Najlepszy lokalizator GPS dla dzieci zegarek

Ostatnio aktualizowane: 01.04.20

 

Jaki lokalizator GPS dla dzieci zegarek wybrać?

 

Kiedy dziecko zaczyna chodzić do szkoły, często ciężko jest je upilnować. Co więc zrobić, aby mieć pewność, że maluch jest bezpieczny? Abyśmy w każdym momencie wiedzieli, gdzie się znajduje nasza pociecha, warto zaopatrzyć się w lokalizator GPS. Urządzenie to nie tylko pozwala na określenie położenia dziecka, lecz także alarmuje o ewentualnym niebezpieczeństwie. Nie wiesz, jaki jest najlepszy lokalizator GPS dla dzieci typu zegarek w 2020 roku? Przeczytaj nasz artykuł i wybierz urządzenie, które jest odpowiednie dla Twojej pociechy.

 

 

Na początku powinieneś wiedzieć, że najlepsze lokalizatory GPS dla dzieci typu zegarek są solidnie wykonane. Wszyscy wiemy, że maluchy potrafią być bardzo energiczne. Podczas zabaw często zdarza się, że dzieci upadają oraz się brudzą. Aby mieć pewność, że lokalizator posłuży nam przez długi czas wybierajmy takie modele, które są wykonane z dobrego gatunkowo plastiku. Lokalizator GPS wykonany ze słabych materiałów z pewnością bardzo szybko się zniszczy, a my będziemy musieli zainwestować w nowy produkt.

Należy również wspomnieć o baterii. Dobrym pomysłem jest zakup urządzenia, którego nie trzeba zbyt często ładować. Jest to szczególnie przydatne, kiedy dziecko długo przebywa poza domem. Standardowo urządzenia tego typu mają baterię działającą przez około 10 godzin. Wiele modeli pozwala nam jednak na wymianę akumulatorków na mocniejsze działające nawet kilkadziesiąt godzin.

Niemniej ważna jest również funkcjonalność GPS. Urządzenie typu zegarek pokazuje dziecku godzinę. Dobry lokalizator ma również specjalny przycisk alarmujący. Dzięki niemu możemy od razu zareagować, gdy dziecko znajdzie się w potrzebie. Urządzenia tego typu mają również inne funkcje na przykład krokomierz lub możliwość wysyłania wiadomości SMS.

Warto również wspomnieć o designie. Dzieci są wybredne, więc aby codziennie nosiły ze sobą lokalizator warto wybrać taki model, który będzie się im podobał. Producenci oferują nam lokalizatory typu zegarek w wielu różnych kolorach oraz ciekawych kształtach. Z pewnością któryś z nich zainteresuje malucha, a ten będzie z przyjemnością nosił go na swojej rączce.

 

 

Lokalizatory GPS dla dzieci zegarki – ranking

 

 

ART SGPS01B 

 

ART SGPS01B to zegarek z lokalizatorem GPS, który po ściągnięciu odpowiedniej aplikacji na telefon pozwala na kontrolowanie położenia dziecka. Urządzenie ma wbudowany mikrofon oraz głośnik. Bateria pozwala na 3 godziny użytkowania zegarka bez przerwy. Czas czuwania modelu wynosi ono około 48 godzin.

Prezentowane urządzenie oprócz kontrolowania malucha daje również możliwość skontaktowania się z nim w każdym momencie. Mamy możliwość wykonania połączenia, a także wysłania na zegarek wiadomości SMS. Ciekawą funkcją jest ciche połączenie, dzięki któremu słyszymy wszystko, co dzieje się wokół dziecka. Zegarek ma również specjalną funkcję SOS, która informuje nas o zagrożeniu malucha. Sprzęt ma także funkcje typowe dla każdego zegarka takie jak budzik oraz stoper.

Urządzenie waży jedynie 40 g, więc przenoszenie go nie jest problemem. Rodzicom podobają się bardzo funkcje sprzętu. Wspominają oni również o ładnym designie gadżetu.

 

 

 

 

Lamax WatchY 

 

Chcielibyśmy zaprezentować jeden z najczęściej wybieranych lokalizatorów GPS, czyli Lamax WatchY. Bardzo dobrze wykonany sprzęt, który nie zniszczy się pod wpływem czynników zewnętrznych. Jest on wodoodporny, więc nie musimy się martwić, jeśli dziecko będzie wracać do domu podczas deszczu – urządzenie się nie zepsuje.

Zegarek ma atrakcyjny design. Jest on wykonany z tworzywa sztucznego w kolorze czarno- niebieskim, więc z pewnością spodoba się maluchowi i będzie mógł się nim pochwalić w szkole. Sprzęt ma kilka ciekawych funkcji. Między innymi możliwość wysyłania wiadomości SMS do dziecka oraz przygotowanie notatek głosowych. W przypadku niebezpieczeństwa maluch może wcisnąć przycisk SOS, który nas od razu zaalarmuje.

Wyświetlacz urządzenia ma przekątną wynoszącą 1 cal. Zegarek może połączyć się z siecią Wi-Fi. Wyposażony jest on również w krokomierz oraz alarm. Rodzicom najbardziej podobają się małe gabaryty urządzenia oraz fakt, że ma ono wiele funkcji.

 

 

 

 

Enexus Trackimo 

 

Enexus Trackimo to urządzenie, które pomoże Ci zlokalizować dziecko w każdym miejscu, w jakim przebywa. Sprzęt wygląda, jak zwykły zegarek, lecz ma wiele funkcji, które ułatwią nam zadanie. Z pomocą lokalizatora dziecko może przeglądać Internet oraz słuchać muzyki.

Jedną z najciekawszych funkcji zegarka jest tworzenie specjalnych stref, których noszący nie może przekroczyć. W przypadku naruszenia granicy zostajemy niezwłocznie powiadomieni, więc możemy od razu zareagować. Urządzenie w każdym momencie może podać nam dokładną lokalizację osoby, która je nosi. Bateria zegarka działa nawet przez 12 dni, więc przez długi czas nie będziemy musieli martwić się ładowaniem lokalizatora.

Sprzęt zapisuje również przebytą trasę, dlatego możemy sprawdzić, gdzie maluch przebywał, kiedy nie śledziliśmy jego drogi. Urządzenie pokaże nam również informacje o przebytych krokach. Rodzice uważają, że lokalizator dobrze spełnia swoje zadanie, a oprócz tego nie ulega zniszczeniu. Donoszą, że model służy dziecku przez długi czas.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
DMCA.com Protection Status