Opinie o Cybex Balios S

Ostatnio aktualizowane: 21.10.20

 

Najważniejsze zalety:

Wózek ładnie się prezentuje, jest dostępny w szarej, jak i kilku innych wersjach kolorystycznych. Konstrukcja jest oparta na solidnym stelażu, wykazującym odporność na pęknięcia i różne uszkodzenia mechaniczne. Model jest wyposażony w bardzo dużą budkę, a maluch może w nim podróżować przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy.

 

Najważniejsze wady:

Jak udowodniły poddane analizie opinie Cybex Balios S, rodzice narzekają głównie na zbyt mocno wystający pałąk od hamulca. W trakcie spacerów często zahacza się o niego nogą, co nie jest komfortowe.

 

Werdykt: 9.3/10

Co prawda nie jest to model bez wad, ale mimo to jest chętnie wybierany przez konsumentów. Do zakupu wózka zachęca elegancki design, wytrzymałość oraz praktyczność. Zmiana położenia siedziska nie stanowi problemu i można to zrobić w pojedynkę. Trzeba też przyznać, że cena Cybex Balios S nie jest wygórowana.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Wygoda przechowywania i przewożenia

Pojazd można z łatwością złożyć, zajmuje to ok. kilkadziesiąt sekund. Ponieważ najlepszy wózek dziecięcy powinien być łatwy w przechowywaniu, model marki Cybex ma po złożeniu niewielkie wymiary i można schować go np. do szafy wnękowej w przedpokoju. Tym samym nie powinien on nikomu przeszkadzać. Należy dodać, że spacerówka na pewno zmieści się w bagażniku samochodowym, dotyczy to również małych aut miejskich. To oznacza, że możemy całą rodziną wybrać się na wycieczkę poza miasto.

Praktyczność

W wózku można bez obaw wozić malucha już od urodzenia. Rama modelu jest kompatybilna z gondolą tego samego producenta, a także fotelikami samochodowymi. Z tego powodu nie musimy myśleć o zakupie dwóch dziecięcych wózków, czyli głębokiego i spacerowego (co mogłoby mocno nadwyrężyć domowy budżet). W podstawie Cybex Balios S są amortyzowane koła terenowe, odpowiadające za pochłanianie wstrząsów i drgań podczas jazdy po nierównej nawierzchni. Tym samym dziecko ma zapewniony komfort i może się zdrzemnąć. Przeprowadzony wśród rodziców test Cybex Balios S pokazał też, że model jest odpowiedni dla osób niskich, jak i bardzo wysokich. Wszystko ze względu na 4-stopniową regulację położenia rączki. Poza tym pod siedziskiem znajduje się pojemny kosz na zakupy, który pomieści nie tylko reklamówki, ale również torbę z akcesoriami dziecka.

 

Duża budka

Osoby publikujące opinie o wózku często zwracają uwagę na budkę w rozmiarze XXL. Jej rozkładanie i składanie jest proste. Element ten zapewnia maluchowi ochronę przed promieniami słonecznymi, a także przed niespodziewanymi opadami deszczu czy silnymi podmuchami wiatru. Dla rodziców istotne jest to, że podczas spaceru mogą przez cały czas obserwować dziecko, pozwala na to wizjer. Z kolei specjalna wstawka z siateczki gwarantuje stałą cyrkulację powietrza, dlatego maluchowi nie powinno być za gorąco.

 

Regulacja kąta nachylenia oparcia

3-stopniowa regulacja kąta nachylenia oparcia umożliwia ustawienie go w taki sposób, aby zapewnić dziecku maksymalny komfort. W razie potrzeby można je całkowicie opuścić, żeby pociecha mogła zdrzemnąć się na świeżym powietrzu. Zmiana ustawienia oparcia zajmuje kilkanaście sekund, nie wymaga to użycia dużej siły. Co ważne, regulowana jest też wysokość podnóżka, na którym maluch opiera stopy.

 

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status