Jeździki dla dzieci ranking

Ostatnio aktualizowane: 27.11.20

 

Jeżeli szukasz odpowiedzi na pytanie, jaki jeździk jest najlepszy na rynku, to znajdziesz ją właśnie tutaj. Jest to Little Tikes Cozy Coupe 612060. Wielu rodziców zauważyło, że prezentowany pojazd jest bardzo wygodny. Ma on dobrze wyprofilowane siodełko i wysokie oparcie, które pozwala się dziecku wygodnie oprzeć. W rezultacie maluch często chce wracać do jeździka. Produkt bardzo dobrze imituje prawdziwy samochód. Ma on korek do wlewu paliwa, a także kluczyk, który można przekręcić w stacyjce. Warto wspomnieć, że jeździk wydaje ciekawe dźwięki. Kółka modelu są zwrotne, dzięki czemu dziecko nie powinno mieć problemów z nadawaniem pojazdowi kierunku. Na drugie miejsce zasługuje Chicco 4W1 Quattro. Jest to wygodny jeździk, który dodatkowo został wyposażony w panel muzyczny. Produkt wyróżnia ciekawy design oraz fakt, że w zależności od rozwoju dziecka pojazd może być bujakiem, pchaczem oraz jeździkiem.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaki jeździk dla dzieci kupić?

 

Przewodnik zakupowy

Jeśli niedawno stałeś się rodzicem, to prędzej czy później staniesz przed dylematem, jaki jeździk dla dzieci wybrać. Jest to, bowiem rodzaj zabawki, która pozwala dziecku szybciej opanować sztukę chodzenia. A wybór ich jest ogromny, są różnego rodzaje pchacze, chodziki i jeździki. Zapewne wybór odpowiedniego modelu będzie też w dużej mierze sprawą indywidualną, zależną od osobistych preferencji, czy też sposobu funkcjonowania malucha i potrzeby wspierania go w określony sposób. Jednak modeli i wariantów na rynku jest tak dużo, że przed zakupem warto się w nich rozeznać, aby wybór był świadomy.

Jeśli chodzi o budowę i wygląd jeździków, to spotykamy na rynku modele w kształcie różnorakich zwierząt, albo samochodów, i tu mamy bogaty przegląd od samochodów w wersjach kolorystycznych dla chłopca albo dla dziewczynki, po radiowozy, samochody strażackie. Jeździk może być również w kształcie Quada, czy skutera albo motoru.

Dlaczego warto kupić jeździk dla dziecka?

Powodów jest wiele. Pierwszym, który zyska aprobatę każdego rodzica jest to, że dziecko bawiąc się jeździkiem nie absorbuje swoją osobą rodziców. Zabawka jest bezpieczna, więc nie ma obaw o to, że dziecko zrobi sobie krzywdę, a dziecko ma możliwość samodzielnie opanowywać trudną sztukę chodzenia.

Dodatkowo taki rodzaj zabawki jest dla dziecka atrakcyjny, ze względu na uzyskanie przez niego mobilności. Stwarza to dziecku nowe, ciekawe możliwości, więc chętnie z jeździka korzysta. Ponadto zabawka taka w sposób prawidłowy rozwija ruchowo nasze dziecko, rozwija mięśnie rąk i nóg. Dziecko do jeździka może samodzielnie wejść i wyjść, więc też podejmuje samodzielnie decyzje o korzystaniu z niego. Ponadto taka zabawka może służyć nie tylko w domu, ale również podczas spaceru nawet, gdy dziecko już opanowało sztukę chodzenia, to nadal zabawka mu służy. A po wyrośnięciu z zabawki, dziecko w sposób naturalny przesiada się na rowerek i łatwiej opanowuje jazdę na nim.  

Jak widać zabawka ta może przydać się i dzieciom i rodzicom, jednak trzeba dokonać starannego wyboru przy zakupie. Jeśli celujesz w model tańszy, bardzo dokładnie sprawdź jego bezpieczeństwo i posiadane przez niego atesty. Producenci tanich modeli, często oszczędzają na elementach, które zapewniają bezpieczeństwo. Pamiętaj więc, że wygląd to nie wszystko.

 

 Jaki jest najlepszy jeździk dla dzieci – kryteria wyboru

W zależności od wieku dziecka wybieramy spośród modeli czterokołowych, trzykołowych lub nawet dwukołowych.  Dla dziecka, które jest w przededniu stawiania pierwszych kroków zdecydowanie polecane są stabilne czterokołowe modele.

