Najlepszy wózek spacerowy Graco

Ostatnio aktualizowane: 09.04.20

 

Jaki wózek spacerowy Graco wybrać?

 

Kiedy przychodzą ciepłe dni, od razu nachodzi nas ochota na spacerowanie. Jeżeli jesteś rodzicem, to z pewnością ułatwi Ci to wózek spacerowy. Jeżeli Twoje dziecko ma już około 9 miesięcy, to warto pomyśleć o kupnie takiego produktu. Możesz się jednak zastanawiać, co jest istotne przy wyborze wózka spacerowego. W poniższym artykule znajdziesz kilka przydatnych wskazówek, które z pewnością pomogą Ci w wyborze odpowiedniego produktu.

Firma Graco istnieje na rynku już od ponad 60 lat. Przez ten czas zdążyła zdobyć zaufanie i uznanie klientów produkując nie tylko mocne wózki spacerowe. Oprócz tego marka zajmuje się także tworzeniem fotelików oraz huśtawek.

Przede wszystkim musimy postawić na solidną konstrukcję. Ważne jest, aby model wytrzymywał duże obciążenie. Często oprócz dziecka w wózku umieszczamy przedmioty, które mogą przydać się maluchowi podczas spaceru. Wszystko razem może trochę ważyć, więc lepiej wybrać solidny wózek. Warto sprawdzić maksymalne obciążenie i wagę takiego urządzenia, ponieważ w przypadku ciężkiego pojazdu możemy mieć problem ze swobodnym manewrowaniem.

Wiele osób uznało, że najlepszy wózek spacerowy Graco w 2020 roku ma łatwy system składania oraz rozkładania. Istotne jest, aby proces ten nie zabierał nam zbyt dużo czasu. Kolejną, ważną sprawą jest to, aby po złożeniu wózek zabierał jak najmniej miejsca.

Jeżeli chodzi o kółka, to powinny być one jak największe. Dzięki temu prowadzenie wózka będzie dla nas bardzo łatwe, szczególnie kiedy dziecko zacznie już dorastać. Odradzamy jednak zakup kółek twardych. Zazwyczaj są one bardzo hałaśliwe i mogą obudzić malucha, który zasnął podczas spaceru. Warto jednak zainwestować w kółka kauczukowe, które nie niszczą się zbyt szybko.

Faktem jest, że najlepsze wózki spacerowe Graco są wygodne w prowadzeniu. Bardzo ważnym elementem jest więc rączka produktu. Koniecznie wybierzmy model, który ma regulację wysokości rączki. Pozwoli to nam na dopasowanie wózka do swojego wzrostu. Oprócz tego rączka wózka powinna być otulona miękkim materiałem. Prowadzenie takiego pojazdu będzie w tym wypadku o wiele przyjemniejsze.

Istotna jest także wygoda dziecka. Dlatego też warto wybrać wózek z amortyzacją, która ochroni dziecko przed wstrząsami. Amortyzacja zapobiegnie nagłemu obudzeniu się malucha ze względu na wstrząsy.

 

 

Wózki spacerowe Graco – Ranking

 

 

Graco Evo 

 

Graco Evo to wózek, który zapewnia nam komfort prowadzenia. Jest to produkt lekki, a także skrętny. Dzięki temu manewrowanie nim, gdy dziecko jest w środku nie będzie dla nas trudne. Koła tego pojazdu są stosunkowo duże, co oznacza, że kiedy dziecko podrośnie prowadzenie wózka wciąż nie sprawi nam problemu. Koła zostały wykonane z pianki, więc podczas jazdy nie robią dużo hałasu.

Jeżeli chodzi o składanie wózka, to jest to bardzo łatwy proces, który zajmuje kilka sekund. Wystarczy, że naciśniemy wskazany przez producenta przycisk, a pojazd sam się złoży. Po złożeniu model nie zabiera zbyt dużo miejsca, więc nie będziemy mieć problemu z przechowywaniem go.

Siedzisko wózka jest bardzo wygodne, a obszerna budka chroni dziecko przed słońcem, deszczem i wiatrem. Oparcie oraz rączka modelu są regulowane. To właśnie dlatego prezentowany wózek jest tak często wybierany przez wielu rodziców. Osoby, które już wypróbowały ten wózek spacerowy Graco w dobrej cenie zgodnie uznały, że bardzo łatwo się go prowadzi.

 

 

 

 

Graco Evo XT Storm

 

Jeżeli szukasz wózka spacerowego, który zapewni bezpieczeństwo Twojemu dziecku, to dobrze trafiłeś. Przedłużona budka została skonstruowana w taki sposób, aby ochronić malucha przed słońcem oraz wiatrem. Do zestawu dołączona została specjalna folia, która chroni naszą pociechę, gdy pada deszcz.

Przyjrzyjmy się kołom tego produktu. Nie ulegają one przebiciu, dzięki specjalnej technologii wykonania. Oprócz tego koła są na tyle duże, że prowadzenie wózka nie sprawi nam problemów nawet wtedy, kiedy dziecko już trochę podrośnie. Wózek jest bardzo lekki, waży on jedynie 10 kg. Manewrowanie nim nie jest więc trudne. Dołączony koszyk jest bardzo praktyczny, bo możemy w nim przewozić nie tylko akcesoria dla dziecka, ale też zakupy.

Kupując ten wózek możemy być pewni, że dziecku będzie w nim wygodnie. Siedzisko może być odchylone na 3 różnych poziomach, więc możemy dobrać taki, który odpowiada naszemu maluchowi. Według rodziców jest to solidnie wykonany wózek spacerowy.

 

 

 

 

Graco Blox Pop

 

Graco Blox Pop to wózek specjalnie zaprojektowany dla rodziców mieszkających w mieście. Na początku należy przyjrzeć się jego systemowi składania. Cały proces zaczyna się od naciśnięcia jednego przycisku i nie trwa więcej niż minutę. Po złożeniu wózek ma bardzo małe wymiary, dzięki czemu przechowywanie go jest łatwiejsze.

W budce zamontowane zostały 5 stopniowe pasy bezpieczeństwa. Jest to bardzo dobra opcja dla aktywnych dzieci. Pasy nie ranią maluszka, ponieważ zostały otulone miękką osłonką. Model ma bardzo szeroką budkę, która chroni dziecko przed działaniem warunków atmosferycznych, takich jak ostre słońce czy wiatr. Przed deszczem chroni malucha dołączona do wózka folia.

Wózek jest bardzo lekki i ma duże koła, więc łatwo się go prowadzi. Dlatego też tak często decydują się na niego rodzice. Prezentowany wózek najczęściej ceniony jest za bezpieczeństwo, jakie gwarantuje maluchowi oraz za szybkie składanie i rozkładanie.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
DMCA.com Protection Status