Sterylizatory do butelek ranking

Ostatnio aktualizowane: 23.02.18

 

Najlepsze sterylizatory do butelek w 2018 roku

 

Nasze babcie i mamy, aby pozbyć się zarazków z sprzętów przeznaczonych dla niemowląt musiały butelki i smoczki gotować lub wyparzać. Na szczęście czasy te minęły i obecnie mamy mają do dyspozycji wiele sprzętów ułatwiających obsługę niemowlęcia. Do nich należą sterylizatory do butelek. Postaramy się w tym rankingu omówić funkcje kilku z nich, tak, aby pomóc wybrać Ci dobry i tani sterylizator do butelek.

 

 

Tommee Tippee 232007

 

1. Tommee Tippee 232007Super szybki w działaniu sterylizator Tommee Tippee 232007 przeprowadza cały cykl w zaledwie 5 minut. Wystarczy zapełnić urządzenie i wcisnąć jeden przycisk, by uruchomić proces. Po zakończeniu pracy, sterylizator samoczynnie się wyłączy. Co prawda, aby wyjąć butelki z urządzenia trzeba odczekać jeszcze parę minut, ale to ze względu bezpieczeństwa – butelki muszą mieć czas, aby ostygnąć. Wymiary tego modelu to: szerokość 24,5 cm, wysokość 33 cm i głębokość 22,5 cm.  Rozmiary pozwalają na to, aby jednorazowo sterylizować 6 butelek, a także smoczki i nasadki na butelki. Po przeprowadzeniu procesu sterylizacji, nieotwierane urządzenie zachowuje jałowość do 24 godzin. Zatem wygodnie jest wieczorem uruchomić proces, aby rano wyciągnąć czyste butelki do karmienia. W pakiecie ze sterylizatorem producent dołącza butelkę Nature Easi-Vent o pojemności 150 ml, smoczek uspokajający Pure, mający zastosowanie dla dzieci do 3 miesięcy, oraz szczypce do wyjmowanie smoczków. Dla użytkowników ważne jest, że sterylizator jest urządzeniem niezależnym i nie trzeba dodatkowo używać mikrofali, aby wykonać proces odkażania. Również istotnym jest to, że produkt posiada certyfikaty bezpieczeństwa TUV. A dodatkowo jest prosty w użyciu i ma szybki cykl, oraz łatwo się go myje i atrakcyjnie wygląda.

Jeśli chcesz kupić ten produkt kliknij tutaj, by odwiedzić stronę Ceneo.pl

 

 

 

Philips Avent SCF281/02

 

2.Philips Avent SCF281-02Kolejny model, jaki nasz ranking sterylizatorów do butelek prezentuje to Philips Avent SCF281/02. Jest to jeden z tańszych modeli, bo można go nabyć za cenę poniżej 100 złotych. Urządzenie to współdziała z kuchenką mikrofalową. Pasuje ono swoją wielkością do większości kuchenek mikrofalowych dostępnych na rynku. Wymiary zewnętrze wynoszą tu 166 mm x 280 mm x 280 mm. Wewnątrz zmieści się 6 butelek Philips AVENT. Pojemnik sterylizatora jest zamykany za pomocą bocznych zacisków, które nie tylko uszczelniają przykrywkę, ale też chronią przed mimowolnym otwarciem przy wyjmowaniu urządzenia z mikrofalówki i poparzeniem się. Boczne uchwyty, służące do przenoszenia, nie nagrzewają się. W celu sterylizacji, do wnętrza urządzenia wkładamy butelki, wlewamy wodę i wstawiamy do kuchenki mikrofalowej. Dokładny czas sterylizacji zależy od mocy kuchenki mikrofalowej. Przy mocy 1100-1850 W będą to 4 min, gdy moc mikrofali to 850-1000 W, proces wydłuży się do 6 minut, a jeśli moc będzie w granicach 500-800 W to czas sterylizacji trwa 8 minut. Użytkownicy tego modelu twierdzą, że mimo dedykowania go przez producenta do butelek Philips AVENT, można w nim zmieścić cztery butelki innych producentów. A urządzenie jest na tyle małe, że można je zabrać ze sobą na wakacje.

Jeśli chcesz przeczytać opinie konsumentów na temat tego produktu, kliknij tutaj!