Bardzo często rodzice kierują się wyglądem jeździka. Choć wygląd nie powinien być kryterium wyboru ważniejszym od bezpieczeństwa modelu, to jednak wygląd przyciąga poszczególnych nabywców. A jest w czym wybierać, więc z pewnością znajdziesz i kolorystycznie odpowiadający Tobie i Twojemu dziecku model, a także kształt przypominający ulubione zwierzątko, czy model samochodu.

Bezwzględnie natomiast konieczne jest, aby zabawka została wykonana z dobrych materiałów, nie miała żadnych ostrych krawędzi, nie była wyposażona w drobne, luźne elementy, które dziecko może włożyć do buzi i połknąć. Jeździk również nie powinien być ciężki, aby dziecko dało rade nim zarządzać, ale też nie za lekki, aby zapewniał stabilność. Zwróć uwagę również na kółka, w jakie upatrzony model został wyposażony. Gumowe będą bezpieczniejsze, bo nie ślizgają się po podłodze, a także są znacznie cichsze w użytkowaniu, co może się okazać ważne, gdy nasz maluch będzie spędzał w nim całe dnie. Najważniejsze jednak będą certyfikaty bezpieczeństwa, jakie jeździk posiada. Gwarantują one przebadanie modelu pod względem bezpieczeństwa konstrukcji i użytych do produkcji materiałów.

 

Dodatkowe wyposażenie

Oczywiście jak każda zabawka, używanie jeździka ma dziecku sprawiać przyjemność. Dlatego też rozmaite modele mają rozmaite dodatki, które je uatrakcyjniają. Zwykle zabawki te są wyposażone w rozmaite elementy dźwiękowe. Najłatwiej jest w jeździkach – samochodach, bo mają one wszelkiego rodzaju klaksony, syreny strażackie, czy policyjne. Ale i zabawki – zwierzątka wydają dźwięki. Są też dostępne zabawki wyposażone w bieguny, które można wymienić na koła. Zwierzątka często też mają jakieś ruchome elementy – na przykład machają ogonkiem.

Wiele jeździków jest wyposażona w rozmaite, kolorowe elementy świetlne uruchamiane przez dziecko, albo koszyczki, do których dziecko może załadować dodatkowe zabawki, aby używanie jeźdźika zyskało dodatkową atrakcję. Niektórzy producenci zaś, dbając o bezpieczeństwo do swoich wyrobów dołączają kask ochronny dla malucha.

 

 

 Jeździki dla dzieci w dobrych cenach

Najprostsze jeździki czterokołowe, w formie rowerka, czy prostego samochodu można kupić już za kwotę niewiele większą od 100 złotych. Są to modele wyposażone w kierownicę i siedzisko dla dziecka. Dziecko siadając na siedzisku odpycha się nóżkami, aby nadać ruch zabawce. Modele takie również posiadają funkcje dźwiękowe, typu klakson, czy funkcje świetlne.

Dla najmłodszych dzieci dostaniemy w cenie około 200 złotych jeździki drewniane, które równocześnie pełnią funkcję zabawową pozwalającą rozpoznawać kształty przedmiotów, bo w swym wnętrzu przechowują klocki o różnych kształtach, które dziecko, aby wrzucić do środka, musi dobrać otwór do kształtu przedmiotu.

Najwięcej do wyboru mamy zabawek w przedziale 200 – 400 złotych, a najdroższych ceny sięgają i 1,5 tysiąca złotych.

 

 

Najlepsze jeździki dla dzieci w 2020 roku

 

Gdy dziecko jeszcze nie chodzi, a jest bardzo ciekawe świata, możesz mu towarzyszyć na każdym kroku przenosząc lub prowadząc za rękę, ale czy zawsze masz na to czas? Jeśli nie, to zestawienie dla Ciebie! Zebraliśmy w nim najlepsze jeździki dla dzieci dostępne na polskim rynku, dzięki którym Twój maluch będzie mógł poznawać świat i uczyć się chodzić.

 

Nasze zalecenia

 

Little Tikes Cozy Coupe 612060

 

2-little-tikes-samochod-chodzik-cozy-coupe-612060Drugą pozycję zajmuje Little Tikes Cozy Coupe 612060. Jest to samochodzik z wyjmowanym panelem podłogowym, – dlatego jest odpowiedni dla dzieci w różnym wieku. Z jednej strony dziecko samo może odopychać się nogami, z drugiej zaś może być popychane przez rodzica, gdyż jeździk ma uchwyt do pchania w tylnej części dachu.

