Biurka dla dzieci ranking

Ostatnio aktualizowane: 27.01.21

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.

 

Biorąc pod uwagę potrzeby konsumentów, cechy poszczególnych produktów dostępnych na rynku, jak również wygląd biurek, wyłoniliśmy pięć najciekawszych mebelków. Wśród nich znalazł się produkt o nazwie Kettler Cool Top. Jest to biurko z regulacją, które można dostosować do wzrostu swojego dziecka. Ponieważ produkt został opracowany przy współpracy z doświadczonymi fizjoterapeutami, możemy mieć pewność, że jest to biurko bezpieczne dla dzieci. Warto też podkreślić, że jest to mebel certyfikowany, co potwierdza, że nie został wyprodukowany z materiałów zawierających szkodliwe substancje. Wielu maluchom spodobał się wygląd mebelka. Jeśli jednak design tego produktu Ci nie odpowiada lub też po prostu model ten nie jest dostępny, zwróć uwagę na biureczko Halmar Astro 2. To równie solidny, regulowany model z krzesłem, cechujący się solidnym wykonaniem oraz ładnym wyglądem. Twojej uwadze polecamy też inne produkty, które znalazły się w naszym zestawieniu. Szczegółowo opisaliśmy w nim najciekawsze biurka dziecięce dostępne w tej chwili na rynku.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jakie biurko dla dzieci kupić?

 

Przewodnik zakupowy

Każdy rodzic w którymś momencie staje przed koniecznością zakupu biurka dla dziecka. Dlatego w tym poradniku będziemy radzić, jakie biurko dla dzieci wybrać.  Dla dorosłych mamy ustandaryzowane wymiary dotyczące wysokości, głębokości biurek i sprawa jest znacznie prostsza. W przypadku dzieci najlepszym rozwiązaniem byłoby zakupić mebel, który by rósł wraz z maluchem. Czy to możliwe? Zapraszamy do czytania.   

 

 

Wymiary biurka pierwszoklasisty

Pierwszoklasista to osoba, która mierzy od 115 do 125 cm. Dlatego wysokość blatu powinna mieć ok. 55 cm. Taka wysokość sprawi, że dziecko siedząc na regulowanym krześle będzie opierać nogi na podłodze, a blat będzie na odpowiedniej, wygodnej do obsługi wysokości. Aby dziecku było wygodnie i mogło rozłożyć wszystkie potrzebne pomoce naukowe, blat powinien mieć szerokość od 60 do 75 cm i głębokości od 50 do 55 cm. Odpowiednie dopasowanie biurka do wysokości dziecka, a także krzesła dopasowanego do biurka zapewni dziecku poprawną postawę i brak problemów z kręgosłupem. Zatem ważnym jest zakup nie tylko biurka dla dzieci w dobrych cenach, ale również odpowiedniego krzesła.

 

Funkcjonalne biurko

W dzisiejszych czasach biurko to przestrzeń operacyjna właściciela. Często biurko musi pomieścić szereg rozmaitych urządzeń, jak komputer, drukarka, skaner czy playstation. Dobrze, więc jak biurko ma szereg nadstawek, szafek pod blatem, przegródek z miejscem na organizery i urządzenia mobilne etc. Gdy na biurku ma stanąć komputer, koniecznie zadbajmy o nadstawkę na monitor. Dobrze zaplanowana przestrzeń wokół biurkowa pozwoli na utrzymanie porządku i łatwego użytkowania wszystkich ustawionych urządzeń.  Wszystkie potrzebne rzeczy powinny być dla dziecka w zasięgu ręki. W przypadku, gdy urządzeń tych jest sporo, warto rozważyć zakup biurka narożnego.

 

Biurko rośnie wraz z dzieckiem

Jakie jest najlepsze biurko dla dzieci, gdy rosnącym one nawet 10 cm rocznie? Ano właśnie, odpowiedzią na ten problem jest biurko regulowane. Są dostępne na rynku modele, których wysokość jest tak regulowana, że dziecko może przy nim spędzić niemal cały czas nauki. Zakres taki musi obejmować przynajmniej wysokość od 55 cm do 75 cm. W takim wypadku dziecko będzie siedziało wygodnie przy biurku mając 120 cm wysokości, ale także, gdy osiągnie wzrost 150 cm. Również regulowany może być kąt nachylenia blatu.

