Najlepszy sterylizator do butelek Avent

Ostatnio aktualizowane: 03.08.20

 

Jaki sterylizator do butelek Avent wybrać?

 

Sterylizator to bardzo przydatne urządzenie zwłaszcza dla rodziców i opiekunów, którzy nie mają czasu na tradycyjne wyparzanie butelek przed każdym karmieniem. Jeśli stoisz przed wyborem odpowiedniego urządzenia tego typu i nie bardzo wiesz, na które się zdecydować, postaramy się naszym poradnikiem rozwiać Twoje wątpliwości. Posłużymy się w nim modelami marki Avent, która jest jednym z najbardziej znanych producentów sprzętu tego typu na świecie.

 

Marka Avent tworzy wysokiej jakości produkty znacznie ułatwiające codzienne obowiązki mamom karmiącym. Ma w swojej ofercie smoczki i butelki dla ich pociech. Urządzenia elektroniczne Avent posiadają wszystkie niezbędne atesty, aby bezpiecznie służyć rodzicom i dzieciom.

Do około szóstego miesiąca życia niezwykle istotne jest, aby dziecko było karmione z czystych, wysterylizowanych butelek. Ma to zapobiec biegunkom i bólom brzucha maluszków. Również później wskazane jest sterylizowanie butelek, więc sterylizator to inwestycja na dłuższy czas.

Na rynku dostępne są modele parowe, mikrofalowe oraz podgrzewacze do butelek z funkcją ich sterylizacji. Pierwsze z wymienionych sterylizują butelki za pomocą gorącej pary wodnej. Są one zasilane sieciowo, a butelki są w nich gotowe do użycia nawet przez 3 – 4 godziny od zakończenia sterylizacji. Urządzenia mikrofalowe z kolei wkłada się zgodnie z nazwą do kuchenki mikrofalowej, gdzie woda do nich wlana zaczyna parować i sterylizuje butelki już w kilka minut. Natomiast podgrzewacze do butelek z funkcją sterylizacji pozwalają na oszczędność miejsca w domu oraz są przeznaczone dla rodziców ceniących opcję kilku urządzeń w jednym.

Według rodziców najlepszy sterylizator do butelek Avent w 2020 roku to urządzenie proste w obsłudze, które będzie czyściło z drobnoustrojów i bakterii kilka butelek jednocześnie. Jest to bardzo ważne, w przypadku gdy karmimy w sposób mieszany lub tylko butelką. Dzięki dość dużej pojemności urządzenia, cały czas mamy pod ręką czyste butelki, żeby nakarmić maluszka, który w początkowej fazie swojego życia domaga się jedzenia niemal co godzinę. Warto również zwrócić uwagę na modele, które od razu suszą butelki, dzięki czemu zaraz po wyjęciu ze sterylizatora są gotowe do użycia. Ponadto najlepsze sterylizatory do butelek Avent wykonują swoją pracę szybko i stosunkowo cicho, aby nie zakłócać normalnego funkcjonowania domowników.

 

 

Sterylizatory do butelek Avent – ranking

 

 

Philips Avent SCF284/03 

 

Philips Avent Elektryczny sterylizator parowy 3w1 SCF284/03 to uniwersalne urządzenie, które przyda się nie tylko do sterylizowania butelek, ale także innych przedmiotów. Regulowana wysokość urządzenia sprawia, że bardzo łatwo je przechowywać oraz czyścić w nim przedmioty różnej wielkości. Sprzęt bez trudu zmieści 6 butelek Avent, dzięki czemu pozwala zaoszczędzić cenny czas. W 6 minut przedmioty są gotowe do ponownego użytku.

Sprzęt jest niezwykle skuteczny – zabija blisko 99,9% groźnych zarazków. Rodzice doceniają modułową budowę produktu, która pozwala uporządkować przybory wewnątrz urządzenia. Ponadto w zamkniętym sterylizatorze butelki i inne przedmioty (np. smoczki czy laktatory) pozostają czyste nawet do 24 godzin.

Jeśli chodzi o utrzymanie sprzętu w czystości, nie jest to trudne dzięki jego otwartej konstrukcji. Co ważne, model ma automatyczny wyłącznik, co pozwala zaoszczędzić energię oraz zapewnia bezpieczeństwo. To dobry wybór dla osób, którym zależy na szybkości sterylizacji oraz wielofunkcyjności urządzenia.

 

 

 

 

Philips Avent SCF281/02 

 

Philips Avent mikrofalowy sterylizator parowy SCF 281/02 to urządzenie, dzięki któremu 99,9% zarazków ginie w ciągu 2 minut. Sprzęt pasuje do większości mikrofalówek dostępnych na rynku, dzięki czemu można z niego korzystać również poza domem.

Produkt jest niezwykle lekki i łatwy w przenoszeniu, co umożliwia zabranie go ze sobą w podróż. Pozwala on na sterylizowanie 4 butelek marki Avent jednocześnie. Co ważne, sterylizator ma zaciski zabezpieczające pokrywę, dzięki czemu nawet w przypadku przenoszenia nic z niego nie wypadnie.

Kupujący decydują się na nabycie tego modelu nie tylko ze względu na jego mobilność, ale również na to, że ten sterylizator do butelek Avent w dobrej cenie zapewnia dobre i szybkie działanie. Model daje nam możliwość sterylizowania butelek z szeroką, jak i wąską szyjką, a także laktatorów, smoczków i wszystkich innych, niezbędnych pielęgnacyjnych akcesoriów dla niemowląt.

 

 

 

 

Philips Avent SCF286/03 

 

Philips Avent elektryczny sterylizator parowy to urządzenie 4 w 1 SCF286/03 zawierające w zestawie kosz do zmywarki, dzięki któremu przedmioty tuż po wstępnym myciu możemy od razu włożyć do urządzenia.

Sprzęt bez trudu pomieści 6 butelek Philips Avent zabijając 99,9% szkodliwych zarazków w 6 minut. Regulowana konstrukcja urządzenia pozwala na sterylizowanie w nim przedmiotów różnej wielkości. Sprzęt zajmuje również niewiele miejsca w kuchni. Co ważne, wnętrze sterylizatora pozwala uporządkować rzeczy w środku tak, aby ich wyjmowanie było maksymalnie uproszczone. Ponadto urządzenie ma zintegrowany wyświetlacz pokazujący, na jakim etapie znajduje się aktualnie sterylizacja. Pokazuje on również, kiedy butelki są chłodne i można je bezpiecznie wyjąć.

Opinie konsumentów o produkcie są bardzo przychylne ze względu na uniwersalność urządzenia, które może sterylizować nie tylko elementy wyprawki dziecięcej, ale także każdy przedmiot, który się do niego zmieści. Jest to więc bardzo praktyczne urządzenie przydatne w każdym gospodarstwie domowym.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status