Najlepszy sterylizator do butelek Canpol

Ostatnio aktualizowane: 27.02.20

 

Jaki sterylizator do butelek Canpol wybrać?

 

Każdy świeżo upieczony rodzic pomyśli w pewnym momencie o zakupie sterylizatora do butelek. Jest to świetna decyzja, ze względu na to, że dziecko potrzebuje mieć każdą butelkę, laktator, czy inne akcesoria służące do jego opieki, sterylne. Warunek ten jest konieczny ze względu na brak odporności dziecka, które dopiero co przyszło na świat. Wszystkie bakterie i zarazki, które nas otaczają, mogą przynieść niemiły skutek uboczny. Aby temu zapobiec każdy rodzic stara się zapewnić dziecku sterylne warunki. Akcesoria, takie jak butelki czy smoczki, koniecznie muszą być dokładnie wyczyszczone. Dawniej rodzice wygotowywali szklane buteleczki do karmienia w garnkach. Jednak metoda ta zdecydowanie nie zapobiega osadzaniu się kamienia podczas gotowania na naczyniu. Warto zdecydować się na sterylizator do butelek. Jest to prosta w obsłudze rzecz, która pozwoli nam zapewnić maluchom dobre warunki. Urządzenie potrzebuje jedynie niewielkiej ilości wody oraz wysoką temperaturę.

 

 

Decydując się na zakup sterylizatora do butelek nie musimy się nastawiać na kosmiczne kwoty produktu. Są one niezwykle zróżnicowane. Przed takim zakupem jedyne co, to musimy się zastanowić jaki produkt będzie spełniał nasze oczekiwanie. Zasada działania każdego sterylizatora jest ta sama. Zmienia się jednak źródło podgrzewania wody do wysokiej temperatury. Najlepsze sterylizatory do butelek Canpol działają przez włożenie ich do kuchenki mikrofalowej lub za pośrednictwem podłączenia do prądu.

Rodzaj sterylizatora należy wybrać według uznania i wygody. Jeżeli oczywiście nie posiadasz kuchenki mikrofalowej, to wybór staje się prosty. Oba rodzaje uruchamiania procesu parowania w produkcie są równie dobre i skuteczne. Warto jednak sprawdzić, ile czasu zajmie nam sterylizacja butelek i między innymi, pod tym kątem zakupić produkt.

Sama firma Canpol jest liderem wśród akcesoriów, które służą do pielęgnacji niemowląt, dlatego też najwięcej pozytywnych ocen i opinii ma właśnie ta firma. Pozwala ona także na wybór urządzenia w dogodnej dla siebie cenie. Urządzenia Canpol są wykonane z troską o dobro mamy i dziecka. Wszystkie z nich charakteryzuje bardzo w wysoka jakość materiałów oraz konstrukcji. Najlepszy sterylizator do butelek Canpol w 2020 roku posiada dołączone do urządzenia szczoteczki lub szczypce. Za ich pośrednictwem możemy wyjąć buteleczki zaraz po zakończeniu procesu sterylizacji. Jest to świetna opcja dla rodziców, ponieważ opiekując się dzieckiem, często robimy wiele rzeczy w pośpiechu.

 

 

Sterylizatory do butelek Canpol – Ranking

 

 

Canpol Babies 12/200 

 

Canpol Babies 12/200 to świetnej jakości urządzenie, które oszczędzi czas każdej mamie. Niemowlęta potrzebują mieć sterylne butelki i należy je oczyszczać po każdym użyciu, co może być trochę przytłaczające i denerwujące.  Canpol Babies 12/200 jest opcją zakupową dla rodziców, która pomoże w sposób szybki i efektowny pozbyć się bakterii z powierzchni butelki. Urządzenie to jest sterylizatorem parowym. Za jego pomocą można wyczyścić butelki oraz smoczki. Urządzenie działa w prosty sposób.  