Ale takie rozwiązanie jest atrakcyjne wyłącznie dla tych rodziców, którzy nie planują postawić na dziecięcym biurku komputera. W przypadku ustawienia monitora na blacie, można jedynie pokusić się o biurko z regulowanym kątem nachylenia części blatu. Aby dziecko nadal zachowało prostą postawę przy biurku, kąt nachylenia powinien być różny do różnych czynności, jakie dziecko przy biurku wykonuje.  Do czytania najwygodniej jest wykorzystać kąt 30°, do pisania 15°, a do rysowania 5°.

 

Gdy wybieramy biurko pod komputer

Szczególnymi prawami rządzi się biurko wyłącznie komputerowe. Mamy tu kilka ważnych kwestii, na które trzeba zwrócić uwagę. Monitor powinien być ustawiony na nadstawce biurka w taki sposób, aby był na wprost oczu dziecka. Natomiast klawiatura najlepiej, aby się znajdowała na półeczce poniżej blatu biurka chowanej dzięki prowadnicom. Wysokość tej półeczki powinna być dopasowana do wzrostu dziecka. Gdy dziecko pisze na klawiaturze, to jego ręce i przedramiona oparte na klawiaturze powinny tworzyć kąt prosty z osią ciała.

Wówczas przybrana postawa jest prawidłowa. Naturalnie, aby zadbać o prawidłową postawę, wraz z biurkiem trzeba obowiązkowo wybrać odpowiednie krzesło z regulowaną wysokością siedziska i podłokietnikami.

 

 

Różne rozwiązania w różnych dziecinnych pokojach

Często mając ograniczoną przestrzeń do zabudowy, lub gdy mamy po prostu fantazję wymyślamy dla naszych dzieci rozwiązania mniej banalne. Takim wartym uwagi rozwiązaniem jest łóżko piętrowe z wbudowanym na dole biurkiem. Dzieci uwielbiają takie złożone konstrukcje, daje im to możliwości wyładowania energii, gdy przemieszczają się z góry na dół. Konstrukcja takiego mebla zwykle jest metalowa lub drewniana. A to, jakie funkcjonalności wykorzystamy w takim biurku zależy tylko od naszej pomysłowości.

Również materiały, z jakich się obecnie wykonuje biurka to pełna różnorodność. Są biurka z drewna, płyt meblowych, plastiku, szkła i stali. Od mam wiemy, że dla małych dzieci, które często zamiast na kartce rysują na blacie, najodpowiedniejsze biurko będzie z płyty MDF, ze względu na to, że łatwo zetrzeć niechciane rysunki.

 

Biurko estetyczne dla mamy i dziecka

Biurko również powinno się podobać dziecku. Dlatego jako rodzice musimy dokonać trudnego wyboru mebla, które będzie pasowało do pokoju dziecinnego, będzie spełniało wszystkie założone wcześniej potrzeby funkcjonalne i będzie się podobać nam – rodzicom, a także naszemu dziecku – użytkownikowi mebla. Część modeli biurek posiada wymienne, kolorowe części, dzięki którym można szybko zmienić design. Inne modele mają wzorzyste panele boczne, jako dodatkowy element ozdobny.

Gdy dziecko jest jeszcze małe, warto zwrócić uwagę na wszelkie krawędzie mebla, aby były odpowiednio zaokrąglone i wyprofilowane. Może to w znacznym stopniu ograniczyć ilość siniaków i guzów. Warto też zwrócić uwagę na fakturę mebla, a także, jakość jego wykonania, zwłaszcza, gdy celem jest, by biurko posłużyło naszemu dziecku przez większość szkoły.

 

 

Najlepsze biurka dla dzieci w 2021 roku

 

Gdy dziecko idzie do pierwszej klasy, zmieniają się jego potrzeby. Prace domowe i różne zadania, które musi zrobić po szkole nie mogą być wykonywane na kolanie, podłodze, przy dziecięcym stoliku lub w innym miejscu, gdzie dziecko przyjmuje nieodpowiednią pozycję ciała. Dlatego też przygotowaliśmy ranking biurek dla dzieci o różnym designie.