Model ma bardzo wygodny fotelik z wysokim oparciem, który zapewni Twojemu dziecku wygodę w czasie jazdy i odpowiednią pozycję. Posiada również bardzo wygodną półkę do przewożenia napoju i zabawek. Aby uatrakcyjnić przejażdżkę najmłodszym, producent zastosował tutaj wiele ciekawych rozwiązań, które nie tylko ładnie wyglądają, ale i wydają dźwięki, na przykład klikający kluczyk zapłonu i otwierany korek wlewu paliwa.

Przednie kółka obracają się o 360 stopni, a więc pojazd jest bardziej zwrotny. Przez konsumentów został on uznany za bardzo solidny. Poza tym wyróżnia się atrakcyjnym designem, docenionym również przez najmłodszych.

Little Tikes Cozy Coupe 612060 to samochodzik przewidziany dla dzieci od 18 miesiąca życia. Jego wymiary to szerokość – 49 cm i wysokość – 86 cm. Zabawka jest odpowiednia dla maluszków, których waga nie przekracza 23 kg.

Zalety
Uchwyt do pchania:

Dzieci lubią takie zabawki, ale każdy rodzic wie, że szybko się nudzą i po kilku minutach spaceru mogą nie chcieć samodzielnie odpychać się nóżkami, dlatego też wygodny uchwyt jest niezastąpiony.

Wygoda:

To bardzo wygodna zabawka. Fotelik jest dobrze wyprofilowany i ma oparcie, dzięki czemu maluszek czuje się w nim bardzo komfortowo.

Dodatkowe wyposażenie:

Zabawka ma półeczkę do przewożenia picia i zabawek. Poza tym posiada wbudowany głośnik. Dziecko może wysłuchać takich dźwięków, jak trąbienie, klikanie kluczyka.

Zwrotność:

Ponieważ przednie kółka obracają się o 360 stopni, korzystanie z zabawki i dla dziecka i dla rodzica jest bardzo wygodne. Manewrowanie jeździkiem nie będzie dla Ciebie zbyt problematyczne.

Wady
Składanie:

Konsumenci zauważają, że montaż tego modelu nie jest zbyt łatwy.

 

 

 

 

Chicco 4W1 Quattro 

 

Chicco 4W1 Quattro to idealny jeździk dla dziewczynek. Został on skonstruowany w taki sposób, abyśmy mogli dostosować go do każdego etapu rozwoju dziecka. Może on być traktowany jako bujak, pchacz oraz jeździdełko. Produkt jest dostępny w 3 kolorach, więc z pewnością wybierzesz taki, który spodoba się Twojemu maluchowi.

Model zapewnia maksimum bezpieczeństwa. Jest on wyposażony w 3 punktowe pasy, które utrzymują dziecko w jednym miejscu. Oprócz tego jeździk ma również barierkę ochronną, która uniemożliwia upadek. Produkt może być używany od momentu stawiania pierwszych kroków przez dziecko. Model jest wyposażony w specjalny panel dźwiękowy wydający głośne dźwięki po naciśnięciu odpowiednich przycisków. Kontrolę nad jeździkiem zapewnia nam rączka umieszczona w tylnej części modelu.

Przyjazny design produktu z pewnością zachęci pociechę do korzystania z niego. Pod siedzeniem znajduje się schowek, który może służyć maluchowi do przechowywania zabawek. Rodzice najbardziej chwalą wielofunkcyjność prezentowanego produktu. Pozytywnie wypowiadają się również o designie.

Chicco 4W1 Quattro to wielofunkcyjny jeździk, który może towarzyszyć dziecku już od pierwszych miesięcy życia. Jego wymiary wynoszą 65 cm x 46 cm x 39 cm.

Zalety
Wielofunkcyjność:

Prezentowany produkt na początku może być używany przez dziecko jako bujak. Kiedy zacznie powoli stawiać pierwsze kroki, zmieniamy bujak w pchacz. Wraz z rozwojem się motoryki dziecka zamieniamy zabawkę w jeździk.

Bezpieczeństwo:

Model jest wyposażony w barierkę, która zabezpiecza dziecko przed wypadnięciem. Dodatkowo jeździk ma 3 punktowe pasy, dzięki którym maluch nie opuści fotelika bez naszej kontroli.

Design:

Jeździk bardzo ładnie się prezentuje. Jest kolorowy, co z pewnością zachęci malucha do korzystania z zabawki.

Dodatki:

Produkt jest wyposażony w panel muzyczny. Umieszczenie go w obudowie jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ muzyka oraz migające światełka z pewnością zainteresują dziecko. Maluch będzie chciał ponownie wsiąść na jeździk.

