Najlepszy laktator ręczny Lovi

Ostatnio aktualizowane: 25.01.20

 

Jaki laktator ręczny Lovi kupić?

 

Wiele mam, które oczekują swojego pierwszego dziecka zastanawia się nad kupnem laktatora. Jest to niezbędne akcesorium, które pomaga w czasie karmienia piersią. Świeżo po porodzie przez nieuregulowane jeszcze gruczoły mleczne mogą się pojawić: brak lub nadmiar pokarmu, bolesne i krwawiące brodawki, a nawet zapalenie piersi. Laktatora można używać, gdy nie mamy możliwości nakarmienia dziecka naturalnym sposobem.  Poleca się go również kobietom, które spodziewają się urodzić przed terminem. Wcześniaki mają słabszy od terminowych dzieci odruch ssania, dlatego też początki karmienia mogą być dla nich trudniejsze. Podobnie ma się rzecz podczas gdy decydujemy się na cesarskie cięcie. Zdarza się, że dziecko będzie na jakiś czas oddzielone od mamy. W takich przypadkach urządzenie okazuje się niezwykle przydatne. Zatem przyszłym rodzicom zdecydowanie polecamy zakup laktatora. Jest to niezbędnik każdej mamy, która musi być gotowa na wszystko.

 

 

Na rynku dostępne są laktatory ręczne i elektryczne. W dodatku pierwsze z nich możemy podzielić jeszcze na kilka typów, czyli: gruszkowe, tłokowe oraz z rączką. Na początku przybliżmy sobie zagadnienie, jakim są laktatory ręczne i elektryczne. W pierwszej kolejności musisz sobie zadać pytanie jakie są przyczyny zakupu laktatora. Jeśli masz możliwość opieki nad dzieckiem w domu i chcesz zabezpieczyć się w razie przypadku, gdyby trzeba było zostawić malucha z opiekunem, to polecamy zakup ręcznego urządzenia. Natomiast gdy zamierzasz wrócić do pracy lub dłuższy czas zostawić dziecko pod opieką, to bardziej przydatny będzie laktator elektryczny. Jednak jeśli wystąpiły u Ciebie problemy laktacyjne, to wybór zależy od tego co będzie dla Ciebie wygodniejsze. Najlepsze laktatory ręczne Lovi mają wiele zalet. Przede wszystkim pracują cicho, są niewielkie i lekkie, a do ich użycia nie potrzebujesz zasilania. Ponadto cena takiego urządzenia nie jest wygórowana. Laktatory elektryczne są natomiast ciężkie i działają poprzez podłączenie ich do zasilania. Taki produkt jest także dużo droższy od ręcznego, ale szybciej odciąga pokarm.

Najlepszy laktator ręczny Lovi w 2020 roku powinien przede wszystkim być lekki w obsłudze. Pozwala to na komfortowe odciąganie pokarmu bez większego wysiłku. Warto także sprawdzić, czy urządzenie posiada regulację siły ssania. Jest to bardzo istotny czynnik, w szczególności dla początkujących mam, którym karmienie może sprawiać na początku trudności. Dla mam, które potrzebują pomocy podczas karmienia polecamy poniższe produkty.

 

 

Laktatory ręczne Lovi – ranking

 

 

Lovi Protect 5/500

 

Lovi Protect 5/500 to laktator ręczny, który zdecydowanie przyda się każdej przyszłej mamie. Urządzenie posiada opcję odciągania dwufazowego. Dzięki dwóm ustawieniom rączki laktatora umożliwia on dwa rodzaje odciągania pokarmu. Pierwsza z nich polega na odtwarzaniu szybkich ruchów ssących, natomiast w drugiej są one wolniejsze i głębsze. Dwufazowe odciąganie pokarmu powstało po to, aby ruchy laktatora imitowały naturalne ssanie piersi matki przez dziecko. Urządzenie to jest idealne dla mam, które nie mają poważnych problemów z laktacją. Taki laktator zdecydowanie będzie świetnym pomocnikiem, który ułatwi pierwsze chwile karmienia z nowonarodzonym dzieckiem. Będzie on niezwykle pomocny zwłaszcza na początku, gdy zdarzają się drobne problemy laktacyjne, czyli brak lub nadmiar pokarmu.

Rączka laktatora  o ergonomicznym kształcie, została pokryta antypoślizgową powierzchnią, co zapewnia komfort użytkowania. Urządzenie posiada także silikonową nakładkę masują, która będzie delikatnie masować pierś, stymulując jednocześnie wypływ pokarmu. Świetnym udogodnieniem produktu jest opcja regulacji siły ssania. Umożliwia ona mamom początkującym w karmieniu dobranie idealnej mocy pracy urządzenia. Początki karmienia piersią mogą spowodować ból we wrażliwych brodawkach. Dlatego laktator ręczny z opcją regulacji sprawi, że można będzie zmniejszyć siłę ssania. Z drugiej strony inne mamy mogą pozwolić sobie na ustawienie największej siły ssania, która pomoże szybciej odciągnąć większą ilość pokarmu. Produkt został zaprojektowany przez specjalistów oraz dodatkowo sprawdzony w szpitalach, w Krakowie Ujastek i Siemianowicach Śląskich. Badania podczas używania tego laktatora potwierdziły komfortowe odciąganie pokarmu bez większego wysiłku u 80% kobiet.

Mamy, które zakupiły Lovi Protect 5/500 doceniły go przede wszystkim za możliwość szybkiego odciągania pokarmu. Pozytywne opinie dotyczą także łatwości w czyszczeniu produktu oraz jego cichej pracy podczas użytkowania.

 

 

 

 

Lovi 9/201

 

Laktator Lovi 9/201 to świetne urządzenie i niezbędnik dla świeżo upieczonych rodziców. Produkt jest prosty, a jego cena atrakcyjna. Z pewnością przyda się każdej mamie, która dopiero zaczyna przygodę z karmieniem piersią. Urządzenie sprawdzi się także w przypadku kobiet, które mają problemy z brakiem pokarmu lub jego nadmiarem. Laktator jest bardzo wygodny, gdyż w całości został wykonany z silikonu. Materiał ten jest bardzo plastyczny, a ponadto wytrzymały na zniszczenia, dlatego też produkt jest trwały.

Laktator posiada także bardzo komfortowy lejek. Został on wykonany w taki sposób, aby idealnie przylegał do piersi. Jego specjalnie zaprojektowany kształt dodatkowo umożliwia szczelne do niej dopasowanie. Ciśnienie, które umożliwi skuteczne i szybkie odciąganie pokarmu wytwarza się dzięki uciskanej ręcznie pompce. Urządzenie jest nie tylko łatwe w obsłudze, ale także niewielkie w rozmiarach. Sprawia to, że laktator możemy zabrać ze sobą wszędzie.  W celu użycia produktu wystarczy jedynie przyłożyć lejek laktatora do piersi i uciskać pompkę w odpowiednim dla siebie tempie.

Większość klientów doceniła produkt przez wzgląd na jego wygodę. Ich opinie są zgodne co do tego, że jest to laktator ręczny Lovi w dobrej cenie.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status