 

Nasze zalecenia

 

Kettler Cool Top

 

1-kettler-cool-topJeśli lubisz funkcjonalne rozwiązania, model Kettler Cool Top na pewno przypadnie Ci do gustu. Jest to świetne biurko dla dzieci z regulacją wysokości i pochyleniem blatu, dzięki czemu dopasujemy je do potrzeb malucha. Mebel opracowano na podstawie doświadczeń fizjoterapeutycznych konstruktorów produktów firmy Kettler. Dlaczego jest to najlepsze biurko dla dzieci?

Przede wszystkim dlatego, że powstało z myślą o rozwoju najmłodszych. Mebel rośnie wraz z dzieckiem. Wygodnym rozwiązaniem jest regulacja pochylenia blatu biurka. Poza tym wszystkie mechanizmy regulacyjne są zgodne z wymogami bezpieczeństwa.

Warto też zauważyć, że części systemu są elastycznie dopasowane i świetnie wykonane. Pozycja siedząca sprzyja powstawaniu trwałych uszkodzeń postawy, ale w tym przypadku biurko i krzesło zawsze dopasowują się do wzrostu dziecka.

Pochylenie blatu można regulować do 28 stopni, a regulacja wysokości stołu jest możliwa w zakresie 51-78 cm. W zestawie znajdziemy wygodną przykrywkę biurka z podziałką liniową oraz rolki transportowe. Warto również wspomnieć, że meble KETTLER posiadają europejskie certyfikaty jakości oraz bezpieczeństwa. Nie można też zapomnieć o tym, że opinie o produkcie są bardzo pozytywne.

Model Kettler Cool Top to regulowane biurko, idealne dla dzieci w wieku szkolnym, które szybko rosną. Pochylenie blatu można zmieniać w zakresie do 28 st., a wysokość stołu od 51 cm do 78 cm. Produkt ma wymiary: szerokość równą 110 cm i głębokość – 68 cm.

Zalety
Regulacja:

Największą zaletą produktu jest oczywiście możliwość jego regulacji. Możesz zmienić wysokość blatu, a także jego pochylenie. W ten sposób dostosujesz biurko do potrzeb Twojego dziecka.

Opracowany przy współpracy z fizjoterapeutami:

Jest to wyjątkowy model, gdyż w procesie projektowania biurka brali udział również fizjoterapeuci. Celem firmy Kettler było bowiem stworzenie takiego mebla, który będzie bezpieczny dla zdrowia dziecka, a zwłaszcza jego kręgosłupa.

Rolki transportowe:

Ponieważ mebelek ma rolki transportowe, łatwo przestawimy go w dowolne miejsce.

Certyfikaty:

Jest to produkt po pierwsze wykonany z bezpiecznych materiałów, a po drugie posiada europejskie certyfikaty jakości oraz bezpieczeństwa.

Wykonanie:

Rodzice bardzo pozytywnie odnoszą się do solidności wykonania tego biurka.

Wady
Cena:

Jest to model za prawie 800 zł, co pozostaje kwotą poza możliwościami wielu rodzin.

 

 

 

 

Halmar Astro 2

 

2-halmar-astro-2ASTRO 3 to niezwykle oryginalne, regulowane biurko z krzesłem, które znalazło się na drugim miejscu naszego zestawienia. Propozycja ta z całą pewnością przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym osobom. Jest to mebel, który będzie pasował zarówno do stylowych i eleganckich wnętrz, jak również do tych bardzo nowoczesnych.

Nie ważne, czy nagle zmienisz wnętrze pokoju dziecięcego – model ten zawsze będzie komponował się z wystrojem pomieszczenia. Produkt został doceniony przez konsumentów za solidne wykonanie i funkcjonalność. Materiały, z jakich wykonano mebel, są trwałe i odporne na zarysowania, a także łatwe w utrzymaniu czystości. Ogromną zaletą jest to, że biurko ma regulowaną wysokością blatu oraz siedziska.