Wady
Wykonanie:

Niektórzy rodzice zauważyli, że uchwyt, za który mogą prowadzić jeździk nie został zbyt dobrze wykonany. Użytkownicy zanotowali przypadki, gdy podczas energicznego używania uchwyt się oderwał.

 

 

 

 

Fisher Price Parada

 

4-fisher-price-jezdzik-muzyczna-parada-zoltyWielofunkcyjny chodzik-jeździk Fisher Price Parada to świetna propozycja dla każdego maluszka.  Przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 12 do 36 miesięcy (o wadze max. 20 kg). W jeździku znajdziemy 5-cio dźwiękowe pianinko, klakson mini-bębenek, a także 3 przyciski aktywujące melodie. Te interaktywne przyciski i klawisze zagwarantują Twojemu maluchowi moc zabawy w czasie nauki chodzenia, oraz na późniejszym etapie, gdy dziecko umie już chodzić.

Maluch będzie mógł poznawać świat, a Ty będziesz spokojny, bo Twoje dziecko będzie bezpieczne. Zabawka uczy też obsługi pojazdów – ma stacyjkę, w której znajduje się kluczyk – po jego przekręceniu włącza się dźwięk odpalanego motoru. Pojazd ma też dźwignię zmiany biegów.

Pod siedzeniem znajduje się specjalny  schowek na skarby Twojej pociechy. Produkt jest stabilny, a żywe kolory zachęcają najmłodszych do zabawy. Z tyłu zabawki znajduje się specjalna rączka do nauki chodzenia. Warto tutaj podkreślić, ze opinie o jeździkach dla dzieci Fisher Price są bardzo pozytywne. Cenione są za jakość wykonania i atrakcyjny design.

Chodzik-jeździk Fisher Price Parada to zabawka skierowana do maluszków o maksymalnej wadze 20 kg. Producent przewiduje, że mogą z niej korzystać dzieci od 12 miesiąca życia.

Zalety
Interaktywność:

Jeździk ma pianinko, klakson, mini-bębenek, klawisze i przyciski, które aktywują melodię. Poza tym, gdy maluch włoży kluczyk do stacyjki, włączy się dźwięk odpalanego motoru.

Schowek na skarby:

Pod siedzeniem jeździka znajduje się specjalny schowek, w którym maluszek może ukryć swoje skarby lub też coś do picia czy jedzenia.

Rączka do nauki chodzenia:

Jest to funkcjonalny produkt, bo maluszki mogą na nim jeździć, jak również uczyć się chodzić. Jest to możliwe za sprawą rączki do nauki chodzenia.

Wady
Tylko dla maluszków:

Jest to jeździk dla małych dzieci, które dopiero uczą się chodzić.

 

 

 

 

Big New Bobby Car 56200

 

5-big-jezdzik-new-bobby-car-czerwonyBig New Bobby Car 56200  to dobry i tani jeździk dla dzieci. Jest solidny i bardzo efektowny. Ma ciche koła, które nie rysują podłogi, dlatego dziecko bez obaw może nim jeździć nawet po bardzo delikatnych powierzchniach. Z przodu jeździka znajduje się bezpieczna kierownica (bez małych elementów, które dziecko może wymontować i połknąć). Ma ona klakson, dlatego model ten świetnie imituje samochód.

Produkt ten pozwoli Twojemu dziecku zorganizować ciekawą, kreatywną zabawę – uchwyt holowniczy z przodu i hak z tyłu, daje możliwość podczepienia do pojazdu innych sprzętów i zabawek. Model ten wygląda jak klasyczna wyścigówka z lat 70-tych, przez co zachwyciła nie tylko wiele maluchów, ale również dorosłych.

Jeździk ma otwierany wlew paliwa, a więc zabawa dziecka będzie dodatkowo urozmaicona. Poza tym posiada on fantastyczny klakson, który uatrakcyjni przygody Twojej pociechy. Wygodę w czasie jazdy zapewni mu odpowiednio wyprofilowane siedzisko oraz podpórki na stopy.

Nie dziwi więc fakt, że opinie o produkcie są bardzo pozytywne. Rodzice i dzieci docenili jego atrakcyjny design i kolorystykę, jak również prostą obsługę i dobre wykonanie.

Big New Bobby Car 56200 to dobry jeździk dla dzieci do 200 zł. Jest on skierowany do maluchów powyżej 1 roku życia. Udźwig zabawki to maksymalnie 50 kg. Produkt ma wymiary: 57 cm × 30 cm × 39 cm.

Zalety
Koła:

Model ten ma bardzo ciche koła, które nie rysują podłogi. Dlatego dziecko może korzystać z zabawki również w domu, a my nie musimy obawiać się o nasze panele, płytki czy drewniane podłogi.

