Najlepszy wózek parasolka Chicco

Ostatnio aktualizowane: 09.07.20

 

Jaki wózek parasolka Chicco wybrać?

 

Wychodząc z dzieckiem na spacer powinniśmy zadbać o jego wygodę oraz bezpieczeństwo. Pomoże Ci w tym dobrze dobrany wózek. Szczególnym rodzajem takich sprzętów są modele składane, co ułatwia ich przechowywanie w domu oraz przewożenie samochodem. Niestety, zakup takiego produktu nie należy do najprostszych czynności. Dlatego, aby pomóc Ci w podjęciu decyzji przygotowaliśmy ten oto poradnik. Dowiesz się z niego, na co zwrócić uwagę, oraz jakie cechy powinny mieć najlepsze wózki parasolki Chicco. Ponadto na końcu artykułu zamieściliśmy ranking z dokładnymi opisami trzech godnych polecenia modeli.

Chicco jest znaną wszystkim rodzicom marką, która zajmuje się produkcją i dystrybucją sprzętów dla dzieci.  W ofercie firmy możemy znaleźć specjalne poduszki przeznaczone do karmienia piersią, laktatory, wózki, butelki, smoczki foteliki samochodowe, a także antyalergiczne zestawy sztućców.  Dodatkowo producent wprowadził na rynek hipoalergiczne kosmetyki, które nie podrażniają skóry maluchów. Powodem takiej popularności marki jest to, że wszystkie oferowane przez nią sprzęty posiadają certyfikat Instytutu Matki i Dziecka. Oznacza to, że są one w pełni bezpieczne dla zdrowia malca.

Jeśli zależy Ci na zakupie możliwie najlepszego produktu, koniecznie powinieneś zwrócić uwagę na stelaż wózka. Pierwszym rodzajem sprzętów, jakie spotkasz na rynku są pojazdy krzyżakowe. Ich budowa przypomina literę „X”. Cechują się one miękkim zawieszeniem, dzięki czemu możliwe jest łatwe ukołysanie dziecka. Niestety, po złożenia zajmują bardzo dużo miejsca, co utrudnia ich przewożenie i przechowywanie. Drugim typem sprzętów są modele teleskopowe, o wyglądzie odwróconej litery „Y”. Wiedz jednak, że z powodu sprężyn bujanie malca jest bardzo ograniczone. Jeśli interesuje Cię najlepszy wózek parasolka Chicco w 2020 roku to zdecyduj się na składane urządzenie teleskopowe. Pozwoli Ci ono na zabranie malca na wycieczki.

Kolejnym, istotnym elementem jest waga wózka. Im będzie on cięższy, tym trudniejsze staje się jego przenoszenie. To jednak nie wszystko. Również manewrowanie modelem o zbyt dużej masie jest trudne. Pamiętaj, że nie wszędzie obecne są udogodnienia dla wózków i czasem będziesz zmuszony wnieść swój pojazd sam po schodach. Z tego powodu warto zainwestować w lekki sprzęt.

 

 

Wózki parasolki Chicco – Ranking

 

 

Chicco Lite Way Top

 

Jeśli zależy Ci na zapewnieniu swojemu dziecku pełni komfortu w czasie jazdy, to polecamy zakup modelu Chicco Lite Way Top. Jest to bardzo elegancki i w pełni bezpieczny pojazd, który posiada certyfikat Instytutu Matki i Dziecka. Pojazd może być używany przez maluchy od momentu ich narodzin do wagi 15 kg.

Dużym atutem sprzętu jest jego niewielka waga, wynosząca 7 kg. Dzięki temu model cechuje się dużą zwrotnością i jest łatwy w prowadzeniu. Sprawia to, że będzie się dobrze spisywać na spacerach. Atutem produktu jest możliwość złożenia go do kształtu parasolki, co bardzo ułatwia jego przechowywanie. Po złożeniu można go umieścić w bagażniku, nawet niezbyt wielkiego samochodu. Pełnię bezpieczeństwa podczas jazdy gwarantują 5-punktowe pasy, które dobrze unieruchamiają dziecko. Sprawia to, że szansa wypadnięcia Twojego maleństwa jest bliska zeru. Wymiary to: długość – 87,5 cm, szerokość – 46,5 cm, wysokość – 103 cm.

Opinie konsumentów są bardzo pochlebne. Wielu rodziców doceniło specjalną osłonę na nogi, która sprawia, że maluch nie zgubi butów w czasie jazdy. Poza tym regulacja oparcia sprawia, że dziecko można położyć, gdy będzie zmęczone.

 

 

 

 

Chicco Multiway Evo

 

W czasie długich spacerów bardzo ważne jest zapewnienie maluchowi wygodnego siedziska. Z tego powodu duża grupa rodziców decyduje się na zakup modelu Chicco Multiway Evo. Największym atutem pojazdu jest możliwość złożenia go do rozmiarów parasolki, co zdecydowanie ułatwia przechowywanie. Sprzęt dedykowany jest dla dzieci w pierwszych dniach życia, gdy ich waga nie przekracza 15 kg.

Ten bardzo bezpieczny wózek parasolka posiada duże koła, dzięki czemu można nim swobodnie jeździć po niemal każdej nawierzchni. Dodatkowo posiada specjalną ochronę przed promieniami UV, a rozkładany parasol pomoże uchronić malca przed wiatrem i deszczem. Poza tym system 5-stopniowych pasów pomoże utrzymać Twoją pociechę w nieruchomej pozycji. Dzięki czemu malec nie wyślizgnie się lub nie wypadnie z pojazdu. Wymiary sprzętu to: długość – 82 cm, szerokość – 47 cm, wysokość – 108 cm, zaś waga to 7,7 kg. Dzięki temu, że pojazd jest tak lekki manewrowanie nim jest bardzo proste.

Opinie konsumentów o tym modelu są bardzo pochlebne. Wielu rodziców doceniło elegancki wygląd, poręczność oraz szereg dodatków, które zwiększają bezpieczeństwa malca w czasie spaceru.

 

 

 

 

Chicco Echo Garnet

 

Ważną cechą każdego wózka jest to by można go było łatwo przechowywać. Nie tylko pozwoli to na zaoszczędzenie przestrzeni w domu, ale również ułatwi podróżowanie. Bowiem, jeśli pojazd da się złożyć do dość kompaktowych rozmiarów możliwe jest schowanie go do bagażnika i wyjechanie na wakacje. Jeśli taki parametr jest dla Ciebie ważny, to polecamy zakup modelu Chicco Echo Garnet.

Ze względu na duże kółka sprzęt ten nadaje się na spacery po każdej powierzchni. Pełnię bezpieczeństwa w czasie jazdy gwarantują 5-punktowe pasy, które utrzymają malca w miejscu. Warto dodać, że model posiada również regulację oparcia, co ułatwi malcowi spanie. Specjalna składana budka ochroni Twoją pociechę przed promieniami UV oraz wiatrem i deszczem. Ten wysokiej klasy wózek parasolka Chicco w dobrej cenie posiada następujące wymiary: długość – 85 cm, szerokość – 47 cm, wysokość – 108 cm. Z kolei waga modelu to 7,7 kg. Co zapewnia jego dużą zwrotność.

Opinie rodziców o tym pojeździe są bardzo pozytywne. Wielu konsumentów doceniło elegancki design i dużą poręczność sprzętu. Również niska cena spotkała się z pozytywną reakcją ze strony użytkowników.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status