Sprawia to, że biurko będzie towarzyszyło dziecku przez wiele lat edukacji. Wymiary mebelka to – 65 cm x 51 cm x 50-76 cm, a krzesła – 38 cm x 36 cm x 28-40 cm. Piękna, niebieska kolorystyka jest bardzo atrakcyjna dla najmłodszych. Warto też wspomnieć, że produkt jest łatwy w montażu.  

Halmar Astro 2 to regulowane biurko z krzesłem. Wymiary tego produktu są następujące: 65 cm x 51 cm x 50-76 cm. Krzesło dołączone do mebelka ma wymiary: 38 cm x 36 cm x 28 cm-40 cm. Produkt dostępny jest w kolorze niebiesko-białym.

Zalety
Design:

Rodzice i dzieci pozytywnie oceniają design biureczka. Pasuje ono do wnętrz urządzonych w praktycznie każdej stylistyce. Wielu rodziców zauważa, że jest to model ponadczasowy.

Materiał wykonania:

Mebel wykonano z materiałów, które są trwałe, odporne na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne, a także łatwe w utrzymaniu czystości.

Regulacja:

Zaletą produktu jest bezsprzecznie to, że można go regulować, dostosowując do swoich potrzeb. Możliwa jest także zmiana wysokości siedziska i blatu, dlatego produkt może służyć dziecku przez kilka lat.

Łatwy montaż:

Biurko sprzedawane jest w wersji niezłożonej, ale jego montaż jest bardzo prosty.

Krzesełko:

Mebel posiada już krzesełko, więc rodzice nie są narażani na dodatkowy wydatek.

Wady
Jasna kolorystyka:

Ponieważ komplet jest bardzo jasny, szybko widać na nim zabrudzenia.

 

 

 

 

Pinio Mini

 

3-pinio-miniPinio Mini to białe biurko z szafką z kolekcji przeznaczonej dla dziecka w wieku przedszkolnym i rozpoczynającym naukę w szkole. Mebel ma 3 szuflady na prowadnicach z hamulcem i samodomykiem, dzięki czemu jest bezpieczny dla dziecka. Blat i fronty biurka wykonano z litego drewna sosnowego prosto z polskich lasów. Natomiast boki oraz elementy wewnętrzne, z płyty laminowanej.

Nóżki dostępne są w kolorze szarym i pudrowego różu. Jest to jeden z elementów nowoczesnej i eleganckiej kolekcji Mini, dzięki czemu bez problemu znajdziemy inne meble pasujące do biurka. Wyróżnia się ono niezwykłą lekkością, a klasyczna budowa sprawia, że wygląda bardzo atrakcyjnie. Całość jest polakierowana ekologicznymi farbami wodnymi, które nie są szkodliwe dla zdrowia dziecka.

Poza tym produkt jest atestowany i zgodny z polskimi oraz europejskimi normami. Chociaż nie jest to model regulowany, ze względu na wymiary, 120 cm szerokości, 60 cm głębokości i 75,5 cm wysokości, jest odpowiedni dla dzieci w różnym wieku.

Wystarczy dokupić odpowiednie krzesło. Wielu rodziców doceniło funkcjonalność mebelka, gdyż służy maluchowi przez wiele lat.

Pinio Mini to biurko z szafką będące elementem kolekcji mebelków dla ucznia. Produkt ma następujące wymiary: szerokość – 120 cm, głębokość – 60 cm i wysokość (maksymalna) – 75,5 cm. Biurko jest certyfikowane.

Zalety
Szuflady:

Jest to praktyczne biurko, gdyż ma aż 3 szuflady, w których dziecko może schować zeszyty, przybory i inne, ważne dla niego rzeczy. Warto dodać, że są to szuflady z hamulcem i samodomykiem, więc nie musisz martwić się, iż dziecko przytnie sobie nimi paluszki.

Produkt z kolekcji Mini:

Jest to bardzo dobre biurko dla tych, którzy szukają całego zestawu mebelków do pokoju swojego dziecka, gdyż jest to jeden z elementów pięknej kolekcji Mini.

Ekologiczne farby:

Biurko pomalowano ekologicznymi farbami niezwierającymi szkodliwych substancji, które mogą zagrażać zdrowiu Twojego dziecka.

Design:

Produkt ten zyskał uznanie ze względu na bardzo atrakcyjny design.

