Najlepszy laktator ręczny Canpol

Ostatnio aktualizowane: 26.01.20

 

Jaki laktator ręczny Canpol wybrać?

 

Laktator ręczny pozwala na odciąganie mleka z piersi w dyskretny i komfortowy sposób. To praktyczny produkt, który jest niezwykle łatwy w obsłudze. Chcesz znaleźć odpowiedni dla siebie model? Zapoznaj się z naszym poradnikiem zakupowym, za którego sprawą dowiesz się, jakie są najważniejsze cechy ręcznych laktatorów. W umieszczonym na końcu rankingu znajdziesz natomiast trzy funkcjonalne produkty Canpol.

Marka Canpol oferuje wysokiej jakości akcesoria dla mam i niemowląt, takie jak: butelki, smoczki, grzechotki, biustonosze do karmienia, laktatory oraz wkładki laktacyjne. Dostępne w ofercie firmy produkty są dopasowane do potrzeb dzieci i co ważniejsze, całkowicie bezpieczne w użytkowaniu.

Najlepszy laktator ręczny Canpol w 2020 roku jest mały i lekki. Kompaktowe wymiary produktu powodują, że w razie konieczności możemy go zabrać ze sobą, np. w długą podróż. Poza tym im lepiej przyrząd będzie leżał w dłoni, tym wygodniejsze okaże się odciąganie pokarmu.

Szukając właściwego laktatora sprawdźmy, co znajduje się w zestawie. Najczęściej w komplecie otrzymujemy butelkę, do której można odciągać pokarm bez konieczności stosowania dodatkowych pojemników. Większość producentów dołącza również: smoczek, dysk uszczelniający i nakrętkę.

Konsumenci często powtarzają, że najlepsze laktatory ręczne Canpol wyposażone są w specjalną nakładkę masującą pierś. Wspomniany element pozwala zrelaksować się podczas odciągania pokarmu i sprawia, że czynność ta jest bardziej przyjemna. Osoby obawiające się, że mimo wszystko stosowanie ręcznego laktatora okaże się nie do końca komfortowe powinny poszukać modelu z regulacją siły ssania. W tym przypadku możemy samodzielnie decydować o sposobie działania, w efekcie czego produkt w pełni odpowiada indywidualnym potrzebom i wymaganiom.

Laktatory ręczne zwykle mają jeden lub dwa tryby odciągania pokarmu. Pierwszym z nich jest stymulacja, która ma na celu pobudzenie laktacji i wspomaganie wypływu mleka z piersi. Drugi tryb to głębokie odciąganie, imitujący głębszy i wolniejszy sposób ssania dziecka.

Jedną z najbardziej podstawowych zalet laktatora ręcznego jest to, że pozwala na ciche odciąganie pokarmu. W przeciwieństwie do modelu elektrycznego produkt tego typu nie generuje hałasu podczas pracy, dlatego możemy go użytkować również przy śpiącym maluchu. Dzięki temu nie tylko nie będziemy przeszkadzać dziecku, ani pozostałym domownikom, ale również poczujemy się o wiele swobodniej (głównie ze względu na to, że nikt z bliskich nie będzie na nas zwracać uwagi).

 

 

Laktatory ręczne Canpol – ranking

 

 

Canpol Easystart 12/203

 

Model Canpol Easystart 12/203 jest wyjątkowo łatwy w użytkowaniu. Dwa tryby odciągania pokarmu oraz możliwość regulacji siły ssania powodują, że dostosujemy działanie laktatora do swoich potrzeb. W ten sposób zyskujemy możliwość odciągania pokarmu w bezbolesny sposób.

Produkt jest kompatybilny z innymi akcesoriami przeznaczonymi do przechowywania pokarmu i karmienia niemowląt. W zestawie otrzymujemy specjalny adapter, za którego sprawą możemy odciągać mleko bezpośrednio do butelek wąsko- i szerokootworowych. Do laktatora dołączono także nakładkę masującą i woreczek ułatwiający przechowywanie.

Jak wynika z opinii konsumentów, model Canpol Easystart 12/203 jest poręczny i mieści się do torebki. Ponieważ jest to produkt ręczny możemy go użytkować w domu i poza nim. Z uwagi na prostą konstrukcję, na pewno poradzimy sobie z montażem i demontażem poszczególnych elementów.

 

 

 

 

Canpol 9200 

 

Laktator Canpol 9200 ma w zestawie: 125 ml butelkę na pokarm, kauczukowy smoczek, nakrętkę, dysk uszczelniający i kapsel. Produkt został wykonany z tworzywa sztucznego pozbawionego szkodliwych substancji. Oznacza to, że wspomniany model jest bezpieczny w użytkowaniu.

Siła ssania laktatora uzależniona jest w tym przypadku od intensywności naciskania gruszki. Duże znaczenie ma także ręczne dopuszczanie powietrza przez umieszczony w korpusie produktu zawór. Wbrew pozorom obsługa modelu Canpol 9200 nie jest zbyt trudna. Przyrząd dobrze leży w dłoni i jest lekki, dlatego w razie potrzeby możemy go zabrać ze sobą, np. na weekendowy wyjazd.

Konsumenci twierdzą, że to laktator ręczny Canpol w dobrej cenie. Ponieważ nakładka dobrze przylega do piersi, odciąganie pokarmu nie jest kłopotliwe i nie zajmuje dużo czasu. Wiele osób zauważyło, że model ten jest wyjątkowo łatwy w utrzymaniu w czystości. Wpływa na to niewielka liczba elementów.

 

 

 

 

Canpol Basic 

 

Przedstawiamy produkt Canpol Basic, który wyróżnia się praktycznością. Laktator ma podstawę stabilizującą oraz nakładkę masującą pierś, która została wykonana z silikonu. W komplecie otrzymujemy butelkę na mleko z wąskim otworem, której pojemność wynosi 125 ml.

Z uwagi na specjalnie wyprofilowany kształt lejka laktator dobrze przylega do piersi, a to znacząco ułatwia odciąganie pokarmu. Produkt jest lekki i odpowiednio wyprofilowany, dlatego świetnie leży w dłoni i nie wyślizguje się z niej. Warto podkreślić, że do produkcji opisywanego modelu wykorzystano wysokiej jakości tworzywo, które nie zawiera toksycznych substancji.

Produkt ma wiele zalet, a do najważniejszych należy zaliczyć łatwe mycie i poręczność. Ze względu na znajdujący się w zestawie woreczek przechowywanie laktatora i dołączonych elementów nie jest kłopotliwe. Co więcej, model Basic jest kompatybilny ze wszystkimi butelkami Canpol, a dodatkowo odciąganie pokarmu z jego pomocą nie wymaga użycia dużej siły.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status