Opinie o Easywalker Buggy XS

Ostatnio aktualizowane: 28.11.20

Najważniejsze zalety:

Poddaliśmy szczegółowej analizie opinie Easywalker Buggy XS, po czym okazało się, że jedną z najistotniejszych zalet wózka jest lekkość. Waży on 6 kg, dlatego jest bardzo dobrą propozycją dla osób mieszkających w bloku bez windy. Wnoszenie pojazdu po schodach nie jest męczące. Ponadto można go szybko złożyć, a później ponownie rozłożyć.

 

Najważniejsze wady:

Kiedy na stelażu przymocowana jest gondola, prowadzenie wózka nie jest w pełni komfortowe. Osoby mające większe dłonie narzekają, że rączka pojazdu znajduje się zbyt blisko budki. W dodatku czasami kłopotliwe okazuje się zakładanie ocieplanych mufek.

 

Werdykt: 9.5/10

Można wyróżnić kilka istotnych czynników, które zachęcają do zakupu modelu Easywalker Buggy XS: cena, która przez wiele osób jest uważana za bardzo korzystną, solidna konstrukcja, a także praktyczne rozwiązania. Wózek bardzo ładnie się prezentuje, do wyboru mamy kilka wersji kolorystycznych (m.in. różowo-szarą, czarną i szarą). Po złożeniu jego wymiary odpowiadają rozmiarowi bagażu podręcznego.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Maksymalny poziom bezpieczeństwa

Wożąc malucha w wózku marki Easywalker, możemy zapewnić mu maksymalny poziom bezpieczeństwa. Nie ma ryzyka, że dziecko wypadnie z siedziska, kiedy zbyt mocno pochyli się do przodu, ponieważ zapobiegają temu 5-punktowe pasy bezpieczeństwa. Są one regulowane i wykonane z miękkiej tkaniny, dlatego nie będą uciskać, nie przyczynią się również do podrażnienia delikatnej skóry pociechy.

Co więcej, wózek jest również wyposażony w pałąk. Żeby ochronić dziecko przed promieniowaniem UV czy zmoknięciem, należy rozłożyć budkę, możemy dodatkowo zamontować dołączoną do zestawu folię przeciwdeszczową. Z kolei podczas jazdy autobusem, tramwajem czy innymi środkami transportu publicznego możemy zabezpieczyć pojazd przed ciągłym przesuwaniem się za pomocą hamulca. Test Easywalker Buggy XS dowiódł, że wciskanie go nie wymaga użycia dużej siły.

Możliwość spacerowania po wyboistych ścieżkach

To dobry wózek dziecięcy, który jest wyposażony w cztery amortyzowane koła o dużej średnicy. Pozwalają one na bardzo łatwe omijanie przeszkód, pokonywanie wysokich krawężników, w dodatku odpowiadają za pochłanianie wstrząsów. To oznacza, że możemy spacerować z maluchem nie tylko po asfaltowych drogach, ale również wyboistych i nierównych chodnikach czy nieutwardzonych ścieżkach w parkach i lasach. Kółka są zwrotne i odporne na przebicie, nie należy się martwić, że szybko zaczną się ścierać.

 

Dla dzieci od pierwszych dni życia

Nierzadko rodzice podejmują decyzję, że najpierw kupią wózek głęboki, a później wymienią go na model spacerowy. Jednak często wiąże się to z dużym wydatkiem, dlatego warto poszukać pojazdu, który jest odpowiedni dla maluchów już od pierwszych dni życia i może im posłużyć znacznie dłużej niż tylko kilka miesięcy. Taki właśnie jest wózek Easywalker Buggy XS. Ma on płynną regulację siedziska od pozycji siedzącej do leżącej, jego ustawienie zmienia się za pomocą specjalnego uchwytu.

Nie ma potrzeby sięgania po specjalistyczne narzędzia, co mogłoby być trochę kłopotliwe, zwłaszcza już po wyjściu z domu. Kiedy pociecha podrośnie, możemy w kilka minut zdemontować pałąk, aby miała więcej miejsca na siedzisku. Maksymalne obciążenie pojazdu to 15 kg, więc można w nim wozić dziecko przez długi czas.

 

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status