Wady
Cena:

Konsumenci zauważają, że jest to stosunkowo droga propozycja.

 

 

 

 

Halmar Collorido

 

4-halmar-colloridoKolejna propozycja to Halmar Collorido – nowoczesne biurko, które świetnie sprawdzi się dla młodszych i starszych dzieci, niezależnie od płci. Twórca tego modelu skupił się na stworzeniu mebla, który będzie nie tylko funkcjonalny, ale również atrakcyjny dla najmłodszych. Nasza propozycja to trwała, oryginalna konstrukcja zachęcająca do nauki i zabawy. To dobre i tanie biurko dla dzieci ma wiele atutów.

Po pierwsze jest to regulowana wysokość oraz kąt nachylenia blatu. Pozwala to na dopasowanie jego wysokości do wzrostu i potrzeb dziecka. Kolejna zaleta to wymiary modelu: 69-84 cm wysokości, 100 cm szerokości i 55 cm głębokości. Dzięki temu mogą z niego korzystać nawet dwie osoby. W zestawie znajdziemy też 2 komplety plastikowych nakładek, które sprawiają, że urządzenie jest bardzo atrakcyjne.

Materiał, z jakiego wykonano biurko, to mocna i trwała lakierowana płyta MDF i stal malowana. Produkt zyskał uznanie nie tylko rodziców, ale również dzieci. Doceniono jego ciekawy design, możliwość regulacji wysokości oraz solidną konstrukcję.

Nowoczesne biurko Halmar Collorido to regulowany mebelek. Można w nim zmienić wysokość w zakresie od 69 cm do 84 cm. Natomiast jego pozostałe wymiary to: szerokość – 100 cm i głębokość – 55 cm.

Zalety
Cena:

Jest to bardzo dobre biurko do 550 zł. Z całą pewnością produkt cechuje się solidnością, przez co stanowi inwestycję na lata.

Dla dwójki dzieci:

Jeśli Twoja pociecha lubi uczyć się z rodzeństwem lub przyjaciółmi, ten model sprosta jej potrzebom. Ma on aż 100 cm szerokości, a więc dwójka dzieci może się uczyć przy jednym biurku.

Wygląd:

Rodzice i dzieci bardzo pozytywnie ocenili design produktu. Biureczko pięknie prezentuje się w różnych wnętrzach.

Wady
Jakość:

Konsumenci nie najlepiej ocenią jakość produktu.

Wykończenie:

Rodzice zauważają, że niektóre elementy, zwłaszcza te wykończeniowe, nie wyglądają zbyt estetycznie, przez co całość może wydawać się nieatrakcyjna.

 

 

 

 

Timoore Beep T04-09

 

5-timoore-beep-t04-09Designerskie biurko Timoore Beep T04-09 to kolejna propozycja, która doskonale sprawdzi się w każdym pokoju dziecięcym. Jest to niezwykle kreatywny model łączący w sobie żywe barwy z ciekawymi detalami, które pomagają stworzyć przyjazną przestrzeń do nauki i zabawy. Timoore to polska marka, która stara się sprostać potrzebom najbardziej wymagających klientów.

Firma stawia na bezpieczne, wygodne konstrukcje. Ponadto opinie o biurkach dla dzieci Timoore są bardzo pozytywne. Wszystkie użyte do produkcji materiały są bezpieczne dla środowiska oraz dziecka. Charakterystycznym elementem tego produktu jest kolorowy, narożnikowy łącznik. Jest to nie tylko część wzmacniająca konstrukcję, ale również funkcjonalne rozwiązanie, które może pełnić rolę piórnika, czy schowka na skarby.

Wymiary tego mebelka – 128 cm x 60 cm x 73 cm – zapewniają dziecku więcej miejsca do pracy, ustawiania książek, zeszytów, lampki i wielu innych rzeczy. Warto też wspomnieć, że produkt zyskał wiele pozytywnych ocen użytkowników, zwłaszcza tych najmłodszych, którzy docenili jego ciekawy wygląd.

Biurko Timoore Beep T04-09 to mebelek, który cechuje się ciekawym designem. Jego wymiary to 128 cm x 60 cm x 73 cm. Ponieważ jest to dość duży model, dziecko ma sporo miejsca na ustawienie swoich rzeczy, w tym książek i zeszytów.

