Najlepsza naklejka na ścianę dla dzieci duża

Ostatnio aktualizowane: 03.07.20

 

Jaką naklejkę na ścianę dla dzieci dużą wybrać?

 

Naklejka na ścianę to łatwy i stosunkowo niedrogi sposób na ozdobienie czy szybkie odświeżenie wnętrza. Można przykleić ją wszędzie, nawet w kuchni, łazience czy pokoju dziecięcym. Niemniej trzeba wiedzieć, czym kierować się robiąc zakupy, aby trafić na produkt dobrej jakości. Wszystkie potrzebne informacje na ten temat zawarliśmy w poniższym poradniku. Przygotowaliśmy również krótki ranking prezentujący 3 godne uwagi naklejki, które z pewnością spodobają się maluchom.

 

 

Jedną z największych zalet takich ozdób na ścianę jest to, że można przykleić je zarówno na powierzchni pomalowanej farbą, jak również tej pokrytej tapetą czy ceramicznymi płytkami. Sam proces naklejania przeważnie trwa do 30 minut (w zależności od rozmiaru produktu) i nie wymaga on użycia specjalistycznych narzędzi. Do atutów należy również zaliczyć łatwe mycie (wystarczy przetarcie naklejki wilgotną ściereczką) i mało kłopotliwy demontaż (który polega na podgrzaniu przyklejonej do ściany ozdoby suszarką i późniejszym delikatnym odklejeniu).

Produkty przeznaczone do pokojów maluchów mają różne wzory, kształty i kolory. Najlepsza duża naklejka na ścianę dla dzieci w 2020 roku powinna być dopasowana do wystroju pomieszczenia, a także preferencji naszej pociechy. Dla chłopców najbardziej atrakcyjne będą ozdoby w kształcie samochodów czy samolotów, podczas gdy dziewczynkom z pewnością bardziej spodobają się wzory kwiatowe. Aby uniknąć nieporozumień czy niezadowolenia, warto zabrać dziecko ze sobą na zakupy. Wówczas samodzielnie wybierze ono produkt, który najbardziej mu się podoba. Dzięki temu pociecha z pewnością chętniej będzie przebywać w swoim pokoju.

Jeśli obawiamy się, że po pewnym czasie naklejka znudzi się maluchowi lub będzie on chciał zmienić jej położenie, najlepiej kupić produkt wielokrotnego użytku. Ponieważ jest on bardzo trwały, jego przeklejenie będzie niezwykle proste. Co więcej, taki produkt nie zostawi śladów kleju na powierzchni, dlatego można uniknąć konieczności czyszczenia ściany.

Najlepsze duże naklejki na ścianę dla dzieci powinny być pozbawione toksycznych substancji i posiadać odpowiednie certyfikaty, np. CE oraz EN71. Należy sięgać wyłącznie po takie produkty, jeśli nie chcemy martwić się o bezpieczeństwo swoich pociech. To bardzo ważna kwestia, o której nigdy nie wolno zapominać.

 

 

Duże naklejki na ścianę dla dzieci – ranking

 

 

Roommates Kolorowe Kwiaty – Paski RMK1622GM

 

Produkt Roommates Kolorowe Kwiaty – Paski RMK1622GM to ozdoba wielokrotnego użytku, którą można swobodnie przeklejać. Nie pozostawia ona na ścianie śladów, a jednocześnie jest odporna na drobne uszkodzenia mechaniczne, takie jak naderwania. Naklejki znajdujące się w zestawie mają kształt różnokolorowych kwiatów, dlatego świetnie będą prezentować się w pokoju dziewczynki.

Produkt można umieścić na ścianie, a także innych gładkich powierzchniach, czyli: szybach, płytkach ceramicznych, na lodówce bądź meblach. W komplecie znajdują się aż 53 elementy pozwalające stworzyć niepowtarzalny, oryginalny wzór. Wstępnie wycięte naklejki znajdują się na specjalnym arkuszu, więc wystarczy je odkleić i przyłożyć do wybranego przez siebie miejsca.

Na podstawie opinii publikowanych w Internecie można wywnioskować, że dekoracja Roommates Kolorowe Kwiaty – Paski RMK1622GM to duża naklejka na ścianę dla dzieci w dobrej cenie. Posiada ona certyfikat EN71 i CE, a dodatkowo jest pozbawiona szkodliwych substancji. Konsumenci chwalą produkt za możliwość przeklejenia go w inne miejsce, bez ryzyka powstania śladów po kleju.

 

 

 

 

Roommates Mapa Świata RMKMP4945M 

 

Nasz ranking nie byłby pełny, gdyby zabrakło w nim produktu Roommates Mapa Świata RMKMP4945M. To naklejka wielokrotnego użytku, która przedstawia wszystkie kontynenty i oceany. Dzięki niej maluchy mogą poznać mapę całego świata, a poznaną wiedzę geograficzną z pewnością wykorzystają w szkole.

Przedstawiony produkt nie zawiera żadnych szkodliwych substancji, do tego zdobył on niezbędne certyfikaty (m.in. CE). Wymiary naklejki wynoszą: 320 cm x 184 cm, dlatego pozwala ona na zaaranżowanie niemal całej ściany w pokoju

Konsumenci docenili dekorację Mapa Świata RMKMP4945M przede wszystkim za możliwość wielokrotnego przeklejania, a także wyjątkową estetykę. Na mapie uwzględnione zostały nie tylko wszystkie kontynenty i zbiorniki wodne, ale również stolice poszczególnych państw. Naklejka może być więc wykorzystana jako pomoc naukowa podczas przygotowywania się do sprawdzianu z geografii.

 

 

 

 

Roommates Egzotyczne Zwierzęta RMK1327SLG 

 

Pod nazwą Roommates Egzotyczne Zwierzęta RMK1327SLG skrywa się naklejka na ścianę wielokrotnego użytku. Można więc ją dowolnie odklejać i przeklejać w inne miejsce, a jednocześnie nie obawiać się o jej uszkodzenie. Produkt nie pozostawia na powierzchni nieestetycznie wyglądających śladów po kleju.

W zestawie znajdują się aż 24 naklejki, które przedstawiają różne egzotyczne zwierzęta: żyrafę, małpy, hipopotama i kilka innych. Ze względu na to, iż nie zawierają one szkodliwych ani toksycznych substancji, są całkowicie bezpieczne dla maluchów. Co więcej, produkt zdobył certyfikaty CE i EN71.

Ozdoba Egzotyczne Zwierzęta RMK1327SLG cieszy się bardzo dużą popularnością wśród konsumentów. Chwalą ją oni przede wszystkim za możliwość ozdobienia dziecięcego w pokoju w niezwykle łatwy sposób. Wystarczy odkleić wybraną przez siebie naklejkę z arkuszu i umieścić ją na ścianie lub innej gładkiej powierzchni. Za sprawą produktu można stworzyć unikatową i oryginalną dekorację, która pasuje zarówno do pokoju dziewczynki, jak też chłopca.

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status