Wygląd:

Wielu rodziców doceniło wygląd zabawki. W swoich ocenach podkreślają oni, że produkt jest atrakcyjny dla maluszków, zwłaszcza, że jego budowa, dodatki w postaci kierownicy, wlewu paliwa itp., pozwalają stworzyć ciekawą zabawę.

Wady
Wielkość:

Konsumenci zauważają, że dziecko szybko wyrasta z jeździka.

Jakość:

Plastik, z którego wykonano prezentowany model, nie jest najlepszy.

 

 

 

 

Vtech 60457

 

3-vtech-jezdzik-malego-cyklistyJeździk Vtech 60457 to zabawka 2 w 1 skierowana dla dzieci od 18 do 36 miesiąca życia. Dla mniejszych szkrabów przyjmuje kształt trzykołowego rowerka, a gdy dziecko lepiej radzi sobie z jazdą zmieniamy go w rowerek-jeździk. Ma interaktywną kierownicę, którą można sterować pojazdem w prawo i w lewo. Kierownica jest edukacyjna i nauczy Twoją pociechę zasad ruchu drogowego, cyfr, kształtów i kolorów.

Właśnie ze względu na interaktywność i urozmaicenia w postaci zadań, produkt zyskał uznanie wielu rodziców. Posiada również podświetlane przyciski, kierunkowskazy oraz światła sygnalizacyjne – dopiero, gdy zapali się zielone światło można jechać. Można na nim jeździć w domu i na zewnątrz. Twój maluch w szybkim tempie nauczy się zasad ruchu, a jednocześnie zapewnisz mu moc zabawy.

Produkt został wykonany z największą starannością, z bezpiecznych dla najmłodszych materiałów. Jeździk jest prosty w obsłudze i jednocześnie bardzo solidny. Poza tym wyróżnia go atrakcyjny design i kolorystyka zwracająca uwagę najmłodszych.

Jeździk Vtech 60457 to zabawka dla dzieci od 12 do 36 miesiąca życia. Produkt ten ma system regulacji. Prezentowany model ma następujące wymiary: długość – 65 cm, wysokość – 47 cm i szerokość – 35 cm.

Zalety
Interaktywna kierownica:

Dzieci lubią interaktywne zabawki, które wydają dźwięki. Ten model ma kierownicę, która pozwala na sterowanie w prawo i w lewo. Poza tym nauczy ona Twoją pociechę zasad ruchu drogowego, liczenia, kształtów i kolorów. Ponadto zabawka ma podświetlane przyciski.

Kółka:

Zamontowane kółka nie rysują podłogi. Dziecko może więc korzystać z zabawki nie tylko na spacerze, ale też w domu.

Materiał:

Produkt jest wykonany z bezpiecznych materiałów, pozbawionych szkodliwych dla naszego zdrowia substancji.

Design:

Dzieciom i rodzicom bardzo podoba się design zabawki. Z całą pewnością przypadnie on do gustu zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom.

Wady
Jakość:

Niektórzy rodzice zauważają, że nie jest to produkt wysokiej jakości.

 

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

 


Produkty te nie są już dostępne

 

 

Smoby Bubble Go II Balade 413000

 

Nasz ranking jeździków dla dzieci otwiera Smoby Bubble Go II Balade 413000. Jest to bezpieczny, ergonomiczny jeździk, który jest idealny dla dzieci od 6 miesiąca życia do 3 lat i więcej. Rośnie z Twoim maluchem, a więc zapewni mu moc zabawy na różnych etapach rozwoju. Urządzenie to ma bardzo praktyczny pierścień bezpieczeństwa, który utrzymuje dziecko wewnątrz, a Ty nie musisz obawiać się, że z niego wypadnie.

Poza tym jest wyposażone w oparcie zapewniające odpowiednią pozycję (jest ono regulowane). Sam fotelik jest wygodny i ma pasy bezpieczeństwa. Pod nim znajduje się praktyczny schowek na dziecięce skarby lub słodkości. Gdy maluch jest jeszcze mały, świetnym rozwiązaniem okazuje się być podpórka pod nogi.

Twoje dziecko ma też dostęp do masy urozmaiceń. Wśród nich znajdziesz elektroniczny klakson z 3 melodiami, telefon, lusterka boczne. Model ten ma też uchwyt do prowadzenia dla rodzica i koła nierysujące podłogi. Ten najlepszy jeździk dla dzieci został wyprodukowany we Francji i posiada certyfikat NF i GS.

Przez rodziców został uznany za solidny i bezpieczny, a radość malucha, który wsiada do takiego jeździka potwierdza, że to wspaniała zabawka.

