Najlepsza lampka nocna dla dzieci LED

Ostatnio aktualizowane: 25.10.20

 

Jaką lampkę nocną dla dzieci LED wybrać?

 

Wiele maluszków po zakończeniu odrabiania lekcji, lubi czytać ulubione książki w łóżku. Aby ułatwić to dziecku, warto zainwestować w specjalną, nocną lampkę. Dzięki temu, pociecha zdąży przeczytać kilka stron zanim zmorzy ją sen. Poza tym wiele malców wstaje w nocy do toalety, więc niewielkie źródło światło przy łóżku pomoże im znaleźć drogę powrotną. Najlepsza lampka nocna LED dla dzieci  w 2020 roku jest dość trudna w znalezieniu. Dlatego, przygotowaliśmy ten oto poradnik, aby ułatwić Ci dokonanie zakupu. W poniższym tekście znajdziesz wiele ciekawych porad o tym, jakie cechy powinny mieć dobre modele.

Zanim udasz się do sklepu podejmij decyzję, czy interesują Cię  lampki stojące czy wiszące. Jest to kluczowa kwestia, którą musisz wziąć pod uwagę. Warto jednak zdecydować się na zakup urządzenia mobilnego, które dziecko będzie mogło postawić w dowolnym miejscu w pokoju. Inną cechą, którą mają najlepsze lampki nocne  LED dla dzieci jest możliwość dostosowania wysokości oraz kąta nachylenia. Wynika to z tego, że maluszki rzadko siedzą w jednej pozycji, dlatego dobrze, by mogły w prosty sposób dostosować ułożenie sprzętu do swojej postawy.

Aby upewnić się, że lampka jest mobilna, koniecznie sprawdź, czy ma długi przewód. Na rynku dostępne są produkty, których kabel liczy jedynie 80 cm, co uniemożliwia przenoszenie produktu lub lepsze dostosowanie kąta padania światła. Warto zainwestować w urządzenie, którego przewód ma co najmniej 2 m, gdyż pozwoli to dziecku ustawić lampkę w dowolnym miejscu w swoim pokoju.

Następnym parametrem, który wymaga naszej uwagi jest moc sprzętu. To dzięki tej właściwości, światło będzie intensywne i wydajne. Jest to bardzo ważne, gdy pociecha chce czytać w łóżku. Przyciemniony blask może mieć zły wpływ na wzrok. Duża ilość watów pozwala nam na wielogodzinne cieszenie się czytaniem oraz nauką przy odpowiednim oświetleniu. Parametr ten może wynosić od 40 W do 100 W.

Ostatnim elementem jest wygląd lampy. Jeśli urządzenie przeznaczone jest dla małego dziecka, warto wybrać model o ciekawym kształcie, np. psa, ulubionej postaci z bajki Kraina Lodu czy Myszki Mickey. Polecamy upewnić się, że interesująca nas lampka zagwarantuje światło o zabarwieniu słonecznym, gdyż pomaga ono w koncentracji i nie męczą się od niego nasze oczy.

 

 

Lampki nocne dla dzieci LED – ranking

 

 

Philips Mickey Black 71709/30/16

 

Model Philips Mickey Black 71709/30/16 to nowoczesna i bardzo elegancka lampka nocna, która swoim wyglądem przypomina popularnego bohatera bajek dla dzieci, jakim jest Myszka Mickey. Sprzęt jest przeznaczony do stawiania na stole lub szafce nocnej. Co więcej jest on bardzo mobilny, więc w zależności od potrzeby, umieścisz lampkę w dowolnym miejscu w domu.

Atutem prezentowanego urządzenia jest specjalna powłoka, która nie nagrzewa się pod wpływem temperatury. Dzięki temu model zawsze jest chłodny, więc nie grozi nam poparzenie. Poza tym emitowane światło jest ciepłe. Zauważ, że lampka zapala się i gaśnie, gdy tylko ją przechylimy, więc nawet najmłodsze dzieci nie będą miały problemu z jej obsługą.

Ze względu na swój wygląd, sprzęt dedykowany jest zwłaszcza dla maluszków, które mają problemy z zasypianiem w ciemnym pokoju. Za sprawą delikatnego światła, szybko przekonają się, że w pomieszczeniu nie ma żadnych zagrożeń. Jest to główny powód, dla którego tak wielu rodziców zdecydowało się na zainwestowanie w lampkę.

 

 

 

 

Little Lovely Company Mini Nuage

 

Jeśli poszukujesz eleganckiej lampki nocnej, która zapewni maluszkowi odpowiednie światło w momencie zasypiania, to gorąco zachęcamy do zakupu Little Lovely Company Mini Nuage. Produkt swoim wyglądem przypomina niewielką chmurkę, na której umieszczono uśmiechniętą twarz. Taki design na pewno spodoba się najmłodszym dzieciom.

Urządzenia wykonano z PCV, które nie zawiera BPA. Sprawia to, że produkt jest w pełni bezpieczny i nawet, gdy maluch, któremu rosną ząbki ugryzie lampę, nic mu się nie stanie. Obudowa modelu jest niebieska, dzięki czemu otrzymujemy delikatne światło, które nie podrażnia oczu malca. Warto podkreślić, że produkt posiada zintegrowany system LED, który nie nagrzewa się. Dzięki temu, nawet gdy pociecha dotknie obudowy, nie poparzy się. Urządzenie zasilane jest przy pomocy 3 baterii.

Elegancki design jest dość uniwersalny, dzięki temu lampka dobrze sprawdzi się w pokoju niemowlaka, ale i nieco starszego dziecka. Jest to główny powód, dla którego tak wiele osób zdecydowało się na zainwestowanie w ten produkt.

 

 

 

 

Reer RE5062

 

Nocna lampka Reer RE5062 to ciekawy produkt, który dobrze sprawdzi się w pokoju niemowlaka, ale i jego starszego rodzeństwa. Urządzenie ma klasyczny design, dzięki czemu dzieci nie zwracają na nią uwagi. Nie musisz się zatem obawiać, że Twoja pociecha będzie chciała ugryźć lub dotykać model. Pamiętaj, że prezentowana lampa musi być podłączona do kontaktu, by działała.

Urządzenie przeznaczone jest do całodobowego użytkowania. W nocy, kiedy dziecko śpi, lampa emituje delikatne, bardzo lekkie, jasne światło, które dobrze oświetla pomieszczenie. Dzięki temu, maluszek nie będzie się bał spać sam. Żywotność diody to aż 25000 godzin. Poza tym sprzęt jest bardzo energooszczędny, gdyż jego moc to jedynie 0,5 W. Sprawia to, że urządzenie nie narazi Cię na dodatkowe koszty.

Prezentowany model jest łatwy w obsłudze, gdyż na obudowie znajduje się tylko jeden przycisk on/off. Poza tym produkt cechuje się dużą wydajnością, dlatego według wielu konsumentów ta lampka nocna LED dla dzieci w dobrej cenie to inwestycja godna polecenia.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status