Najlepszy podgrzewacz do butelek samochodowy

Ostatnio aktualizowane: 26.09.18

 

Jaki podgrzewacz do butelek samochodowy wybrać?

 

Wychodząc z malcem na spacer lub zabierając go w podróż do dziadków, mieszkających w innym mieście, nie możemy zapomnieć o podgrzewaczu do mleka. Niestety, delikatne gardło dziecka może źle przyjąć zimny napój, dlatego powinniśmy pamiętać by zawsze mieć przy sobie urządzenie do jego podgrzania. Większość produktów mobilnych zasilana jest poprzez gniazdo zapalniczki. Wiedz jednak, że zakup takiego sprzętu jest dość trudny, gdyż wymaga zwrócenia uwagi na liczne elementy. Z tego powodu przygotowaliśmy ten oto poradnik. Dzięki jego lekturze dowiesz się, jak poprawnie wybrać urządzenie oraz jakie cechy powinny mieć najlepsze samochodowe podgrzewacze do butelek. Aby dodatkowo ułatwić Ci podjęcie decyzji, sporządziliśmy niewielki ranking, w którym dokładnie opisaliśmy trzy modele, na które warto zwrócić uwagę podczas dokonywania zakupu.

 

 

Decydując się na kupno takiego urządzenia, powinieneś zwrócić uwagę na jego moc. Od tego parametru zależy wydajność pracy modelu, a zatem jak szybko mleko zostanie podgrzane. W zależności od wielkości sprzętu, wartość ta waha się od 50 W do nawet 350 W. Planując zakup maszynki mobilnej, radzimy wybrać taką z większa ilością watów. Pozwoli to na szybszą pracę oraz utrzymanie ciepła napoju przez dużo dłuższy czas.

Istotnym elementem, który wpływa na komfort użytkowania jest zakres temperatury, jaki oferuje urządzenie. Wartość ta waha się od 1 st. C do 100 st. C, w zależności od modelu. Jeśli interesuje Cię najlepszy samochodowy podgrzewacz do butelek w 2018 roku, który ma być przeznaczony do napojów, zupek czy kaszek, to radzimy wybrać sprzęt do 40 st. C. Jest to optymalna temperatura pokarmu dla malca. Mrożone warzywa powinny zostać poddane obróbce cieplnej w temperaturze między 30. st. C a 35. st. C. Jeśli jednak zależy Ci na wyborze innowacyjnego produktu z funkcją sterylizacji butelki, to sprzęt powinien móc nagrzać się do 95 st. C. Dużym ułatwieniem jest opcja wybrania odpowiedniego programu dedykowanego dla poszczególnego dania. Dzięki temu po wybraniu właściwego przycisku, maszyna sama dobierze odpowiednią temperaturę.

 

 

Podgrzewacze do butelek samochodowych – ranking

 

 

Hauck Pokarmu Feed Me 

 

Podróżowanie z niemowlakiem jest czasem dość trudne, zwłaszcza, gdy malec jest głodny. Z tego powodu polecamy zakup podgrzewacza Hauck Pokarmu Feed Me. Jest to bardzo wydajne urządzenie, które pozwoli Ci na szybkie przygotowanie porcji jedzenia w warunkach samochodowych. Jeśli często zabierasz swojego malucha na przejażdżki, zakup tego modelu okaże się niezbędny.

Maszyna dedykowana jest do wtyczek samochodowych o napięciu 12 V. Urządzenie posiada wbudowaną ochronę przed przeciążeniem, co zwiększa bezpieczeństwo użytkowania. Prezentowany produkt przeznaczony jest zarówno do butelek, kubeczków oraz słoików z gotowymi daniami. Praca sprzętu jest bardzo wydajna, bowiem przygotowanie jednej porcji wynoszącej do 125 ml, zajmuje jedynie 15 minut. Dużym atutem jest również materiał, z jakiego wykonano podgrzewacz. Neopren jest bowiem, bardzo elastyczny oraz łatwy w utrzymaniu czystości. Waga całego sprzętu to 0,065 kg, co ułatwia jego przenoszenie.

Opinie konsumentów o prezentowanym modelu są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło dobre wykonanie oraz szybki czas działania. Cechą, która również została oceniona pozytywnie jest niewielki gabaryt modelu, który ułatwia jego przechowywanie.

 

 

 

 

Miniland 89150

 

Poszukując wydajnego podgrzewacza do butelek, warto zastanowić się nad zakupem modelu Miniland 89150. Produkt ten dobrze sprawdza się zarówno w domu, jak i w samochodach, gdy podczas jazdy maluch zgłodnieje. Możemy w nim przygotować zarówno mleko w butelce, jak również dania w słoikach i kubkach.

Wymiary sprzętu to: szerokość – 13 cm, wysokość – 37 cm, długość – 18 cm, zaś waga –  1 kg. Takie gabaryty pozwalają na proste przechowywanie urządzenia oraz jego zapakowanie do torebki podczas podróży. Dzięki temu, będziesz w stanie przygotować obiad swojemu dziecku w każdych warunkach. Dużym udogodnieniem jest opcja sterylizacji butelek, która zapewnia pozbycie się wszelkich bakterii. Również obsługa podgrzewacza jest prosta i intuicyjna, zatem osoby starsze bez problemu będą mogły przygotować obiad dla wnuka. Specjalna technologia minimalizuje ryzyko rozgotowania pokarmu oraz powstawania gorących punktów. Cała zawartość naczynia podgrzana jest równomiernie.

Opinie konsumentów o tym produkcje są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło stabilną konstrukcję oraz wielofunkcyjną pracę. Dzięki temu będziemy w stanie zabrać ze sobą nasz wydajny podgrzewacz w podróż samochodem.

 

 

 

 

BabyOno 193

 

Jeśli poszukujesz wydajnego i mobilnego podgrzewacza do butelek, to model BabyOno 193 na pewno Ci się spodoba. Dzięki niemu pokarm, który podajesz swojemu maleństwu zawsze będzie mieć odpowiednią temperaturę. Co więcej, równomierna obróbka cieplna gwarantuje brak gorących punktów czy niedogotowanych fragmentów. Całe danie zostanie podane w temperaturze pokojowej.

Ten wydajny samochodowy podgrzewacz do butelek w dobrej cenie posiada również termo opakowanie, które pozwala zatrzymać ciepło butelki. Produkt można podłączyć do gniazda zapalniczki samochodowej, co gwarantuje wydajną pracę w czasie jazdy. Obiad zostaje podgrzany w kilka minut, zatem zawsze będziesz gotowy na to, by przygotować jedzenie, gdy malec obudzi się głodny. Urządzenie ma wbudowane specjalne paski, które pozwalają na przymocowanie go do wózka lub torby, zatem nigdy go nie zgubisz.

Opinie konsumentów o omawianym produkcie są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło niską cenę oraz dobrą jakość wykonania. Co więcej, niewielkie wymiary pozwalają zawsze mieć sprzęt przy sobie. Również łatwość obsługi modelu i proste podłączenie do aparatury samochodu wywołały pozytywne reakcje u klientów.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...