Najlepszy podgrzewacz do butelek Canpol

Ostatnio aktualizowane: 01.10.20

 

Jaki podgrzewacz do butelek Canpol wybrać?

 

Podgrzewacz do butelek to bardzo przydatne i praktyczne urządzenie, dzięki któremu bardzo szybko osiągniemy odpowiednią temperaturę herbatki, mleka, czy zupki dla dziecka. Dobry sprzęt nie tylko równomiernie nagrzewa zawartość butelki, ale również utrzymuje jej temperaturę tak długo, jak to potrzebne. Na rynku dostępnych jest wiele modeli tego typu urządzeń, przez co często trudno odnaleźć najlepszą opcję. Dlatego przygotowaliśmy ten poradnik, który podpowie Ci, na co zwrócić uwagę przy zakupie. Na końcu zamieściliśmy także ranking, w którym znajdziesz trzy najlepsze podgrzewacze do butelek Canpol.

 

 

Firma Canpol to lider polskiego rynku oferujący szeroką gamę akcesoriów dla niemowląt. Od dwudziestu pięciu lat zaspokaja potrzeby najmłodszych i ich rodziców w ponad 50 krajach. W ofercie tej marki znajdziemy produkty przeznaczone do karmienia, pielęgnacji, czy zabawy. Wszystkie akcesoria charakteryzują się wysoką jakością, innowacyjnością i bezpieczeństwem.

Przed zakupem odpowiedniego urządzenia warto w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na jego wymiary. Pozwolą one określić nam wielkość butelek, jakie będziemy w stanie w nim podgrzać. Na szczęście większość producentów oferuje podgrzewacze uniwersalne, które są przystosowane do butelek o różnych kształtach i o różnej wielkości. Na rynku dostępne są także modele mieszczące jednocześnie kilka butelek.

Istotne są również moc i zużycie energii przyrządu. Zazwyczaj moc podgrzewacza waha się w przedziale od 50 do 530 W. Pamiętajmy, że im jest ona wyższa, tym będziemy w stanie szybciej podgrzać butelkę, jednak przeważnie jest to od 3 do 5 minut.

Warto wyposażyć się w model z termostatem, czyli inteligentną regulacją temperatury. Tego typu model pozwoli na utrzymanie odpowiedniej temperatury jedzenia po zakończeniu podgrzewania, co jest bardzo wygodną i przydatną opcją. Najlepszy podgrzewacz do butelek Canpol w 2020 roku wyposażony jest także w funkcję sterylizowania, dzięki której osiąga temperaturę 90-100 stopni i równomiernie ogrzewa butelkę.

Nie bez znaczenia jest także czas podgrzewania pokarmu. Większość producentów oferuje bardzo szybkie podgrzewania butelek, w około 5 minut. Warto jednak rozejrzeć się za przyrządem wyposażonym w funkcją inteligentnego podgrzewania, dzięki której sprzęt sam dobiera odpowiednią temperaturę do rodzaju jedzenia.

Na rynku dostępne są również urządzenia wyposażone w szereg dodatkowych funkcji, których pozbawione są najprostsze modele.  Są to między innymi elektroniczny wyświetlacz, automatyczne wyłączanie, etui podtrzymujące temperaturę, sygnał dźwiękowy informujący o zakończeniu pracy, czy koszyczek na akcesoria do karmienia niemowlaka.

 

 

Podgrzewacze do butelek Canpol – ranking  

 

 

Canpol 77/001

 

W naszym zestawieniu chcielibyśmy zaprezentować Ci model Canpol 77/001. Jest to podgrzewacz do butelek Canpol w dobrej cenie, który zapewni wygodę każdej karmiącej mamie i bezpiecznie podgrzeje każdy rodzaj pokarmu.

Model ten wyposażony jest w miseczkę z przykrywką, przydatną do podgrzewania gęstych substancji. Nadaje się on dla niemal wszystkich rozmiarów butelek, zarówno wąskich, jak i szerokich. Temperaturę w tym sprzęcie reguluje się płynnie, dzięki czemu mamy możliwość utrzymania wszelkiego rodzaju pokarmów w odpowiedniej temperaturze.

Przyrząd sterowany jest przy pomocy jednego pokrętła, dzięki czemu jego obsługa jest niezwykle prosta i intuicyjna. Wyposażony jest on w termostat z wbudowanym włącznikiem oraz w grzałkę PTC, zapewniającą długą żywotność produktu. Urządzenie ma możliwość podgrzewania zamrożonych pokarmów, jednocześnie zachowując wszelkie substancje odżywcze. Czas podgrzewania 150 ml płynu wynosi jedynie 4 minuty. Model dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych: biało-niebieskim oraz biało-szarym.

Warto wziąć pod uwagę bardzo pozytywne opinie użytkowników na temat modelu Canpol 77/001, które sprawiają, że model ten sprzedaje się bardzo szybko. Konsumenci doceniają przede wszystkim jego wysoką jakość, prostą obsługę oraz atrakcyjny wygląd. W swoich ocenach podkreślają również, że jest to solidny sprzęt dostępny za bardzo atrakcyjną cenę.

 

 

 

 

Canpol Babies 2/274 

 

Nasze zestawienie nie byłoby kompletne bez modelu Canpol Babies 2/274. Jest to podgrzewacz do butelek, który pasuje do wszelkiego rodzaju butelek, słoiczków, czy puszek o standardowych wymiarach.

Model ten działa po włączeniu wtyczki do gniazdka zapalniczki samochodowej, dzięki czemu mamy możliwość nakarmienia dziecka ciepłym pokarmem również w czasie podróży bez konieczności zatrzymywania się. Jest to wygodna opcja dla rodziców, którzy często przewożą samochodem swoją pociechę.

Jest to sprzęt niezwykle łatwy w obsłudze, a do podgrzania butelki nie potrzebuje on wody.  Cały proces podgrzewania 150 ml płynu trwa około 20 minut. Model ten wyposażono w trzystopniowy zakres temperatur, a wbudowany termostat umożliwia szybsze lub wolniejsze podgrzewanie. Wymiary podgrzewacza to 16 cm x 14 cm x 15 cm.

Osoby, które zdecydowały się na zakup tego urządzenia zgodnie twierdzą, że jest on bardzo prosty w obsłudze. Poza tym, użytkownikom przypadł do gustu jego atrakcyjny, nowoczesny design oraz możliwość korzystania z niego w czasie jazdy samochodem. Zaletą okazała się także niska cena tego modelu, idąca w parze z solidnym wykonaniem i wytrzymałością.

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status