Smoby Bubble Go II Balade 413000 to jeździk przeznaczony dla dzieci od 6 miesiąca życia. Ponieważ ma regulację może być używany przez maluchy nawet powyżej 3 roku życia. Zabawka posiada certyfikaty: NF i GS. Jest bezpieczna dla dzieci.

Zalety
Zabawka rośnie wraz z dzieckiem:

Producent zdając sobie sprawę z tego, że dzieci bardzo szybko rosną, przygotował zabawkę, która rośnie razem z dzieckiem. Maluch może korzystać z jeździka od 6 miesiąca życia aż do 3 roku życia.

Pierścień bezpieczeństwa:

Ta zabawka jest wyposażona w bardzo funkcjonalny element, jakim jest pierścień bezpieczeństwa. Utrzymuje on naszego maluszka wewnątrz zabawki, a my nie musimy obawiać się, że wypadnie on z niej w czasie jazdy. Bezpieczeństwo zapewniają też pasy.

Schowek:

Dzieci lubią mieć przy sobie swojego ulubionego pluszaka, książeczkę i inne skarby, dlatego na pewno zachwyci je fakt, że jeździk ma schowek.

Zabawka multimedialna:

Wiele dzieci lubi zabawki, które grają i mają dodatkowe elementy urozmaicające zabawę. W przypadku tego modelu mamy telefon, klakson i lustereczka.

Solidność:

Jest to bardzo dobrze wykonany produkt, posiadający wszystkie niezbędne certyfikaty.

Wady
Cena:

Prezentowany model kosztuje ponad 400 zł i stanowi jedną z najdroższych propozycji w naszym zestawieniu.

 

 

Jaki jeździk dla dziecka tani wybrać?

 

W czasie, gdy maluszek uczy się stawiać pierwsze kroki, warto zaopatrzyć się w zabawkę, która ułatwi mu przemieszczenie się. Bardzo dobrym pomysłem jest zainwestowanie w najlepszy tani jeździk dla dziecka w 2020 roku, który zajmie czas naszego maluszka, gdy będziemy gotować lub sprzątać. Ważne jest jednak to, by zakupić dobrej jakości sprzęt. W tym pomoże Ci nasz poradnik, w którym opisaliśmy, jakie cechy powinny mieć takie produkty.

 

W pierwszej kolejności zwróć uwagę na atesty i certyfikaty, jakie posiada model, który chcesz zakupić. Najważniejsze jest bowiem bezpieczeństwo naszego maluszka, więc zabawka musi być przetestowana. Szczególnie ważna jest pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka. Poza tym atesty potwierdzają, że wszystkie materiały są bezpieczne i nie zawierają niebezpiecznych substancji.

Wykonanie produktu to druga rzecz, która wymaga sprawdzenia. Dobrze, by jeździk był zrobiony z dobrej jakości tworzywa sztucznego lub wysokiej jakości plastiku. Bardzo istotne jest, by zabawka była solidna i nie pękła przy zderzeniu z szafą lub drzewem. Równocześnie upewnij się, że konstrukcja nie zawiera żadnych ostrych elementów, gdyż mogą one skaleczyć malucha.

Szczególnie polecamy jeździki wyposażone w oparcie, które będzie asekurowało malca w nauce chodzenia. Jeździk taki może też służyć dziecku jako chodzik pchacz. Sprzęt może być też  wyposażony we wbudowany odtwarzacz z nagranymi, ciekawymi melodiami oraz kolorowe diody. Takie dodatkowe elementy będą zachęcały dziecko do stawiania kolejnych kroków. Do popularnych udogodnień zaliczamy kolorowe grzechotki oraz kierownicę, która ułatwi dziecku manewrowanie. Pamiętaj, że im atrakcyjniejszy będzie wygląd zabawki, tym pociecha chętniej będzie z niej korzystać. Innym, ciekawym dodatkiem jest wydłużone ramię, które może posłużyć rodzicom do prowadzenia zabawki w czasie spaceru.

Pamiętaj, aby dopasować sprzęt do wieku swojej pociechy. W tym celu dokładnie zapoznaj się z wytycznymi producenta, które znajdują się na opakowaniu. Każdy produkt posiada ograniczenia wiekowe, które zostały ustalone po konsultacji ze specjalistami, dlatego nie wolno ich lekceważyć.

 

 

Jeździki dla dziecka tanio – ranking

 

 

Little Tikes 3W1 Pl 640957

 

Jeździk Little Tikes 3W1 Pl 640957 to bardzo dobrze wykonany sprzęt dla dziecka, który będzie mu asystował w czasie pierwszych kroków. Urządzenie jest bardzo kolorowe, co na pewno przekona dziecko do regularnej zabawy.