 

 

 

Canpol 12/200

 

3.Canpol 12-200Model Canpol 12/200 to sterylizator, w którym możemy odkazić nie tylko butelki czy smoczki. Nadaje się on również do sterylizacji laktatorów. Jest to oszczędne urządzenie, zużywa podczas procesu sterylizacji zaledwie 90 ml wody i jednorazowo mieści 4 – 6 butelek. W zależności od rozmiarów butelek proces sterylizacjii zajmuje do 10 minut. Po każdorazowym zakończeniu działania specjalny filtr usuwa pozostałą wodę i ewentualne zanieczyszczenia. Przeźroczysta pokrywa sterylizatora zawiera otwory wentylacyjne do usunięcia nadmiaru pary. Kupując urządzenie otrzymamy wraz z nim szczypce do wyjmowania gorących elementów oraz koszyk na akcesoria. Urządzenie, gdy pracuje, sygnalizuje to diodą świetlną. Wymiary tego modelu wynoszą: wysokość 260 mm, a średnica 175 mm. Mamy małych dzieci uważają, że produkt jest bezpieczny w otoczeniu dziecka. Dodatkowo oceniają go, jako produkt wysokiej jakości, wytrzymały i łatwy w użyciu. Opinie o tych sterylizatorach do butelek również zawierają informację, że urządzenie to łatwe jest w utrzymaniu czystości, bardzo dobrze spełnia swoje zadanie, a także ma przyjemny wygląd.

Kliknij tutaj, by uzyskać więcej informacji, opinii i cen!

 

 

 

Philips Avent 3W1 284.03

 

4.Philips Avent 3W1 284.03Philips Avent 3W1 284.03 to elektryczny, kompaktowy sterylizator 3 w 1. Mamy tu możliwość ustawień do sterylizacji małych przedmiotów, jak np. smoczki, średnich, takich jak sztućce, talerze, czy laktatory, oraz przedmiotów dużych, czyli butelek. Maksymalnie wewnątrz można zmieścić 6 butelek Philips AVENT o pojemności 330 ml. Proces sterylizacji trwa 6 minut, a po jego zakończeniu urządzenie wyłączy się oszczędzając energię elektryczną. Po procesie sterylizacji przedmioty wewnątrz nieotwieranego urządzenia pozostają sterylne przez 24 godziny. Producent podaje, że jego produkt został wykonany z materiałów nie zawirających bisfenolu A. Substancja ta często znajduje się w produktach dla niemowląt, choć udowodniono jej działanie rakotwórcze. Dla wielu użytkowników jest to najlepszy sterylizator do butelek ze względu na kompaktową budowę. Do sterylizacji można użyć jednego z pojemników z wyposażenia, lub obu naraz i dzięki takiemu rozwiązaniu uzyskuje się trzy różne pojemności naczynia. Dodatkowo model ten jest określany, jako dobrze wykonany, niezawodny, łatwy do czyszczenia i estetyczny.

Jeśli chcesz kupić ten produkt kliknij tutaj, by odwiedzić stronę Ceneo.pl

 

 

 

Abacus Baby 5W1

 

5.Abacus Baby 5W1Najtańszy z opisywanych, Abacus Baby 5W1, to model wielofunkcyjny. Urządzenie może pracować nie tylko, jako sterylizator, ale umożliwia również podgrzewanie mleka, jedzenia, wyciskanie soku czy gotowanie jajek na parze. Zatem jest to urządzenie 5 w 1. W tym modelu zmieści się jednorazowo 1 butelka lub słoiczek z jedzeniem. Obsługa tego modelu jest niezwykle prosta, wystarczy ustawić pokrętło umieszczone z przodu na właściwej pozycji, i w ten sposób włączyć odpowiednią funkcję. Aby te wszystkie funkcjonalności były możliwe, produkt ten posiada szereg dodatków. W pudełku z urządzeniem znajdziemy podgrzewacz, pokrywę, koszyczek, pojemnik na jedzenie, miarkę do wody, wyciskarkę do owoców oraz instrukcję w języku polskim. Użytkownicy tego modelu są zadowoleni z tego, że urządzenie jest tak wszechstronne i zwykłe założenie pokrywy zamienia podgrzewacz w sterylizator. Klienci podają też, że ogrzanie pokarmu dla dziecka zajmuje ok. 4 minuty. Kontrolka zawsze sygnalizuje koniec pracy sterylizatora, niezależnie jaka funkcja została włączona. Dodatkowo produkt ten jest tak mały, że bez problemu zmieści się w każdej kuchni, czy pokoju dziecinnym.

Jeśli chcesz przeczytać opinie konsumentów na temat tego produktu, kliknij tutaj!

 

 

Leave a Reply

Be the First to Comment!

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...