Najlepszy jeździk dla dziecka tani

Ostatnio aktualizowane: 24.01.20

 

Jaki jeździk dla dziecka tani wybrać?

 

W czasie, gdy maluszek uczy się stawiać pierwsze kroki, warto zaopatrzyć się w zabawkę, która ułatwi mu przemieszczenie się. Bardzo dobrym pomysłem jest zainwestowanie w najlepszy tani jeździk dla dziecka w 2020 roku, który zajmie czas naszego maluszka, gdy będziemy gotować lub sprzątać. Ważne jest jednak to, by zakupić dobrej jakości sprzęt. W tym pomoże Ci nasz poradnik, w którym opisaliśmy, jakie cechy powinny mieć takie produkty.

 

 

W pierwszej kolejności zwróć uwagę na atesty i certyfikaty, jakie posiada model, który chcesz zakupić. Najważniejsze jest bowiem bezpieczeństwo naszego maluszka, więc zabawka musi być przetestowana. Szczególnie ważna jest pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka. Poza tym atesty potwierdzają, że wszystkie materiały są bezpieczne i nie zawierają niebezpiecznych substancji.

Wykonanie produktu to druga rzecz, która wymaga sprawdzenia. Dobrze, by jeździk był zrobiony z dobrej jakości tworzywa sztucznego lub wysokiej jakości plastiku. Bardzo istotne jest, by zabawka była solidna i nie pękła przy zderzeniu z szafą lub drzewem. Równocześnie upewnij się, że konstrukcja nie zawiera żadnych ostrych elementów, gdyż mogą one skaleczyć malucha.

Szczególnie polecamy jeździki wyposażone w oparcie, które będzie asekurowało malca w nauce chodzenia. Jeździk taki może też służyć dziecku jako chodzik pchacz. Sprzęt może być też  wyposażony we wbudowany odtwarzacz z nagranymi, ciekawymi melodiami oraz kolorowe diody. Takie dodatkowe elementy będą zachęcały dziecko do stawiania kolejnych kroków. Do popularnych udogodnień zaliczamy kolorowe grzechotki oraz kierownicę, która ułatwi dziecku manewrowanie. Pamiętaj, że im atrakcyjniejszy będzie wygląd zabawki, tym pociecha chętniej będzie z niej korzystać. Innym, ciekawym dodatkiem jest wydłużone ramię, które może posłużyć rodzicom do prowadzenia zabawki w czasie spaceru.

Pamiętaj, aby dopasować sprzęt do wieku swojej pociechy. W tym celu dokładnie zapoznaj się z wytycznymi producenta, które znajdują się na opakowaniu. Każdy produkt posiada ograniczenia wiekowe, które zostały ustalone po konsultacji ze specjalistami, dlatego nie wolno ich lekceważyć.

 

 

Jeździki dla dziecka tanio – ranking

 

 

Little Tikes 3W1 Pl 640957

 

Jeździk Little Tikes 3W1 Pl 640957 to bardzo dobrze wykonany sprzęt dla dziecka, który będzie mu asystował w czasie pierwszych kroków. Urządzenie jest bardzo kolorowe, co na pewno przekona dziecko do regularnej zabawy.

Największym atutem produktu jest jego wielofunkcyjność, gdyż łączy w sobie najlepsze cechy 3 sprzętów: chodzika, jeździka oraz stołu aktywności. Prezentowany model jest interaktywny, posiada wiele przycisków, które wydają różne dźwięki. Do tego sprzęt ma wbudowane kolorowe diody, które świecą po wybraniu odpowiednich guzików. Do największych zalet sprzętu należy to, że rozwija motorykę maluszka. Dziecko uczy się stawiać pierwsze kroki bez strachu, że upadnie. Równocześnie, kolorowe elementy stymulują zmysły pociechy, co pozytywnie wpływa na jej rozwój. Po rozłożeniu na płasko, przechowywanie zabawki jest znacznie prostsze.

Rodzice docenili prezentowany produkt za jego wykonanie, konstrukcja jest bowiem bardzo odporna na uszkodzenia. Równocześnie jeździk ma wiele ciekawych funkcji, które nie tylko zapewnią maluszkowi dużo zabawy, ale również zachęcają do poznawania świata.

 

 

 

 

Fisher Price Zebra DPL53

 

Model Fisher Price Zebra DPL53 to interaktywny jeździk dla dzieci. Produkt swoim wyglądem przypomina zebrę, co na pewno spodoba się najmłodszym. Zwierzę jest uśmiechnięte, zaś na jego brzuchu znajduje się panel z kolorowymi przyciskami.

Dużym atutem produktu jest to, że po wybraniu odpowiedniego przycisku pociecha usłyszy różne komendy i dźwięki. Pozwoli to na zwiększenie słownictwa dziecka. Równocześnie, zabawka może posłużyć jako chodzik, gdyż posiada specjalny uchwyt, za który pociecha będzie prowadzić sprzęt. Sprawia to, że pierwsze kroki maluszka będą pewne, gdyż jeździk dobrze podtrzyma jego ciężar. Do tego cała konstrukcja jest bardzo solidna, a 4 kółka gwarantują stabilność w czasie zabawy.

Ten jeździk dla dziecka w dobrej cenie to produkt, w który warto zainwestować. Zabawka spodobała się nie tylko maluszkom, ale i ich rodzicom. Sprzęt jest bardzo bezpieczny, a co więcej pobudza wiele zmysłów malca. W czasie zabawy dziecko usłyszy różne piosenki i melodie, które zagrzeją je do dalszego ruchu.

 

 

 

 

Chicco 4W1 Quattro Pink 

 

Jeździk Chicco 4W1 Quattro Pink to bardzo często wybierany pojazd, którego celem jest ułatwienie poruszania się malcom. Aby wprawić zabawkę w ruch, pociecha musi odpychać się od podłogi przy pomocy swoich nóg.

Największym atutem produktu jest to, że pomaga w rozwijaniu zdolności motorycznych dziecka. Regularne korzystanie z zabawki, poprawia sprawność ruchową oraz koordynacją maluszka, co pomoże w prawidłowym rozwoju. Równocześnie główny panel posiada wiele kolorowych przycisków, które stymulują umysł pociechy. Z kolei ciekawe melodie zachęcą maluszka do dalszej zabawy.

Zabawka posiada pasy bezpieczeństwa, które utrzymują dziecko w jednej pozycji, tak, by nie wypadło. W czasie spaceru rodzic może korzystać z uchwytu i prowadzić pojazd. Zdejmowany podnóżek ułatwi dziecku wsiadanie, co zwiększy komfort użytkowania.

Panel z dźwiękami i diodami to główny powód, dla którego coraz więcej rodziców decyduje się na zakup produktu. Konsumenci docenili stabilne wykonania zabawki, co jest gwarantem bezpieczeństwa maluszka. W składzie materiału nie ma ftalanów i bisfenolu A.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status