Najlepszy wózek wielofunkcyjny z dużą gondolą

Ostatnio aktualizowane: 05.07.20

 

Jaki wózek wielofunkcyjny z dużą gondolą wybrać?

 

Wózki wielofunkcyjne cieszą się popularnością wśród rodziców. Są one droższe od wózków pełniących tylko jedną funkcję. Jest to jednak wydatek  jednorazowy, a w ostatecznym rozliczeniu mniejszy, niż koszty kupna wózków jednofunkcyjnych. Dlatego ten zakup należy dobrze przemyśleć i zapoznać się z ofertą różnych producentów.

 

 

Trafny wybór ułatwi Wam opiekę nad dzieckiem przez co najmniej dwa lata! Przy wyborze wózka wielofunkcyjnego większą uwagę zwraca się na część spacerową, gdyż musi posłużyć dłużej. Jednak gondola, w której dziecko będzie spacerować około pół roku także musi być wygodna. Dla dzieci urodzonych na wiosnę rozmiary gondoli są mniej istotne. Jednak dla niemowląt z drugiej połowy roku musi być ona obszerna, aby dziecku opatulonemu w śpiworki, kocyki, czy kołderki nie było za ciasno. Ma także znaczenie waga urodzeniowa dziecka. Dla większych noworodków głęboki wózek może być za mały już przed upływem pół roku.

Najlepsze wózki wielofunkcyjne z dużą gondolą mają regulowaną od zewnątrz wysokość oparcia. Daje to możliwość wydłużenia okresu użytkowania wózka głębokiego, kiedy jest zbyt wcześnie np. ze względu na pogodę, do przestawienia się na spacerówkę. Wybrane przez nas modele mają właśnie duże gondole.  Warto na nie zwrócić uwagę, jeśli szukacie takiego wózka. Najlepszy wózek wielofunkcyjny z dużą gondolą w 2020 roku z pewnością zapewni komfort i bezpieczeństwo Waszemu dziecku już od pierwszych miesięcy życia.

 

 

Wózki wielofunkcyjne z dużą gondolą – ranking

 

 

Anex Sport Q1 AB06 Wave

 

Wózek wielofunkcyjny Anex Sport Q1 AB06 Wave jest to czterokołowy wózek z aluminiową, składaną  ramą. W jego skład wchodzi gondola oraz siedzisko spacerowe. Jest także możliwość wpięcia na stelaż fotelika samochodowego. Wózek posiada pompowane koła, amortyzację tylnych kół i ramy. Przednie koła są obrotowe, z możliwością blokady.

Na osi tylnych kół umieszczony jest hamulec. Gondola jest obszerna, wyścielona kokosowym materacykiem. Zagłówek posiada możliwość regulacji. Przedłużona budka pokryta jest wodoodpornym materiałem. Zastosowano tu innowacyjną technologię zabezpieczenia tkaniny jonami srebra, które ograniczają dostęp bakterii i wirusów. Zarówno budka, jak i tapicerka, dzięki technologii UV 50+, pochłaniają promieniowanie ultrafioletowe. Gondola wyposażona jest w nakładany pokrowiec oraz moskitierę. Siedzisko spacerowe posiada regulowane do pozycji leżącej oparcie i także regulowany podnóżek. Dziecko zabezpieczają 5-punktowe pasy oraz  zdejmowana i odchylana barierka. Pod siedziskiem umieszczono zapinany kosz na zakupy. W wyposażeniu znajduje się także torba, którą można zawiesić na rączce wózka.

Rodzice, którzy wybrali wielofunkcyjny wózek z dużą gondolą Anex Sport Q1 AB06 Wave 2w1, są bardzo zadowoleni z jego funkcjonalności. Zapewniają, że wózek sprawdza się w każdych warunkach atmosferycznych i nie tylko w terenie miejskim, ale także na nierównym podłożu.

 

 

 

 

Riko Brano Luxe 

 

Riko Brano Luxe to czterokołowy wózek wielofunkcyjny z aluminiowym, składanym stelażem. Zestaw zawiera gondolę i siedzisko spacerowe, z możliwością montażu na ramie fotelika samochodowego. Koła są pompowane. Przednie koła – obrotowe z możliwością blokady do jazdy na wprost. Wózek posiada podwójną amortyzację – na tylnych kołach i powyżej, na ramie. Na osi tylnych kół znajduje się centralny hamulec. Plastikowa, obszerna gondola posiada zewnętrzną regulację wysokości zagłówka oraz system wentylacji.

Dno i boki gondoli wyścielone są materacykiem. Przedłużona budka  pokryta jest wodoodporną tkaniną. Z tyłu znajduje się zapinany na zamek panel z siateczkową wstawką, który służy jako dodatkowa wentylacja. Pod gondolą, na stelażu umieszczony jest obszerny przykrywany kosz na zakupy. W wyposażeniu dołączona jest moskitiera, nakładany pokrowiec, torba na akcesoria zawieszana na rączce, folia przeciwdeszczowa i podróżny przewijak. Pomysłowym i praktycznym dodatkiem jest ocieplana mufka dla rodzica przypinana do rączki. Siedzisko spacerowe posiada regulowane oparcie, przedłużoną budkę oraz pokrowiec-osłonę na nóżki. Dziecko zabezpieczone jest 5-punktowymi pasami oraz pałąkiem.

W opinii osób, które dla swoich dzieci kupiły wózek Riko Brano Luxe 2w1, jest on bardzo funkcjonalny i wygodny zarówno dla dziecka, jak i dla rodziców. Ponadto twierdzą zdecydowanie, że jest to wielofunkcyjny wózek z dużą gondolą w dobrej cenie.

 

 

 

 

Bebetto Bresso 02

 

Bebetto Bresso 02 to czterokołowy wózek wielofunkcyjny 2w1 z aluminiową ramą, gondolą i częścią spacerową, z możliwością wpięcia na stelaż fotelika samochodowego. Koła wózka są pompowane. Przednie obracają się, z możliwością zablokowania do jazdy na wprost. Ten model ma wbudowany system amortyzatorów bocznych i tylnych zapewniających skuteczne niwelowanie drgań. Stelaż składa się za pomocą przycisku. Na osi tylnych kół zamontowany jest ergonomiczny hamulec. Gondola wózka wyścielona jest kokosowym materacem. Wyposażona jest w zewnętrzne pokrętło umożliwiające regulację zagłówka.

Na spodzie gondoli umieszczona jest odsuwana kratka wentylacyjna regulująca przepływ powietrza w wózku. Budka jest szeroko rozkładana. Posiada rozsuwany panel z siatką wentylacyjną. Tapicerka wózka szyta jest w systemie UV 50+, chroni więc przed promieniami ultrafioletowymi. Pokrowiec na gondolę zapinany jest na suwak. Dno gondoli wyprofilowano tak, aby po zdjęciu ze stelaża pełniła funkcję kołyski. Można jednak tę funkcję zablokować. Część spacerowa wyposażona jest w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa i odpinany pałąk. Siedzisko i podnóżek posiadają regulację. W wyposażeniu wózka jest torba na zakupy umieszczona pod gondolą, torba do zawieszenia na rączce, folia przeciwdeszczowa, moskitiera, przykrycie na nóżki do spacerówki i uchwyt na kubek.

Rodzice, którzy kupili wielofunkcyjny wózek Bebetto Bresso 02 z dużą gondolą, polecają go jako bardzo funkcjonalny, dobrze amortyzujący drgania i łatwy w prowadzeniu.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status