Canpol Babies 12/200 wytwarza parę wodną, która w precyzyjny i skuteczny sposób oczyszcza wszystkie elementy. Dodatkowo urządzenie posiada pojemnik filtrujący, do którego usuwane są wszystkie zanieczyszczenia z butelek i smoczków. Plus tego produktu jest taki, że nie musisz się martwić o to, czy powinnaś używać dodatkowych środków chemicznych. Urządzenie spokojnie sobie bez nich poradzi. Sterylizator po włączeniu pracuje około 10 minut. Jeden cykl sterylizacji umożliwia zdezynfekowanie maksymalnie 5 butelek z szeroką szyjką lub do 6 z wąską. Przed uruchomieniem urządzenia należy wlać nie mniej niż 90 ml wody.

Canpol Babies 12/200 można myć w zmywarce lub ręcznie. Wymiary produktu to 23 x 23 x 27,5 cm. Mamy, które zakupiły ten sterylizator, są zadowolone ze skuteczności jego działania. Bardzo dużo pozytywnych opinii mówi o tym, że ten produkt to sterylizator do butelek Canpol w dobrej cenie.

 

 

 

 

Canpol Babies 2/847

 

Canpol Babies 2/847 to mikrofalowy sterylizator parowy, który ułatwi codzienne czyszczenie butelek, laktatorów lub innych akcesoriów, które służą do pielęgnacji niemowlęcia. To wysokiej jakości urządzenie pomoże Ci w efektowny sposób wysterylizować wyżej wymienione produkty. Sterylizator mikrofalowy ma rozmiary wynoszące 25,5 x 17,5 cm.

Tym sposobem urządzenie zmieści się do prawie każdej kuchenki mikrofalowej. Użycie tego produktu jest bardzo łatwe. W pierwszej kolejności zaleca się ręcznie umyć daną ilość buteleczek lub innych rzeczy do sterylizacji. Jeżeli chodzi o butelki, to produkt zmieści w sobie maksymalnie 6 butelek z wysoką szyjką lub 6 standardowych. Następnie na dno sterylizatora mikrofalowego należy wlać szklankę wody (zalecana ilość to dokładnie 200 ml). Kolejnym krokiem jest umieszczenie produktu w kuchence mikrofalowej. Kuchenkę należy ustawić na, mniej więcej, 5 – 8 minut. Wytworzona podczas podgrzewania para wodna precyzyjnie usuwa zarazki z powierzchni akcesoriów.

Po wyjęciu sterylizatora z kuchenki, możemy wyjąć gorące elementy z jego wnętrza za pomocą załączonych do urządzenia szczypiec. W komplecie została także dodana szczotka do wcześniejszego mycia buteleczek. Sam sterylizator można umyć w zmywarce lub ręcznie. Klientki doceniły produkt za jego pojemność i oszczędność. Zakup także ułatwił mamom zaoszczędzenie czasu przy sterylizacji buteleczek.

 

 

 

 

Canpol 12/206

 

Jedną z naszych propozycji zakupowych jest model 12/206 marki Canpol. Sterylizator elektryczny jest nie tylko wygodny w użyciu, ale przede wszystkim bardzo skuteczny w działaniu. Urządzenie pozwala zaoszczędzić czas na tradycyjne wyparzanie butelek. Sterylizator elektryczny pozwoli także na szybkie i precyzyjne usunięcie bakterii i zarazków z akcesoriów do pielęgnacji niemowląt.

Urządzenie działa w bardzo prosty sposób. Wystarczy je podłączyć do prądu, a następnie włożyć do środka butelki, laktatory, czy inne produkty, które zamierzamy wysterylizować. Kolejnym krokiem jest wlanie 100 ml wody. Taka ilość cieczy wystarczy urządzeniu na dokładne oczyszczenie przedmiotów w środku. Sterylizator elektryczny pracuje przez maksymalnie 12 minut. Jego pojemnik filtrujący spełnia funkcję usuwania cieczy oraz zanieczyszczeń po procesie sterylizacji. Bardzo wygodnym dodatkiem do urządzenia są szczypce. Za ich pośrednictwem możemy bez problemu wyjąć nagrzane przez temperaturę elementy, które podległy procesowi sterylizacji.

Większość opinii użytkowniczek głównie zachwyca fakt, że podczas używania tego urządzenia nie potrzebne są im żadne dodatkowe preparaty czyszczące akcesoria dla niemowlaków. Urządzenie wyróżnia się także tym, że posiada ono 3 różne tacki na elementy do sterylizacji.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status