Najlepsze nosidełko turystyczne Deuter

Ostatnio aktualizowane: 23.04.19

 

Jakie nosidełko turystyczne Deuter wybrać?

 

Wielu rodziców decyduje się na podróżowanie ze swoimi dziećmi. Czasem jest to utrudnione ze względu na ograniczone możliwości przenoszenia dziecka. Producenci akcesoriów dziecięcych wpadli jednak na pomysł stworzenia nosidełka turystycznego. Umieszczając w nim dziecko, mamy pewność, że jest ono bezpieczne i może podróżować razem z nami do każdego miejsca. Aby wybrać odpowiednie nosidełko, musimy wiedzieć, z jakiego materiału jest ono wykonane, a także uwzględnić wiele innych aspektów, które poruszyliśmy w poniższym artykule.

Kiedy przejdziesz do naszego zestawienia, z pewnością zauważysz, że umieściliśmy w nim produkty Deuter. Dlaczego ta firma? Jest to jedna z najpopularniejszych marek produkujących plecaki, śpiwory, nosidełka oraz inne wyposażenie, które może nam się przydać podczas letniej wycieczki. Konsumenci uważają, że nosidełka wyprodukowane przez Deuter są dobrze wykonane oraz zapewniają dziecku bezpieczeństwo.

Wiele osób twierdzi, że najlepsze nosidełko turystyczne w 2019 roku ma solidnie wykonane szelki. Jest to jeden z najważniejszych elementów, ponieważ to na nich skupia się cała waga nosidełka. Oprócz tego, jeżeli są one źle wykonane, to noszenie ich przez rodzica będzie bardzo niekomfortowe. Sprawdź, czy można swobodnie regulować długość pasków. Dopasowanie ich do ciała jest bardzo ważne. Nie zapomnij również przypatrzeć się, czy szelki są dostatecznie grube oraz miękkie. W innym przypadku kilkugodzinna podróż może okazać się bardzo uciążliwa.

Maksymalne obciążenie produktu jest równie istotne. W przypadku wielu modeli wynosi ono nawet 22 kg. Producenci zadbali także o to, aby wkładanie oraz wyjmowanie dziecka było łatwe. Dlatego większość modeli jest odpinana z boku.

Nie mniej ważna jest również wygoda nasza oraz dziecka. Wnętrze nosidełka jest zazwyczaj wysłane pianką lub innym, miękkim materiałem. Specjalnie zamontowana poduszka pozwoli dziecku na odpoczynek podczas podróży. Dodatkowe pasy, które możemy obwiązać w pasie, pozwalają nam zachować równowagę oraz zapewniają lepsze rozłożenie ciężaru na naszym ciele.

Warto również wspomnieć, że najlepsze nosidełka turystyczne Deuter mają odpowiednie certyfikaty. Potwierdzają one zazwyczaj, że produkt jest na tyle mocny, że nawet podczas silnego obciążenia, nie ulegnie uszkodzeniu. Przyznane certyfikaty mają również za zadanie potwierdzić, że do produkcji nosidełka nie użyto żadnych materiałów, które mogłyby zaszkodzić dziecku.

 

 

Nosidełka turystyczne Deuter – ranking

 

 

Deuter Family Kid Comfort III 

 

Deuter Family Kid Comfort III to nosidełko, dzięki któremu Ty i Twoje dziecko dotrzecie w każde miejsce. Na początku przyjrzyjmy się elementowi, jakim jest pas biodrowy. Jest on wykonany w taki sposób, że nawet podczas dużego zmęczenia i w momencie sporego obciążenia możemy złapać równowagę. Pas jest ściągany do przodu, więc zapięcie go jest bardzo łatwe.

Podczas podróżowania dziecku jest bardzo wygodnie. Siedzisko jest wypełnione grubą warstwą pianki 3D Air Mesh, która chroni malucha przed wstrząsami, a także zapewnia mu komfort. Nosidełko jest wyposażone w dużą liczbę kieszeni. Możemy w nich schować przedmioty i akcesoria przydatne w podróży lub te niezbędne do pielęgnacji maluszka.

Całkowite obciążenie produktu nie powinno przekraczać 22 kg. Nosidełko ma certyfikat, który gwarantuje, że dziecko w nim jest zupełnie bezpieczne. Model jest wyposażony w wiele uchwytów, dzięki czemu przenoszenie go ręczne nie jest problemem. Rodzice uważają, że nosidełko jest wygodne zarówno dla nich, jak i dla dziecka. Według nich produkt jest dobrze wykonany.

 

 

 

 

Deuter Kid Comfort II 


Chcielibyśmy zaprezentować Deuter Kid Comfort II. Jest to nosidełko turystyczne, które zapewnia dziecku bezpieczeństwo oraz wygodę. Wokół jego główki znajduje się sporo poduszek, które chronią maluszka przed ewentualnymi wstrząsami. Pasy nośne dla dziecka możemy swobodnie regulować, więc z pewnością znajdziemy ustawienie, w którym będzie mu wygodnie. Nosidełko jest zapinane na boku. Dlatego wkładanie malucha do środka nie sprawia zbyt dużo problemu.

Certyfikat TUV/GS zapewnia nas, że nosidełko jest wykonane z wytrzymałych materiałów i nie ulegnie uszkodzeniu podczas przenoszenia w nim dziecka o maksymalnej wadze 22 kg. Jeżeli chodzi o system nośny dla rodzica, czyli pas piersiowy oraz biodrowy, to są one dobrze wyprofilowane, a dodatkowo są szerokie, więc noszenie jest bardzo wygodne.

Nosidełko jest wyposażone w metalową ramę – możemy położyć je na ziemi w pozycji pionowej. Dwie kieszenie umożliwiają nam włożenie do nich butelki z wodą, mlekiem lub innych przedmiotów potrzebnych podczas podróży. Rodzicom najbardziej podoba się wygoda noszenia dziecka w nosidełku oraz możliwość postawienia go pionowo.

 

 

 

 

Deuter Kid Comfort Air

 

Deuter Kid Comfort Air to nosidełko ze specjalnym systemem nośnym, który gwarantuje nam siatka odgradzająca plecy od plecaka. Dlatego podczas noszenia nie jesteśmy narażeni na nadmierną potliwość i jest to bardziej wygodne. Na biodra oraz na ramiona możemy założyć szerokie pasy, które dobrze rozkładają ciężar nosidełka na całe ciało.

Wokół główki dziecka są zamontowane poduszeczki. Chronią one maluszka przed ewentualnymi wstrząsami. Siedzisko jest wyłożone grubą pianką, która gwarantuje maluchowi wygodę. Jeżeli chodzi o nóżki dziecka, to może je włożyć w strzemiona. Maksymalna waga dziecka to 22 kg.

Kilka kieszonek ułatwia nam przenoszenie ważnych rzeczy. Mała waga nosidełka sprawia, że podróż nie będzie dla nas niekomfortowa. Materiały, z jakich wykonano produkt, są dobre gatunkowo i nie ulegają zniszczeniu nawet podczas górskiej wspinaczki. Rodzice zaznaczają, że nosidełko turystyczne Deuter w dobrej cenie jest lekkie, a co najważniejsze, zapewnia maluchowi wygodę.


 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...