Zalety
Materiały:

Biurko wykonano z solidnego materiału, który nie zawiera szkodliwych dla naszego zdrowia substancji. Jest to więc mebelek, który jest bezpieczny dla dziecka, a także środowiska.

Narożnikowy łącznik:

Ten element konstrukcji zapewnia stabilność, ale też pełni rolę schowka, szuflady na przybory czy skarby dziecka.

Dużo miejsca:

Jest to bardzo duże biurko, więc maluch zmieści na nim wszystkie swoje książki, zeszyty i przybory.

Wady
Cena:

Bez wątpienia cena produktu jest dość wysoka, raczej poza możliwościami wielu rodziców.

Design:

Nie wszystkim odpowiada bardzo nowoczesny design biurka. Przez to nie będzie ono odpowiednie do każdego wnętrza.

 

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

 

Jaki organizer na biurko dla dzieci wybrać?

 

Wiele dzieci ma problem z utrzymaniem porządku na swoim miejscu pracy. Powszechne jest, że przybory szkolne ułożone są w sposób chaotyczny, co utrudnia ich znalezienie. Jeśli problem ten dotyczy też Twojego malucha, polecamy Ci zainwestowanie w dobrej jakości organizer, dzięki któremu Twoja pociecha będzie miała łatwy dostęp do wszystkich niezbędnych przedmiotów. Aby ułatwić Ci wybór przygotowaliśmy ten oto poradnik, który podpowie, jak wybrać  najlepsze organizery na biurko dla dzieci. Na końcu artykułu znajdziesz też trzypunktowy ranking, w którym opisaliśmy trzy najlepsze organizery na biurko dla dzieci.

W pierwszej kolejności musisz przeanalizować potrzeby swojego dziecka oraz jak wiele przyborów ono posiada. Na rynku znajdziesz modele, których szerokość może wynosić nawet 40 cm oraz nieco mniejsze produkty. Aby dobrze dopasować organizer do biurka i potrzeb malucha, zastanów się, ile przyborów posiada Twoje dziecko. Aby na biurku panował porządek warto osobno ulokować ołówki, kredki, pisaki oraz przyrządy geometryczne. Pamiętaj, że wiele modeli ma różnej wielkości pojemniki, które są dedykowane dla innych akcesoriów biurowych. Dlatego, jeśli malec posiada kilka długich linijek, warto zdecydować się na organizer wyposażony w specjalne, podłużne i głębokie przegródki. Z kolei miejsce na ekierki i kątomierze powinno być szerokie, tak aby elementy te w całości się tam zmieściły. Najlepszy organizer na biurko dla dzieci w 2021 roku powinien posiadać również niewielkie i płytkie schowki na takie przybory, jak: gumki, temperówki, magnesy, spinacze czy pieczątki.

Pamiętaj też, aby dostosować wielkość interesującego Cię modelu do gabarytów biurka. Na rynku znajdziesz sprzęty podłużne, prostokątne oraz kwadratowe. Każdy z nich może mieć jeden lub kilka poziomów pojemników. Zwróć uwagę, że celem zakupu takiego produktu jest wprowadzenie porządku na stole, dlatego organizer nie może zabierać zbyt dużo miejsca.

Warto również zwrócić uwagę na materiał, z jakiego wykonano interesujący nas produkt. Wiele sklepów oferuje zakup organizerów plastikowych, które niestety szybko można zniszczyć. Ich zaletą są jednak ciekawe wzory i kolory, które na pewno spodobają się najmłodszym. Modele tego typu najczęściej kupowane są małym dzieciom, które chcemy zachęcić do zachowania porządku wizerunkiem ich ulubionej postaci z bajki. Alternatywą są sprzęty drewniane lub z aluminium. Cechują się one nieco lepszym wyglądem oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

 

 

Organizery na biurko dla dzieci – ranking

 

 

Small Foot Design “Kot I Żabka” 7943

 

Utrzymanie porządku na biurku to dla dziecka  dość ciężkie zadanie. Niestety, wiele maluchów rozrzuca wszystkie przybory, co sprawia, że szybko się one gubią. Dlatego warto pomyśleć o zakupie Small Foot Design “Kot I Żabka” 7943. Prezentowany model składa się z 2 niewielkich organizerów, w których będziemy mogli przechowywać wszystkie podręczne przybory.

