70 wybrać?

 

Szukasz łóżeczka dla dziecka? Jeśli tak, zapoznaj się z kilkoma wskazówkami, które pomogą Ci wybrać ten najlepszy mebelek dla Ciebie i Twojego maluszka. W naszym artykule zajmiemy się wyłącznie produktami z szufladą o wymiarach 140 cm x 70 cm. Stają się one coraz bardziej popularne, ponieważ szuflada pomaga w utrzymaniu porządku. Z kolei wspomniany wymiar sprawi, że dziecko będzie miało dużo miejsca na swobodny odpoczynek.

 

 

Najlepsze łóżeczko dziecięce z szufladą 140 x 70 cm w 2020 roku ma wyjmowane szczebelki, które pozwolą maluszkowi opuścić łóżeczko bez żadnego kłopotu, kiedy ten zacznie już chodzić.

Wielu rodziców potwierdza, że najlepsze łóżeczka dziecięce z szufladą 140 x 70 cm są dobrze wykonane. Najczęstszym materiałem stosowanym do produkcji mebelków jest drewno, np. buk oraz sosna. Łóżeczka wykonane z drewna nie ulegają uszkodzeniom i są inwestycją na lata. Co więcej, estetycznie się prezentują. Na rynku znajdziemy również łóżeczka wykonane z plastiku. Nie są one jednak tak trwałe, jak modele drewniane.

Zainteresuj się również szufladą. Przed zakupem kilkakrotnie otwórz oraz ją zamknij. Dokładnie sprawdź, czy możesz to zrobić swobodnie. Jeżeli chcesz schować ubranka w szufladzie, to z pewnością będziesz ją otwierał kilka razy dziennie. Łatwe otwieranie jest więc bardzo ważne. Na końcu przypatrz się, czy dno szuflady jest solidnie wykonane, aby mogło udźwignąć pościel lub inne rzeczy, które chcemy w niej schować.

Budowa łóżeczka jest również istotna. Na początku musimy pomyśleć o nogach modelu. Wiele łóżeczek zamiast normalnych nóg jest wyposażonych w kółka. Wybierz taki produkt, jeżeli często zamierzasz zmieniać miejsce łóżeczka. Inne modele zamiast nóg mają płozy. Umożliwią one szybkie uśpienie dziecka. Przechodząc w górę, wezgłowie łóżeczka może być oszczebelkowane lub całe zabudowane. Ważne jest również bezpieczeństwo dziecka, więc każdy element powinien być zaokrąglony.

 

 

Łóżeczka dziecięce z szufladą 140×70 – ranking

 

 

Klupś Dalia 

 

Klupś Dalia to łóżeczko dziecięce, w którym maluch spędzi wiele spokojnych nocy. Zostało ono wykonane z drewna sosnowego oraz płyty eko. Połączenie obu tych materiałów sprawia, że produkt jest bardzo solidny oraz nie ulega zniszczeniu. Warto również wspomnieć, że łóżeczko zostało wykonane zgodnie z europejskimi wymogami.

Model pozwala na regulowanie wysokości dna. Oprócz tego ma on wyciągane szczebelki – kiedy dziecko podrośnie, możemy mu pozwolić wychodzić samemu. Biało-szary kolor produktu wygląda bardzo estetycznie i sprawdza się w wielu przypadkach.

Samodzielny montaż łóżeczka nie zajmuje zbyt dużo czasu. Dużą szufladę bardzo łatwo się wyciąga. Jest ona na tyle duża, że bez problemu włożymy do środka dodatkową pościel lub zabawki malucha. Rodzice najbardziej są zadowoleni z ładnego designu oraz możliwości regulacji łóżeczka.

 

 

 

 

Klupś Bartek II 

 

Chcielibyśmy zaprezentować Klupś Bartek II, łóżeczko z funkcją tapczanika. Możemy więc zmienić przeznaczenie produktu w zależności od sytuacji. Jest to solidnie wykonany model. Główne materiały, z których jest on wykonany to drewno sosnowe oraz płyta eko. Oba są znane z tego, że są bardzo wytrzymałe.

Produkt jest wyposażony w obszerną szufladę, która służy do przechowywania pościeli lub akcesoriów dziecięcych. Łóżeczko ma 4 kółka, dzięki którym przestawianie go w różne miejsca nawet z dzieckiem w środku nie będzie żadnym problemem. Wysokość dna modelu jest regulowana.

To łóżeczko dziecięce z szufladą 140 x 70 cm w dobrej cenie jest pomalowane na biało, więc prezentuje się bardzo dobrze. Wszystkie szczebelki są wyciągane, dlatego możemy się ich pozbyć, kiedy maluch podrośnie. Rodzicom do gustu najbardziej przypadła funkcjonalność prezentowanego łóżeczka. Bardzo pozytywnie wypowiadają się również o dużej szufladzie.

 

 

 

 

Pinio Basic 

 

Pinio Basic to łóżeczko, które spodobało się wielu konsumentom Jest to głównie zasługa ładnego designu. Białe, obszerne łóżeczko pasuje zarówno do pokoju dziewczęcego, jak i chłopięcego. Dobrze wykończone boki nie przecierają się, a ekologiczna, wodna farba nie schodzi nawet po latach używania mebelka. Łóżeczko jest wykonane z drewna bukowego, płyty MDF oraz płyty laminowanej. Ze względu na dobre gatunkowo materiały produkt jest inwestycją na lata.

Jest to produkt przeznaczony do samodzielnego montażu. Jest on wyposażony w dużą szufladę, która z pewnością pomieści dużo różnych przedmiotów. Łóżeczko ma kilka atestów, które potwierdzają, że każdy element jest starannie wykonany.

Jeżeli chodzi o szczebelki, to dwa z nich możemy wyciągnąć w każdej chwili. Mamy również możliwość zdemontowania całego boku, kiedy dziecko nauczy się już same wychodzić z łóżeczka. Rodzice najbardziej chwalą wysoką jakość wykonania prezentowanego produktu. Uważają również, że on się bardzo dobrze prezentuje.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status