Największym atutem produktu jest jego wielofunkcyjność, gdyż łączy w sobie najlepsze cechy 3 sprzętów: chodzika, jeździka oraz stołu aktywności. Prezentowany model jest interaktywny, posiada wiele przycisków, które wydają różne dźwięki. Do tego sprzęt ma wbudowane kolorowe diody, które świecą po wybraniu odpowiednich guzików. Do największych zalet sprzętu należy to, że rozwija motorykę maluszka. Dziecko uczy się stawiać pierwsze kroki bez strachu, że upadnie. Równocześnie, kolorowe elementy stymulują zmysły pociechy, co pozytywnie wpływa na jej rozwój. Po rozłożeniu na płasko, przechowywanie zabawki jest znacznie prostsze.

Rodzice docenili prezentowany produkt za jego wykonanie, konstrukcja jest bowiem bardzo odporna na uszkodzenia. Równocześnie jeździk ma wiele ciekawych funkcji, które nie tylko zapewnią maluszkowi dużo zabawy, ale również zachęcają do poznawania świata.

 

 

 

 

Fisher Price Zebra DPL53

 

Model Fisher Price Zebra DPL53 to interaktywny jeździk dla dzieci. Produkt swoim wyglądem przypomina zebrę, co na pewno spodoba się najmłodszym. Zwierzę jest uśmiechnięte, zaś na jego brzuchu znajduje się panel z kolorowymi przyciskami.

Dużym atutem produktu jest to, że po wybraniu odpowiedniego przycisku pociecha usłyszy różne komendy i dźwięki. Pozwoli to na zwiększenie słownictwa dziecka. Równocześnie, zabawka może posłużyć jako chodzik, gdyż posiada specjalny uchwyt, za który pociecha będzie prowadzić sprzęt. Sprawia to, że pierwsze kroki maluszka będą pewne, gdyż jeździk dobrze podtrzyma jego ciężar. Do tego cała konstrukcja jest bardzo solidna, a 4 kółka gwarantują stabilność w czasie zabawy.

Ten jeździk dla dziecka w dobrej cenie to produkt, w który warto zainwestować. Zabawka spodobała się nie tylko maluszkom, ale i ich rodzicom. Sprzęt jest bardzo bezpieczny, a co więcej pobudza wiele zmysłów malca. W czasie zabawy dziecko usłyszy różne piosenki i melodie, które zagrzeją je do dalszego ruchu.

 

 

 

 

Chicco 4W1 Quattro Pink 

 

Jeździk Chicco 4W1 Quattro Pink to bardzo często wybierany pojazd, którego celem jest ułatwienie poruszania się malcom. Aby wprawić zabawkę w ruch, pociecha musi odpychać się od podłogi przy pomocy swoich nóg.

Największym atutem produktu jest to, że pomaga w rozwijaniu zdolności motorycznych dziecka. Regularne korzystanie z zabawki, poprawia sprawność ruchową oraz koordynacją maluszka, co pomoże w prawidłowym rozwoju. Równocześnie główny panel posiada wiele kolorowych przycisków, które stymulują umysł pociechy. Z kolei ciekawe melodie zachęcą maluszka do dalszej zabawy.

Zabawka posiada pasy bezpieczeństwa, które utrzymują dziecko w jednej pozycji, tak, by nie wypadło. W czasie spaceru rodzic może korzystać z uchwytu i prowadzić pojazd. Zdejmowany podnóżek ułatwi dziecku wsiadanie, co zwiększy komfort użytkowania.

Panel z dźwiękami i diodami to główny powód, dla którego coraz więcej rodziców decyduje się na zakup produktu. Konsumenci docenili stabilne wykonania zabawki, co jest gwarantem bezpieczeństwa maluszka. W składzie materiału nie ma ftalanów i bisfenolu A.

 

 

 

 

Multistore 3W1 Deluxe 381

 

Osoby, którym marzy się jeździk dla rocznego dziecka w dobrej cenie, powinny w szczególności przyjrzeć się modelowi Multistore 3W1 Deluxe 381. Jak sama nazwa wskazuje, jest to produkt 3w1, który może z powodzeniem pełnić także funkcję chodzika lub pchacza, w zależności od potrzeb malucha. Jego wymiary wynoszą: 85 cm x 43 cm x 60 cm.