Zaletą sprzętu, który składa się z 2 pojemników jest elegancki design. Pierwszy element wyglądem przypomina kota, zaś drugi żabę. Każdy z pojemników posiada komorę główną na większe przedmioty, jak linijki lub długopisy. Dodatkowo, na obudowie znajdują się również mniejsze przegródki, gdzie bez trudu umieścimy takie elementy, jak gumki do mazania, temperówkę czy spinacze. Pojemniki zostały wykonane z wysokiej jakości drewna, zaś poszczególne elementy obudowy sklejono trwałym klejem. Dzięki temu organizery są bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne. Mimo dużej pojemności produkty nie zajmują dużo miejsca, zatem pomogą Twojemu dziecku utrzymać porządek na biurku.

Rodzice są bardzo zadowoleni z zakupu tego produktu, gdyż ciekawy design przypadł do gustu wielu maluchom, które od tego czasu dbają o porządek na swoim biurku.

 

 

 

 

Patio Włatcy Móch

 

Wielu rodziców irytuje, że na biurku ich dzieci znajduje się dużo porozrzucanych przyborów. Dlatego warto zakupić ciekawy organizer, z ulubionymi bohaterami malucha, który przekona go do częstszego sprzątania. Właśnie, dlatego wielu rodziców zakupiło model Patio Włatcy Móch, który przedstawia grafikę z tego serialu animowanego.

Prezentowany produkt ma kształt tuby o średnicy 7 cm i wysokości 10 cm. Dodatkowo model wykonany został z metalu, który odporny jest na uszkodzenia mechaniczne, w tym upadki czy wgniecenia. Dzięki temu kubek będzie się dobrze prezentował przez długi czas. Ze względu na dużą pojemność w środku zmieszczą się zarówno długopisy, markery, linijki, wkłady, pędzle oraz mniejsze elementy, takie jak gumki czy pudełko z zszywkami. Warto zwrócić uwagę na miły w dotyku nadruk, który jest bardzo trwały i odporny na zalania.

Największą zaletą organizera, jest jego niska cena. Dzięki temu, każdy rodzic bez trudu zakupi kilka sztuk dla swojej pociechy, tak by mogła utrzymać porządek na swoim biurku.

 

 

 

 

Beniamin Spider Man

 

Obecnie w kinach wyświetlanych jest wiele filmów z superbohaterami. Jedną z najpopularniejszych postaci jest Spiderman. Nie można się więc dziwić, że wiele dzieci poszukuje różnych gadżetów z wizerunkiem swojego ulubionego bohatera. Dlatego też polecamy Ci zakup produktu Beniamin Spider Man. Jest to podręczny organizer.

Prezentowany model wykonano z tektury, zatem maluch będzie w stanie go bardzo szybko złożyć. Materiał może nie należy do najbardziej wytrzymałych, ale obudowa nie posiada żadnych ostrych krawędzi, o które dziecko może się skaleczyć. Organizer ma kształt sześciokąta, w którym bez trudu zmieścimy wszystkie najpotrzebniejsze przyrządy, takie jak linijki, ekierki, długopisy lub ołówki. Na uwagę zasługuje to, że w zestawie znajdują się aż 3 osobne organizery o różnych wysokościach – 10 cm, 7 cm oraz 4 cm. Najmniejszy element dedykowany jest do przechowywania gumek, temperówek oraz niewielkich przyrządów pokroju spinaczy.

Zdaniem wielu rodziców ten elegancki i kolorowy organizer na biurko dla dzieci w dobrej cenie, to produkt godny polecenia. Dzięki niewielkim kosztom zakupu, będziemy mogli zainwestować w kilka sztuk.

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

 

Subskrybuj
Notify of
guest
2 Comments
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
View all comments
Daniel Leśniak
Daniel Leśniak
1 year ago

Ranking to sami na podstawie własnych produktów robicie.

DMCA.com Protection Status