Najlepszy wózek głęboki z fotelikiem

Ostatnio aktualizowane: 10.07.20

 

Jaki wózek głęboki z fotelikiem kupić?

 

Decydując się na zakup wielofunkcyjnego wózka nabywamy jednocześnie pojazdy na kilka sezonów, a nawet lat. Gondolę dla maluszka oraz spacerówkę i fotelik. Wówczas wszystko wpinane jest w jeden stelaż. Jak wybrać odpowiedni produkt, aby móc wygodnie spacerować z dzieckiem? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie.

Kupując wózek 3 w 1 musimy sprawdzić, czy wszystkie jego elementy wpinają się w stelaż równie łatwo. Najlepsze wózki głębokie z fotelikami umożliwiają montaż każdego elementu jednym kliknięciem, co jest szczególnie ważne w przypadku, gdy wypakowujemy wózek z bagażnika i musimy ułożyć dziecko w pojeździe. Poza tym stelaż powinien rozkładać się bez większych problemów, najlepiej jedną ręką, aby mógł to zrobić rodzic trzymający dziecko na ręku.

Ważne jest, aby waga zestawu nie była zatrważająco duża – w końcu czasem trzeba wnieść wózek na wysoki krawężnik lub po schodach. Wybierajmy aluminiowe stelaże, wówczas będziemy mieli pewność, że wózek jest solidny, a zarazem lekki.

Koła wózka powinny zapewnić dziecku odpowiednią amortyzację przed wstrząsami, aby malec mógł spokojnie odpoczywać niezależnie od terenu, po jakim aktualnie spaceruje. Na nierównościach najlepiej sprawdzą się pompowane koła, jeśli zdecydujemy się na piankowe sprawdzajmy, czy mają odpowiednią amortyzację. Poza tym bardzo ważna jest rączka wózka – to za jej pomocą prowadzimy wózek, musi więc ona być dopasowana do naszego wzrostu. Na szczęście większość wózków obecnie ma regulowaną rączkę.

Konsumenci wskazując najlepszy głęboki wózek z fotelikiem w 2020 roku brali pod uwagę również to, czy materiał łatwo zdjąć z każdego elementu i go wyprać. To ważne, ponieważ w trakcie częstych spacerów wózek bardzo często się brudzi. Najlepiej, aby każdy z materiałowych elementów dało się łatwo wyprać w pralce. Fotelik dołączony do wózka powinien również dać się w pełni rozmontować i wyczyścić. Wózki z fotelikami są niezwykle praktyczne, ponieważ zwykle nie trzeba kupować dodatkowych adapterów do stelaża, aby je wpiąć. Pamiętajmy jednak, aby zbyt długo nie przewozić maluszka w foteliku wpiętym do stelaża. Na dłuższe spacery wybierajmy raczej gondolę.

 

 

Wózki głębokie z fotelikiem – ranking

 

 

Cybex Priam Lux Manhattan

 

Cybex Priam lux Manhattan to wózek wielofunkcyjny o atrakcyjnej konstrukcji. Lekki, aluminiowy stelaż możemy wybierać w dwóch wariantach kolorystycznych – czarnym lub chromowanym. Poza tym możemy regulować ramę w taki sposób, aby dopasować ją do naszego wzrostu.

Pojemny kosz na zakupy sprawdza się zarówno przy niemowlakach, jak i przy starszych dzieciach, których zabawki musimy przenosić razem z zakupami i innymi, przydatnymi akcesoriami. Gumowe koła wypełnione pianką są bardzo solidne, odporne na przebicia. Przednie koła możemy zablokować do jazdy na wprost, co jest praktyczne przy długich spacerach. Kółka zostały zaprojektowane tak, że żadna przeszkoda, typu wysoki krawężnik czy kilka schodków, nie stanowi problemu. Model jest również dostosowany do jazdy zimą – wówczas z przodu możemy zamontować wygodne płozy zamiast kół.

Rodzicom bardzo podoba się opcja wpinania w łatwy sposób każdego elementu zestawu do stelaża. Poza tym ilość innowacyjnych rozwiązań zastosowanych w tym wózku jest dla każdego konsumenta bardzo imponująca.

 

 

 

 

Kinderkraft Moov 

 

Kinderkraft Moov to wózek głęboki z fotelikiem w dobrej cenie, który przypadnie do gustu każdemu, kto ceni sobie miejski design i zapewniające wygodę rodzica i dziecka rozwiązania. Wózek może być używany od pierwszego dnia życia maluszka.

Regulowana wysokość rączki zapewnia wygodne prowadzenie wózka. Prosty mechanizm składania będzie bardzo praktyczny, zwłaszcza gdy chcemy szybko złożyć wózek, aby zmieścił się do bagażnika. Skrętne, pompowane koła dobrze amortyzują wstrząsy oraz zapewniają wygodne manewrowanie. Wózkiem wygodnie spaceruje się zarówno po miejskich chodnikach, jak i leśnych ścieżkach. Wózek został wyposażony w hamulec z podwójnym dociskiem na tylne koła, co jest bardzo bezpiecznym rozwiązaniem.

Rodzicom przypadło do gustu to, że wózek jest łatwy do utrzymania w czystości. Jasną tapicerkę można bez problemów uprać. Spacerówka wyposażona w wygodny pałąk jest bezpieczny dla dziecka. Każdy element wózka można łatwo wpiąć w stelaż, co jest bardzo wygodne.

 

 

 

 

Bebetto Holland W45

 

Bebetto Holland to wózek, który możemy zakupić w opcji 2 w 1 lub 3 w 1.  Jeśli zdecydujemy się na drugi wariant, po dokupieniu adapterów będziemy mogli do jednego stelaża wpiąć fotelik, gondolę oraz  spacerówkę, w zależności od potrzeby.

Wózek ma wentylowaną gondolę, która bardzo dobrze sprawdzi się latem. Lekki stelaż na amortyzowanych kołach zapewnia maluszkowi wygodny spacer bez odczuwania wstrząsów. Wzmocniony kosz pomieści nawet najcięższe zakupy. Do wózka dodawana jest również pojemna torba, która jest idealna na akcesoria dla niemowlaka.

Rodzice cenią ten model za łatwość składania, nawet w opcji spacerowej. Poza tym do wygody użytkowania przyczyniają się koła, które można zablokować do jazdy na wprost. Lakierowany stelaż jest trwały i odporny na korozję. To wózek zarówno do miasta, jak i do prowadzenia w nieco cięższych warunkach – po nierównym terenie.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status