Prezentowany jeździk dostępny jest w dwóch wersjach, a więc dla chłopca i dla dziewczynki. Kierownica z klaksonem, tak samo, jak obecność schowka na zabawki pod siedzeniem, zwiększa atrakcyjność zabawki i gwarantuje zadowolenie malucha. Z kolei podnóżek i barierki ochronne zwiększają jego bezpieczeństwo.

Konsumenci docenili  jeździk Multistore 3W1 Deluxe 381 przede wszystkim za wysoką jakość wykonania. Dużym atutem są specjalne zabezpieczenia przed wywróceniem się zabawki. Oznacza to, że bawiące się produktem dziecko z pewnością nie zrobi sobie krzywdy. Ze względu na to, że jest to model 3w1, może posłużyć pociechom bardzo długo i dorastać wraz z nimi.

Multistore Deluxe 381 to bardzo dobry jeździk dla rocznego dziecka do 100 zł. Produkt ma wymiary: 60 cm x 43 cm x 85 cm. Model jest dostępny w kolorze czerwonym i różowym.

Zalety
Dobrze wyprofilowane oparcie:

Na uwagę zasługuje dobrze wyprofilowane oparcie, które pozwala dziecku przyjąć wygodną pozycję w trakcie jazdy. Zabezpiecza ono przed bólem pleców i wadami postawy.

Schowek pod siedzeniem:

Dzieciom z pewnością spodoba się niewielki schowek pod siedzeniem. Maluch może do niego włożyć swoje drobiazgi i dzięki temu mieć je zawsze pod ręką.

Klakson:

Umieszczony na kierownicy klakson sprawia, że zabawka cieszy się jeszcze większym zainteresowaniem pociech i bardziej przypomina prawdziwy samochód.

Dostosowanie do wieku dziecka:

Produkt można z łatwością dostosować do wieku dziecka. Wszystko za sprawą zdejmowanych barierek, podnóżka i pałąka służącego do prowadzenia pojazdu.

Stabilna konstrukcja:

Jeździk ma stabilną konstrukcję. Nie ma obaw o to, że samochodzik będzie się chwiał na boki, co mogłoby doprowadzić do upadku malucha na podłogę.

Wady
Koła:

Część rodziców wskazuje, że koła po pewnym czasie wydają nieprzyjemny dźwięk w trakcie jeżdżenia, co dla niektórych osób może być uciążliwe.

 

 

 

Milly Mally Ride On Happy

 

Jeździk Milly Mally Ride On Happy to bardzo nowoczesna i atrakcyjna zabawka dla dzieci, która może sprawić im wiele radości. Została ona wyposażona w elementy, które z pewnością zainteresują maluchów, takie jak np. interaktywna kierownica. Produkt dorasta wraz z dzieckiem i w razie potrzeby łatwo można zdemontować podnóżek czy obręcz zabezpieczającą.

Maksymalne obciążenie opisywanego modelu wynosi 30 kg. Jego wymiary to: 85 cm x 62 cm x 38 cm. Zabezpieczenie przed wywróceniem jeździka sprawia, że jest on niezwykle bezpieczny. Demontaż poszczególnych części jest łatwy, dlatego każdy rodzic z pewnością sobie z tym poradzi.

Najlepsze jeździki dla rocznego dziecka powinny być wytrzymałe i stabilne. To samo można powiedzieć o produkcie Milly Mally Ride On Happy. Konsumenci przekonują, że jest on odporny na zniszczenia, a metalowe osie kół i solidna barierka zabezpieczająca jeszcze bardziej podnoszą poziom bezpieczeństwa.

Milly Mally Happy to jeździk dla rocznego dziecka o wymiarach: 62 cm x 23 cm x 38 cm. Maksymalne obciążenie produktu wynosi 30 kg.

Zalety
Bezpieczeństwo:

Jeździk zrobiono nie tylko z wytrzymałych, ale także bezpiecznych materiałów, które nie zawierają w sobie żadnych, szkodliwych dla zdrowia substancji.

Dodatkowe elementy:

Model sprzedawany jest w zestawie z barierką i podnóżkiem. Elementy te okazują się bardzo przydatne dla mniejszego dziecka - zwiększają jego komfort i bezpieczeństwo podczas zabawy. Gdy pociecha podrośnie, możemy łatwo zdjąć te zabezpieczenia.

Kolory:

Zabawka jest dostępna w wielu wersjach kolorystycznych. Dzięki temu mamy szansę wybrać produkt, który będzie podobał się naszemu dziecku.

Wady
Niestabilny uchwyt:

W pojedynczych komentarzach pojawia się informacja, że znajdujący się z tyłu pojazdu uchwyt nie jest stabilny, co utrudnia korzystanie z niego.

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status