Najlepszy śpiworek do wózka Minky

Ostatnio aktualizowane: 19.01.20

 

Jaki śpiworek do wózka Minky wybrać?

 

Śpiworek do wózka dla malucha powinien być ciepły, delikatny dla skóry, a jednocześnie funkcjonalny. Właśnie dlatego rodzice coraz chętniej wybierają modele Minky, czyli wykonane z miękkiego polaru. Ze względu na mnogość produktów uszytych z tego materiału, postanowiliśmy nieco ułatwić podjęcie ostatecznej decyzji. Prezentujemy poradnik z cennymi wskazówkami, na końcu którego umieściliśmy również specjalny ranking 3 najlepszych według nas śpiworków do wózka.

Materiał Minky ma wiele zalet, a jedną z największych jest jego delikatność. Choć składa się on z włókien poliestrowych, nie należy się obawiać, że będzie podrażniać wrażliwą skórę malucha. Włókna te pozwalają skórze swobodnie oddychać, są elastyczne oraz w przypadku zamoczenia bardzo szybko schną.

Najlepszy śpiworek do wózka Minky w 2020 roku jest praktyczny i powinien pasować zarówno do gondoli, jak też do spacerówki. Dlatego szczególną uwagę należy zwracać na rozmiar produktu. Niektóre dostępne w sklepach modele są na tyle uniwersalne, że są one idealne nie tylko dla kilkumiesięcznych niemowląt, ale także dla nieco starszych dzieci, nawet do ok. 3. roku życia. Choć mogą one kosztować nieco więcej, to warto w nie zainwestować, gdyż posłużą one znacznie dłużej.

Dobry śpiworek musi być bardzo ciepły, by dziecko nie zmarzło podczas zimowych spacerów. Dlatego warto przyjrzeć się budowie wybranego modelu. Najlepszym wyborem będą produkty 2- lub 3-warstwowe, gdyż będą one skutecznie chronić malucha nawet przed największym mrozem. To pozwoli również uniknąć konieczności ubierania pociechy na tzw. cebulkę, co często jest bardzo kłopotliwe i nie do końca komfortowe dla dziecka.

Kolejna ważna kwestia to sposób zapięcia. Śpiworek może być zapinany na rzepy, bądź zamek błyskawiczny, a o zakupie zadecydują przede wszystkim nasze preferencje. Nie zapomnijmy przyjrzeć się też wierzchniej warstwie produktu. Dobrze, jeśli będzie ona wodoodporna, aby zapobiec przemoczeniu ubrań maluszka (co może zdarzyć się np. podczas nagłego opadu śniegu).

Chcąc uniknąć przesuwania się śpiworka w wózku najlepiej poszukać modelu z otworami na pasy bezpieczeństwa. Możliwość ich zapięcia zapewni maluchowi wyjątkowy komfort i bezpieczeństwo podczas spacerów.

 

 

Śpiworki do wózka Minky – ranking

 

 

Sensillo Minky Beige

 

Przedstawiamy Sensillo Minky Beige, czyli śpiworek do wózka z 3-warstwową budową. Zapewnia on maluchowi bardzo dobrą ochronę przed chłodem nie tylko w zimie, ale również jesienią czy wczesną wiosną. Wymiary produktu wynoszą: 90 cm x 40 cm. Można go stosować w wózkach spacerowych, głębokich, a nawet na sankach.

Prezentowany model ma specjalne otwory na 5-punktowe pasy bezpieczeństwa. Po ich zapięciu nie będzie on się przesuwać. Takie rozwiązanie pozwala również zwiększyć bezpieczeństwo leżącego w śpiworku dziecka. Produkt został na zewnątrz obszyty specjalnym, wodoodpornym materiałem. Ciepły i przyjemny w dotyku polar Minky znajduje się z kolei na wewnętrznej warstwie. Wszyty zamek błyskawiczny pozwala na szybkie rozpięcie lub w razie potrzeby także zdjęcie wierzchniej kołderki.

Model Sensillo Minky Beige cieszy się niezwykle dużą popularnością wśród konsumentów. Zgodnie twierdzą oni, iż jest to śpiworek do wózka Minky w dobrej cenie. Za jego największe zalety uznaje się: praktyczność, łatwe dopasowanie do kształtu wózka (za sprawą ściągaczy) oraz unikatowy design.

 

 

 

 

Sensillo Minky Navy-White 33446

 

Produkt Sensillo Minky Navy-White 33446 ma wymiary: 90 cm x 40 cm. Można go stosować zarówno w wózku spacerowym, jak i głębokim. W razie potrzeby śpiworek można łatwo dopasować również do dziecięcych sanek, co czyni go funkcjonalnym i uniwersalnym modelem.

Powyższy produkt ma 3-warstwową budowę, na którą składa się: wierzchni, nieprzemakalny materiał, specjalna ocieplina oraz znajdujący się wewnątrz polar Minky. Otwory na 5-punktowe pasy bezpieczeństwa umożliwiają przypięcie malucha, co nie tylko zwiększy jego bezpieczeństwo, ale też zapobiegnie przesuwaniu się śpiworka w wózku. Ponieważ wspomniany model został wyposażony w zamek błyskawiczny, rozpięcie go nie zajmie dużo czasu.

Konsumenci chwalą produkt Sensillo Minky Navy-White 33446 przede wszystkim za zapewnienie dziecku dobrej ochrony przed chłodem. Leżący w nim maluch czuje się bezpiecznie i bardzo komfortowo, dlatego nie płacze podczas spacerów. Co więcej, śpiworek niezwykle estetycznie się prezentuje i jest odpowiedni zarówno dla chłopca, jak też dziewczynki.

 

 

 

 

Mi Bebe 5 w 1 

 

Nasz ranking nie byłby pełny, gdybyśmy pominęli model Mi Bebe 5 w 1. To funkcjonalny śpiworek przeznaczony do stosowania w: wózku spacerowym, głębokim, w typie parasolki, a także w foteliku samochodowym i na sankach. Posiada on otwory na 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, a za sprawą wszytej gumki i troczków jego przymocowanie będzie jeszcze łatwiejsze.

Produkt dostępny jest w dwóch rozmiarach, czyli S (86 cm x 50 cm) i M (105 cm x 50 cm). Jest on zamykany na zamek błyskawiczny, co ułatwia rozpinanie przodu i wyjmowanie dziecka. Prezentowany model wykonano z wysokogatunkowej bawełny i miękkiego polaru Minky, a pomiędzy nimi znajduje się wodoodporna tkanina zapobiegająca przemoczeniu dziecka.

Zgodnie z tym, co twierdzą konsumenci, najlepsze śpiworki do wózka Minky są praktyczne i uniwersalne. To samo można powiedzieć o opisanym wyżej modelu. Dobra jakość wykonania i praktyczność produktu sprawiają, że może on długo towarzyszyć dziecku, a także umilać codzienne spacery.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status