Najlepszy nosidełko Maxi Cosi

Ostatnio aktualizowane: 03.08.20

 

Jakie nosidełko Maxi Cosi wybrać?

 

Opiekowanie się malcem w czasie zakupów lub spacerów czasem jest bardzo uciążliwe. Chcemy się bowiem skupić na wykonywanej czynności, jednak dziecko wciąż nam ucieka. Jeśli problem ten jest Ci bliski, polecamy zakup nosidełka. Dzięki temu Twoja pociecha pozostanie pod stałą kontrolą w czasie spaceru lub wycieczki. Dodatkowym ułatwieniem jest to, że nie musisz już martwić się o wniesienie ciężkiego wózka po schodach. Ponieważ nie każdy z nas wie, jak zakupić dobrej jakości model, polecamy lekturę naszego poradnika o tym, jak wybierać najlepsze nosidełka Maxi Cosi.

Maxi Cosi jest znaną marką, która jest bardzo popularna wśród rodziców. Od kilku lat producent zajmuje się wprowadzeniem na rynek nowoczesnych foteli samochodowych oraz nosidełek. Wszystkie oferowane produkty przeszły niezbędne testy bezpieczeństwa, zatem nadają się do kontaktu z dziećmi.  

Najlepsze nosidełko Maxi Cosi w 2020 roku jest nie tylko solidne, ale też dostosowane do wagi dziecka. Niektóre modele dedykowane są jedynie dla niemowląt, przez co są w stanie utrzymać ciężar 13 kg. Naturalnie producenci oferują sprzęty z nieco większą tolerancją. Pamiętaj jednak, aby dokładnie dopasować wielkość dziecka do wymiarów interesującego Cię modelu. Jeśli chcesz, aby urządzenie wystarczyło Ci na dłużej, zainwestuj w produkt, który pozwala na większą wagę dziecka i  jednocześnie regulację.

Zanim dokonasz zakupu polecamy Ci zapoznać się z typami nosidełek, jakie możesz znaleźć w sklepach. Pomoże Ci to podjąć decyzję. Pierwszym modelem są sprzęty klasyczne, które składają się z usztywnionego koszyka i szelek. Takie nosidełko montuje się na klatce piersiowej, tak by malec mógł bezpiecznie podziwiać świat. Produkt ten dedykowany jest dla nieco większych dzieci, które potrafią same trzymać swoją główkę. Kolejnym rodzajem są sprzęty miękkie, które stanowią alternatywę dla popularnych chust. Udogodnienie polega na tym, że rodzic nie musi samodzielnie wiązać materiału. Pozwalają one usztywnić ciało malca, tak by nie mogło się wydostać. Wiedz jednak, że ten typ produktów przeznaczony jest dla dzieci, które potrafią już samodzielnie siedzieć.  Produkty w kształcie gondoli mogą być montowane w foteliku lub wózku, co czyni je bardzo funkcjonalnymi. Polecane są na pierwszym etapie życia, gdyż oferują wszechstronną ochronę. Ostatnim rodzajem są nosidełka turystyczne, które wyglądem przypominają plecaki. Dedykowane są dla aktywnych fizycznie rodziców, którzy chcą, aby ich maleństwa poznawały świat razem z nimi.

 

 

Nosidełka Maxi Cosi – ranking

 

 

Maxi-Cosi Easia Black Denim

 

Wielu rodziców, którzy poszukiwali nosidełka dla nowonarodzonego dziecka, zdecydowało się na zakup Maxi-Cosi Easia Black Denim. Do atutów modelu zaliczamy to, że pozwala ono malcowi na przyjęcie pozycji embrionalnej, co zagwarantuje mu pełen komfort. Sprzęt dedykowany jest dla noworodków, których waga nie przekracza 13 kg.

Prezentowany model posiada wszystkie niezbędne testy, zatem noszenie w nim malca jest w pełni bezpieczne. Specjalne ułożenie produktu sprawia, że w czasie poruszania się malec jest delikatnie kołysany, co pomaga mu zasnąć. Twoja pociecha jest utrzymywana w miejscu za pomocą pasów, które zapewniają nieruchomą pozycję malca. Warto dodać, że nosidełko jest również przyjazne rodzicom, bowiem umieszczane jest na wysokości bioder, a nie ramion.  Do tego założenie sprzętu jest bardzo proste i może zostać wykonane w kilka sekund.

Opinie rodziców o zaprezentowanym modelu są bardzo pochlebne. Wielu konsumentów doceniło miły w dotyku materiał, który nie podrażnia skóry dziecka. Równocześnie prosty montaż nosidełka pozwala opiekunom na zaoszczędzenie dużej ilości czasu.

 

 

 

 

Maxi Cosi Easia

 

Jeśli poszukujesz dobrej jakości nosidełka, to polecamy Ci zakup Maxi Cosi Easia. Jest to bardzo wydajny i ergonomiczny model, który może być użytkowany już od pierwszych dni malca. Dzięki temu rodzice mogą wykonywać codzienne czynności, takie jak zakupy, jednocześnie pilnując malca. Model jest tak ułożony, że ruch naszego ciała dodatkowo kołysze malucha do snu. Wiedz jednak, że sprzęt ten dedykowany jest dla dzieci, których waga ciała nie przekroczyła 13 kg.

Eleganckie nosidełko Maxi Cosi w dobrej cenie nie krępuje ruchów opiekuna, co jest jego dużą zaletą. Równocześnie, sprzęt ten pozwala noworodkowi na przyjęcie najwygodniejszej dla niego pozycji, czyli embrionalnej. Zapewniamy przez to malcowi pełen komfort podczas spaceru. Kolejnym udogodnieniem dla rodziców jest to, że nosidełko umieszcza cały ciężar ciała dziecka na biodrach, a nie ramionach. Nie musimy się zatem obawiać o przewlekłe bóle pleców. Model posiada system pasów, które dodatkowo chronią malca, tak by się wypadło.

W swoich opiniach konsumenci docenili elegancki design nosidełka oraz to, że jego użytkowanie jest w pełni bezpieczne. Równocześnie założenie modelu zajmuje tylko kilka sekund, co sprawia, że w każdym momencie jesteśmy gotowi do zabrania pociechy na spacer.

 

 

 

 

Maxi-Cosi Easia Natural Spirit

 

Decydując się na zakup nosidełka, powinniśmy zainwestować w możliwie najlepszy sprzęt, który uchroni nasze dziecko przed wypadnięciem. Właśnie takim produktem jest Maxi-Cosi Easia Natural Spirit. Jest to wysokiej jakości produkt, który może być używany przez malca od pierwszych dni jego życia. Z tego powodu, sprzęt oferuje ułożenie niemowlęcia w pozycji embrionalnej, co zapewnia mu komfort.

Do największych atutów modelu należy zaliczyć miękki materiał, który nie podrażnia skóry dziecka. Równocześnie ma on zapewnioną niezbędną wentylację, która sprawia, że w wewnętrznych włóknach nie rozwiną się grzyby i alergeny. Do tego nosidełko montowane jest w taki sposób, aby cała waga malca była umieszczona na naszych biodrach, a nie ramionach. Jest to zdecydowanie wygodniejsze dla rodzica, bowiem nie obciąża jego kręgosłupa.

W swoich opiniach konsumenci docenili elegancki wygląd oraz dużą funkcjonalność modelu. Może on być bowiem używany przez noworodki, których główka zwrócona jest ku piersi rodzica oraz przez nieco większe maluszki mające 6 miesięcy. W przypadku tej drugiej grupy dzieci, głowa pociech może być skierowana w kierunku świata zewnętrznego.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status