Najlepszy podgrzewacz do butelek Tommee Tippee

Ostatnio aktualizowane: 09.07.20

 

Jaki podgrzewacz do butelek Tommee Tippee wybrać?

 

Podając maluchowi pokarm, powinniśmy dopilnować, aby był on w temperaturze pokojowej. Dzięki temu, delikatne gardło dziecka nie zostanie podrażnione. Sprzętem, który Ci w tym pomoże jest dobrej jakości podgrzewacz do butelek, w którym przygotujemy nie tylko mleko dla niemowląt, ale również zupki i desery. Jednak, aby praca modelu była wydajna, należy zakupić wysokiej jakości produkt. Ponieważ nie każdy z nas wie, jak tego dokonać, polecamy Ci lekturę naszego poradnika. Zamieściliśmy w nim informacje o tym, na co zwrócić uwagę podczas zakupu oraz jakie cechy powinny mieć najlepsze podgrzewacze do butelek Tommee Tippee. Dodatkowo, wzbogaciliśmy artykuł o niewielkie zestawienie, w którym prezentujemy trzy ciekawe produkty od tego producenta.

Tommee Tippee to bardzo poważna marka, która zajmuje się produkowaniem wysokiej jakości sprzętów dla niemowląt i młodych rodziców. W asortymencie producenta znajdziemy takie produkty, jak smoczki uspokajające, przewijaki, butelki do karmienia, podgrzewacz oraz eleganckie kubeczki. Wszystkie sprzęty oferowane przez Tommee Tippee przeszły liczne atesty i są w pełni bezpieczne.

Jeśli interesuje Cię najlepszy podgrzewacz do butelek Tommee Tippee w 2020 roku, to koniecznie zastanów się, jaki typ urządzenia będzie dla Ciebie najlepszy. Bowiem, na rynku znaleźć możemy produkty dedykowane do domu lub do samochodu. Pierwszy typ sprzętów do pracy potrzebuje pary wodnej, która stopniowo podgrzewa zawartość butelki. Drugi rodzaj urządzeń jest mobilny, zatem zabierzemy go ze sobą w długą podróż samochodem. Takie produkty możemy podłączyć za pomocą gniazdka do zapalniczki w naszym aucie. Na rynku dostępne są również innowacyjne, wielofunkcyjne produkty, które nie tylko podgrzewają pokarm dziecka, ale i sterylizują butelkę. Aby podjąć właściwą decyzję, powinieneś zastanowić się, jak często podróżujesz. Bowiem, jeśli Ty i Twój maluch regularnie odbywacie wycieczki samochodem, lepiej zdecydować się na model mobilny.

Kolejnym, istotnym parametrem jest moc interesującego Cię urządzenia. Im ta wartość jest większa, tym szybciej podgrzejemy zawartość butelki. Wiedz jednak, że parametr ten uzależniony jest od swojej wielkości i waha się od 50 W do aż 350 W. Równocześnie, im mocniejszy i wydajniejszy sprzęt, tym dłużej utrzyma temperaturę.

Koniecznie zwróć również uwagę na zakres temperatury pracy modelu, jaki Cię interesuje. Naturalnie, najlepszą decyzją będzie wybór sprzętu o największym zakresie, gdzie wartości wahają się od 1 st. C. do 100 st. C. Taki typ produktów bardzo często ma również opcję sterylizacji butelki, co pomaga zniwelować bakterie. Wiedz jednak, że jeśli Twój malec spożywa głównie kaszki, to w pełni usatysfakcjonuje Cię urządzenie z maksymalną temperaturą 40 st. C.

 

 

Podgrzewacze do butelek Tommee Tippee – Ranking

 

 

Tommee Tippee 221445

 

Decydując się na zakup podgrzewacza do butelek, warto wybrać sprzęt, który cieszy się popularnością wśród rodziców. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że urządzenie jest sprawne i niezawodne. Tego typu produktem jest Tommee Tippee 221445. Jest to innowacyjny model, który pozwoli Ci podać ulubione potrawy i desery malca w odpowiedniej temperaturze.

Zaletą modelu są jego niewielkie kształty, dzięki czemu zabierzemy go ze sobą w każdą wyprawę. Dodatkowo konstrukcja produktu jest smukła, zatem bez problemu umieścimy tam niemal każdy typ butelek. Równocześnie, model bez problemu pomieści niewielkie słoiczki z deserami czy gotowymi potrawami. Atutem aparatury jest termostat, który pozwala na utrzymanie temperatury butelki. Do tego, użytkownicy bez problemu wyregulują emitowane ciepło do wartości 85 st. C., co pozwoli uniknąć zbytniego zagotowania potrawy. Nie musisz się więc obawiać, że malec się poparzy. Prezentowany sprzęt jest bardzo wydajny, więc podgrzanie jedzenia zajmuje tylko kilku minut.

Recenzje tego modelu są pełne pozytywnych opinii autorstwa zadowolonych rodziców. Dzięki temu sprzętowi wielu konsumentów mogło zrezygnować z podgrzewania potraw w mikrofali czy za pomocą wrzątku. Urządzenie to jest bowiem dużo praktyczniejsze, a dodatkowo obróbka termiczna nie neutralizuje witamin i minerałów zawartych w pokarmach.

 

 

 

 

Tommee Tippee 230003

 

Jeśli planujesz zakupić dla swojego malca dobrej jakości podgrzewacz do butelek, to polecamy Ci Tommee Tippee 230003. Jest to bardzo innowacyjne urządzenie, które pozwoli Ci osiągnąć odpowiednią temperaturę przygotowywanego posiłku. Maszynka dedykowana jest do słoików oraz butelek z mlekiem. Jej największym atutem jest mobilność, bowiem możemy korzystać z modelu zarówno w domu, jak i w samochodzie. Dzięki temu Twój malec nigdy nie przegapi posiłku.

Produkt posiada dużą regulację temperatury, co umożliwia dostosowanie systemu pracy do przygotowywanego dania. Jak pewnie wiesz, dania, takie jak kaszki wymagają użycia jedynie 45 st. C. Model składa się z termosu wykonanego ze stali nierdzewnej, który wystarczy napełnić wrzątkiem.  W momencie karmienia ciecz wystarczy przelać do odwróconej pokrywy, tak by ogrzała butelkę. Ten prosty mechanizm sprawdza się zwłaszcza na wielogodzinnych spacerach czy wyprawach kempingowych. Do zalet sprzętu należy zaliczyć niewielkie gabaryty, które pozwalają włożyć go do każdej torby.

W swoich opiniach konsumenci podkreślili, że ten podgrzewacz do butelek Tommee Tippee w dobrej cenie to maszynka godna polecenia. Cechuje się on bowiem prostą obsługą oraz dużą wydajnością. Równocześnie, w czasie ogrzewania nie rozgotujemy pokarmu malca, zatem dziecko się nie poparzy. Wielu rodziców doceniło dużą mobilność aparatury, co sprawia, że możemy zabrać ją ze sobą w każdą podróż, więc malec nigdy nie opuści swojego posiłku.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status