Najlepszy wózek spacerowy Baby Design

Ostatnio aktualizowane: 08.07.20

 

Jaki wózek spacerowy Baby Design wybrać?

 

Spacerowanie z dzieckiem w ramionach, kiedy jeszcze nie może samo chodzić, nie jest dobrym pomysłem. Aby swobodnie wyjść z nim na spacer, najlepiej zaopatrzyć się w wózek spacerowy. Wybierając taki produkt trzeba przyjrzeć się kilku aspektom, a wśród nich należy wymienić: składanie wózka, wygodę pchania i koła.

W naszym zestawieniu znajdziesz wyłącznie produkty Baby Design. Nasz wybór nie jest przypadkowy – wiąże się z wieloma pochlebnymi komentarzami o tej firmie. Konsumenci, którzy mieli okazję sprawdzić krzesełka, wózki oraz łóżeczka Baby Design uważają, że produkty są dobrze wykonane i ładnie się prezentują.

Najlepszy wózek spacerowy Baby Design w 2020 roku jest wygodny. Wpływa na to waga modelu. Jeżeli produkt waży więcej niż 10 kg, to prowadzenie go wraz z dzieckiem oraz dodatkowym bagażem może nam sprawić trochę kłopotu. Za wygodę odpowiada również dobrze wyprofilowana rączka. Powinien się na niej znaleźć także miękki materiał, taki jak na przykład guma. Obecność takiego materiału zwiększa poziom wygody prowadzenia wózka.

Ważne są również kółka. Najlepiej wybrać wózek z dużymi kółkami, ponieważ łatwiej nim manewrować, a także łatwiej nam zjechać z wysokiego chodnika lub dostać się do tramwaju. Jeżeli wybierzemy twarde kółka, to poradzimy sobie z wybojami na chodniku. Jednak miękkie kółka nie generują tak dużo hałasu, aczkolwiek są mniej wytrzymałe.

Rodzice, którzy bardzo często wybierają się z dzieckiem na spacery uważają, że najlepsze wózki spacerowe Baby Design można szybko składać oraz rozkładać. Dzięki temu z każdym wyjściem z dzieckiem zaoszczędzimy sporo czasu. Wybierzmy więc wózek, który składa się w ciągu kilku sekund.

Nie zapominaj również o bezpieczeństwie, jakie wózek musi zapewnić dziecku. Dobry model powinien mieć pasy, które stabilnie utrzymają malucha w miejscu, lecz nie będą zbytnio krępować jego ruchów. Ich odpinanie i zapinanie nie może także zajmować zbyt wiele czasu.

 

 

Wózki spacerowe Baby Design – ranking

 

 

Baby Design Clever 08 

 

Baby Design Clever 08 to wózek spacerowy, w którym zastosowano system szybkiego składania. Proces składania oraz rozkładania nie zajmuje więcej niż kilka sekund. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które bardzo często sięgają po wózek, lecz nie mają miejsca, aby zostawić go w domu niezłożonego. Model możemy z powodzeniem przechowywać w składziku – nie zabiera on dużo miejsca.

Prezentowany wózek został skonstruowany w taki sposób, aby dobrze chronić malucha przed czynnikami zewnętrznymi. Duża budka osłania go przed słońcem oraz wiatrem.  Z kolei folia chroni dziecko przed ewentualnym deszczem. Kółka modelu są wystarczająco duże, aby wózkiem swobodnie poruszać się po mieście.

Rodzice najczęściej wspominają o ciekawym designie. Wózek ma kolor bordowy, a w środku jest czarny. Rodzice chwalą również bezpieczeństwo, jakie model zapewnia maluchowi. Ma on 3-stopniowe pasy, które sprawiają, że dziecko nie wypadnie z wózka.

 

 

 

 

Baby Design Mini 03 

 

Chcielibyśmy zaprezentować Baby Design Mini 03. Jest to produkt, który waży 7,5 kg. Oznacza to, że przewożenie oraz manewrowanie wózkiem nie będzie stanowić dla nas problemu. Pomagają nam w tym również duże, skrętne koła. Możemy więc zręcznie omijać przeszkody znajdujące się na chodniku lub przejeżdżać te mniejsze bez obawy, że dziecko coś poczuje. Wózek jest wyposażony w amortyzację.

Oprócz miejsca na rzeczy dziecka mamy również duży kosz, w który możemy włożyć, np. zakupy. Nie musimy więc nosić ze sobą toreb, których dźwiganie byłoby bardzo niekomfortowe.

Jest to model z dobrze wyprofilowaną rączką, która dodatkowo jest otulona miękkim materiałem. Dzięki temu prowadzenie pojazdu jest przyjemne. Produkt ma system szybkiego składania. Jest to bezpieczny wózek spacerowy Baby Design w dobrej cenie, który ma 5-punktowe pasy, a na dodatek hamulce w tylnych kołach. Bezpieczeństwo oraz ładny design jest tym, co docenili rodzice.

 

 

 

 

Baby Design Travel Quick 03 

 

Baby Design Travel Quick 03 to wózek, który zapewnia wygodnie prowadzenie po mieście lub po parkach. Rączka modelu jest otulona specjalnym, miękkim materiałem. Nawet dłuższe spacery nie sprawią, że nasze dłonie będą poranione. Oprócz tego rączka jest regulowana, więc można łatwo dopasować ją do naszego wzrostu.

Jest to wózek, który ochroni malucha w razie deszczu, słońca oraz wiatru. Został on wyposażony w dużą budkę, która zasłania dziecko przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Z kolei duże, skrętne koła pozwolą nam na łatwe wymijanie przeszkód na chodniku. Hamulec dwóch tylnych kół sprawia, że nie musimy przez cały czas trzymać wózka w rękach.

Prezentowany model bardzo łatwo się składa, a złożony wózek nie zajmuje dużo miejsca w domu. Dlatego produkt jest bardzo popularny wśród rodziców. Wspominają oni również o dobrym wykonaniu spacerówki.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status