Najlepsza komoda z przewijakiem i wanienką

Ostatnio aktualizowane: 02.06.20

 

Jaką komodę z przewijakiem i wanienką wybrać?

 

Gromadząc wyprawkę dla niemowlaka zastanawiamy się, co jest niezbędnie konieczne, a bez czego można się obejść. Zwłaszcza, jeśli mamy ograniczony budżet. Takim wyposażeniem jest komoda z przewijakiem i wanienką. Można poradzić sobie bez tego sprzętu, ale znacznie ułatwia on codzienne czynności pielęgnacyjne przy noworodku.

 

 

Ten sprzęt zajmuje niedużo miejsca. Jest bardzo praktyczny i wygodny, gdyż wszystko, co jest  potrzebne mamy pod ręką, a jak wiemy, niemowlęcia nie można ani na moment spuścić z oka. Najlepsza komoda z przewijakiem i wanienką jest dostosowana do wzrostu osoby dorosłej, a więc nie obciąża kręgosłupa. Jest polecana dla mam po porodzie, a zwłaszcza po cesarskim cięciu, bo mają one dość długo problem ze schylaniem się i dźwiganiem, a to przy pielęgnacji niemowlaka jest nieuniknione. Warto więc szukać ułatwień tam, gdzie jest to możliwe.  Dlatego zachęcamy do rozważenia zaopatrzenia się w taki mebel!

Najlepsze komody z przewijakiem i wanienką w 2020 roku są bezpieczne, funkcjonalne, estetyczne, czyli spełniające wysokie wymagania wszystkich rodziców. Z pewnością warto zapoznać się z ofertą rynkową i wybrać komodę dostosowaną do swoich potrzeb, aby pielęgnacja dziecka była łatwiejsza i sprawiała przyjemność dziecku i rodzicom.

 

 

Komodi z przewijakiem i wanienką – ranking

 

 

Chicco Cuddle&Bubble

 

Wanienka z przewijakiem Chicco Cuddle&Bubble to sprzęt proponowany przez uznaną firmę Chicco produkującą szeroki asortyment wyposażenia dla dzieci. Jest to niezwykle praktyczny zestaw do pielęgnacji niemowląt od pierwszych dni życia do 12 miesięcy. Ten mebel złożony jest  ze stabilnego metalowego stelaża, na którym umieszczona jest wanienka. Jest ona wyposażona w wężyk do spuszczania wody, nie trzeba więc dźwigać pełnej wanienki, dzięki temu kąpiel jest możliwa nie tylko w łazience. Na wanienkę nakłada się przewijak, który ma zaokrąglone, miękkie boczne ścianki i jest wyposażony dodatkowo w profilowany materacyk, pokryty materiałem łatwym do utrzymania czystości.

Poniżej, na stelażu, umieszczona jest półeczka na przybory potrzebne przy kąpieli. Z boku przymocowany jest podręczny pojemnik oraz kubełek z uchwytem do spłukiwania główki dziecka i wieszaczek na ręcznik. Przewijak ten składa się, więc nie zajmuje dużo miejsca, kiedy nie jest używany. W dwóch jego nóżkach wmontowane są kółeczka, dzięki czemu łatwo go przesunąć unosząc z jednej strony, a równocześnie jest on stabilny i nie przesuwa się podczas użytku. Przewijak posiada regulację wysokości, dzięki temu każde z rodziców może dostosować go do swojego wzrostu. Przewijak ma estetyczny wygląd. Dostępny jest w kilku wariantach pastelowych kolorów.

Rodzice korzystający z przewijaka z wanienką Chicco Cuddle&Bubble są bardzo zadowoleni z jego użytkowania. Twierdzą, że ten mebel jest niezastąpiony przy pielęgnacji niemowlaka. Jest bezpieczny, stabilny i wygodny. Kąpiele są przyjemnością dla dziecka i rodziców.

 

 

 

 

Ceba Baby Susie 

 

Wanienka z przewijakiem Ceba Baby Susie to produkt firmy Ceba Baby. Jest to poręczny zestaw do pielęgnacji dziecka od urodzenia do roku życia. W jego skład wchodzi przewijak pokryty folią z wyprofilowanymi, podniesionymi bokami, oraz wanienka wyposażona w wężyk do wypuszczenia wody po kąpieli. Pod nimi znajdują się dwie półki z obudowanymi bokami na przybory i akcesoria potrzebne do pielęgnacji. Metalowy stelaż posiada kółeczka z hamulcami, dzięki czemu zestaw można dowolnie przesuwać, a równocześnie zabezpieczyć przed przypadkowym przesunięciem. Przewijak z wanienką Susie  produkowany jest w kilku kolorach – połączenie bieli z pastelowymi odcieniami. Można więc wybrać kolorystykę pasującą do wnętrza. Dla młodych rodzin istotne jest również to, iż jest to komoda z przewijakiem i wanienką w dobrej cenie.

Zestaw pielęgnacyjny Susie marki Ceba Baby to doskonałe połączenie akcesoriów niezbędnych przy pielęgnacji noworodka. W skład zestawu, jak wspominaliśmy, wchodzą: przewijak, półeczki na akcesoria oraz wanienka dla dziecka. Wszystkie elementy umieszczone są na stelażu, więc nie zajmuje on dużo miejsca.

Rodzice, którzy wybrali wanienkę z przewijakiem Ceba Baby Susie uważają, że jest to sprzęt dobrze zaprojektowany i dzięki temu praktyczny i pomocny przy pielęgnacji niemowlaka.

 

 

 

 

ATB Marsylia 

 

Komoda kąpielowa ATB Marsylia jest ofertą doświadczonej firmy ATB produkującej meble dla dzieci. Komoda może być elementem zestawu mebli Marsylia, ale można też kupić ją jako pojedynczy mebel. Wykonano ją z płyt laminowanych w kolorze białym i jasnego dębu. Regał ten zamocowany jest na podstawie z płyty, na obrotowych kółeczkach z hamulcami, co ułatwia jego przesuwanie, a równocześnie zapewnia stabilność. W wierzchnim blacie wycięty jest otwór na wanienkę.

W zestawie przewidziana jest wanienka firmy Rotho Babydesign z matą antypoślizgową i korkiem do odpływu wody. Do zestawu dołączony jest pełny blat, na którym można położyć przewijak. Pomiędzy podstawą, a górnym blatem są umieszczone dwie półki na niezbędne przybory lub ubranka i pieluszki. Wszystkie powierzchnie poziome mają zaokrąglone narożniki. Na bocznej ściance zamocowana jest wygodna poręcz do zawieszenia ręcznika. Komoda kąpielowa ATB Marsylia, jak wszystkie meble tej firmy, sprzedawana jest w elementach do samodzielnego montażu.

Rodzice korzystający z komody kąpielowej ATB Marsylia jako zaletę wymieniają jej meblowy wygląd, dzięki czemu może stanowić element wyposażenia pokoju, a po zakończeniu jej użytkowania może pełnić inną funkcję w pokoju dziecka. Jako komoda kąpielowa doskonale spełnia swoją rolę. Jest wygodna, bezpieczna i mobilna dzięki możliwości łatwego przesuwania.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status