Najlepsza hulajnoga dla 5 latka

Ostatnio aktualizowane: 25.04.19

 

Jaką hulajnogę dla 5 latka wybrać?

 

Ciekawą zabawką, która na pewno urozmaici czas Twoim maluchom, a jednocześnie pozwoli im utrzymać formę, jest hulajnoga. Produkt ten oferuje dużo frajdy w czasie korzystania, dzięki czemu malec nawet nie zauważy, kiedy polubił ćwiczenia. Ponieważ sprzęt dedykowany jest głównie dla małych dzieci, musimy upewnić się, że wybraliśmy możliwie najlepszy model. Z tego powodu przygotowaliśmy ten oto poradnik. Dowiesz się z niego, na co zwrócić uwagę oraz jakie cechy powinny mieć najlepsze hulajnogi dla 5 latków. Aby dodatkowo ułatwić Ci podjęcie decyzji, przyszykowaliśmy również niewielkie zestawienie produktów. Znajdziesz w nim dokładnie opisane trzy modele, nad którymi warto się pochylić.

Jeśli zależy Ci na zakupie możliwie najlepszego urządzenia, to powinieneś w pierwszej kolejności upewnić się, jak skonstruowany jest cały mechanizm. Najważniejsze jest by rura oraz układ kierowniczy były wykonane z dobrej jakości materiałów. Dzięki temu, nie ulegną awarii w czasie zabawy. Tworzywem, które chcemy polecić jest aluminium, bowiem odznacza się dużą trwałością. Dodatkowo, materiał ten jest również lekki, dzięki czemu cała hulajnoga nie będzie ważyła zbyt dużo. Pozwoli to Twojemu dziecku na samodzielne jej przenoszenie. Jeśli interesuje Cię najlepsza hulajnoga dla 5 latków w 2017 roku, to koniecznie upewnij się, że jest ona wytrzymała. Małe dzieci często upadają lub zderzają się z różnymi obiektami. Jeśli produkt nie będzie trwały, szybko ulegnie awarii.

Jeśli chcesz ułatwić swojemu dziecku korzystanie z hulajnogi, to sprawdź, czy produkt nie jest zbyt ciężki. Zaawansowane modele, które dedykowane są głównie dla dorosłych, potrafią ważyć nawet 10 kg. Jest to ciężar, jakiego 5 latek nie podniesie. Z tego powodu polecamy urządzenia, których masa nie przekracza 2 kg. Są one równocześnie lekkie, ale i gwarantują dużą stabilność w czasie jazdy.

Ważnym elementem, na który powinieneś zwrócić szczególną uwagę, jest platforma sprzętu. Dopilnuj, aby pokryto ją antypoślizgowym materiałem. Zapewni to pełną stabilizację ruchów malca oraz zagwarantuje jego bezpieczeństwo w czasie deszczu.

Bardzo istotną kwestią jest możliwość regulowania wysokości kierownicy. Dzięki temu, hulajnoga będzie zdatna dla malca, nawet gdy nieco podrośnie. Dodatkowo, całkowite złożenie pojazdu ułatwi jej przewożenie.

 

 

Hulajnogi dla 5 latków – ranking

 

 

AS Frozen 50162

 

Jeśli poszukujesz dobrej jakości zabawki, która przekona Twego malucha, że uprawianie sportu jest ciekawe, to polecamy AS Frozen 50162. Jest to elegancka i kolorowa hulajnoga. Produkt zapewnia dużo frajdy, a równocześnie wymaga użycia siły, co pozwala zachować dobrą kondycję. Jest to bardzo ważne, gdyż z roku na rok coraz więcej dzieci ma problemy z nadwagą.

Produkt posiada 2 koła, zatem dedykowany jest dla nieco starszych pociech, które nie mają problemów ze złapaniem równowagi. Koła są stosunkowo niewielkie, zatem nie musisz się obawiać, że malec rozwinie zbyt dużą prędkość. Konstrukcja produktu jest lekka, gdyż wykonano ją z aluminium. Dzięki temu dziecko samo będzie mogło nosić swoją zabawkę. Podest został pokryty antypoślizgowym materiałem, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo. Hamulec w maszynie znajduje się z tyłu, co ułatwia do niego dostęp.

Wielu rodziców, którzy dokonali tego zakupu, jest z niego bardzo zadowolona. Zauważyli oni bowiem poprawę kondycji swoich dzieci. Duża grupa maluchów nawet nie zauważyła, gdy sport zaczął sprawiać im przyjemność.

 

 

 

 

Worker Whizz 100

 

Jeśli chcesz zakupić dla swojego dziecka dobrej jakości hulajnogę, to polecamy zastanowienie się nad wyborem Worker Whizz 100. Jest to dobrze skonstruowany, kolorowy model, który na pewno przypadnie do gustu każdemu dziecku. Dzięki temu, nie będziesz musiał go długo przekonywać do uprawiania sportu. Zabawka dedykowana jest dla malców, między 3. a 8. rokiem życia.

Rama w produkcie została wykonana ze stali. Materiał ten jest odporny na uderzenia mechaniczne, zatem inwestycja ta wystarczy Ci na kilka lat. Kierownica jest regulowana, więc bez problemu dostosujesz jej wysokość do rosnącego malca. Wartość regulacji waha się między 75 cm a 80 cm. Koła w pojeździe mają po 10 cali, co pozwala na rozwinięcie dużej prędkości. Hamulec został umieszczony z tyłu hulajnogi, co ułatwi do niego dostęp. Podest zaś pokryto antypoślizgowym materiałem, co gwarantuje pełnię bezpieczeństwa.

W swoich opiniach rodzice podkreślili, że jest to wyjątkowo bezpieczna zabawka. Dzięki niej, maluchy mogą zadbać o swoją kondycję, co pomoże w walce z nadwagą lub ewentualną otyłością.

 

 

 

 

Vision One Move

 

Jeśli masz problem z przekonaniem swojej pociechy by zaczęła uprawiać sport, polecamy Ci zakup Vision One Move. Jest to wysokiej jakości, kolorowa hulajnoga, która na pewno przypadnie do gustu każdemu dziecku w wieku 5 lat. Kolorowy design przekona Twojego malucha, aby zaczął uprawiać sport. Dzięki tej zabawce wysiłek fizyczny szybko przerodzi się w zabawę.

Atutem tej eleganckiej hulajnogi dla 5 latków w dobrej cenie jest regulowana kierownica. Dzięki temu produkt dostosować można do rosnącego malucha. Wartość regulacji waha się między 60 cm, a 78 cm. Dodatkowo, cała konstrukcja wykonana jest z aluminium oraz stali. Użycie tych materiałów jest gwarantem pełnego bezpieczeństwa. Nie musisz się zatem obawiać, że podczas niewielkiego upadku, urządzenie zepsuje się i zrani malca. Podest został wykonany z antypoślizgowego materiału, zatem dozwolone jest używanie hulajnogi nawet podczas deszczu.

Opisywany model posiada wiele pozytywnych recenzji od zadowolonych rodziców. W swoich opiniach konsumenci podkreślili, że zabawka jest w pełni bezpieczna. Jednocześnie gwarantuje maluchom dużo frajdy oraz pozwala im zrzucić zbędne kilogramy i pomaga w walce z nadwagą.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...